Ostatnio mnie naszło ze wyrezam sobie tylną blede jak z JU-ES-EJ :-P , tylko ku mojemu zaskoczeniu są dwa rodzaje klap/blend?
Jeden rodzaj to chyba model po lifcie, wygląda to tak:
niestety wiąze sie to raczej z wymianą klapy bo już widać ze dziura i ramka na tablice jest wieksza ponizej poziomu lamp, czyli odpada
Jest tez druga opcja przed liftowa mianowicie:
wygląda to jakby wystarczyło podmienić tą blende usa z europejską i cacy, tylko problem zeby zdobyć tą usa, wiec wymyśliłem ze wystrugam sobie taką :mrgreen:
Mam luźną blede europejską i chciałbym ją spróbować przebudować na taką jak na zdjęciu,jeszcze nie wiem jak moze włókno szklane moze dam do jakiegoś plastikarza, coś sie pokombinuje.
Chodzi o to ze jeśli ktoś z was ma taką blęde na aucie lub zna jej dokładne wymiary(ile tego plastyku jest na bokach?), a takze wymiary tablicy rej. to nie pogniewał bym sie gdyby sie podzielił informacjami ;-) , tu zaznaczyłem o co mi biega
: 30 mar 2012, 15:24
autor: robertas
Dzidzia to samo chodzi mi po glowie W sumie juz odpuscilem bo myslalem ze wlasnie trzeba wymieniac klape...a tu taka mila niespodzianka...jednak do pre fl jest do wymiany sama blenda Kurde szukam juz od dlugie czasu takiej blendy i nie idzie nic znalezc, a fajnie by mi pasowala US kierunków z tego co gdzies przeczytalem to Pszendza gdzies chyba wyhaczyl taka blende...az mu zazdroszcze
: 30 mar 2012, 15:44
autor: TROLU
Pytał ktoś w aso ?
Do E38 kupowałem wszystko z ameryki i za cały komplet zapłaciłem 1150zł ?
blenda kierunki itd
: 30 mar 2012, 15:58
autor: robertas
Szczerze nie pytalem o blende bo wtedy zylem zalatwieniem drugiego US kierunku...sciagali mi go wlasnie goscie z ASO... cena sztuki ok 420 zeta ;/ no nic bede szukal dalej okazji ale w sumie jak mnie przypili to zostanie tylko ASO
: 31 mar 2012, 10:30
autor: rollo_tomasi
Jak masz zamiar odnieść się do przepisu, który pozwala na stosowanie tylko dwóch rodzajów tablic- prostokątnej i kwadratowej?
[ Dodano: 2012-03-31, 10:36 ]
Wiedziony ciekawością zadzwoniłem do aso w ŁODZI. Blenda. Usa 490zl na zamówienie.
: 31 mar 2012, 10:41
autor: TROLU
No to cena nie zabija ! Z można kwadratową tablice troche przerezać i będzie pasować
A powiem Ciekawostkę że mozna próbować do niemieckiego AS) zadzwonić !
Kiedyś do S4 2,7 BIturbo rura dolotowa z RS4 w naszym aso wychodziła 2200pln , z niemieckiego aso wyszła 1700 + wysyłka
: 31 mar 2012, 11:58
autor: robertas
Faktycznie...cena nie zabija jak na ASO, raczej z niemieckim ASO rozmowa nie wchodzi w gre biorac pod uwage moja znajomosci niemieckiego :roll: fajnie by bylo jednak upolowac jakas uzywke,ale wiem ze takich co na takie poluja jest duzo wiecej niz tylko ja i dzidzia :-P trzeba by poszukac na szrotach...moze znajdzie sie jakiegos rozbitka
: 31 mar 2012, 15:12
autor: Rapik
rollo_tomasi pisze:
Wiedziony ciekawością zadzwoniłem do aso w ŁODZI. Blenda. Usa 490zl na zamówienie.
Posiadasz może numer części ?
: 31 mar 2012, 15:45
autor: JIMM
jak człowiek ma amerykańca to chce przerobić na europę......a jak ludzie mają europę to chcą przerobić na amerykę...........wieczna walka :mrgreen:
Ja mając swoją poprzedniczkę zawsze chciałem przerobić na europe bo kwadratowa tablica według mnie ,wizualnie zwężała audi.
: 31 mar 2012, 20:36
autor: dice111
Mi sie to zawsze podobalo, przód brak z tylu mala prostokatna. W PL pozostaje zrobic wlasna, ale zalezy na kogo trafisz bedzie mandat lub nie.
W CZ robia specjalnie male tablice dla aut z US itp, więc idelanie w to miejsce pasuje.
: 31 mar 2012, 21:03
autor: TROLU
Mistrzami małych tablic są niemcy
Każdy wymiar jaki chcesz Ci zrobią
: 03 kwie 2012, 20:52
autor: rollo_tomasi
Hej. Sorry za brak odzewu.
Nie mam numerów części, ale mogę to z łatwością ustalić.
Jak ktoś może znaleźć numer do ASO w Niemczech (będę za miesiąc w Berlinie i Frankfurcie nad Odrą), to ja zadzwonię i spytam o cenę.
Wówczas możnaby się skusić na kilka sztuk, gdyby ktoś chciał rezać, w tym ja.
Dzidzia, odpowiedz mi jeszcze skad bedziesz miał tablicę o wymiarach jak amerykańska- gdzieś ci wytłoczą?
[ Dodano: 2012-04-03, 21:00 ]
Dobra...
Tu --> http://www.audi.de/de/brand/de/tools/ngwext/dsh/dsh.htx
znalazłem telefon do ASO AUDI we Frankfurcie nad Odrą. Na dniach zadzwonię i spytam o blendę.
Jeśli kosztowałaby 30-60 EUR, to jest to sensowne, tym bardziej, że na wąskiej blendzie auto prezentuje się super.
Kibicujcie.
: 03 kwie 2012, 21:01
autor: TROLU
Pytaj jak cena bedzie kusząca wezme do swojej po lift
: 03 kwie 2012, 21:16
autor: robertas
Kurde najprawdopodobniej bedzie to taki numer... 4D0 853 465 A fajnie bedzie gdybys sie zorientowal tam co i jak i dal nam znac ile wyniesie ta blenda w DE... bede sledzil temat
: 03 kwie 2012, 21:30
autor: rollo_tomasi
4D0 853 465 to numer blendy europejskiej. Spoko, zadzwonię ponownie do ASO Łódź, tam mi podadzą.