Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
[D2 00 4.2PB ] Siedlce  
Autor Wiadomość
Karolk89 
Użytkownik


Rocznik: 2016
Silnik cm3: 2.0
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Karol
Jeżdzę: Toyota RAV4 2017
Dołączył: 06 Mar 2021
Posty: 4
Skąd: Białystok
Wysłany: 2021-03-08, 21:53   [D2 00 4.2PB ] Siedlce

Witam wszystkich,przymierzam sie do kupna A8/S8. Wolałbym kupić auto pewne,doinwestowane co za tym idzie droższe.Tylko pb może być też z gazem,nie mam też konkretnych potrzeb silnikowych,jednak oczywistym jest że wolalbym zadbane 4.2 niż zadbane 2.8 :) jeszcze nie wiem czy autem będę jeździł na codzien czy trzymał pod kocem dla syna... Poszukuję głównie w okolicach Podlasia. Moze ktoś zna lub widział te auta ? Ew.moze ktoś byłby chętny rozkodować mi Vin oczywiście za jakąś opłata 🙂

https://www.otomoto.pl/of...ml#gallery-grid - ten wydaje się podejrzanie za ładny...
 
 
qruku 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: manual
Zasilanie: PB
Imię: Kamil
Jeżdzę: S8 D2
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Wrz 2017
Posty: 73
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2021-03-11, 16:08   

Cześć,
pewne auto to każdy chce kupić ;) takie to od można brać od znajomego somsiada co dbał i nie oszczędzał albo od zaufanego forumowicza.

To stare samochody, generalnie dość tanie w ogłoszeniach i wstępnie warte tyle ile handlarz albo sprzedający może obiecać <bezradny>

1 link nie działa, na 2 pozostałych auta nie wyglądają jakoś najgorzej... i tyle można o nich powiedzieć. Trzeba jechać i macać na miejscu. Najważniejsze żeby były bez grubego dzwona. Mechanikę zawsze powoli można ogarnąć. Jazdę próbną proponuję wydłużyć żeby zobaczyć czy silnik się nie przegrzewa / niedogrzewa, czy skrzynia po rozgrzaniu nie szarpie, czy nie łapie błędów itp.

Jak jesteś przygotowany na ewentualne remonty to wstępnie te 12k na silnik i 5k na skrzynie dobrze mieć w skarbonce :]

Powodzenia w znalezieniu tej jedynej ;)
 
 
Karolk89 
Użytkownik


Rocznik: 2016
Silnik cm3: 2.0
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Karol
Jeżdzę: Toyota RAV4 2017
Dołączył: 06 Mar 2021
Posty: 4
Skąd: Białystok
Wysłany: 2021-03-11, 16:48   

Dziwne,u mnie działa pierwszy link. Jednak ten samochód też pochodzi od tych panów
https://www.otomoto.pl/of...l-ID6DGfkO.html

nie jestem zadnym znawcą jednak przód wygląda jakoś inaczej niż zwykle. Podejrzewam że panowie ściągają tanio,czyszczą drogo i sprzedają mechanicznie jak kupili. Co do dwóch kolejnych to pełen materiał odpuszczam ze względu że nie wygląda to najładniej za to ostatni z alcantara wygląda super i chyba konkretnie takiego będę szukał ale sprawdziłem Vin i w 2015 roku miał 100t.km.wiecej niż teraz,co strasznie mnie zniechęciło mimo że byłem gotów drugie tyle co kosztowało auto włożyć w naprawę.

Btw.ktos kupowal/sprzedawał kiedyś komplet foteli+kanapa w alcantarze ? Jakie są koszta za dobry stan ?

Dzięki za pomoc :)
 
 
qruku 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: manual
Zasilanie: PB
Imię: Kamil
Jeżdzę: S8 D2
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Wrz 2017
Posty: 73
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2021-03-11, 18:11   

Dziwnie wygląda bo ktoś wymalował dolną część zderzaka i kratki oraz grill na srebrno <blee> tył całkowicie bez znaczków też budzi podejrzenia. W ogóle do mnie nie przemawia już po samych zdjęciach
 
 
pioter 
Master MOD



Rocznik: 1998
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Piotr
Jeżdzę: S8 D2 AHC
Pomógł: 89 razy
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 1789
Skąd: Włocławek
Wysłany: 2021-03-12, 06:13   

Karolk89 Jedno auto jeden temat - regulamin .
_________________
ex : A8 D2 95r 4.2
A8 D3 03 4.2
A8 D4 12 4.2TDI
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.