Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
[D3 03 4.2MPI ] Lusterka, klapa i zmieniarka pomocy !!  
Autor Wiadomość
Maciej_audi_a8 
Użytkownik


Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: D3
Dołączył: 08 Wrz 2017
Posty: 3
Skąd: Gryfino
Wysłany: 2017-09-14, 07:04   [D3 03 4.2MPI ] Lusterka, klapa i zmieniarka pomocy !!

Witam posiadam od nie spełnia miesiąc audi a8 d3 4.2 v8 i mam problem zeby rozwiązać kilka problemów, jesli temat juz był poruszany prosił bym o podesłania linki fo posta jestem świeży ba forum i nie moge wsunie nic znaleść co by pasowało do przypadłości w moim audi

Lusterka
Raz składają sie normalnie i rozkładają a raz wogole nie reagują na dzojstik i z lewej strony lusterko czasami szwankuje jak prZelacze na lewe i chcem ustawić sobie lusterko to odrazu samo idzie na sam dul i potem mam problem zeby je wrzucić na swoje miejsce. Chłopaki czy jak wymienię na nowa cała gałkę od sterowania lusterkiem bedzie po problemie ?

Zmieniarka
Cały czas migają przyciski od danej płyty na zmianę co drogi rząd nie moge włożyć płyty ani wyjąc nie ma żadnego odzewu jak wciskam jaki kolwiek przycisk. Nie mam pomysłu co moze byc nie tak, moze musze na Allego poszukać jakiejsc używanej u ja wymienić ?? Mieliście juz takie sytuacje ?
_________________
Maciek
 
 
drago_o 
Moje A8



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 3936
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Karol
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 184 razy
Wiek: 33
Dołączył: 17 Gru 2013
Posty: 6704
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2017-09-14, 15:40   

Zacznij ustawiac lusterka na postoju a nie podczas cofania :) taki psikus. Jest to funkcja w ramach ktorej gdu cofasz i np parkujesz to przekrecasz na prawe lusterko i ono sie obniza abys widzial kraweznik.

Jesli napisales "lewe" zamiast "prawe" przypadkiem to tyle. Ale jesli nie to chyba ktos tu ma anglika ;) albo cos zle zakodowane bo tylko prawe tak dziala podczas cofania.
_________________
Moje D3:
http://www.fotosik.pl/u/dragonek1990/album/1562323
Chomik pełen informacji, instrukcji (EN/PL):
http://chomikuj.pl/drago_o/VAG
 
 
Maciej_audi_a8 
Użytkownik


Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: D3
Dołączył: 08 Wrz 2017
Posty: 3
Skąd: Gryfino
Wysłany: 2017-09-14, 19:23   

No z tym lusterkiem to faktycznie sie pomyliłem miałem to poprawić ale myslalem ze to nie ma znaczenia :) zaraz ode do samochodu zobaczyć czy wszystko gra. Lecz jesli to jest to co mówisz to i tak opcja składania lusterek raz działa raz nie i czy to moze byc uszkodzony dzojstik? A co ze zmieniarka ktoś cos wie na ten temat ?
_________________
Maciek
 
 
drago_o 
Moje A8



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 3936
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Karol
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 184 razy
Wiek: 33
Dołączył: 17 Gru 2013
Posty: 6704
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2017-09-14, 21:57   

Ten joistic jest dość czuły u mnie, czasami wystarczy, że delikanie po przekręceniu przestawi się w jedną ze stron i się nie skłądają lusterka... pewnie trzebaby było go sprawdzić.

[ Dodano: 2017-09-14, 21:58 ]
Co do zmieniarek to jest od groma tematów. Takie oznaki jak u Ciebie zazwyczaj oznaczały, że coś się psuje. Bo CP chociaż odtwarza z przerwami.
_________________
Moje D3:
http://www.fotosik.pl/u/dragonek1990/album/1562323
Chomik pełen informacji, instrukcji (EN/PL):
http://chomikuj.pl/drago_o/VAG
 
 
Maciej_audi_a8 
Użytkownik


Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: D3
Dołączył: 08 Wrz 2017
Posty: 3
Skąd: Gryfino
Wysłany: 2017-09-15, 05:54   

Zamówię joistik w serwisie kosztuje nie wiele bo 149 zł i mam nadzieje ze bedzie dobrze :) a jesli chodzi o zmieniarkę to patrzalek na Allego u jest od groma i za ruzne pieniądze różnią sie numerami seryjnymi czy jak w opisie piszą ze pasuje do d3 to brac w ciemno czy trzeba to jakos zweryfikować ? A miałeś moze problem z klapa bagażnika bo tu mnie jesli chcem ja otworzyć lub zamian to musze jej delikatnie pomuc rękę zeby ja ruszyć i pózniej idzie Ok wiesz cos na ten tematy? Na forum patrzą lecz nie moge znaleść takiego przypadku ....
_________________
Maciek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.