Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
[D3 03 3.7MPI/LPG ] Okrojone zielone ukryte menu / brak tv  
Autor Wiadomość
Marcin1516 
Użytkownik


Rocznik: 2003
Silnik cm3: 3.7
Skrzynia: Automat
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Marcin
Jeżdzę: Audi a8 d3
Wiek: 33
Dołączył: 25 Lis 2019
Posty: 22
Skąd: Podlaskie
Wysłany: 2020-02-04, 20:54   [D3 03 3.7MPI/LPG ] Okrojone zielone ukryte menu / brak tv

Witam. Mam kilka pytań posiadam Audi jak w tytule mam kilka pytań:
1. Mam tuner tv w bagażniku mam antenę na dachu tv lecz jak klikam cd/tv na konsoli mam tylko opcje cd?
2. Nagłośnienie jest Becker czyli standard nie działa mi głośnik w przednich prawych drzwiach oraz po prawej w desce rozdzielczej. Reszta działa jak należy.
3. Weszłem w ukryte zielone menu. Patrząc na filmy i inne porady zmiany ustawień u mnie po kliknięciu w diag settings pierwsza opcja to ACC a później same opcje z kwadratami po prawej do zaznaczenia i odznaczania? Jest kilka opcji ale wszystko normalnie opisane nie jak na filmikach YouTube jakieś zakodowane nazwy?
 
 
FOSS 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tip.Sport F1
Zasilanie: PB
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 189 razy
Wiek: 48
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 5844
Skąd: WPR
Wysłany: 2020-02-05, 00:30   Re: Okrojone zielone ukryte menu / brak tv

Marcin1516 napisał/a:
1. Mam tuner tv w bagażniku mam antenę na dachu tv lecz jak klikam cd/tv na konsoli mam tylko opcje cd?

Jeżeli rzeczywiście jest to tuner TV to może być odłączony, uszkodzony, bądź nie zainstalowany poprawnie.

Marcin1516 napisał/a:
2. Nagłośnienie jest Becker czyli standard nie działa mi głośnik w przednich prawych drzwiach oraz po prawej w desce rozdzielczej. Reszta działa jak należy.

Tu kłania się diagnostyka.
Być może są niesprawne, być może wzmacniacz jest niesprawny, być może coś na wiązkach elektrycznych, być może aktywna ochrona komponentu... - trzeba szukać.

Marcin1516 napisał/a:
3. Weszłem w ukryte zielone menu. Patrząc na filmy i inne porady zmiany ustawień u mnie po kliknięciu w diag settings pierwsza opcja to ACC a później same opcje z kwadratami po prawej do zaznaczenia i odznaczania? Jest kilka opcji ale wszystko normalnie opisane nie jak na filmikach YouTube jakieś zakodowane nazwy?

Pewnie masz inną wersję softu, np. dużo starszą niż ta na YT.
_________________
* FOSS motorsport * (PL-Warszawa)
inspekcje przed zakupem
serwis, części zamienne nowe i używane
serwis mobilny, serwis door2door
modyfikacje, przeróbki, tuning

-
 
 
Marcin1516 
Użytkownik


Rocznik: 2003
Silnik cm3: 3.7
Skrzynia: Automat
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Marcin
Jeżdzę: Audi a8 d3
Wiek: 33
Dołączył: 25 Lis 2019
Posty: 22
Skąd: Podlaskie
Wysłany: 2020-02-05, 06:25   

Jeśli chodzi o tuner tv wszystkie kostki sa podłączone i widać że pala sie jakieś lampki w środku czyli faktycznie powinien działać. Może jakaś można go uruchomić poprzez zielone menu. Znalazłem filmik z zielonym menu jak u mnie wszystko jest jak na filmie oprócz drugiej strony ekranu głównego mam tam tylko opcje diag settings i do tego jak wspomniałem okrojona. Wymienię kilka opcji na pierwszej stronie w diag settings :acc - interior lighting-acustic parkong - tyre pressure - sun roof. Daje link do filmu https://youtu.be/q857HmEvu3o
 
 
drago_o 
Moje A8



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 3936
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Karol
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 184 razy
Wiek: 33
Dołączył: 17 Gru 2013
Posty: 6704
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2020-02-05, 07:19   

Marcin1516 napisał/a:
Znalazłem filmik z zielonym menu jak u mnie wszystko jest jak na filmie oprócz drugiej strony ekranu głównego mam tam tylko opcje diag settings i do tego jak wspomniałem okrojona.

Okrojone zielone bo masz starą wersję MMI raczej. Tam jest znacznie mniej opcji.
Marcin1516 napisał/a:
Jeśli chodzi o tuner tv wszystkie kostki sa podłączone i widać że pala sie jakieś lampki w środku czyli faktycznie powinien działać.

Masz foto tego tunera? Pokaż czy na pewno piszemy o tunerze tv. Uszkodzony nie dałby uruchomić się MMI, znowu brak wyświetlania też dziwny bo w większości przypadków źródło się automatycznie pojawia do wyboru. Wersja MMI raczej nie ma większego znaczenia dla tego faktu bo od samego początku TV była dostępna ale aktualizację polecam tak czy inaczej :) Potem z VCDS sprawdzenie listy wyposażenia w gateway.
_________________
Moje D3:
http://www.fotosik.pl/u/dragonek1990/album/1562323
Chomik pełen informacji, instrukcji (EN/PL):
http://chomikuj.pl/drago_o/VAG
 
 
Marcin1516 
Użytkownik


Rocznik: 2003
Silnik cm3: 3.7
Skrzynia: Automat
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Marcin
Jeżdzę: Audi a8 d3
Wiek: 33
Dołączył: 25 Lis 2019
Posty: 22
Skąd: Podlaskie
Wysłany: 2020-02-05, 08:03   

Tak to wygląda ale po pracy zrobię zdjęcie i podam jakie są wtyki https://images.app.goo.gl/6EBreztdbFzd4wjG8

[ Dodano: 2020-02-05, 18:22 ]
Dorzucam foto co jest do czego?






 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.