Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Uszkodzenie parkingowe i zbiegły sprawca.  
Autor Wiadomość
michałrogalski1 
Użytkownik


Rocznik: 2004
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Michał
Jeżdzę: Audi a8 D3
Wiek: 32
Dołączył: 24 Lip 2015
Posty: 13
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-12-19, 22:43   Uszkodzenie parkingowe i zbiegły sprawca.

Witam mam do was małe pytanie. Dziś postawiłem auto pod sklepem w swojej miejscowości i poszedłem na zakupy. Wracam i co widzę .... tylny zderzak ma wgniotke <onie> sprawcy brak ludzie nic nie widzieli w sklepowym "monitoringu" brak nagrania (awaria systemu <faktycznie> )
co mam począć ? szlag mnie trafia jacy są ludzie w tym kraju <onie> pytanie do was czy da się to jakoś zgłosić na ubezpieczenie ? (mam tylko oc... w poniedziałek byłem już umówiony na przerejestrowanie i podpisanie nowej polisy z ac ...) może jakieś pomysły co mam zrobić ?
Powiesił bym za jaja za takie skur********
 
 
Nyku 
Moje A8



Rocznik: 2005
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Radek
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 3 razy
Wiek: 30
Dołączył: 11 Sty 2015
Posty: 273
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2015-12-19, 23:09   

Mogłeś wezwać policje na miejsce. Mi kiedyś gość pod blokiem mojej kobitki e46 pogiął ale sąsiadka widziała jaki to samochód. Był to ciemny Golf "czy". Przyjechała policja, porobiła fotki i zaczęła postępowanie oraz poszukiwania ciemnego Gofra z uszkodzeniami na podobnej wysokości. Gliniarz powiedział mi wprost że szansa jedna na milion że się znajdzie bo takich wezwań mamy sporo ale warto próbować i szukać także na własną rękę. Wywiad po sąsiadach zrobiłem ja na drugi dzień i po tygodniu chyba policja. Dowiedziałem się ile mogłem i że dany "klient" często się tutaj pojawia (odwiedza kogoś ale nie wiadomo kogo) Trafiłem w końcu na auto odpowiadające "rysopisowi" na tym samym osiedlu i miał uszkodzony tylny narożnik auta. Zrobiłem zdjęcia i zaniosłem na policje. Doszli do gościa (chociaż to i tak troche trwało bo auto nie na niego zarejestrowane) ale pomimo iż nie miałem AC wypłacili mi coś ok 1,700zł bo facet się przyznał do winy jak go przycisneli i postraszyli że to ucieczka z miejsca wypadku itp i że można to jeszcze załatwić polubownie z tym że dostanie mandat za kolizje. Sprawa ciągła się z półtorej miesiąca ale wywalczyłem swoje.

Szkoda że to było pod sklepem bo każdy jeden potencjalny świadek się już zawinął. Możesz poprosić właściciela sklepu czy możesz wywiesić ogłoszenie przy wejściu na temat sprawy czy ktoś coś widział z numerem kontaktowym. Może akurat ktoś się znajdzie. Mając świadka można już coś działać na policji i szukać gnoja. Mimo wszystko zgłosiłbym to jak najszybciej na policje i ubezpieczyciela że była taka i taka sytuacja i jak coś będziesz miał to policja dalej załatwia wszystko z ubezpieczycielem.
 
 
michałrogalski1 
Użytkownik


Rocznik: 2004
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Michał
Jeżdzę: Audi a8 D3
Wiek: 32
Dołączył: 24 Lip 2015
Posty: 13
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-12-20, 18:09   

Nie sądzę żeby ktoś się przyznał... a jeśli nawet ktoś coś wie to siedzi cicho ... takie oto zalety małych mieścin... policja też rozkłada ręce ;/
 
 
michalwruszak 
Moje A8


Rocznik: 2003
Silnik cm3: 5.4
Skrzynia: Automat
Zasilanie: PB
Imię: Michał
Jeżdzę: S-klasa W221
Pomógł: 75 razy
Dołączył: 10 Kwi 2013
Posty: 2082
Skąd: Elbląg
Wysłany: 2015-12-21, 12:20   

michałrogalski1, podeślij proszę telefon do siebie , kierunkowskaz już przyjechał dla Ciebie :)
_________________
Rozkodowywanie numerów VIN grupy VAG i inne

FB: https://www.facebook.com/michalwruszak
mail: michalwruszak@gmail.com
tel: 508121044
 
 
tutenhamon 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4,2
Skrzynia: tiptronik f1 GQF
Zasilanie: PB
Imię: Artur
Jeżdzę: A8 D3 BFM
Pomógł: 26 razy
Wiek: 54
Dołączył: 19 Maj 2009
Posty: 1135
Skąd: Choszczno
Wysłany: 2016-04-18, 08:37   

Witam 13 -tego miałem podobne zdarzenie ,z tym że młody człowiek akurat jadł śniadanie w busie i zapisał nr rejestracyjne sprawcy i po przyjeździe policji już po 15-stu minutach mieli sprawcę początkowo twierdził ze nic nie poczuł ,ale po chwili się przyznał .Szkoda zgłoszona do Proama rzeczoznawca dojechał na następny dzień o świcie ,dokładne oględziny,fotki wszystkich elementów auta łączne z felgami , oponami , wnętrzem komorą silnika i tp. Najmniej wagi poświęcił uszkodzeniom ,przystawił przymiar ,zrobił fotkę i tyle .Ale zwróciłem mu uwagę że mała listwa zarysowana ,że najlepiej ustawić felgę w jednej linij z przerysowanymi elementami ,przystał na to i zrobił więcej fotek ,zaliczył 4-ry elementy i oponę. teraz czekam na decyzje Proama i nie wiem co mi zaoferują bo auto zastępcze na czas naprawy już proponowali .

Dodano: 2016-04-18, 08:48
A i chciał bym dodać że zadawał różne dziwne pytania dotyczące zawieszenia,spalania , eksploatacji .miałem wrażenie że nagrywa rozmowę ,ale trafił na kumatego więc dowiedział się że auto pali 8,5l ma najlepsze zawieszenie w mieście ,a koszty eksploatacji pochłaniają Fortune .
 
 
Lechu 
Moje A8



Rocznik: 2001
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tipronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Xxx
Jeżdzę: D2
Pomógł: 5 razy
Wiek: 38
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 666
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2016-04-18, 22:02   

tutenhamon napisał/a:
,dokładne oględziny,fotki wszystkich elementów auta łączne z felgami , oponami , wnętrzem komorą silnika i tp


nie wiem czy powinieneś się na to godzić.

Tak nawiasem - big data ;)
 
 
tutenhamon 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4,2
Skrzynia: tiptronik f1 GQF
Zasilanie: PB
Imię: Artur
Jeżdzę: A8 D3 BFM
Pomógł: 26 razy
Wiek: 54
Dołączył: 19 Maj 2009
Posty: 1135
Skąd: Choszczno
Wysłany: 2016-04-26, 21:57   

Nie wiem co ma znaczyć ta ''big data''ale czekam już od 13. 04. Po 6 dniach dostałem KOSZTORYS EUROTAXGLASS'S i teraz już czekam na uzupełnienie dokumentacji z policji ,ale coś długo to trwa.

Dodano: 2016-04-28, 21:02
Dziś się w..... i zadzwoniłem do Proama ,Pani po sprawdzeniu moich dokumentów stwierdziła ze wszystko do nich dotarło już 22,04 tzn.oświadczenie sprawcy i protokół z policji i że wyśle monit do likwidatora . Po 2 godzinach otrzymałem odpowiedz od pani likwidator i decyzje dokument o przyznaniu wypłaty odszkodowania . Ciekawe ile będę czekał na kasiorę ? <bezradny>

Dodano: 2016-05-13, 06:47
Kasa dotarła 05 05 Proama się wywiązała wysokość odszkodowania zadowalająca .
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-13, 08:54   

A kwota sekret :)
 
 
tutenhamon 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4,2
Skrzynia: tiptronik f1 GQF
Zasilanie: PB
Imię: Artur
Jeżdzę: A8 D3 BFM
Pomógł: 26 razy
Wiek: 54
Dołączył: 19 Maj 2009
Posty: 1135
Skąd: Choszczno
Wysłany: 2016-05-16, 11:29   

A czemu tajemnica? Nie ma tajemnic ,szkodę oszacowali na i 2897 pln.
a oto uszkodzenia-











Plus nadkole przetarte .
 
 
adrian949
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-16, 12:15   

To mało dostałeś. Ja za porysowany tylny zderzak w a8 dostałem ponad dwa tysie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.