Strona 1 z 1

[D2 FL ALL ] Jaka kamera cofania?

: 20 mar 2015, 17:55
autor: Koti
Jaka kamera cofania, zamiast oświetlenia tablicy rejestracyjnej?

: 20 mar 2015, 22:27
autor: emdzej
Kolego nic nie dopasujesz niestety do D2. Pozostaje chyba kamera w ramce tablicy rejestracyjnej...

: 21 mar 2015, 06:08
autor: Koti
No cóż, trochę lipa ale jest nadzieja. Znalazłem sklep w Gdyni z takimi gadżetami, tylko będę musiał tam podjechać z odkręconą lampką i może coś dopasują. Wiem, że jeden kolega z forum kupował tam do wersji pre-fl.

: 21 mar 2015, 08:12
autor: SenatorS8
Ja mam kamerke wielkosci oliwki z malutkim uchwytem.Zamocowalem na samym srodku wewnatrz ramki tablicy rej.
Jest praktycznie niewidoczna.
Dla mnie byla ona konieczna ze wzgledu na podjazdy do zaczepiania przyczepy i wielokrotne wychodzenie do tylu i patrzenie czy i ile miejsca zostalo a niedaj jescze dotkniecie tym kruchym zderzakiem totalnie mijalo sie z celem.Teraz gdy wykonuje manewr podjazdu pod przyczepe i sa osoby niezorientowane ze jade na kamerce to w pewnym momecie biegaja wymachujac rekami bo joz widza jak rozwalam auto. :D

: 21 mar 2015, 12:58
autor: Preston81
senator mozesz wrzucic foty opisac jaki model kamerki i jak jest podłączona ?

: 21 mar 2015, 16:12
autor: SenatorS8
Hej
wiec
dokladnie ta kamerka




Panowie szlak mnie trafia

jak dodac zdiecie przez zewnetrzny serwer <jezu>

: 22 mar 2015, 15:02
autor: Koti
Gdzie kupiłeś coś takiego?

: 22 mar 2015, 16:39
autor: krzychu22.p1i

: 22 mar 2015, 20:47
autor: majkaistefan
Witam!

Z opisu wnioskuje ze jest to kamera analogowa a rozdzielczosci nie podano.

Stefan.

: 22 mar 2015, 20:57
autor: krzychu22.p1i
Do D2 obleci..

Model 5007 ma rozdzielczość 628x582 więc ten 5008S z wyglądu różniący się mocowaniem może mieć podobną.

: 23 mar 2015, 09:49
autor: SenatorS8
Kupowalem u kolegi w serwisie car audio.
Do wyswietlacza z Navi w zupelnosci wystarcza-za maly by jakosc obrazu wylapywac.
Podlaczona calosc mam przez interfejs w miejsce zlacza po TV.Teraz mam to zmontowane tak ze na TV ogladam to co zapuszcze z tunera DVBT a jak zasile kamerke to automatycznie przelacza sie na widok z niej.Oczywiscie bedac w trybie np radio nie ma opcji by sie sama navi przelaczyla gdy zasile kamerke.Zasilanie moze byc ze swiatla wstecz lub jak ja z dodatkowego przycisku na panelu.Sygnal Gala mam przepuszczony przez przycisk ON OFF i decyduje czy ma radio samo sie zglasniac czy mam miec wizje na TV w trakcie jazdy.