Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
[D3 ALL ] koszty utrzymania PB+LPG: A6C6, A8D3, CSL  
Autor Wiadomość
Matifcb 
Użytkownik


Rocznik: 2001
Silnik cm3: 2.4
Skrzynia: Multi
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Mateusz
Jeżdzę: Audi A6C5
Dołączył: 27 Wrz 2019
Posty: 9
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2019-09-27, 21:04   [D3 ALL ] koszty utrzymania PB+LPG: A6C6, A8D3, CSL

Witam,

na poczatek kulturalnie sie jeszcze raz przedstawie, jestem Mateusz. Jestem od 1,5 roku uzytkownikiem auta jak w opisie. Kupilem moim zdaniem pewne sprawdzone kombi przed narodzinami pierworodnego syna. Odpuscilem wtedy c6stke ze wzgledu nawysoki serwis itp. Po dwoch latach moge jednak powiedziec ze czas na wyzsze koszta eksploatacji i jeszcze wieksza zabawe jakie daja V6 czy V8.

Konczac chcialbym zaznaczyc ze temat ten bede chcial czytac przez wiele miesiecy aby zebrac tu od was intormacje do przemyslanego wyboru na nastepne auto.

1. A6C6 tu tylko 4.2 V8 ale do wyboru avant i sedan co zwieksza ilosc poszukiwanych egzemplarzy.

2. A8D3 tu sa chyba 3.0 V6 i 4.2 V8 ale same sedany. Jako ze to forum o A8 chciałbym poznac koszta glownie tego modelu ile srednio OC, a jakie sa wady, na co zwrocic uwage.

3. Pomyslalem czy nie dolozyc do c219 silnik pewnie 500. Jesli ktos posiada wiedze jak duzo wiecej sie placi za eksploatacje tego modelu chetnie porozmawiam o roznicach miedzy poprzednimi a CLSem.

koszty LPG jakbym kupil model bez instalacji chodz po zakupie mojej c5tki z lpg sprawdzonym i z gornej polki, chetnie kupie z instalka ale tylko z gornej polki komponentami.


Jakie ja znam wady i zalety danych modeli na co jako laik zwrocilem uwage czytajac posty roznych forum.

1. Najtansza ekspolatacyjnie wersja. Rozrzad kosztuje z 6k,kolektor z 3k.

2. Luksus w srodku mi sie podoba, deska i srodek dla mnie sa najwazniejsze w aucie. Nie wiem o ile wiekszy koszt utrzymania a6 a a8. Jakbym gral w jakims turnieju strzelil bym 1:1,5

3. to juz wybor sercem a nie kieszenia i glowa. czy takie same proporcje w utrzymaniu byscie oszadowali miedzy d4 a clsem jak miedzy a6 a a8 ? na auto pewnie z 10k wiecej zeby cos sensownego znalezc. Tylko jak mam pomyslec ze bede syna wozic codziennie do zlobka ... tam z tylu jest malo miejsca a jeszcze fotelik. To napewno musze przetestowac jak sobie pojezdze na ogledziny zeby sie przejechac cls :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.