Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
[Łódź] Serwis A8/S8  
Autor Wiadomość
adobedoka 
Użytkownik


Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: automat
Zasilanie: PB
Imię: Piotr
Jeżdzę: Audi S8
Wiek: 37
Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-06-30, 19:27   [Łódź] Serwis A8/S8

zbliża mi sie serwis auta i nie wiem za bardzo gdzie jechać a mieszkam pod Łodzią ?? Jakby ktoś z Łodzi lub okolic podpowiedział byłbym wdzięczny
 
 
fabio 
Użytkownik


Rocznik: 1997
Silnik cm3: 2.5
Skrzynia: manual
Zasilanie: ON
Imię: filip
Jeżdzę: a8 d2
Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 23 Lut 2012
Posty: 5
Skąd: łódż
Wysłany: 2012-04-01, 23:58   

ja jezdze do p.jablonskiego łódz ul. bronowa ma warsztat audi wv , jesli masz watpliwosci czy zna sie na robocie powiem czym jezdzi ten gosc A8 D3 W12 silnik 6.0 420 KM szok , audi ma w jednym palcu i ma mase czesci uzywanych do a8 tel 42 6347401
 
 
rollo_tomasi 
Moje A8



Rocznik: 1997
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptr.
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Tomek
Jeżdzę: D2 4.2// E38 750iL
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Sie 2011
Posty: 131
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-03-03, 23:52   

Judo napisał/a:
Kolego nie byłem tam osobiście ale jeździ tam kolega Amstaff z naszego forum i mi polecał :
http://motomarkt.pl/firma
telefon do Pana Jarka 505 838 906 ( właściciel )


Perypetie Amstaffa z LOTUS-em zakończyły się awanturą i raczej już tam nie pojedzie, no, może- by podłożyć ogień.
Moja styczność z nimi to zlecenie diagnostyki pompy paliwa (nieoryginalnej- działała od połowy baku w górę). Nie mam zastrzeżeń co do reakcji serwisowej- pompę wymienili na VDO, lecz co do manier właściciela (mimo, iż wykształcony i wiedzę ma) już tak.

Jednak nie komentować maniery tam pojechałem, a po usługę (na maniery odpowiedziałem swoimi- zakończyło się awanturą złagodzoną przez żonę właściciela i niego samego w ostatniej fazie kontaktu) i usługę zrobili, więc jest carte blanche.
_________________
Tomek
 
 
lotus
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-02, 22:24   

rollo_tomasi napisał/a:
Judo napisał/a:
Kolego nie byłem tam osobiście ale jeździ tam kolega Amstaff z naszego forum i mi polecał :
( właściciel )


Perypetie Amstaffa z LOTUS-em zakończyły się awanturą i raczej już tam nie pojedzie, no, może- by podłożyć ogień.
Moja styczność z nimi to zlecenie diagnostyki pompy paliwa (nieoryginalnej- działała od połowy baku w górę). Nie mam zastrzeżeń co do reakcji serwisowej- pompę wymienili na VDO, lecz co do manier właściciela (mimo, iż wykształcony i wiedzę ma) już tak.

Jednak nie komentować maniery tam pojechałem, a po usługę (na maniery odpowiedziałem swoimi- zakończyło się awanturą złagodzoną przez żonę właściciela i niego samego w ostatniej fazie kontaktu) i usługę zrobili, więc jest carte blanche.



Mgr.inż. Tomasz jakiś tam . Ponieważ podajesz się za inżyniera ekonomi czuję się w obowiązku powiedzieć coś czego nie dowiedziałeś się na uniwersytecie. Jesteś idiotą, ale nie wiesz dlaczego.

Luksusowe samochody typu A8 (wartość nowego 400 tys. złotych) są skierowane do osób najbardziej zamożnych. Są to samochody o najwyższym spadku wartości , po dwóch latach jest wart 200 tys , po sześciu już tylko 50 tys. Kiedy dochodzi do wartości na którą możesz sobie pozwolić ma lat 10 i kosztuje 15 czasem 10 tysięcy złotych.

Kiedy już stajesz się właścicielem samochodu który jest ekonomicznym wrakiem , spełnia się twoje marzenie. Zawsze chciałeś mieć taką "ósemeczkę". W końcu ją masz i jednym problem jest tankowanie i naprawy. Nie potrafisz zrozumieć dlaczego tak dużo pali ,a zupełnie nie rozumiesz dlaczego te części są takie drogie. Odpowiedź jest prosta , nie jest to auto dla ciebie.

Zamęczanie fajnych ludzi:

Przestaje działać pompa paliwa , przyprowadzasz ją Lotusowi . W lewej łapce trzymasz kluczyk od stacyjki , w prawej chińską pompę za 150zł :) Pewnie pompę wymieniłbyś sam , ale że do niedawna mało który warsztat potrafił to zrobić to i sam za to się nie wziąłeś.

Lotus przyjmuje zlecenie , wymienia pompę ale silnik nie zapala. No to demontaż pompy i znów montaż. Tak cztery razy i dzień stracony... Lotus prosi o inną pompę , przywozisz drugą , to samo chińska pompa nie działa i mija drugi dzień. Lotus zamawia pompę VDO którą dostaje w pół godziny , drugie pół godziny montaż i auto gotowe.

Potem Lotus cię informuję że samochód jest do odebrania , koszt naprawy 900 zł.. Tak było .... ? No było tak , było też tak że prułeś ryja że to bardzo dużo pieniędzy , prułeś ryja przez telefon , na miejscu też prułeś ryja.. etc...

A teraz wytłumaczę ci ekonomisto z przypadku co to jest dużo pieniędzy. Koszt utrzymania jednego stanowiska w małym warsztacie to około 400 zł dziennie. Składa się na to lokal , pracownik , koszty socjalne , energia elektryczna , ogrzewanie , amortyzacja sprzętu. Najogólniej mówiąc koszt miesięczny to 10 tys, podzielone przez 24 dni pracy . To daje 416 zł. Naprawa twojego auta z tą super chińską pompą za 150 zł , po siedmiu montażach i demontażach tej super pompy kosztowała Lotusa 800 zł bo trwała dwa dni.


Jaki zapłaciłeś rachunek ? Zapłaciłeś 900 zł , co składało się na pompę VDO za 650 zł i na 250 zł za wymianę według cennik Elsy i fabrycznego czasy pracy., To że praca została wykonana 7 razy , a wynikało to z super ekonomi inż. mgr. Tomasza jakiegoś tam nie jest dla ciebie ważne. Jesteś za to obrażony bo usłyszałeś prawdę , nie stać cię na takie auto , nie było i nigdy nie będzie. Jako nowe jest dla ciebie nie osiągalne , a jako stary oldtimer przekracza możliwości portfelowe twojego budżety. No chyba że jest więcej Lotusów którzy wykonają nieuzasadnioną ekonomicznie pracę za którą jeszcze dostaną opi....dol na forum.
Jaki paradoks , piszesz że jesteś zadowolony z usługi ale maniery ci się nie podobają. Nie dziw się tak należy traktować ludzi którzy chcą więcej niż mogą.

Dzięki takim ekonomistą z przypadku jak ty świat staje się lepszy , ponieważ ja , nasz menadżer , mechanicy wiemy jak traktować takich ludzi. Wcale nie gadać jakby was nie było i jak byście się nigdy nie urodzili :)

Ogólnie decyzja jest taka że nie przyjmujemy samochodów starszych niż 10 lat , a w szzcególności A8 i Allroadów ponieważ na 10 przypadków 9ciu ich właścicieli nie powinno tych samochodów posiadać. Składa się na to brak zdolności finansowej , brak wyobraźni , elementarna głupota oszczędzania jak w opisanym przypadku etc....

Amstaf ? To samo , ukradł nam auto pod hasłem "zapłacę w poniedziałek" Zapomniał zapłacić , a na sprawie wraz z tobą i kolegami z milicji nakłamał .... Wspierałeś go chyba mgr, inż... że Lotus to takie niedobry , oszust a jednak odkupiłeś auto Amstafa po tym jak zainwestowaliśmy nigdy nieodzyskane 5000 zł...

Na koszt Lotusa niech wam ziemia lekką będzie ;

- nowy akumulator Varta
- uszczelki silnika
- końcówka drążką
- napełnienie klimatyzacji do celów testowych
- demontaż wału kardana , mostu , zawieszenia tylnego , zbiornika paliwa
- wymiana rurek hamulcowych cała długość auta
- łożyska gumowe mostu

i wiele wiele innych...

Mgr.inż jeśli myślisz że zaszkodziłeś nam tym pisaniem na forum. Nic bardziej błędnego , nikt ale to nikt u nas i nie tylko u nas nie chcę się więcej użerać z gównozjadami od A8 :)

Pozdrawiam ..... i do zobaczenia w next fucking life :)


Poprawiłem zdublowane cytowanie.
krzychu22.p1i
 
 
AMSTAFF 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4200
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: ADAM
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 13 razy
Wiek: 45
Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 297
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: 2015-04-02, 22:59   

Panie Jarosławie... pisanie na forum zaczynamy od działu przywitań to po pierwsze... po drugie... proszę nie obrażać userów!! po trzecie... Jeśli chodzi o sprawy Lotus-Amstaff sprawa sądowa zakonczyla się już dawno i to pańską porażką... Wiec proszę nie prowokować swoimi wypocinami... Pozdrawiam serdecznie i <papapa>
_________________

 
 
lotus
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-02, 23:14   

AMSTAFF napisał/a:
Panie Jarosławie... pisanie na forum zaczynamy od działu przywitań to po pierwsze... po drugie... proszę nie obrażać userów!! po trzecie... Jeśli chodzi o sprawy Lotus-Amstaff sprawa sądowa zakonczyla się już dawno i to pańską porażką... Wiec proszę nie prowokować swoimi wypocinami... Pozdrawiam serdecznie i <papapa>


Próżność i głupota zawsze idą w parze. Dziękuje za tą odpowiedź :)
 
 
AMSTAFF 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4200
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: ADAM
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 13 razy
Wiek: 45
Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 297
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: 2015-04-02, 23:19   

Do usług ;)
_________________

 
 
ernesto 
Moje A8



Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic 5HP24
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Ernest
Jeżdzę: A8 D2 S-line
Pomógł: 100 razy
Wiek: 39
Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 3502
Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: 2015-04-03, 01:06   

Kolega lotus za swoje zachowanie został usunięty
Naruszenie regulaminu forum pkt. 1, 3, 4, 13

Takie zachowanie nie będzie dla nikogo ulgowo traktowane i nikt nie będzie rejestrował się w celu wyjaśniania swoich prywatnych spraw.

Nikt nie ma zamiaru czytać takich rzeczy i pewne niejasności powinny być wyjaśniane między sobą na PW a nie na otwartych stronach forum.

Temat dodatkowo uważam za zamknięty i niech da do myślenia z jakimi ludźmi w życiu mamy styczność i poszanowaniem drugiej osoby.


Pierwsze ostrzeżenie było brakiem przywitania:

Następnie treść posta

lotus napisał/a:
Jesteś idiotą,


lotus napisał/a:
Pozdrawiam ..... i do zobaczenia w next fucking life


I tu z działu przywitań

lotus napisał/a:
Cześć klubowicze i miłośnicy Audi A8 , wpadłem tu do was na chwilę obgadać jedną wyższą kwestie. Jako właściciel Serwisu Lotus nie zamierzam się tu udzielać , nie zamierzam robić zbędnej mi reklamy. Jestem tu tylko po to żeby załatwić niezręczną sprawę w której uczestniczą dwa łódzkie "gównozjady" , które naciągają ludzi na usługi za które nie płacą. A nawet jeśli zapłacą to robią przy tym awantury i piszą głupoty na forach. W zasadzie wszystko już jest załatwione i w stosownym wątku już wszystko wyjaśniłem. Więcej pisać nie zamierzam. Pozdrawiam wszystkich prawdziwych miłośników Audi.


Jest ewidentne łamanie regulaminu a osoba o pewnym ilorazie inteligencji i postawie społecznej nie powinna się tak zachowywać i pisać takich rzeczy.
Osoby inteligentne które rejestrują się na forum powinny wcześnie dobrze przeczytać regulamin i stosować się do niego.
Tymi otóż słowami jest rażące łamanie regulaminu forum po przez bluźnierstwo i obrażanie innych osób.
Takie zachowanie nie będzie tolerowane, sprawy prywatne powinny być załatwiane za zamkniętymi drzwiami publicznymi. Nikt nie dopytywało tą sprawę i nikogo by to nie interesowało.
Pan pisze o wyrażaniu swojej opinii, rozumiem doskonale lecz jeśli ta opinia jest powiązana z obrażaniem innych to nie jest to wypowiedź godna poważnej osoby.
Powitanie zostało wykasowane, dokonano banicji za rażące łamanie regulaminu.
Treść posta pozostanie otwarta dla ludzi by przeczytali jak osoba która uważa się za osobę inteligentną i której powinno się ufać zostawiając swoje auto zachowuje się na forum.
Nikt nie wnika co tam zaszło i nikogo to nie interesuje.

1. Masz prawo do posiadania i wyrażania swoich poglądów i opini. Inni mają dokładnie takie samo prawo - szanuj to. Sposób wyrażania swojego zdania świadczy o Tobie - Twoim dobrym wychowaniu lub chamstwie. Uznane za nie właściwe tematy bądź posty będą usuwane a ich autor może zostać ukarany.

3. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady netykiety a także zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego. Forum ma służyć wymianie poglądów i informacji, ale w sposób kulturalny i z poszanowaniem odbiorcy. Użytkownicy nieprzestrzegający tej zasady zostaną natychmiastowo usunięci (zbanowani).

4. Prywatnym animozjom dawaj wyraz wyłącznie w listach prywatnych. Nie ma nic bardziej denerwującego i żenującego, niż oglądanie grona publicznie wyzywajcych się osób. Za złamanie tej zasady użytkownik otrzymuje ostrzeżenie.

5. Nie obrażaj nikogo, staraj się tego nie czynić publicznie nawet gdy masz ku temu powody. Zanim publicznie kogoś ocenisz w jakikolwiek sposób, przemyśl to na spokojnie i dwukrotnie. Za złamanie tej zasady użytkownik otrzymuje ostrzeżenie.

13. Przed napisaniem pierwszego posta przedstaw się nam, swoje auto i przywitaj w odpowiednim dziale powitań.

28. Za nie przestrzeganie niniejszego regulaminu administratorzy mają prawo przypisywania ostrzeżeń w efekcie których konto użytkownika w kilku etapach zostaje zawieszone czasowo, zablokowane, a finalnie usunięte z uwzględnieniem banicji.

31. Zabroniona jest rejestracja i używanie na forum oraz na portalu podobnych nicków, nicków obraźliwych oraz podszywających się pod innego użytkownika lub reklamujących swoją nazwą firmy/usługi.

Wszystko jest napisane w regulaminie, wystarczyło przeczytać
_________________
Wyrazy szczerego żalu i współczucia z powodu śmierci Ernesta.

Administratorzy, moderatorzy i klubowicze.

Ostatnio zmieniony przez ernesto 2015-04-03, 11:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-03, 06:38   

W szczególności za specyficzny "styl" swojej wypowiedzi dostał kopa. Rozumiem że sie poczuł urażony ale braku argumentów nie można w ten sposób nadrabiać. Jeśli był by to jeszcze stary klubowicz to na karteczce by się skończyło zaś ktoś kto się rejestruje tylko po to nie bedzie miał ulg.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.