Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
[inne] przemiana sylwetki  
Autor Wiadomość
Michal_ST 
Moje A8


Rocznik: 2002
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronik
Zasilanie: PB
Imię: Michał
Jeżdzę: A8 D2 FL
Wiek: 32
Dołączył: 12 Wrz 2016
Posty: 417
Skąd: Sosnowica/Lublin
Wysłany: 2017-03-07, 20:47   

Koledzy wasze wskazówki są bardzo przydatne. Muszę sobie wydrukować bo czasem mam milion rzeczy na głowie i często żyje pracą. Co do pracy to siłowo czasem muszę się wykazać choć wytoczyć 3-4tony to w pojedynkę miękne:/
Byłbym zapomniał byłem testowo na diecie składającej się z pięciu posiłków.
I śniadanie omlet z trzech jaj, 50g rodzynek, 50g płatków owsianych górskich szczypta cynamonu
II kurczak lub królik z orzechami
III ryż brązowy, kurczak, surówka
IV banan
V podpłomyki i masło orzechowe
Raz na dwa tyg Pepsi max 0.33l
Nie wytrzymałem braku dobrej domowej kuchni nie zawsze lekkostrawnej :)
 
 
ernesto 
Moje A8



Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic 5HP24
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Ernest
Jeżdzę: A8 D2 S-line
Pomógł: 100 razy
Wiek: 39
Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 3502
Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: 2017-03-07, 22:33   

Ja mogę przyjąć :D
I mnie z kolei jest na odwrót.
186cm wzrostu i ostatnia odnotowania waga 56kg.
Jem jak krowa dosłownie, ale bywają dni gdzie nie ma czasu na posiłek. O regularnym jedzeniu mogę zapomnieć, taki tryb życia.
Czasami bywa że obiad zjem o 12 czasami o 16, a bywają dni, ze nie mam czasu w ogole zjeść. Coś przekasze przed snem i lulu.
_________________
Wyrazy szczerego żalu i współczucia z powodu śmierci Ernesta.

Administratorzy, moderatorzy i klubowicze.

 
 
ArturPL 
Moje A8



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 4.0
Skrzynia: Toiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Artur
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 39
Dołączył: 07 Sty 2017
Posty: 67
Skąd: Elbląg
Wysłany: 2017-03-07, 22:47   

A właśnie... do poprawy sylwetki NIE jedzenie to najgorsze co może być ;)
Sam się z tym borykałem, można ćwiczyć, cudować, a i tak wygląda się jak worek :P
_________________

 
 
opicasso 
Użytkownik


Rocznik: 2011
Silnik cm3: 3.0
Skrzynia: Tiptronic+F1
Zasilanie: ON
Imię: Miłosz
Jeżdzę: A8 D4,D3
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 13 Gru 2012
Posty: 49
Skąd: ONY
Wysłany: 2017-03-07, 22:58   

Temat rzeka... jak jestes zawzięty dasz radę, odrzuć sól calkowicie- zatrzymuje wode, wlacz cardio, ktore stopniowo zwiekszaj, sniadanie omlet, 2 3 4 posiłek kasza/ryz+kurczak (twoja waga okolo 70g ryzu/kaszy+ 160g kurczaka), kolacja puszka tunczyka/100g sera białego+tluszcze, ktore sa bardzo wazne jak chcesz zrzucic wage, moga byc migdaly awokado orzechy brazylijskie, powodzenia!:)
 
 
stan 
Moje A8


Rocznik: 2005
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tip
Zasilanie: ON
Imię: Stanisław
Jeżdzę: A8 D3, V70 II
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 138
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2017-03-08, 10:01   

Wygląd (stosunek wzrostu do wagi) zależy od budowy indywidualnej i tu nie ma czym się sugerować. Ja mam 182 cm dochodziłem do 105 kg i wyglądałem normalnie. Ale jestem tzw. mocnej budowy i "trochę" w młodości ćwiczyłem na siłowni, zostało mi jeszcze masy mięśniowej (chcieli mnie wysłać nawet na jakieś zawody kulturystyczne). Mój szwagier przy takim samym wzroście i wadze jest po prostu workiem.
Idealnego rozwiązania niestety nikt Ci nie poda. Ktoś już powiedział, każdy organizm jest inny i inaczej reaguje, musisz eksperymentować. Pierwsza podstawowa rzecz, to Ty musisz zmienić się mentalnie, bez tego nic nie wskórasz. Wcześniej chciałem zrzucić trochę kg (rano jazda na rowerze, trochę biegu i pływalnia, wieczorem pływalnia). Po pewnym czasie żona pyta co się ze mną dzieje. Ćwiczę a efektów nie widać, a jest wręcz odwrotnie. A ja sobie podjadałem (i to niemało) kiedy nikt nie widział, np. szedłem na zakupy i kupowałem sobie dodatkowe przyjemności, które zjadałem zanim wrócę. Ty masz nieregularny tryb życia i niestety będzie trudno. Podstawa to regularne posiłki i ich liczba, czyli jeść częściej a mniej. Wypróbowałem sposób: śniadanie, II śniadanie, obiad (ok. 16) b. obfity, taki na zapchanie i bez kolacji (miało być zdrowo rezygnacje z kolacji) - nie zadziałało. Dobrze czuję się z systemem odpowiedniego łączenia produktów (szczególnie ważne jest wyłączanie w jednym posiłku tłuszczu i cukru). Jeśli jem mięso, ładuje dużo zieleniny, jakiejkolwiek i nic więcej. Żadnego ryżu, makaronu, ewentualnie kaszę gryczaną czasami. Ziemniaków nie bój się, są zdrowe i zawierają dużo dobrych składników ale nie z kotletem, sosem, zasmażką i skwarkami. To pociąga za sobą oczywiście brak jakiegokolwiek deseru po posiłkach (nawet owoców). Jakiekolwiek owoce czy inny cukier do 15. Nie jest dla mnie problemem zjedzenie 1 kg jabłek dziennie ale nie po południu i wieczorem. Teraz jem często 5, 6 razy dziennie ale do 18, później ewentualnie woda. Ostatni posiłek białkowy. Nie wiem ile masz lat ale przemiana materii ma tu kolosalne znaczenie, im później (starszy organizm) tym gorzej. Aktywność fizyczna jak najbardziej wskazana w każdej formie. Jeśli nie masz czasu na ćwiczenia idź zamiast jechać, stój zamiast siedzieć, idziesz na piętro wybieraj schody zamiast windy, masz wolną minutę zrób przysiady, pompki, cokolwiek. Naprawdę nie muszą to być ćwiczenia z przyrządami i w sali gimnastycznej. Uważaj z bieganiem (szczególnie przy Twojej wadze), możesz narobić sobie kłopotów. Chyba, że masz kogoś kto Ciebie tego nauczy. Mam dwóch znajomych startujących w maratonach, trochę się nasłuchałem, wybieram inne formy aktywności.
Po każdym posiłku aktywność fizyczna, choćby najmniejsza, wyjście na kilkunastominutowy spacer (szczególnie po kolacji), to naprawdę działa. Najgorzej jest po posiłku położyć się do barłogu przed tv z butelką piwa jeszcze.
Mój organizm dobrze reagował na głodówki. Raz w tygodniu żadnego posiłku stałego tylko picie, dużo soków ale tych prawdziwych, robionych samodzielnie z owoców i warzyw. Raz na kilka miesięcy głodówka 3 dniowa.
Nie stosuj żadnych wymyślnych diet i innej chemii na odchudzanie. Zmienisz nawyki żywieniowe, zejdziesz z wagi wolniej ale trwale. Powodzenia, łatwo nie będzie.
 
 
Jakub 
Moje A8


Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tip
Zasilanie: PB
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D2
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 14 Lis 2009
Posty: 166
Skąd: BTM
Wysłany: 2017-03-08, 14:48   

Dla pracujących na zmiany, żeby nie biegać do pracy z pojemnika mi z kurczakiem i ryżem świetnie sprawdza się dieta "tluszczowa" bądź jej pierwowzór dieta optymalną.
Jest świetna z jednego bardzo ważnego powodu, jesz dwa do max czterech posiłkow dziennie, bez rygoru godzinowego, poprostu jesz kiedy jesteś głodny, nawet przed samym snem, drugi powód, to nie godzi się non stop głodny jak na klasycznym kurczaku i ryżu.
Przede wszystkim posiłki są smaczne i różnorodne.
_________________
http://images50.fotosik.p...21ec9bb925m.jpg
http://bytom.blox.pl/reso...wegraffiti3.jpg
 
 
Michal_ST 
Moje A8


Rocznik: 2002
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronik
Zasilanie: PB
Imię: Michał
Jeżdzę: A8 D2 FL
Wiek: 32
Dołączył: 12 Wrz 2016
Posty: 417
Skąd: Sosnowica/Lublin
Wysłany: 2017-03-08, 17:33   

Kiedyś biegałem ale teraz problem jest w tym techniczny w postaci odcisków (wymóg chodzenia w pracy w podkutym obuwiu.
 
 
krzychu22.p1i 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: ZF
Zasilanie: PB
Imię: Krzysiek
Jeżdzę: sporadycznie
Pomógł: 127 razy
Dołączył: 14 Sie 2011
Posty: 3150
Skąd: Oderwany od rzeczywistości
Wysłany: 2017-03-08, 18:58   

Noski się wyciąga z butów, potrzebujesz imadło, szmatkę i nożyk :p
_________________
 
 
ArturPL 
Moje A8



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 4.0
Skrzynia: Toiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Artur
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 39
Dołączył: 07 Sty 2017
Posty: 67
Skąd: Elbląg
Wysłany: 2017-03-08, 19:10   

No no... żebyś później nie żałował :) BHP
_________________

 
 
Jakub 
Moje A8


Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tip
Zasilanie: PB
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D2
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 14 Lis 2009
Posty: 166
Skąd: BTM
Wysłany: 2017-03-08, 19:23   

Bieganie jest mega nieefektywne, lepiej zrobić 15-20 minut interwalow w domu, lepsze efekty, mniej czasu i nie potrzeba ruszać się z domu.
_________________
http://images50.fotosik.p...21ec9bb925m.jpg
http://bytom.blox.pl/reso...wegraffiti3.jpg
 
 
Michal_ST 
Moje A8


Rocznik: 2002
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronik
Zasilanie: PB
Imię: Michał
Jeżdzę: A8 D2 FL
Wiek: 32
Dołączył: 12 Wrz 2016
Posty: 417
Skąd: Sosnowica/Lublin
Wysłany: 2017-03-08, 19:37   

Nosków wolę nie wyciągać bo jak szpula 2500 mi najedzie z 6t przewodu to może być kiepski temat. Ogólnie pracuje z ciężkimi materiałami.

[ Dodano: 2017-03-08, 19:39 ]
Kupiłem kurtkę dzisiaj przyszła na styk trzeba chudnąć bo parę zł pójdzie do tyłu :(
 
 
VAGowner 
Moje A8


Rocznik: 1997
Silnik cm3: TDI
Skrzynia: manual DQS 6b
Zasilanie: ON
Imię: Jac
Jeżdzę: A8 D2, A80 B4 1Z+
Pomógł: 10 razy
Wiek: 54
Dołączył: 12 Sty 2016
Posty: 483
Skąd: zachodniopomorskie
Wysłany: 2017-03-17, 19:00   

Już na lekcjach w szkole podstawowej zapamiętałem, że ważne są regularnie spożywane posiłki i staram się tego trzymać. Nawet jak czasem szef próbował nam wciskać "pracujemy do siedemnastej a potem odbój" - wtedy ja mówiłem "aby zachować higieniczny tryb życia, obiad muszę spożyć pomiędzy piętnastą a szesnastą maksymalnie" zaś tym co się bali szefa mówiłem - jak chcesz to zostań z nim, ale ja w tym czasie będę jadł obiad" - w przeważającej większości przemawiało do rozumu i dzięki mnie reszta ekipy też mogła zjeść ciepły posiłek o przyzwoitej porze (a praca i tak była zrobiona).
A co do spadania z wagi - mój sposób jest taki: bez żadnej głodówki, tylko do śniadania jak zwykle zjadam np. 4 kanapki to przy próbach powrotu do wcześniejszej wagi jem 3 lub dwie kanapki i do tego jabłko / gruszka / brzoskwinia, do obiadu 3/4 talerza zupy i 3/4 do 2/3 normalnej porcji drugiego dania, na kolację 3/4 tego co normalnie - czas maksymalnie do 3 tygodni i mam wagę taką jak sprzed "dobrania".
_________________

 
 
maciu 
Moje A8


Rocznik: 2006
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tip
Zasilanie: ON
Imię: Maciej
Jeżdzę: D3, (S8,A8,V8,S4)
Pomógł: 52 razy
Dołączył: 19 Lip 2009
Posty: 2889
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-03-17, 22:37   

a co powiecie na to... jak pracuję fizycznie mogę nie jeść cały dzień i nie jestem głodny
a w biurze koło 9ej już mnie skręca...

w weekendy w domu też mogę się obyć bez śniadania głodnieję czasami dopiero po 10ej

i bądź tu mądry.... <hmm>
_________________
Proszę nie pisać z pytaniami technicznymi na PW - tylko na forum.
wyPAD 2020
 
 
FOSS 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tip.Sport F1
Zasilanie: PB
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 189 razy
Wiek: 48
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 5844
Skąd: WPR
Wysłany: 2017-03-18, 10:36   

maciu napisał/a:
a co powiecie na to... jak pracuję fizycznie mogę nie jeść cały dzień i nie jestem głodny
a w biurze koło 9ej już mnie skręca...

w weekendy w domu też mogę się obyć bez śniadania głodnieję czasami dopiero po 10ej

i bądź tu mądry.... <hmm>

Ja wiem o co kaman :)

Jak pracujesz fizycznie to jesteś tak zajęty, że nie pamiętasz o jedzeniu a że masz jeszcze na sobie zapasy to spalasz to co masz :)

A jak pracujesz w biurze to.... pewnie nie pracujesz <faktycznie> to i jeść się chce :D
_________________
* FOSS motorsport * (PL-Warszawa)
inspekcje przed zakupem
serwis, części zamienne nowe i używane
serwis mobilny, serwis door2door
modyfikacje, przeróbki, tuning

-
 
 
Jakub 
Moje A8


Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tip
Zasilanie: PB
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D2
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 14 Lis 2009
Posty: 166
Skąd: BTM
Wysłany: 2017-03-19, 08:17   

Film polecam wszystkim tym, którzy myślą, że odżywiają się zdrowo

https://youtu.be/HxwK7Vt-a9Y
_________________
http://images50.fotosik.p...21ec9bb925m.jpg
http://bytom.blox.pl/reso...wegraffiti3.jpg
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.