Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Polecam - regeneracja silniczka hamulca postojowego  
Autor Wiadomość
Motostacja 
Moje A8



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Motostacja
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 1048
Skąd: Motostacja
Wysłany: 2017-01-20, 14:11   

as131 napisał/a:
Może napisz po dwóch latach czy jeszcze ci działa sprawnie ten silniczek


działa po 2 latach, moje a8 ex u kolegi :)


as131 napisał/a:
ja osobiście nie polecam regeneracji mi zacisk posłużył 2 miesiąc i jak go zacisnęło to już tylko zostało odkręcenie go od zacisku bo juz nie odpuścił

no to pech a kto napraiwał? Pewnie że lepiej kupic nowy chyba teraz zamienniki są nawet, jak ja szukałem to nie było takich cudów a nowy z aso pewnie ze 2 tyśki wiec kalkulacja była prosta
_________________
Części samochodowe online - Motostacja
 
 
aro51 
Moje A8


Rocznik: 2012
Silnik cm3: 2.0
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Arek
Jeżdzę: F11
Pomógł: 38 razy
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 614
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: 2017-01-20, 14:17   

Niestety regeneracja to zawsze regeneracja, a w przypadku tych silniczków to wymiana jednego z używanych elementów silniczka na inny używany. Zasada w tym przypadku jest prosta, albo tanio albo dobrze... Jeśli ktoś oczekuje jakości niech kupi nowy i spokój na przynajmniej kilka lat.
_________________
Zdjęcia Audi A6 i A7
Zawór recyrkulacji EGR Audi A6 C7 2.0 177 KM.
 
 
FOSS 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tip.Sport F1
Zasilanie: PB
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 189 razy
Wiek: 48
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 5844
Skąd: WPR
Wysłany: 2017-01-20, 18:47   

aro51 napisał/a:
Jeśli ktoś oczekuje jakości niech kupi nowy i spokój na przynajmniej kilka lat.

Niestety nowe to chyba już przez księgowego projektowane.
Ja kupiłem sobie nowe obydwa. Jeden padł po półtorej roku, drugi pół roku później :/
Oba zmieniłem u Rafała na regenerowane ale chyba nie jestem w pełni zadowolony bo to co dostałem niestety nie wytrzymało okresu gwarancji - szkoda.
_________________
* FOSS motorsport * (PL-Warszawa)
inspekcje przed zakupem
serwis, części zamienne nowe i używane
serwis mobilny, serwis door2door
modyfikacje, przeróbki, tuning

-
 
 
as131
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-20, 18:47   

aro51 napisał/a:
Niestety regeneracja to zawsze regeneracja, a w przypadku tych silniczków to wymiana jednego z używanych elementów silniczka na inny używany. Zasada w tym przypadku jest prosta, albo tanio albo dobrze... Jeśli ktoś oczekuje jakości niech kupi nowy i spokój na przynajmniej kilka lat.


aro51 o czy ty wo gule piszesz ,
wymiana używanych elementów na inne używane ??
to tak właśnie robią ci wszyscy co gównianą jakość regeneracji oferują ,
bo w Sztumie mają wszystkie elementy silniczków i zacisków nowe a nie używane i jeśli coś nie nadaje się do ponownego użytku bo jest zniszczone w minimum 30-%-ach to wymieniają na nowe a nie stare !


Komu wy takie bzdety wciskacie że niby same silniczki macie zregenerowane i działa to wszystko dwa lata <boisie>
nie ma ma takiej możliwości technicznej , a pisać jako koledzy bo wam ktoś taniej zrobił i bez gwarancji pisemnej to możecie tak ciemnym ludziom którzy sobie koła w samochodzie nie potrafią wymienić <brawo>

proste pytanie zadane po raz ęty :
Skoro są tacy the best to dlaczego nie ma nigdzie opinii o nich to powinny być setki pozytywnych komentarzy ?
jest kilka na forum i tylko od kilku kolegów z forum .
 
 
FOSS 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tip.Sport F1
Zasilanie: PB
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 189 razy
Wiek: 48
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 5844
Skąd: WPR
Wysłany: 2017-01-20, 18:50   

as131 napisał/a:
... a pisać jako koledzy bo wam ktoś taniej zrobił i bez gwarancji pisemnej to możecie takich ciemnym ludziom którzy sobie koła w samochodzie nie potrafią wymienić <brawo>

O ile dobrze kojarzę to Rafał daje pisemną gwarancję.
_________________
* FOSS motorsport * (PL-Warszawa)
inspekcje przed zakupem
serwis, części zamienne nowe i używane
serwis mobilny, serwis door2door
modyfikacje, przeróbki, tuning

-
 
 
Motostacja 
Moje A8



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Motostacja
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 1048
Skąd: Motostacja
Wysłany: 2017-01-20, 18:50   

http://allegro.pl/silnicz...6661192837.html

coś takiego teraz sprzedają cena nawet przystępna:)

dla mnie 2 lata temu nie było wgl porównania 250zł regeneracja, a ponad 1,5k za nowy z aso, zresztą i tak praktycznie ręcznego nie używam. Nie lubie jednak kiedy pojawiają sie jakies błedy, po regeneracji normalnie się zaciskały zaciski błedów zero adaptacja oki :) więc kupa kasy w kieszeni.
 
 
Glac 
Moje A8


Rocznik: 2015
Silnik cm3: 4.2+
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Piotr
Jeżdzę: D4
Pomógł: 4 razy
Wiek: 21
Dołączył: 24 Wrz 2014
Posty: 267
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2017-01-20, 18:53   

FOSS napisał/a:
as131 napisał/a:
... a pisać jako koledzy bo wam ktoś taniej zrobił i bez gwarancji pisemnej to możecie takich ciemnym ludziom którzy sobie koła w samochodzie nie potrafią wymienić <brawo>

O ile dobrze kojarzę to Rafał daje pisemną gwarancję.


Tak na 12 mcy
 
 
Motostacja 
Moje A8



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Motostacja
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 1048
Skąd: Motostacja
Wysłany: 2017-01-20, 19:05   

FOSS napisał/a:
O ile dobrze kojarzę to Rafał daje pisemną gwarancję.


tak :)

as131 napisał/a:
Komu wy takie bzdety wciskacie że niby same silniczki macie zregenerowane i działa to wszystko dwa lata

takie są fakty, Rafał nie jest żadnym moim kolegą raz sie z nim widziałem przy okazji wymiany silniczka.

Ja po prostu nie używam ręcznego/lub bardzo rzadko, nie mam ku temu sposobności może dlatego wytrzymały tak długo <bezradny>

as131 napisał/a:
Skoro są tacy the best to dlaczego nie ma nigdzie opinii o nich ?
tylko tu na forum i tylko od kilku kolegów z forum ?


Zadzwoń zapytaj i podziel się tutaj ta informacją :)
Ja osobiście mam w D-pie opiniowanie w internecie, jedynie czasami wypowiem sie tutaj na forum, to jedyna moja aktywność internetowa jeśli chodzi o motoryzacje, na więcej nie mam czasu, być może osoby pozytywnie obsłużone mają również ciekawsze rzeczy do robienia niz siedzenie i opinoowanie każdej usługi na 10 różnych portalach. Zazwyczaj jesli pojawiają sie w internecie opinie to złe, dobrych mało komu chce sie pisać. Lepszym motywatorem jest zazwyczaj złość niżeli wdzięczność :)

Przestań sie bulwersować, najwyraźniej ktoś Ci zregenerował silniczek bez pisemnej gwarancji i czujesz sie pokrzywdzony wylewając tutaj swoją frustracje, jedź zareklamuj albo niech Ci oddadzą kase i kup nowy TRW za 850zł.

Tak wgl testował ktoś te zaciski TRW z allegro ?
_________________
Części samochodowe online - Motostacja
 
 
as131
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-20, 19:10   

FOSS napisał/a:
aro51 napisał/a:
Jeśli ktoś oczekuje jakości niech kupi nowy i spokój na przynajmniej kilka lat.

Niestety nowe to chyba już przez księgowego projektowane.
Ja kupiłem sobie nowe obydwa. Jeden padł po półtorej roku, drugi pół roku później :/
Oba zmieniłem u Rafała na regenerowane ale chyba nie jestem w pełni zadowolony bo to co dostałem niestety nie wytrzymało okresu gwarancji - szkoda.



No pięknie widać jaka jakość,
a dlaczego ci tego na tej niby gwarancji nie naprawił tego powtórnie skoro nawet okresu gwarancji nie wytrzymało??
 
 
dice111 
Master MOD



Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB
Imię: AHC
Jeżdzę: S8 D2 MTM
Pomógł: 245 razy
Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 5071
Skąd: Těšin
Wysłany: 2017-01-20, 19:19   

As, rozmawiałem telefonicznie z pracownikiem/właścicielem, cześć można przeczytać tutaj: http://www.a8team.pl/pole...2099.htm#276899
I tak jak tam pisałem, część firm w PL się tym zajmująca bierze również części ze Sztum od nich.
Więcej oficjalnie pisać nie zamierzam na ich temat a Ty w końcu odpuść notoryczną ich reklamę.
_________________
Black Cars Matters
 
 
as131
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-20, 19:21   

FOSS napisał/a:
aro51 napisał/a:
Jeśli ktoś oczekuje jakości niech kupi nowy i spokój na przynajmniej kilka lat.

Niestety nowe to chyba już przez księgowego projektowane.
Ja kupiłem sobie nowe obydwa. Jeden padł po półtorej roku, drugi pół roku później :/
Oba zmieniłem u Rafała na regenerowane ale chyba nie jestem w pełni zadowolony bo to co dostałem niestety nie wytrzymało okresu gwarancji - szkoda.



No pięknie widać jaka jakość,
a dlaczego ci tego na tej niby gwarancji nie naprawił tego powtórnie skoro nawet okresu gwarancji nie wytrzymało??


Do raftor : ty chyba ze zrozumieniem czytać nie umiesz ,
kiedyś o mały włos do Techlabs zacisków nie wysłałem a zrezygnowałem właśnie po tym jak zadzwoniłem do nich i bzdury zaczęli wciskać ,bo myśleli że trafili na kolejnego jelenia co pojęcia o niczym nie ma <brawo>

Moje zaciski w A8 robili mi w Sztumie ponad dwa lata temu gwarancji już mineła a zaciski dalej hulają jak nowe i dodam że ręczny mam ustawiony na auto hold czyli zaciąga kilkanaście razy dziennie a nie raz na pół roku tak wszyscy używają .

Nowe silniczki w Sztumie mają po 600-700zł oryginalne ,znajomy co gruby portfel ma zamawiał kiedyś u nich nowe silniczki z zaciskami i do dziś śmigają .

[ Dodano: 2017-01-20, 19:37 ]
dice111 napisał/a:
As, rozmawiałem telefonicznie z pracownikiem/właścicielem, cześć można przeczytać tutaj: http://www.a8team.pl/pole...2099.htm#276899
I tak jak tam pisałem, część firm w PL się tym zajmująca bierze również części ze Sztum od nich.
Więcej oficjalnie pisać nie zamierzam na ich temat a Ty w końcu odpuść notoryczną ich reklamę.



Ok,ale jaką notoryczną reklamę raz zrobiłem polecenie w dziale polecam i tyle ? Odpisuję ludziom bo co nie którzy nawet nie mają zielonego pojęcia o czym piszą a próbują pouczać innych a min. z mechaniką mam do czynienia na co dzień od lat nastu .
 
 
aro51 
Moje A8


Rocznik: 2012
Silnik cm3: 2.0
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Arek
Jeżdzę: F11
Pomógł: 38 razy
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 614
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: 2017-01-20, 21:23   

as131 napisał/a:
kiedyś o mały włos do Techlabs zacisków nie wysłałem a zrezygnowałem właśnie po tym jak zadzwoniłem do nich i bzdury zaczęli wciskać ,bo myśleli że trafili na kolejnego jelenia co pojęcia o niczym nie ma <brawo>



as131 napisał/a:
ja osobiście nie polecam regeneracji mi zacisk posłużył 2 miesiąc i jak go zacisnęło to już tylko zostało odkręcenie go od zacisku bo juz nie odpuścił


as131 napisał/a:
Moje zaciski w A8 robili mi w Sztumie ponad dwa lata temu gwarancji już mineła a zaciski dalej hulają jak nowe i dodam że ręczny mam ustawiony na auto hold czyli zaciąga kilkanaście razy dziennie a nie raz na pół roku tak wszyscy używają .


Coś Ci się kolego zeznania myla, po nastepne to nie wiem jak masz dopasiona wersje D3 ze masz hold asist <bezradny>
_________________
Zdjęcia Audi A6 i A7
Zawór recyrkulacji EGR Audi A6 C7 2.0 177 KM.
 
 
as131
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-20, 23:12   

A tobie się literki mylą albo czytać nie umiesz , <fujarka>

po pierwsze to kogo ty cytujesz xDonix czy mnie ?
bo to jego wypowiedź która została u niego zmieniona a ja to zacytowałem :

ja osobiście nie polecam regeneracji mi zacisk posłużył 2 miesiąc i jak go zacisnęło to już tylko zostało odkręcenie go od zacisku bo juz nie odpuścił

więc może xDonixa zapytaj czemu nie był zadowolony i ciulka dał się zrobić a następnie sam wypowiedź usunął bo mu jakiś bar.... koleżka kazał ? ;)

Post edytowałem usuwając obraźliwe teksty. Kolega dostał spoooro czasu na przemyślenia za obrażanie użytkowników i straszenie administracji.
 
 
Motostacja 
Moje A8



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Motostacja
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 1048
Skąd: Motostacja
Wysłany: 2017-01-21, 16:11   

aro51 napisał/a:
Coś Ci się kolego zeznania myla, po nastepne to nie wiem jak masz dopasiona wersje D3 ze masz hold asist


W zasadzie to tez pierwsze słyszę o tym <bezradny>
_________________
Części samochodowe online - Motostacja
 
 
xDonicx 
Moje A8



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 3.0
Skrzynia: 6HP19A
Zasilanie: ON
Imię: Ariel
Jeżdzę: D3
Pomógł: 6 razy
Wiek: 33
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 185
Skąd: Rzeszow
Wysłany: 2017-01-22, 15:32   

As131 strasznie z Ciebie konfliktowy człowiek. Ja kupiłem zacisk TRW z allegro z oryginalnymi numerami i śmiga mi do tej pory ostatnio coś zaczną się buntować drugi ale pewnie też kupie na allegro i nie mam zamiaru nikogo namawiać na regenerację czy też na zakup nowego bo jednemu ona pomoże będzie zadowolony natomiast drugiemu padnie po miesiącu pracy każdy jest kowalem własnego losu masz kasę kup nowy nie chcesz przepłacać to zregeneruj w obu przypadkach jest % szans ze może się popsuć.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.