Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Warstat do podmiany 4l oleeju ZF okolice Warszawy, Torunia  
Autor Wiadomość
Motostacja 
Moje A8



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Motostacja
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 1048
Skąd: Motostacja
Wysłany: 2016-11-17, 13:09   Warstat do podmiany 4l oleeju ZF okolice Warszawy, Torunia

Witam szukam uczciwego fachowca do podmiany oleju w skrzyni okolo 4 l grawitacyjnie bez filtra i uszczelki bo to było robione 5 tyś km temu. Wiec filozofi żadnej nie ma, ale nie kazdy to potrafi zrobic zgodnie ze sztuka. Chciałbym tez to zrobic od reki.

Okolice Warszawy Torunia lub wzdluz drogi DK10 trn->wwa
 
 
lesdud 
Moje A8


Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic 5hp24 ECX
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Leszek
Jeżdzę: S8 D2 preFL
Wiek: 42
Dołączył: 23 Sie 2014
Posty: 145
Skąd: ololice Inowrocławia
Wysłany: 2016-11-17, 14:53   Re: Warstat do podmiany 4l oleeju ZF okolice Warszawy, Torun

raftor napisał/a:
Witam szukam uczciwego fachowca do podmiany oleju w skrzyni okolo 4 l grawitacyjnie bez filtra i uszczelki bo to było robione 5 tyś km temu. Wiec filozofi żadnej nie ma, ale nie kazdy to potrafi zrobic zgodnie ze sztuka. Chciałbym tez to zrobic od reki.

Okolice Warszawy Torunia lub wzdluz drogi DK10 trn->wwa


http://www.automatskrzynia.pl
Robilem u nich remont skrzyni. Tani nie sa ale kto od skrzyni jest tani
 
 
panton 
Moje A8



Rocznik: 1997
Silnik cm3: 3.3
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Łukasz
Jeżdzę: A8 D2
Pomógł: 33 razy
Wiek: 46
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-11-17, 16:28   

lesdud, dzwoniłem do firmy, którą rekomendujesz i na pytanie o wymianę oleju metodą dynamiczną w skrzyni 6HPXX (A8 D3) usłyszałem, że nie są zwolennikiem tej wymiany i nie zalecają tego.... zapytałem się ponownie czy są w stanie wymienić olej metodą dynamiczną to usłyszałem, że nie są tylko statycznie...
Podsumowując - ta firma nawet oleju w skrzynie nie potrafi wymienić zgodnie ze sztuką (podejrzewam, że nie mają do tego sprzętu o wiedzy i umiejętnościach nie wspominam bo to jest oczywiste, że jej nie mają).
 
 
Motostacja 
Moje A8



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Motostacja
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 1048
Skąd: Motostacja
Wysłany: 2016-11-17, 20:10   

Nie polecam tego miejsca, gburowata i olewatorska obsługa miałem z nimi docznienia 2 lata temu ..
_________________
Części samochodowe online - Motostacja
 
 
lesdud 
Moje A8


Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic 5hp24 ECX
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Leszek
Jeżdzę: S8 D2 preFL
Wiek: 42
Dołączył: 23 Sie 2014
Posty: 145
Skąd: ololice Inowrocławia
Wysłany: 2016-11-18, 05:52   

No widzicie rozne sa opinie. Ja tam robilem skrzynie i jest ok. Pracownicy maja duza wiedze. Szef faktycznie gburowaty ale ekipa robocza ma, duza wiedze i sprzet. Znam ludzi ktorzy robili tam dsg i bardziej skomplikowane skrzynie i chlopaki dobrze zrobili. Przy tych skrzyniach 6hp to pikus.
W midpards i asb dlugoleka tez gburowata obsluga telefoniczna przynajmniej
 
 
panton 
Moje A8



Rocznik: 1997
Silnik cm3: 3.3
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Łukasz
Jeżdzę: A8 D2
Pomógł: 33 razy
Wiek: 46
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-11-18, 09:52   

lesdud napisał/a:
Pracownicy maja duza wiedze. Szef faktycznie gburowaty ale ekipa robocza ma, duza wiedze i sprzet.

właśnie problem polega na tym, że wiedzy to oni na pewno nie mają bo nie potrafią wymienić oleju poprawnie w skrzyni więc remont zrobią poprawnie (?) dobry żart
ja nie oceniam warsztatu pod kątem czy mają ładne buzie, przyjemny głos i mi tyłeczek liżą na dzień dobry tylko czy mają wiedzę, umiejętności by porządnie zgodnie ze sztuką wykonać pracę, którą im zlecę

jak słyszę, że nie zalecają wymiany dynamicznej (bo nie mają sprzętu i wiedzy by to poprawnie wykonać) to szkoda czasu, kasy i nerwów na takich "fachowców"

ps: różną opinię możemy mieć na temat Pamela Anderson - dla jednych fajna laska dla innych za duże ma baloniki.... w przypadku warsztatu albo ktoś ma pojecie albo robi to co robi bo z czegoś musi rano bułki kupować.... i ten warsztat to zdecydowanie opcja dwa <blee>
 
 
lesdud 
Moje A8


Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic 5hp24 ECX
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Leszek
Jeżdzę: S8 D2 preFL
Wiek: 42
Dołączył: 23 Sie 2014
Posty: 145
Skąd: ololice Inowrocławia
Wysłany: 2016-11-18, 10:59   

Uwazaj jak chcesz. Mowilem ci ze znam ludzi co 4lata temu robili tam bardziej skomplikowane skrzynie niz 6hp i ludzie sa zadowoleni, tak ja ze swojej 5hp24 bo pracuje ladnnie.
Jakby nie mieli pojecia to naprawione przez nich skrzynie psuly by sie.
Zreszta ja ich nie rekomenduje, tylko mowie ze mi i kilku znajomym zrobili dobrze, co jak by nie mieli wiedzy to by nie zrobili.
A moze poprostu nie lubia gadac z "forumowymi znachorami" jak wiekszosc mechanikow
 
 
panton 
Moje A8



Rocznik: 1997
Silnik cm3: 3.3
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Łukasz
Jeżdzę: A8 D2
Pomógł: 33 razy
Wiek: 46
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-11-18, 13:55   

lesdud napisał/a:
A moze poprostu nie lubia gadac z "forumowymi znachorami" jak wiekszosc mechanikow

ja nie dzwoniłem do nich jako "forumowy znachor" tylko jako klient, który jest zainteresowany wymianą oleju w skrzyni
a jak taka wymiana wygląda to miałem okazję zobaczyć w centrali ZFa
ten serwis nawet nie ma sprzętu do wymiany dynamicznej ale Ty ich uważasz za fachowców i polecasz


ps: często Ci "forumowi znachorzy" posiadają większą wiedzę niż ASO nie wspominając o takich warsztacikach jak ten który podałeś
ps2: 95% serwisów ASB to jest ten właśnie poziom..... i fajnie jakby klienci WYMUSILI na tych serwisach podniesienie kompetencji do takiego poziomu by można było olej w skrzyni wymienić w PL a nie jechać 1000km do Niemiec
 
 
lesdud 
Moje A8


Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic 5hp24 ECX
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Leszek
Jeżdzę: S8 D2 preFL
Wiek: 42
Dołączył: 23 Sie 2014
Posty: 145
Skąd: ololice Inowrocławia
Wysłany: 2016-11-18, 15:00   

Kolega pytal gdzie mu podmienia 4l wiec napisalem ze tam bo napewno tam to zrobia. Ja nie napisalem ze polecam tylko wskazalem to o co pytal.
W kazdym razie ja i paru znajomych jestesmy zadowoleni, aczkolwiek pisalem ze drogo.

Ps.Jak chcesz zrobic dynamiczna to kolega Bugalon napisal pieknie i lopatologicznie jak ja wykonac w garazu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.