Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
[D2 97 4.2PB/LPG ] Pozar w aucie - dochodzenie przyczyny  
Autor Wiadomość
Mrozu76 
Moje A8



Rocznik: 1997
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic 5hp24
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Przemek
Jeżdzę: A8 D2
Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 179
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-05-20, 06:13   [D2 97 4.2PB/LPG ] Pozar w aucie - dochodzenie przyczyny

wczoraj prawie slonelo mi audi :( pozyczylem bratu auto i cale szczescie pojechal je umyc. na myjni zaczelo sie dymic z tylnych prawych drzwi (myl w tym czasie prawy przedni blotnik), to brat poprostu wzial lance i ugasil pozar.. cale szczescie ucierpial tylko boczek, slupek srodkowy i niestety podsufitka :(

ale do rzeczy.. jak dosc co bylo przyczyna? po zniszczeniach wyglada jakby zwarcie bylo w glosniku (fabryczne, nie grzebane BOSE), ale czy to mozliwe? auto zgaszone, wrzystko wylaczone. czy jest ktorys przewod co ma tam prad 24/7? ogolnie wszystkie kable dochodzace do drzwi ucialem, kazdy zaizolowalem oddzielnie i brat dzis jedzie do Chelmna. miejmy nadzieje da rade w dwie strony. co do radia jako winowajcy, po ponownym podlaczeniu aku, glosniki rzezily, mimo, ze radio bylo wylaczone. wyjalem te bezpieczniki, co sa nad aku i sie uspokoilo. moze to ma cos wspolnego, moze nie, ale mialem wode w nawiewach, zapchane te pomaranczowe odplywy. jak chcialem je przepchac, zaczalem od kierowcy strony i troche wody polecialo na podloge, ale szybko podlozylem naczynie, wylalo sie moze z cwierc szklanki i zauwazylem, ze ta deska pod nogami pasazera jest mokra. ale nadal pozar byl w tylnych prawych drzwiach, wiec nie wiem, czy tu moze byc jakikolwiek zwiazek :(

pomozcie, bo juz w marcu wlozylem w auto 900zl, kwietniu 1600zl, maj sie nie skonczyl, a juz 1300 poszlo.. nie sprzedam jej, ale zaraz mi sie kasa w skarpecie skonczy :(

P.S.
Jesli mod uzna, ze temat powiniene byc gdzies indziej, to prosze o przeniesienie. wrzucilem w elektryke, bo glownie nia trzeba sie zajac, chociaz pewnie zejdziemy na temat podlaczenia centralnego i wymiany slupka i podsufitki ;)
 
 
eed 
Moje A8


Rocznik: 2011
Silnik cm3: 3.0
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Piotr
Jeżdzę: A8L D4
Pomógł: 1 raz
Wiek: 44
Dołączył: 09 Mar 2012
Posty: 223
Skąd: Gryfino - Aukra
Wysłany: 2017-05-20, 11:00   

Mialem u siebie ten sam problem z woda w nagrzewnicy i zapchanymi odplywami oraz mokra ta plyte pod nogami pasazera, dokladnie to miala calkiem duzo wody w sobie, suszylem ja troche czasu suszarka i z tego tytuly nic sie nie zapalilo ani niebylo zadnego zwarcia. Tak wiec mysle ze mozna to wkluczyc jako przyczyne pozaru.
_________________

 
 
karol208 
Moje A8



Rocznik: 1994
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: 4HP24
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Karol
Jeżdzę: A8 D2 ABZ
Pomógł: 23 razy
Wiek: 40
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 994
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2017-05-22, 14:45   

Tamtędy idzie zasilanie z akumulatora. prawa strona razem chyba z kablami od wzmacniacza.
Zrobie ci zdjęcie podłogi w a8 i zobaczysz jak idą przewody bo mam właśnie wyprutą z siedzen i wykładziny


_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.