Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Odradzam telewizor Panasonic  
Autor Wiadomość
adrian949
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-04, 17:29   Odradzam telewizor Panasonic

Hej, Panowie odradzam telewizor marki Panasonic model TX-P50ST60E. Sześć tygodni temu skończyła się gwarancja i telewizor się z..... Rozmawiałem z centralą w Warszawie i oni mają wyje.... ,liczyłem na jakiś rabat chociaż na naprawę niestety nic mi nie zaproponowano. Za telewizor dałem prawie 4 tys i jeżeli poszła matryca nadaje się na śmietnik. Miałem nadzieję że przynajmniej podziała te 5 lat. Pozdrawiam
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-04, 17:36   

No faktycznie, ja starego cięzkiego LG mam do dzis i hasa jeszcze a to juz z 8lat,mamuska nieco nowsze LG ma juz z 5 latek,w domu mam jeszcze 27" LG 3D i 3 latka mineły,oraz szajsunga juz własnie po gwarce.
 
 
Lolek84 
Użytkownik


Rocznik: 1992
Silnik cm3: 2.8
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Karol
Jeżdzę: c4
Wiek: 39
Dołączył: 13 Wrz 2015
Posty: 31
Skąd: okolice KRK
Wysłany: 2016-01-04, 17:41   

adrian949, myślę że inne marki też padną po okresie gwarancyjnym, jeszcze niedawno tylko lg chwalili
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-04, 17:43   

Zaznaczam że nie dałem nigdy więcej jak 500euro za tv 42-47"
 
 
dice111 
Master MOD



Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB
Imię: AHC
Jeżdzę: S8 D2 MTM
Pomógł: 245 razy
Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 5070
Skąd: Těšin
Wysłany: 2016-01-04, 17:48   

Trochę szkoda, stare plazmy Panasonica były nie do zajechania.
_________________
Black Cars Matters
 
 
drago_o 
Moje A8



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 3936
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Karol
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 184 razy
Wiek: 33
Dołączył: 17 Gru 2013
Posty: 6703
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2016-01-04, 17:50   

Mój sony działa i jest sprawny juz 6 rok (na złość bo specjalnie 5 letnie ubezpieczenie kupiłem aby wymienić sobie na nowy po okresie gwarancji jak się zepsuje). Ale nie polecę tej firmy nikomu.

Dzisiaj można kupić tv od Samsunga i lg. Resztę w przed biegach bym skreślał. Są fajne, są wytrzymałe i się nie psują inne marki ale tylko te dwie potrafiły zrobić telewizory w miarę inteligentne i przydatnymi funkcjami.

Nie ma co patrzeć na to czy będą długo działać czy nie bo wszystko jeden chłam. Tylko funkcjonalność najlepsza u samsunga i lg.
_________________
Moje D3:
http://www.fotosik.pl/u/dragonek1990/album/1562323
Chomik pełen informacji, instrukcji (EN/PL):
http://chomikuj.pl/drago_o/VAG
 
 
adrian949
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-04, 17:54   

Rozmawiałem z jednym gościem, jest szansa że to nie matryca. Tak wygląda obraz klonuje to co jest z prawej strony, dziś zaczął również klonować z lewej na prawą. Klonuje tylko jasny kolor, jak z prawej strony są ciemne kolory to jest oki. Trzeba będzie wyciągnąć starego LG niestety 32 cale





 
 
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Pomógł: 8 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1805
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-01-04, 18:02   

na taki towar warto brac dluzsza gware doplacasz 2 stowki i masz klopot z glowy , mam podobną ale z 3d i u mnie wszystko gra jak nalezy tyle ze ja slysze ten tv tzn niby one tak maja ale mam jeszcze leda z ktorego zaden dzwiek sie nie wydobywa , ja 2x plazmy bym nie kupil ...
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
adrian949
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-04, 18:23   

Z tym przedłużaniem nie jest tak kolorowo. Kolega przedłużał nie pamiętam co brał i się popsuło po gwarancji i hu.. dostał. To działa jak AC płacisz jest oki a jak oni tobie to już nie.
http://natemat.pl/88555,c...-wyciagaja-kase
 
 
rav85 
Moje A8


Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Marek
Jeżdzę: Huracan Perf&Maclaren600LT
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 26 Sty 2015
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-01-04, 18:48   

dokladnie te wszystkie dodatkowe ubezpieczenia w Naszym kraju to naciąganie na kasę,

ja bylem glupi i dałem sie nabrać i ubezpieczyłem Xperia Z2 przy zakupie dałem 2499 zl za tel + 499lza ubezpieczenie od zniszczeń i tel wypadł mi z reki podczas rozmowy kiedy wychodziłem z autobusu, gwarant zrobił wszystko aby nie dać telefonu nowego ani wypłacić kwoty ub z faktury, ja miałem im udowodnić ze nie zepsułem go celowo

dalej

laptop sony vaio pro 13.3 koszt zakupu 4999zl + ubezpieczenie od niby wszystkiego za 900zl , w laptopie wylała się matryca w rogu, wina modelu oczywiście ubezpieczyciel zrobił wszystko żeby nie przyjąć reklamacji, sony naprawiło sprzęt bez problemu na gw .
 
 
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Pomógł: 8 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1805
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-01-04, 19:02   

powiem tak kumpela utopila iphona za 4 klocki powiedziala ze ktos ja popchnal i wpadl do wody czekala tyle ile miala i dostala nowy tel korzystala wlasnie z tego dodatkowego ubezpieczenia , ja takie ubezpiecenie wzialem ostatnio na tablet lenoo s8 dla syna i mysle ze taie cos moze sie przydac zawsze wine zglaszasz os 3ciej tak mi mowili w sklepie jak bedzie czas pokaze obym nie usial z tego korzystac
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
r4q 
Moje A8


Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Łukasz
Jeżdzę: S8 D2
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 18 Lis 2013
Posty: 151
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2016-01-04, 19:04   

może zależy od firmy która tą gwarancję wystawia a może od tego jak ktoś przyjmujący to potraktuje/opisze etc. Ja miałem tylko przygody ze sprzętem elektronicznym, ale kupowałem zawsze w komputroniku bo koleżanka tam jest jakąś kierowniczką i wymienili mi już na nowe 2 karty graficzne i jeden telefon bez problemów. Miałem też przygodę z myszką logitecha, zakupioną akurat w innym miejscu wieki temu i po zgłoszeniu do logitecha naprawili mimo, że mysz miała już 5 lat a ja nie byłem w stanie znaleść paragonu... Może mam szczęście do gwarancji :P
_________________

 
 
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Pomógł: 8 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1805
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-01-04, 19:09   

nie logitech to porządna firma mi do zestawu z-5500 po gwarze wysylali gdzies ze swiata panel do glosnikow bo przestalo mi dzialac podswetlanie, wszystko za free bylem w takim szoku ze nie moglem dojsc do siebie przez kilka dni :) )

a u nas to tragedia zrobia wszystko by ci nie uznac .... masakra no chyba ze jak to sam powiedziales ma sie znajomych :)
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
Unseen
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-04, 20:22   

Trzeba przeczytac dokladnie te wszystkie warunki ubezpieczenia/dodatkowej gwarancji, zeby potem wiedziec jaka szkode zglosic i co zostanie zaakceptowane, a co nie.

W zeszlym roku mialam 3 rozne zgloszenia szkody do ubezpieczen i wszystkie zostaly pozytywnie i szybko zalatwione. Bujam sie jeszcze z tym trzecim, bo naprawili mi jeden obiektyw zamiast oddac pieniadze i niedawno odeslalam go po raz trzeci do naprawy. Licze wreszcie na zwrot gotowki. Za drugi obiektyw w tym samym zgloszeniu dostalam od razu pieniadze i juz dawno go odkupilam.
 
 
Dymian 
Moje A8


Rocznik: 2004
Silnik cm3: 3,2
Skrzynia: Automat
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Damian
Jeżdzę: VW
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 161
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-01-04, 21:01   

Mam telewizory samsunga i LG- chodzą od lat- ooo dopiero się obejrzałem, a kolejny LG skończył gwarancję jakieś 2 tygodnie temu <jezyk> .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.