Ogłoszenie 
Felgi Audi A8 SklepOpon.com - opony i felgi motostacja_a8team.pl width= OC/AC forum a8 forum audi a8
Felgi Audi A8
Regeneracja
turbosprężarki
SklepOpon.com
opony i felgi
Części samochodowe
Kup OC/AC
Sprawdzanie VIN
Cewki zapłonowe

Weryfikacja Historii Wypadkowej Pojazdu

Poprzedni temat «» Następny temat
[S8 D4 12 ] zakup S8  
Autor Wiadomość
walus30
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-02, 22:15   

panton napisał/a:
samopoczucie wystrzeli w górę i lepiej się zasypia

Ty kupujesz auta żeby poprawić swoje samopoczucie ?? <okok> Ja nie. A pisząc o tym ze ktoś nie używa ACC bo nie ma w ogóle nie zrozumiałeś o czym była mowa. Sytuacja dotyczyła osoby która kupuje auto nowe i to ona dokonuje wyboru elementów wyposażenia które uważa za potrzebne lub nie. Myślisz ze nie ma osób , które celowo rezygnują z różnych elementów wyposażenia, bo ich nie potrzebują?

Daniel Forum Audi A8

Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tip.Sport F1
Zasilanie: PB
Imię: Daniel
Jeżdzę: A8 D3
Kliknij tutaj ----------->
panton 
Moje A8

Rocznik: 1997
Silnik cm3: 3.3
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Łukasz
Jeżdzę: A8 D2
Ostrzeżeń:
 3/3/5
Wysłany: 2019-01-02, 22:33   

walus30 napisał/a:
Ty kupujesz auta żeby poprawić swoje samopoczucie czy podbić własne ego ?? Ja nie.

Tutaj nie chodzi o ego a o stan umysłu. Kupię taki kibel i będę rzeźbił w gów....e bo większość jeździ powypadkowymi strupami z przekręconym licznikiem. <hihi>

walus30 napisał/a:
A pisząc o tym ze ktoś nie używa ACC bo nie ma w ogóle nie zrozumiałeś o czym była mowa. Sytuacja dotyczyła osoby która kupuje auto nowe i to ona dokonuje wyboru elementów wyposażenia które uważa za potrzebne lub nie. Myślisz ze nie ma osób , które celowo rezygnują z różnych elementów wyposażenia, bo ich nie potrzebują?

tak wiem jeżeli dodatki są za przysłowiową złotówkę to wtedy jest potrzebne a jak za ACC trzeba dać kilkanaście tysi to nagle zbędny bajer
idąc dalej tą "logiką" to w tej S8 ktoś nie dodał ceramiki za 50k bo nie potrzebował lepszych hebli (?) w aucie o takiej mocy (?) :D
zabawny z Ciebie facet - może kiedyś będzie możliwość spotkania i przybicia piony ;)

walus30
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-02, 22:44   

panton napisał/a:
tak wiem jeżeli dodatki są za przysłowiową złotówkę to wtedy jest potrzebne a jak za ACC trzeba dać kilkanaście tysi to nagle zbędny bajer

O to mi chodzi , jak kupujesz nowe A8 to powodem rezygnacji z ACC nie będzie koszt zakupu ACC tylko to czy chcesz czy nie. Nie znam nikogo kto ma nowe A8 i nie kupił dodatku bo żal było kilkanaście koła.

Ceramika podobno hamuje tylko na suchym wiec olał temat <brawo>

Ty masz takie samo D4S8? Bo jak będę kupował to się odezwę po opinie, bo jest jeszcze S550 W222 i 750xi po 2016...ciężki wybor

Daniel Forum Audi A8

panton 
Moje A8

Ostrzeżeń:
 3/3/5
Wysłany: 2019-01-02, 23:10   

walus30 napisał/a:
O to mi chodzi , jak kupujesz nowe A8 to powodem rezygnacji z ACC nie będzie koszt zakupu ACC tylko to czy chcesz czy nie. Nie znam nikogo kto ma nowe A8 i nie kupił dodatku bo żal było kilkanaście koła.

to nie tak działa.... klikasz auto i dodajesz dociągi za 3 z kawałkiem, webasto, B&O bo lubisz słuchać muzyki, przednia szyba grzana bo miałeś i fajny bajer, szyby podwójne bo cisza i komfort jest ważna, fotele z masażem, wentylacją i grzaniem, 3 pakiet skóry w jakimś fajnym pakiecie, system rozpoznawania znaków, system kamer 360, system taki...bla bla bla... i wiesz jaka na koniec robi się kwota? widzisz i myślisz.... hmmm... sporo... dobra z czego by tutaj zrezygnować - to jest mi niepotrzebne, bez tego też przeżyję, to fajne ale drogie więc odklikuję....

zobacz ile na forum jest D3 a ile wyjechało fabrycznie z 3 pakietem skóry, B&O, ACC, fotele komfortowe z masażem, szyby podwójne - przednia grzana, rolety elektryczne, dociągi
zrób taką ankietę a przekonasz się ile jest takich aut (?) a to wynika z jednego prostego faktu... takie 4.2TDI porządnie dokonfigurowane dochodziło do +/- 900k

wszystko sprowadza się niestety do $$$$ <placze>

walus30 napisał/a:
Ceramika podobno hamuje tylko na suchym wiec olał temat

:D

walus30 napisał/a:
Ty masz takie samo D4S8? Bo jak będę kupował to się odezwę po opinie

ja mam auto w opisie ;)

walus30
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-03, 06:35   

panton napisał/a:
ja mam auto w opisie

Jak masZ auto w opisie to czemu pisałeś ze matrixy z przodu nie parują??

panton 
Moje A8

Ostrzeżeń:
 3/3/5
Wysłany: 2019-01-03, 09:00   

bo mogłem użytkować takie auto podobnie jak inne, których nigdzie nie wymieniam

Daniel Forum Audi A8

walus30
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-03, 09:10   

panton napisał/a:
bo mogłem użytkować takie auto podobnie jak inne, których nigdzie nie wymieniam

myślałem, że masz S8 i będziesz mógł podzielić się swoją opinią długookresową :)

Hgo 
Moje A8

Rocznik: 2016
Silnik cm3: 5200
Skrzynia: automat
Imię: Teodor
Jeżdzę: R8 plus
Wysłany: 2019-02-04, 23:42   

"Ceramika podobno hamuje tylko na suchym wiec olał temat <brawo> "

Hamuje zajebiście i jest warta każdej kasy, w S8 niestety nie mam- ale jak ktoś ma i chciałby się zamienić na heble to odpowiednio zakwituję taki deal :) - Całkiem poważnie. Poza minusem jakim jest piszczenie przy niskich temperaturach nie zauważyłem żadnych innych fuckupów. Czasami piszczy naprawdę srogo :P

Jakby ktoś chciał poprawiać heble w S8D4 jest jeszcze możliwość dodania tarcz GiroDisc na przód z super wentylacją i wagą mniejszą o 1.5kg na tarczy, oraz StopTech na tył.

kabartek0 
Użytkownik

Rocznik: 2004
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: automat
Imię: Bartek
Jeżdzę: Audi d3
Wysłany: 2019-03-21, 11:00   

Hgo napisał/a:
"Ceramika podobno hamuje tylko na suchym wiec olał temat <brawo> "

Hamuje zajebiście i jest warta każdej kasy, w S8 niestety nie mam- ale jak ktoś ma i chciałby się zamienić na heble to odpowiednio zakwituję taki deal :) - Całkiem poważnie. Poza minusem jakim jest piszczenie przy niskich temperaturach nie zauważyłem żadnych innych fuckupów. Czasami piszczy naprawdę srogo :P

Jakby ktoś chciał poprawiać heble w S8D4 jest jeszcze możliwość dodania tarcz GiroDisc na przód z super wentylacją i wagą mniejszą o 1.5kg na tarczy, oraz StopTech na tył.

Potwierdzam, piszczy jak w starym polonezie. Ja porzez te piszczenie zrezygnowałem z zakupu ;)

Daniel Forum Audi A8

rav85 
Moje A8

Silnik cm3: 4.2
Imię: Marek
Jeżdzę: A8 D3 RS6 C6
Wysłany: 2019-09-29, 13:14   

GTR my 2018 piszczą
Huracan 2018 piszczą
600LT 2019 rożnie ale tez potrafią piszczeć jak pociąg by hamował

FOSS 

Imię: Damian
Wysłany: 2019-10-01, 23:17   

rav85 napisał/a:
GTR my 2018 piszczą
Huracan 2018 piszczą
600LT 2019 rożnie ale tez potrafią piszczeć jak pociąg by hamował

RS6C6 zimna ceramika podczas powolnej jazdy po parkingu również piszczy jak pociąg.
Słowo daję, że za każdym razem mam z tego ubaw po pachy bo hebel przecież jest zacny ale jak przechodzień jakiś to usłyszy to pomyśli, że w starym Civicu ma lepsze hamulce :D
modyfikacje, przeróbki, tuning
* FOSS motorsport *
(PL-Warszawa)
-

Odpowiedz do tematu