Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
[D2 96 ] Xenon HID  
Autor Wiadomość
auditor 
Użytkownik


Rocznik: 1996
Silnik cm3: 2.8
Skrzynia: manual 4x4
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Mariusz
Jeżdzę: A8 D2
Wiek: 41
Dołączył: 26 Maj 2014
Posty: 13
Skąd: Toruń
Wysłany: 2014-10-24, 20:32   [D2 96 ] Xenon HID

Witam.
Koledzy własnie założyłem Hidy do mojej audi tylko że w temacie mowa o D3 . Moja to D2 96 rok założyłem hidy podłączyłem do + i - z oryginalnej żarówki , i ta k wszystko ok ładnie palą itd ale z samochodem cyrki tzn licznik staje w miejscu wyświetla cuda że wszystko nie działa.Nie wiem czemu tak się dzieje możecie mi pomóc co zrobić żeby hidy zgrały się z samochodem Przecież D2 to łopatologiczny samochód bez CANA wiec nie powinno mieć problemu.? proszę o pomoc. daje link hidów
http://allegro.pl/zestaw-...4666237453.html
i filmik co sie dzieje z zegarami. Zauważcie że jest włączony zapłon a zegar pokazuje 900 obrotów po odpaleniu nic się nie zmienia.
https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-24, 21:50   

Kolego wywal te HIDy i opyl komus do jakiegos poloneza. Kupiłes szrota i jak nie zrobisz nic to uszkodzą CI elektronike zegarów albo i wiecej. Miałem podobna sytuacje lecz moje już sie zużyły,po wymianie na nowy 2xdrozszy zestaw zero problemów.
 
 
auditor 
Użytkownik


Rocznik: 1996
Silnik cm3: 2.8
Skrzynia: manual 4x4
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Mariusz
Jeżdzę: A8 D2
Wiek: 41
Dołączył: 26 Maj 2014
Posty: 13
Skąd: Toruń
Wysłany: 2014-10-25, 10:40   

Ok, nowy tzn jaki <niewiem> u mnie nie ma problemu kupie ten lepszy tylko dajcie mi namiar na takie, które działają bez problemu. Mam na myśli to, że może ktoś właśnie takie ma i nic się nie dzieje. :) Wiem, że były by najlepsze oryginalne ale raz, że ciężko je dostać 2 jak są to niekompletne 3 wołają jak za zboże. ;(
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-25, 10:48   

Powiem CI tak. Ja swoje kupowałem już ponad rok temu,zazwyczaj co dwa lata to się zmienia jak zaczyna fixować. Poszukaj na allegro czegoś droższego od 200zł za zestaw,zadzwoń do faceta,pogadaj że masz takie a takie i sieje spustoszenie w elektronice. Ja trafiłem na kumatego sprzedawcę,przysłał zestaw a także wymienił odrazu jeden palnik bo padł po 3 dniach(wada)

Wazne żeby sprzedawca wiedział że dany zestaw się nadaje do A8 a nie że "panie i w malaczu i w Sklasie popjedzie" :)

Z tymi HIDami to jak z LPG-nie opłaca się oszczędzać na instalacji.

Jak nawet kupisz za 500zł to i tak połowa ceny używek a masz 2 lata gwarancji,możesz oddac zgodnie z zasadami.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.