Strona 1 z 2
[D3 ALL
] "Płynny kryształ".
: 03 kwie 2016, 15:49
autor: pebo
O pewnego czasu moją skrzynkę pocztową nawiedza reklama tejże firmy:
http://liquid-crystal.mobi/
Nie jest to zapewne mezofaza, ale skoro sezon wyższych temperatur się zbliża a nie zawsze jest czas na woskowanie twardym woskiem, to ciekaw jestem Waszych opinii na temat zarówno tego preparatu jak i innych o podobnym działaniu.
: 03 kwie 2016, 16:04
autor: dice111
Te spraye "bez wycieraczek" to fajna sprawa, jak często gonisz autobahna w deszczu to bardzo przydatna rzecz. Im szybciej jedziesz tym szybciej woda spływa, wycieraczek praktycznie w ogóle nie trzeba włączać.
Ale ja to miałem tylko na szybie, nie wiedziałem, że stosuje się też coś takiego na lakiery.
Natomiast co do płynnych wosków itp, ja zawsze stosowałem Turtle Wax Ice - byłem bardzo zadowolony, jednak, mają one zasadniczą wadę - niska trwałość, to nie jest i nigdy nie będzie twardy wosk.
Nakładanie tego jednak super, głębia. Całą A8 można nim opitolić spokojnie w godzinę, co przy twardych woskach było by po prostu absurdem.
Myślę, więc, że to w/w z Twojego linku działa podobnie, z tym, że nakładasz go na wszystko. Pytanie jak z trwałością, pewnie kiepsko.
: 03 kwie 2016, 23:28
autor: ernesto
Coś świeże są te komentarze na tej stronie. A na internecie mało... brak informacji o tym produkcie.
: 03 kwie 2016, 23:29
autor: Gość
Erni testujesz??
: 03 kwie 2016, 23:49
autor: ernesto
Zastanawiam się.
: 04 kwie 2016, 00:17
autor: Gość
Ja bym się zastanowił-pewnie na miesiąc starczy

: 04 kwie 2016, 07:45
autor: pioter
Ostatnio używam Tenzi , wyczytałem coś tam na forum kosmetycznym że jak na produkowane w PL to dobra jakość i cena . Też ma coś "quartzowego " do lakieru . Używałem PC1 to efekt super i dobrze maskuje ryski .
: 04 kwie 2016, 08:11
autor: VanDyke
"Płynny Kryształ" LOL
1. Strona klepana z szablonu, z layoutem przy którym krwawią oczy
2. Model sprzedaży "na idiotę" ze sprytnym wyłudzeniem danych osobowych
3. Cena jak za dobrej jakości płyn do mycia szyb
4. Po KRS wychodzi, że firma handluje "mydłem i powidłem"
Przy każdym z tych punktów powinna zapalić się czerwona lampka ostrzegawcza w głowie.
: 04 kwie 2016, 10:27
autor: Gość
pioter pisze:Ostatnio używam Tenzi , wyczytałem coś tam na forum kosmetycznym że jak na produkowane w PL to dobra jakość i cena . Też ma coś "quartzowego " do lakieru . Używałem PC1 to efekt super i dobrze maskuje ryski .
A jak to cenowo te szpecyfiki?
: 04 kwie 2016, 11:17
autor: FOSS
VanDyke pisze:1. Strona klepana z szablonu, z layoutem przy którym krwawią oczy
Padłem i wstać nie mogę
VanDyke pisze:2. Model sprzedaży "na idiotę" ze sprytnym wyłudzeniem danych osobowych
Leżę i kwiczę
VanDyke pisze:4. Po KRS wychodzi, że firma handluje "mydłem i powidłem"
Jak handlują mydłem to jednak są w tej branży nie od dziś

: 04 kwie 2016, 16:02
autor: pioter
Cenowo to zależy kto co potrzebuje - najłatwiej to na alledrogo zerknąć .
: 04 kwie 2016, 17:54
autor: VanDyke
FOSS pisze:Jak handlują mydłem to jednak są w tej branży nie od dziś

No niby tak ale wolałbym, żeby specjalizowali się konkretnie w kosmetyce aut a nie handlu koparkami i przy okazji Płynnym Kryształem
A co do samej wycieraczki w płynie to ostatnio jechaliśmy autem pontona, który ma jakiś specyfik na szybie rozpylony i właściwie nie potrzebował wycieraczek w czasie deszczu. Robiło to wrażenie i naprawdę działało.
: 05 kwie 2016, 03:33
autor: pioter
Na szyby to zwykły RAIN-X wystarczy . Chyba dwie dychy butelka , tylko trzeba dobrze nałożyć .
: 05 kwie 2016, 17:13
autor: panton
nie wiem co mam za specyfik na szybie bo nałożyli mi to w firmie detalingowej jak robili mi kompleksowo auto ale działa fajnie
dopytam co to było i dam znać
ad:
prawdopodobnie był to specyfik firmy Polytop
: 05 kwie 2016, 17:14
autor: Gość
Na lakierze masz cos w podobnym stylu?