Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
odradzam Ryszard Polewczak Zabrze ul. Krolowej Kingi 4  
Autor Wiadomość
monster_1973 
Moje A8


Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Adrian
Jeżdzę: A8 D2, Mercedes
Pomógł: 1 raz
Wiek: 50
Dołączył: 11 Maj 2014
Posty: 90
Skąd: DE Hessen
Wysłany: 2017-05-30, 16:59   odradzam Ryszard Polewczak Zabrze ul. Krolowej Kingi 4

Polecałem ale teraz odradzam. Spotkało mnie dokładnie to, co innych niezadowolonych klientów.
Zwykły naciągacz o wysokim mniemaniu o sobie. Po zapłaceniu za usługę i wyjeździe za bramę zainteresowanie klientem kończy się, który jest od tego momentu tylko zbywany. Gwarancja w tym "warsztacie" obowiązuje tylko do wyjazdu za bramę a i tak nie koniecznie. Kontakt telefoniczny praktycznie zerowy, naprawa jest zawsze tak kalkulowana, aby jak najwięcej kosztowała, ale w transzach. Pozornie jest tanio, ale trzeba przyjechać kilka razy, ponieważ naprawy nie są wykonywane kompleksowo. Szczęście dla Państwa Polewczak (ponieważ warsztat prowadzi zgodne małżeństwo Beata i Ryszard) jeśli przy okazji coś jeszcze ulegnie uszkodzeniu, to i pieniądze większe klient zapłaci. Czyli jeżeli Polewczak wykonuje naprawę podstawową, to innego elementu uszkodzonego obok nie wymienia udając że nie widzi. Tak więc płacimy np. 100zł za naprawę, Polewczak nie wymienia o-ringu za 50gr. i za chwilę przyjedziemy znowu na naprawę bo coś cieknie płacąc kolejne np. 50zł ponieważ trzeba ponownie wybudować element podstawowy i wymienić o-ring za 50gr. To tylko jeden z przykładów działalności tego "warsztatu". W moim przypadku wymieniał m.in. sprzęgło, po wymianie okazało się że nowe zregenerowane jest wadliwe. Polewczak przyjął auto na naprawę gwarancyjną (transport auta kosztował mnie prawie 500 Euro), reklamacja przez warsztat nie została uznana, pomimo tego że sprzęgło było ewidentnie uszkodzone. Ponownie zapłaciłem za usługę oraz części. Przy okazji chciał mnie naciągnąć na naprawę skrzyni biegów, która była i jest sprawna a uszkodzone było sprzęgło. Ze skrzynią biegów chciał mnie wysłać gdzieś do Polski centralnej, bo tam , zdaniem Polewczaka, zrobią to dobrze <boisie> . Firma Avanti od regeneracji sprzęgła wskazała Polewczakowi (wg. jego słów) warsztat od naprawy skrzyń biegów, do którego miałem się udać ze swoją skrzynią. Pewnie jaki szedł takiego spotkał. Naprawę auta dokończyłem w innym warsztacie (dzięki Bogu). To tylko jedna z historii które mogę przytoczyć na temat działalności tego "warsztatu". Tak jak wcześniej gorąco polecałem to tak teraz stanowczo odradzam. Nie wiem co stało się z tymi właścicielami "warsztatu", ale chciwość przysłoniła wszystkie atuty. Niestety długo trwało zanim przejrzałem na oczy, ale lepiej późno niż wcale.
Omijać z daleka.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.