Strona 1 z 1
Dioda ryglowania drzwi
: 11 sie 2025, 09:51
autor: tom102
Witam mam pytanie wie ktoś może jak podłączyć diodę ryglowania drzwi do audi a8 d2 przed liftem.
Chodzi tylko o to by po zamknięciu drzwi dioda świeciła.
Re: Dioda ryglowania drzwi
: 11 sie 2025, 20:11
autor: dice111
Jak to ma być z OE zabezpieczenia, a nie dowolna uniwersalna centralka alarmu to pozostaje wyprowadzić z knefla trójkąta
https://cold5.gofile.io/download/web/a5 ... C5%82u.png
Re: Dioda ryglowania drzwi
: 11 sie 2025, 22:26
autor: tom102
A nie jakieś możliwości żeby podpiąć to w drzwiach. Ogólnie to wygląda to tak zmieniam boczki z przed lift na poliftiwe, i tam są te diody, a skoro już są to niech to jakoś działa.
Re: Dioda ryglowania drzwi
: 12 sie 2025, 20:46
autor: dice111
Jak deski nie wymieniasz, a nie masz góry skórzanej to faktura góry boczków w FL jest zupełnie inna niż w preFL, odcienie również (poza czarnym), FL ma to ziarno drobniejsze niż preFL (które w prelifcie z reszta bardziej mi się podoba) i będzie to widać na łączeniu boczki z deską przy zamkniętych drzwiach.
Re: Dioda ryglowania drzwi
: 12 sie 2025, 22:10
autor: tom102
Mam akurat czarną skórę, jest delikatna różnica ale akceptowalna, odklejona skóra na pewno bardziej mnie denerwuje. Kupiłam w dobrej cenie ładne poliftiwe, jak trafię na jakieś ładne, nie odpadające przed lift to je wymianie na oryginał. Mam to autko już prawie 20lat i chce je mieć dalej, teraz prawie nie jeździ ale ma wyglądać dobrze.