Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam pomysłu jak sprzedać dużą nieruchomość nad jeziorem ?  
Autor Wiadomość
Motostacja 
Moje A8



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Motostacja
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 1048
Skąd: Motostacja
Wysłany: 2015-03-10, 17:32   Szukam pomysłu jak sprzedać dużą nieruchomość nad jeziorem ?

Witam

Panowie czy ktoś z was może zajmuje się tematyką nieruchomości , otóż sprawa jest następująca , mam do sprzedania duży dom 400m2 nad jeziorem z działka 0.99ha , dom wyceniony wg. rzeczoznawcy majątkowego na około 1 100 000 zł , dom ma do zaadaptowania poddasze oraz do zrobienia elewacje.

Problem polega na tym że nikt z mojej rodziny nie wiąże przyszłości z tym miejscem , a żeby zaadaptować to np na miejsce rekreacyjne które będzie zarabiało brak funduszy , działka nadaje sie do podziału np na 2 mniejsze jedna na której bedzie dom i 2 ga np na sprzedaż lub podzielenia na mniejsze działki np na domki letniskowe , działka ma dostęp do jeziora i 2 pomosty , mozna tam zorganizowac parking sezonowy pole namiotowe itp itd możliwości jest wiele .

Lokalizacja przy jeziorze chełmżyńskim pod Toruniem. Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna w okresie wakacyjnym dużo ludzi z okolicy przyjeżdża tam na wypoczynek , jezioro jest duże i rozległe nie jest to jakaś sadzawka .

Cena jaka wyliczył rzeczoznawca wg mnie jest zbyt wygórowana i myślę raczej o kwocie 750 000zł wiadomo bedzie klient bedzie rozmowa kwestia dogadania sie i znalezienia konsensusu .

Pytanie do was co można z taką nieruchomością zrobić jak to w miarę szybko sprzedać
odwrócone hipoteki itp mnie nie interesują , jedynie sprzedaż , wynajem tez nie wchodzi w gre.

Czy możecie polecić jakieś naprawdę dobrych deweloperów , bo z tymi z którymi ja mam do czynienia nie potrafią zbytnio zabrać sie za temat . Może jakaś licytacja , zamiana na 2 mieszkania , albo ferrari :P (żart) na propozycje jestem otwarty.
 
 
beyer28 
Moje A8


Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tip+F1
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Mariusz
Jeżdzę: A8 D2 FL & Calibra 2.0 8V
Pomógł: 5 razy
Wiek: 38
Dołączył: 14 Sie 2013
Posty: 871
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-03-10, 18:02   Re: Szukam pomysłu jak sprzedać dużą nieruchomość nad jezior

raftor napisał/a:
na propozycje jestem otwarty.

Ja bym to wykorzystał na stałe pod zloty dla A8Team :D
 
 
Motostacja 
Moje A8



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Motostacja
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 1048
Skąd: Motostacja
Wysłany: 2015-03-10, 19:58   

beyer28 napisał/a:
Ja bym to wykorzystał na stałe pod zloty dla A8Team :D


hehe moze i by sie nadało :P

ale wracając do tematu to jeśli ktoś ma jakąś wiedze doświadczenie w sprzedaży nieruchomości to zapraszam do kontaktu na PW
_________________
Części samochodowe online - Motostacja
 
 
majkaistefan
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-10, 22:24   

Witam!

Przyslij troche zdjec i mape.


Stefan.
 
 
Danio 
Moje A8



Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Daniel
Jeżdzę: A8 D2 FL
Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 195
Skąd: Długołęka/Wrocław
Wysłany: 2015-03-10, 23:28   

majkaistefan napisał/a:
Witam!

Przyslij troche zdjec i mape.


Stefan.

No właśnie! a8team się tam zaaaklimatyzuje :-D
_________________
Automatycznie Uwikłany Dodatkowymi Inwestycjami
 
 
szeryfisch 
Moje A8


Rocznik: 1988
Silnik cm3: 6600
Skrzynia: AOD
Zasilanie: ON
Imię: Paweł
Jeżdzę: 1978 Lincoln Continental
Pomógł: 44 razy
Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 1294
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-03-10, 23:34   

Zamienie na mieszkanie we wrocławiu. Duze mieszkanie.
_________________
Masz problem z autem? Zapraszam:
Magnice ul.Kwiatowa 1
10km od Wrocławia
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-11, 00:00   

raftor, Ja sprzedawałem mieszkanie długo. Poszedłem do biura obrotu nieruchomościami dałem upoważnienie i nieco wyższą cene i za tydzień był szcześliwy klient.

szeryfisch napisał/a:
Zamienie na mieszkanie we wrocławiu. Duze mieszkanie.


Lepiej nie bo i tak już daleko mam do ciebie :P
 
 
tutenhamon 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4,2
Skrzynia: tiptronik f1 GQF
Zasilanie: PB
Imię: Artur
Jeżdzę: A8 D3 BFM
Pomógł: 26 razy
Wiek: 54
Dołączył: 19 Maj 2009
Posty: 1135
Skąd: Choszczno
Wysłany: 2015-03-11, 09:23   

Sam napisałeś możliwości jest wiele , spróbuj na początek z polem namiotowym ,dlaczego twoja działka stoi w sezonie pusta ...? niech zacznie zarabiać ! .Miałem kiedyś we władaniu zaniedbany sad czereśniowy babcia żony zapisała go innemu wnukowi ale do pewnego okresu my mieliśmy go użytkować .Zrobiłem z nim porządek co roku sad przynosił całkiem spory dochód jak tylko się dowiedzieli ile kaski można natrzepać to ich szlak trafił .Zawalczyli a ze byli na prawie przejęli sad , od ręki sprzedali a kaskę przepieprzyli . Nie sztuka sprzedać , ale utrzymać choć by najmniejszym nakładem i na tym zarobić .
_________________
Klimatyzacja problem Audi.
Amortyzatory, sprężyny, drążki, wahacze, łączniki, stabilizatory Audi.
 
 
Motostacja 
Moje A8



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Motostacja
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 1048
Skąd: Motostacja
Wysłany: 2015-03-11, 09:37   

tutenhamon,
Niestety kolego to nie takie proste , juz od dawna myslalem zeby cos tam zorganizowac ale wiaze sie to z nakladem $ ktorego w obecnej chwili nie jestem w stanie wygospodarowac , swoja przyszlosc wiaze ze stolica , do tego wszystkiego dochodza wzgledy rodzinne itp

Ziemia byla wynajmowana pod uprawe przez ostatnie lata , ostatnio mialem tez propozycje uprawy czosnku podobno dobrze mozna na tym zarobic ale rolnik ze mnie zaden raczej miastowy i wole skupic sie na tym co potrafie robic , a nie robic cos na sile .

Apophis, mozesz podsc co to za biuro , moj dom jest wystawiony przez jedno biuro ale ale nic po za tym na dniach chce tez sie zainteresowac tematem bo szkoda chalupy stoi pusta nikt nie ma czasu sie tym zajac .

[ Dodano: 2015-03-11, 09:38 ]
szeryfisch, gdyby to byla stolica albo torun , ale wolal bym 2 mniejsze mieszkania
_________________
Części samochodowe online - Motostacja
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-11, 12:35   

raftor napisał/a:
Apophis, mozesz podsc co to za biuro , moj dom jest wystawiony przez jedno biuro ale ale nic po za tym na dniach chce tez sie zainteresowac tematem bo szkoda chalupy stoi pusta nikt nie ma czasu sie tym zajac .


Nie wiem czy ci się przyda ta informacja ale to miejscowe biuro,(biuro obrotu nieruchomościami ATUT w Żarach. Jeśli nie znajdziesz w necie to moge namierzyć ci kontakt jakiś bo na pewno niedawno widziałem gdzieś ich reklame jeszcze.
 
 
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Pomógł: 8 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1806
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-03-11, 14:17   

wstaw to do wielu biur nieruchomosci ustaw X% za sprzedaz i kto 1 ten lepszy :) , a najelpeij podzielic jak mowisz pozostaly teren na jakies rowne dzialki z zapewnieniem dojazdu i zaczac od sprzedazy ich na pewno wiecej dostaniesz niz za sprzedaz calosci a kasa jakas bedze , skoro tj atrakcyjny teren jak piszesz powinno byc wzięcie :)
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.