Podczas zlotu mamy parking monitorowany do naszej dyspozycji .
W tym samym terminie są 2 inne imprezy, wesele na 180 osób oraz zlocik VW Vento.
Wrzucam mapkę ośrodka, by się nie pomieszać z innymi.
Dla nas jest parking za budynkiem recepcji zaznaczony na czerwono .
Tutaj sam dojazd do ośrodka
W tym temacie będziemy wrzucać informacje organizacyjne.
: 05 wrz 2016, 23:34
autor: CINEK
Moi Drodzy ! Oficjalnie juz przedstawiam Wam szczegolowy plan organizacji II Ogolnopolskiego Zlotu A8 Team.
Prosze o zapoznanie sie z nim i mam nadzieje, ze jest on ulozony w taki sposob aby kadzy z Was byl zadowolony.
Jak cos to pisac [center]
Plan organizacyjny II Ogólnopolskiego Zlotu A8 Team Klubu Polska[/center]
[center]• 09.09.16 PIĄTEK[/center]
- g. 15.00 zakwaterowanie w Ośrodku
- g. 15.30 – 16.00 obiad
- g. 15.30 – 19.00 czas wolny – zapoznawczy (chwalenie się furkami, czas dla foto-snajperów).
- g. 18.00 – 19.30 obiadokolacja
- g. 19.30 - ….? Wspólne „małe” grillowanie przy domkach / integracja – gdzie dokładnie do uzgodnienia na miejscu
[center]• 10.09.16 SOBOTA[/center]
- g. 10.30 śniadanie
- g. 11.00 – 12.30 czas wolny
* w tym pucowanie furek, czas dla żon, kochanek, koleżanek,
* konkursy dla dzieci.
- g. 13.00 – 13.30 obiad
- g. 13.40 wyjazd na MOTOKONIN & AKUMAR ENDING SUMMER 2K16. #(szczegóły wyjazdu i imprezy poniżej)
- g. 16.30 – 17.00 powrót do ośrodka
- g. 17.30 – 19.00 konkursy, zabawy z nagrodami, czas wolny
* auto-kalambury
* D2 vs. D3 – przeciąganie liny (nie autami )
* najładniejsze A8 zlotu
* inwencja twórcza klubowiczów…. I inne
- g. 18.00 – 19.30obiadokolacja
- g. 19.00 / 19.30 – 02.00 impreza w Altanie Grillowej. Ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród.
[center]• 11.09.16 NIEDZIELA[/center]
- g. 10.00 wymeldowanie
- g. 10.30 śniadanie
- g. 11.00 – 13.00 czas wolny (ostanie pogawędki, może jakiś konkurs)
- g. 13.30 oficjalne zakończenie zlotu
- g. 14.00 obiad
- g. 14.30 - …. Czas do własnej dyspozycji
- g. 17.30 – 19.00obiadokolacja
# szczegóły wyjazdu i imprezy w Koninie:
Teren Giełdy Samochodowej w Koninie, ul. Podwale 1
-wg organizatorów jesteśmy mile widziani i mamy przewidziane ok. 40miejsc, aby móc ustawić się w linii prostej.
- aby się to spełniło musimy tam być między 14.00 – 15.00 (najlepiej +/- 14.00) - będzie ciężko, ale mysle ze damy rade.
- czyli do tego czasu (do godz. 13.30) czekamy na wszystkich przyjezdnych. Jeśli ktoś wie ze nie dojedzie na czas do ośrodka to proszę się kierować bezpośrednio do Konina.
- do Konina lecimy „nieoficjalna” kolumna, ponieważ nie udało się nam zorganizować eskorty. Jest na to potrzebna zgoda Zarządu Generalnego Dróg i Autostrad, ale na 30 dni przed takim eventem, wiec Panie i Panowie…
[center]JEDZIEMY PRZEPISOWO!!![/center]
- na miejscu możemy być filmowani za pomocą drona, byle by nie kolidować z innym dronem wynajętym przez organizatorów eventu.
- godzina 16.30 – 17.00 wracamy do Ślesina na dalsza zabawę. Kto będzie chciał zostać to już dowolny wybór, ale pamiętajcie, ze jedziemy tam jako Klub i fajnie było by wrócić jako Klub a nie jako jego cześć.
- po drodze możemy zmontować całkiem fajny film
Ten sam plan zostanie rowniez przedstawiony w Osrodku Verano, aby wiedzieli na co i kiedy maja sie pryzgotowac. Mam nadzieje, ze nie zmienia terminow posilkow
Prosze nie zapomniec o prowiancie i alkoholu niezbednym na sobotnia impreze grillowa!
WAŻNA INFORMACJA OD OŚRODKA :
* dla osób chcących przyjechać w piątek wcześniej niż reszta grupy koło godz. 15.
Niestety, wszystkie segmenty z Państwa rezerwacji są zajęte do 9.09.2016 r. Dlatego Panie pokojowe sukcesywnie będą sprzątały w pierwszej kolejności te, na które będą przyjazdy. Proszę uwzględnić czekanie Gości na odbiór klucza do segmentu.
MARUDOM DZIEKUJEMY !!!
: 05 wrz 2016, 23:47
autor: Mucholejkolator
Brawo za orgaznizację!
: 06 wrz 2016, 00:05
autor: MorenoA6
Dla mnie bomba. Ty.
PS.
Kuźwa... tak jestem podjarany, że mógłbym wyruszać choćby zaraz. A tu trzeba do łóżka i jutro do roboty.
: 06 wrz 2016, 01:03
autor: ManiekJames
Jak powiedziałem - tak też i potwierdzam !!
Plan jest MEGA !!! Oby wszystko się ułożyło
A to już za chwil pare
: 06 wrz 2016, 08:19
autor: Vincent
No i super Brawo dla organizatorów.
: 06 wrz 2016, 08:36
autor: Lechu
Wrzucam mapkę poglądową jak wygląda dojazd z różnych stron.
Nadjężdząjący z Warszawy muszą wjechać na ulicę Wojska Polskiego w tym samym miejscu jak zaznaczona trasa na mapie (jest lewo skręt).
Jedziemy zgodnie z przepisami
Przejazd zgodnie z przepisami
(najważniejszy punkt)
1 Liczba pojazdów jadących w zorganizowanej kolumnie nie może przekraczać:
1) samochodów osobowych, motorowerów lub motocykli – 10;
2) rowerów lub wózków rowerowych – 15;
3) pozostałych pojazdów – 5.
2. Odległość między jadącymi kolumnami nie może być mniejsza niż 500 m dla kolumn pojazdów samochodowych oraz 200 m dla kolumn pozostałych pojazdów.
: 06 wrz 2016, 09:30
autor: Preston81
konkurs skokow do wody został wykreślony ? btw miejscowych zapytam czy to jezioro jest czyste ?? ma byc w sobote 28 stopni
: 06 wrz 2016, 10:43
autor: Gość
preston81 pisze:konkurs skokow do wody został wykreślony ? btw miejscowych zapytam czy to jezioro jest czyste ?? ma byc w sobote 28 stopni
martin_rs4 pisze:MARUDOM DZIEKUJEMY !!!
Tak więc nasz plan organizacyjny został oficjalnie zamieszczony i maxymalnie dopasowany do innych zajęc np obiadów itp.
Prosimy żeby nikt nie zamulał w czasie wyjazdu kolumny bo jak wsponmniałem punktualnośc ma tam spore znaczenia a kilkadziesiąt aut to nie jedna szybka strzała
: 06 wrz 2016, 13:42
autor: danishow
Całość wygląda imponująco, wielkie BRAWA za organizację. Jak już kilka osób wspomniało ja też nie mogę się doczekać
: 06 wrz 2016, 15:14
autor: AMSTAFF
: 06 wrz 2016, 15:25
autor: CINEK
... słuchajcie mam dla Was dobrą, miłą wiadomość
jako, że nie spoczywamy jeszcze na laurach, mimo że zlot już za chwilę, udało się mi oraz Michałowi (Lechu), który wspiera mnie od samego początku, przycisnąć trochę Verano i uzyskać "mały" rabat
otóż słuchajcie, drewno na sobotnią imprezę grillową dostaniemy za darmo
więc zaoszczędzamy 250zł i tu mam propozycję, oczywiście kto będzie chciał to tą zrzutke co mieliśmy zrobić na drewno, możemy dołożyć Sławkowi (jordan233) do drona?! Co Wy na to?
: 06 wrz 2016, 16:28
autor: AMSTAFF
ale oprócz tego to trzeba mu coś jeszcze dołożyć ale to już pewnie indywidualna sprawa każdego uczestnika...