Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Dobry i uczciwy mechanik z okolic Zabrza  
Autor Wiadomość
VIGO 
Użytkownik


Rocznik: 2001
Silnik cm3: 3.3
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Norbert
Jeżdzę: A8 D2
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2014
Posty: 11
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2015-06-29, 20:40   Dobry i uczciwy mechanik z okolic Zabrza

Poszukuje fajnego solidnego, czystego, i co najważniejsze normalnego mechanika z okolic Zabrza do wymiany kpl. zawieszenia przód. Kogo polecacie?
_________________
Rób w życiu to na co masz ochotę a żyć będziesz szczęśliwie ...
 
 
pb41ns 
Moje A8


Rocznik: 1998
Silnik cm3: 4,2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: przemek
Jeżdzę: a8, a3 8l
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 28 Sty 2012
Posty: 1563
Skąd: osiek kuj-pomor
Wysłany: 2015-06-29, 21:22   

siebie <boisie>
_________________
Doceniaj co masz..., walcz o co pragniesz....
 
 
Kosmy 
Moje A8


Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4200
Skrzynia: 5hp24a
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8 D2
Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 177
Skąd: Sopot
Wysłany: 2015-06-30, 19:38   

Powodzenia w poszukiwaniach aby nie matodą prób i błędów. My na pomorzu mamy :)
 
 
robertas 
Moje A8



Rocznik: 1997
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Robert
Jeżdzę: A8 D2, D3, Allroad, 80
Pomógł: 17 razy
Wiek: 36
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 1605
Skąd: ślask
Wysłany: 2015-06-30, 21:23   

Hmmm a na kiedy bys to potrzebowal??? Moze nie Zabrze, ale moglbym Ci ten temat ogarnac ;)
_________________
Klimatyzacja problem Audi.
Amortyzatory, sprężyny, drążki, wahacze, łączniki, stabilizatory Audi.
 
 
VIGO 
Użytkownik


Rocznik: 2001
Silnik cm3: 3.3
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Norbert
Jeżdzę: A8 D2
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2014
Posty: 11
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2015-07-03, 22:16   

nie spieszy mi się az tak bardzo. Robertas masz na myśli siebie czy znasz kogoś?
_________________
Rób w życiu to na co masz ochotę a żyć będziesz szczęśliwie ...
 
 
robertas 
Moje A8



Rocznik: 1997
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Robert
Jeżdzę: A8 D2, D3, Allroad, 80
Pomógł: 17 razy
Wiek: 36
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 1605
Skąd: ślask
Wysłany: 2015-07-04, 02:29   

No myslalem o mnie ;) w razie czego pisz PW ze szczegolami co i jak ;)
_________________
Klimatyzacja problem Audi.
Amortyzatory, sprężyny, drążki, wahacze, łączniki, stabilizatory Audi.
 
 
VIGO 
Użytkownik


Rocznik: 2001
Silnik cm3: 3.3
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Norbert
Jeżdzę: A8 D2
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2014
Posty: 11
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2015-07-06, 11:39   

Dzięki za info

[ Dodano: 2015-07-08, 11:53 ]
Ten warsztat na Kingi 4 bym raczej nie polecił. Nie jestem osobą zmanierowaną żebyście nie myśleli ale jak stanąłem przed panią, chyba żona szefa albo pracownica i spytałem czy z Panią mogę porozmawiać o cenach to usłyszałem tak ale zaraz. No i ok. gdyby nie to, że czekałem i czekałem i czekałem aż w końcu przyjechał inny klient i też do niej poszedł a ona zaczęła z nim rozmawiać od razu. Myślałem, że mnie ch.. strzeli. Więc pojechałem bez focha i pożegnania. Tak się nie traktuje klientów. Przynajmniej ja bym tak nie potraktował. No nic szukam dalej. Ale chyba pogadam poważnie z Robertasem :]
_________________
Rób w życiu to na co masz ochotę a żyć będziesz szczęśliwie ...
 
 
monster_1973 
Moje A8


Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Adrian
Jeżdzę: A8 D2, Mercedes
Pomógł: 1 raz
Wiek: 50
Dołączył: 11 Maj 2014
Posty: 90
Skąd: DE Hessen
Wysłany: 2015-07-09, 23:50   

Jestem zaskoczony Twoją opinią, znam ten warsztat od lat i zawsze byłem zadowolony. Znam ich jeszcze ze starego adresu i zawsze wszystko było w najlepszym porządku, może czasami trzeba było zaczekać ale usługa tip-top i na poziomie. Nawet skomplikowane naprawy nie były problemem, czego nie mogę powiedzieć o innych warsztatach.
Wątpię abyś w okolicy znalazł kogoś lepszego bo ósemkami już trochę jeżdżę i przetestowałem sporo "specjalistów".
Pozdrawiam.

Zrewidowałem swoją opinię i przyłączam się do grona niezadowolonych klientów.
Niestety okazało się że naciągał mnie od lat a ja miałem do niego zaufanie i polecałem go innym. Odkąd przestałem jeździć do tego warsztatu to skończyły się moje problemy z autem. Wcześniej gdy Polewczak naprawiał to jeszcze dobrze nie wyjechałem od niego, a już trzeba było wracać i znowu coś naprawiać. Zawsze w przystępnej cenie i bezproblemowo:) I tak mnie doił latami. Pomału i systematycznie.

Znalazłem przypadkowo ten stary post i postanowiłem go edytować, aby przestrzec innych przed tym warsztatem.
 
 
AMSTAFF 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4200
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: ADAM
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 13 razy
Wiek: 45
Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 297
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: 2015-07-10, 11:27   

VIGO napisał/a:
Dzięki za info

[ Dodano: 2015-07-08, 11:53 ]
Ten warsztat na Kingi 4 bym raczej nie polecił. Nie jestem osobą zmanierowaną żebyście nie myśleli ale jak stanąłem przed panią, chyba żona szefa albo pracownica i spytałem czy z Panią mogę porozmawiać o cenach to usłyszałem tak ale zaraz. No i ok. gdyby nie to, że czekałem i czekałem i czekałem aż w końcu przyjechał inny klient i też do niej poszedł a ona zaczęła z nim rozmawiać od razu. Myślałem, że mnie ch.. strzeli. Więc pojechałem bez focha i pożegnania. Tak się nie traktuje klientów. Przynajmniej ja bym tak nie potraktował. No nic szukam dalej. Ale chyba pogadam poważnie z Robertasem :]

No tak... zachowanie Pani slabe... Ale na sama opinie o jakosci uslug nie za bardzo ma to wplyw. Czasem trzeba zacisnac zeby i tyle...
_________________

 
 
Bugalon 
Moje A8


Rocznik: 1998
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic 5HP24
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Wojtek
Jeżdzę: D2
Pomógł: 24 razy
Wiek: 46
Dołączył: 26 Gru 2013
Posty: 789
Skąd: Kujawsko-Pomorskie
Wysłany: 2015-07-10, 12:08   

Ja bym zębów nie zaciskał. Brak szacunku dla klienta jest dla mnie jeszcze gorszy niż kiepska jakość usługi. Nawet jeśli usługa jest spartolona a szacunek dla klienta jest, to idzie się zawsze dogadać i sprawę załatwić. Nie dziwię się Norbertowi, tak samo bym postąpił na jego miejscu. W razie ewentualnej draki załatwianie cokolwiek z zakładem tak podchodzącym do klienta będzie zawsze problemem.
_________________
Pozdrawiam Bugi

"Diesel jest jak cymbałki dla przedszkolaków. Zaczynasz grać melodię i nagle brakuje Ci skali"
 
 
monster_1973 
Moje A8


Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Adrian
Jeżdzę: A8 D2, Mercedes
Pomógł: 1 raz
Wiek: 50
Dołączył: 11 Maj 2014
Posty: 90
Skąd: DE Hessen
Wysłany: 2015-07-10, 14:28   

Bugalon napisał/a:
Ja bym zębów nie zaciskał. Brak szacunku dla klienta jest dla mnie jeszcze gorszy niż kiepska jakość usługi. Nawet jeśli usługa jest spartolona a szacunek dla klienta jest, to idzie się zawsze dogadać i sprawę załatwić. Nie dziwię się Norbertowi, tak samo bym postąpił na jego miejscu. W razie ewentualnej draki załatwianie cokolwiek z zakładem tak podchodzącym do klienta będzie zawsze problemem.


Po prostu nie ma co się spinać. To że kolega miał czekać nie oznacza braku szacunku, skąd wiesz czy nie chcieli najpierw załatwić krótkich spraw z innymi klientami bo z autem kolegi zapowiadało się na dłuższą sprawę? Trzeba przeglądnąć dostępne części sprawdzić ceny i porównać to do jakości towaru i producenta aby wybrać to co klienta interesuje (stosunek jakości do ceny). Trzeba też auto wrzucić na podnośnik aby zobaczyć co jest uszkodzone. Przynajmniej tak to wygląda gdy ja tam jeżdżę. I czasami też muszę poczekać i to ze dwie godziny bo trzeba np. sprawdzić auto na podnośniku aby kupić to co potrzebne, a wszystkie podnośniki są zajęte. I trzeba czekać. Można też nie czekać i pojechać do domu albo umówić się na inny termin. Ale obrażać się?
Nie wiem dlaczego kolega miał takie przykre odczucie w stosunku do jego osoby, ja zawsze byłem zadowolony.
 
 
robertas 
Moje A8



Rocznik: 1997
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Robert
Jeżdzę: A8 D2, D3, Allroad, 80
Pomógł: 17 razy
Wiek: 36
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 1605
Skąd: ślask
Wysłany: 2015-07-10, 22:06   

Vigo, jakby co to zapraszam ;)
_________________
Klimatyzacja problem Audi.
Amortyzatory, sprężyny, drążki, wahacze, łączniki, stabilizatory Audi.
 
 
VIGO 
Użytkownik


Rocznik: 2001
Silnik cm3: 3.3
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Norbert
Jeżdzę: A8 D2
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2014
Posty: 11
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2015-07-12, 20:56   

Monster jak by tu chodziło tylko o czekanie bo jest kolejka to nie ma sprawy bo wiele razy tak już czekałem na inne rzeczy ale mi chodzi o moim zdaniem totalną zlewkę klienta. Takie dała mi ta Pani odczucie. Nie jestem tak jak pisałem wyżej zmanierowany ale to można było naprawdę odczuć z Pani zachowania. Warsztat może i jest dobry ale ja nie lubię jak się traktuje klienta w taki sposób. Nie ma czegoś takiego, że Pani miała np. okres i nie miała humoru. To praca a w pracy z klientami trzeba ich tak traktować tak jak by się chciało samemu być traktowanym.
_________________
Rób w życiu to na co masz ochotę a żyć będziesz szczęśliwie ...
 
 
PitBullRedNos 
Użytkownik



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Tomek
Jeżdzę: A8 D2
Wiek: 36
Dołączył: 20 Paź 2010
Posty: 48
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2016-08-08, 14:10   

monster_1973 napisał/a:
Tutaj masz namiar:
Ryszard Polewczak, Królowej Kingi 4, Zabrze
Audi i VW ma opanowane do perfekcji, na pewno nie będzie się uczył się na twoim aucie.
Robi mechanikę i elektromechanikę. Wiosną remontowali silnik w Bentleyu W12.


Ryszard Polewczak urzęduje w Zabrzu na Zaborzu ul. Królowej Kingi 4
Partacz, niedouczony cwaniak, pseudo fachowiec...
Uważa się za fachowca w grupie VW, Audi, Seat, Skoda co nie ma tak naprawdę nic wspólnego z rzeczywistością... :/
Źle ustawił rozrząd w mojej ósemce, uszkodził mi chłodnicę wody, zerwał gwint na śrubie w saniach i nie przyznając się do tego przykręcił dla niepoznaki w palcach aby to zakamuflować a co najgorsze zatarł mi silnik uszkadzając przewód chłodzenia oleju... :shock: :evil: :/ :/ :/
Znajomemu uszkodził dwie głowice w Audi A6 2.5 TDI 180PS ustawiając niepoprawnie rozrząd... :shock: :/
Innemu mojemu koledze sprzedał również Audi A6 2.5 TDI które pluło litrami oleju z silnika i skrzyni biegów... :shock:
Z tego co się później dowiadywałem ofiar jego głupoty było więcej, nawet dochodziło do mszczenia się poprzez naloty na jego warsztat grupy zamaskowanych mężczyzn... :wpale: :lol: :d Chociaż tyle bo mu się należy jak mało komu...
Więc OSTRZEGAM Was UWAŻAJCIE i przede wszystkim UNIKAJCIE tego warsztatu... Pozdrawiam.

P.S.
Bentleyu W12 wyjechał z warsztatu, to fakt ale szkoda że na lawecie !!!
 
 
Wojcio77 
Użytkownik


Rocznik: 2003
Silnik cm3: 1.6
Skrzynia: Manualna
Zasilanie: PB
Imię: Wojciech
Jeżdzę: A4
Dołączył: 11 Sie 2016
Posty: 0
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2016-08-11, 10:09   

Ja polecam wam Pan Bartnikowskiego Mariana jest niesamowity. Ma swoja siedzibę prz ul. 11 listopada 145 w Zabrzu. Jest to najlepszy mechanik na ziemi :D Mi poleciła tego mechanika moja księgowa Kaliszewska. Potrafi doradzić i bierze nie dużo za robotę :)
_________________
Wojcio
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.