Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
!! KTOKOLWIEK WIDZIAŁ !! KTOKOLWIEK WIE !!  
Autor Wiadomość
krzychu22.p1i 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: ZF
Zasilanie: PB
Imię: Krzysiek
Jeżdzę: sporadycznie
Pomógł: 127 razy
Dołączył: 14 Sie 2011
Posty: 3150
Skąd: Oderwany od rzeczywistości
Wysłany: 2014-09-01, 17:26   

Pozostaje namierzyć sygnał z komórki.
_________________
 
 
AMSTAFF 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4200
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: ADAM
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 13 razy
Wiek: 45
Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 297
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: 2014-09-01, 17:34   

krzychu22.p1i napisał/a:
Pozostaje namierzyć sygnał z komórki.

Z całym szacunkiem Krzysiu.. ale za dużo seriali typu CSI :D
_________________

 
 
pebo 
Moje A8



Rocznik: 2004
Silnik cm3: BFM
Skrzynia: GQF
Zasilanie: PB
Imię: Krzysztof
Jeżdzę: A8L D3/A3 8L
Pomógł: 35 razy
Wiek: 48
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 1442
Skąd: B.Podl.
Wysłany: 2014-09-01, 17:49   

FOSS napisał/a:
A jeżeli ma chęć oddać te koła to nie widzę problemu aby przez osobę trzecią podał adres pod którym mogę je odebrać i nie musi w tym zupełnie brać udziału - ale chęci jak widzę raczej brak <onie>

Bardzo otwarta postawa. Wydaje mi się, że jeśli ten człowiek ma trochę honoru i przede wszystkim uczciwości, to odda to co nie należy do niego. Przykre, że nadal zdarzają się takie sytuacje.
_________________
Bądź dobry jak chleb.
 
 
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Pomógł: 8 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1805
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-09-01, 18:10   

bo ja wiem czy za dużo csi ? sa lokalizatory w sieci :) to policja ma upośledzonych pracowników w 99% przypadków niestety i ich nieróbstwo i brak dobrej woli czka się juz spoleczenstwu :)
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
AC VENTURA 
Użytkownik


Rocznik: 1999
Silnik cm3: 2.5
Skrzynia: Manual
Zasilanie: ON
Imię: Damian
Jeżdzę: Audi A4 2.5 TDI
Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-09-01, 19:07   

Ludzie co Wy pleciecie - policja...???Śmiech mnie ogarnia jak słyszę to słowo.Foss jak sam nie znajdziesz gościa i swojej własności to nikt za Ciebie tego nie zrobi.Te matoły mają to głęboko w duuuuuuuuuupie.Mi jak zwinęli motocykle z garażu to pan władza napisał marka motocykla: Jamacha...Sprawa umorzona po trzech tygodniach.Wziąłem sprawę w swoje ręce i znalazłem gości po roku czasu...
Wracając do gościa to przecież gdzieś pracuje , gdzieś mieszka itd itd...
Ze złodziejami się nie rozmawia!

Foss szukaj a znajdziesz...powodzenia...
_________________
Czasowstrzymywacz ! Oszukać czas.............
 
 
AMSTAFF 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4200
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: ADAM
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 13 razy
Wiek: 45
Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 297
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: 2014-09-01, 19:55   

preston81 napisał/a:
sa lokalizatory w sieci

to spróbuj szczęścia z tymi lokalizatorami w sieci... :D
preston81 napisał/a:
to policja ma upośledzonych pracowników w 99% przypadków niestety i ich nieróbstwo i brak dobrej woli czka się juz spoleczenstwu

może i ma... mnie to akurat cieszy, że takie jest wyobrażenie społeczeństwa o Policji. A dlaczego? zachowam to w tajemnicy... <niegadam>
Upośledzenia w Policji są... to prawda i to duże! przykre to! a gdzie ich nie ma? Lekarze, Strażacy, Kolejarze, operatorzy koparek, kierowcy... itd itp. Wszędzie to tylko ludzie. Piszecie tu o jakiś lokalizatorach, namierzaniu itp. nie mając zielonego pojęcia jakie są podstawy prawne takich czynności... kiedy można załączyć komuś taką aplikację na telefon, a kiedy nie można. Kto wyraża na to zgodę i ile przy tym jest kwitologii. Panowie tu chodzi o cztery koła... przywłaszczenie tych kół... bo o kradzieży nie ma mowy w tym wypadku, nie chodzi tu o czyjeś życie, zdrowie itd. inny kaliber przestępswa- rozumiecie?? chcecie żeby Policja namierzyła w takim przypadku telefon sprawcy? ha ha :D
Myślę, że jakby było to prawnie możliwe to nic prostszego w tym i innych przypadkach przestępstw niskiej wagi... Panowie... startujcie do Wyborów... wygrywajcie i zmieniajcie prawo tak by psom pracowało się wygodniej :P macie pretensję do Policji, a to nie wina Policji, że prawo jest tak skonstruowane, że skutecznie wiąże jej ręce w pracy operacyjnej!
preston81 jeszcze Cię uświadomię w kwestii "namierzania" jeśli już "namierzysz" cokolwiek to pamiętaj że namierzyłeś nadajnik BTS na którym zalogował się telefon <hehe> a od nadajnika docelowo do poszukiwanego telefonu to jeszcze daleka droga. tzw. szukanie igły w stogu siana ;)
Na spokojnie... jest zgłoszone- pan przyjdzie po rozum do głowy i odda koła sam.
_________________

 
 
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Pomógł: 8 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1805
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-09-01, 21:32   

prawo w tym kraju nie jest dla zwyklych ludzi , wystarczy by tuskowi cewnik z ktorego pije herbate zniknal to by szukali na kolanach , uklady ukladziki itd

co do policji to z tym cholerstwem nie chce miec juz nic do czynienia , fakt zwykli ludzie ale czemu zachowuja sie jak zwykle ku... ? widze zawsze ich bronisz jak ktos psioczy na policje , jestem ciekaw co bys zrobil jak by ci auto zniknelo i by sie nie odnalazlo , ubezpieczyciel wyplacilby ci 1/3 lub nic a policja mialaby cie w D :) wszystko fajnie poki sprawa nie dotyczy ciebie i nie mowie tu o jakis alusach Fossa pozyczyl raz i juz wiecej nie pozyczy a jesli sie znajda to nie za sprawa policji chyba ze ma to na papierze ze pozyczyl temu i temu bo kolo moze najnormalniej sie z tego wykpic i zadna policja tu nie pomoze tylko czekac 2 tyg na umorzenie z powodu braku swiadkow dowodow itd .

kilka razy spotkalem sie z takimi sprzecznosciami na policji ze w pale sie nie miesci ta instytucja to zwykly beton , niereformowalny organ bezczynny i bezuzyteczny w wiekszosci przypadkow
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
macisz12 
Moje A8


Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tip
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Adam
Jeżdzę: A8 D3
Dołączył: 30 Paź 2013
Posty: 185
Skąd: Łask
Wysłany: 2014-09-01, 22:54   

preston81 a co ty tak na tą policję tak najeżdzasz? Krzywdę ci zrobili czy co, a może za dużo mandatów musiałeś zapłacić. Zrozumcie są pewne przepisy których nie jesteśmy w stanie przeskoczyć. Sztuką jest widzieć sprawę od kuchni i ja praktykować a nie tylko czytac i słuchać suche teorie. Nie wina leży w policji i innych organach zmuszonych stosować przepisy prawa lecz w umysłach które tych przepisów nie potrafią zrozumieć.
Foss powodzenia w szukaniu.
 
 
majkaistefan
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-02, 00:00   

Witam!

AMSTAFF napisał/a:
prawo jest tak skonstruowane, że skutecznie wiąże jej ręce w pracy operacyjnej!


:) drogi kolego poniewaz jestesmy ludzmi uczciwymi daj jakies namiary zebysmy mogli przeslac Ci rownowartosc kilku biletow do dobrego kabaretu.Piec osob smialo sie z tego co napisales caly wieczor.


Stefan.
 
 
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Pomógł: 8 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1805
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-09-02, 07:23   

macisz najezdzam bo mozna powiedziec ze zrobili mi krzywde (w moim odczuciu) tj nie zrobili nigdy tego co trzeba , ponadto wiele razy bylem swiadkiem jak lekcewaza ludzi wraz z ich problemami, są bo muszą być - najlepiej dla samych siebie i nic więcej
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
krzychu22.p1i 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: ZF
Zasilanie: PB
Imię: Krzysiek
Jeżdzę: sporadycznie
Pomógł: 127 razy
Dołączył: 14 Sie 2011
Posty: 3150
Skąd: Oderwany od rzeczywistości
Wysłany: 2014-09-02, 07:57   

Maciej, dokładnie mam te same odczucia.. Tacy są tam kompetentni pracownicy, że 2 lata się nie szczaili że w lapku nie ma napędu cdrom a mordowali o płytę windowsa, of course komp był 2x w ekspertyzie, brak słów <niegadam>

AMSTAFF napisał/a:
krzychu22.p1i napisał/a:
Pozostaje namierzyć sygnał z komórki.

Z całym szacunkiem Krzysiu.. ale za dużo seriali typu CSI :D

Lata '80 w USA mieli już dotykowe ekrany, a u nas dość od niedawna się nimi podniecają.. Yankesi latają na latających wynalazkach i innych rzeczach to nie potrafią namierzyć sygnału? Ale to jest polska.. Tu więcej może ten kto ma znajomości i wcale nie musi to iść idiotyczną drogą oficjalną... A policja dobrze, że jest bo mam przynajmniej gdzie zastawiać 2 m-ca parkingowe moim trupem :)
_________________
 
 
bodzio 
Użytkownik


Rocznik: 2001
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: krzysztow
Jeżdzę: A8 D3
Dołączył: 21 Paź 2013
Posty: 15
Skąd: warszawa
Wysłany: 2014-09-02, 09:30   

AMSTAFF, Dobrze prawi na temat namierzania sygnału z telefonu komórkowego, Jeżeli telefon ma w zasięgu kilka nadajników BTS są możliwości określić lokalizację zbliżoną ale napewno nie które piętro ,nr mieszkania i takie tam różne jak często widzimy w filmach. Jeżeli jesteśmy na wsi jesteśmy gdzie jest słabsza infrastruktura szukanie takiego delikwenta to jak przysłowiowe szukanie igły w stogu siana :P
 
 
macisz12 
Moje A8


Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tip
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Adam
Jeżdzę: A8 D3
Dołączył: 30 Paź 2013
Posty: 185
Skąd: Łask
Wysłany: 2014-09-02, 09:37   

preston81 napisał/a:
macisz najezdzam bo mozna powiedziec ze zrobili mi krzywde (w moim odczuciu) tj nie zrobili nigdy tego co trzeba


No właśnie "w naszym odczuciu". Często wydaje się nam, że zostało coś źle zrobione, bądź wcale, a tak naprawdę chodzi o procedury, których urzędnicy muszą się trzymać. Takie niestety mamy porąbane prawo i to co napisał Amstaf to niestety gorzka prawda.
 
 
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Pomógł: 8 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1805
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-09-02, 10:28   

ale oni to prawo reprezentują pozostając ludzmi i nic mnie to nie obchodzi ze mamy prawo , jest jakie jest i inne okolicznosci i znajomi znajomych sa obslugiwani przez rozne organy na rozny sposob wszystko zalezne od statusu spolecznego

co do mnie to poprostu trafilem prawdopodobnie na debila po podstawowce z brakiem logicznego myslenia paragrafy nic do tego nie mialy b prokuratura postapila slusznie lecz po czasie i wyszly bledy funkcjonariuszy - bardzo razace bledy a nie dziurawe prawo
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
Tomcio 
Moje A8


Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic + F1
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Tomek
Jeżdzę: Audi A8 D3
Pomógł: 2 razy
Wiek: 47
Dołączył: 13 Lis 2013
Posty: 113
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-09-02, 10:40   

He he , ale temat przewodni zjechał z kursu :D
_________________
😎NIC NIE KLEI SIĘ JAK QUATTRO👍
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.