Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT, A8 "Cenzura", Stowarzyszenie - dyskusja  
Autor Wiadomość
endrius233 
Moje A8


Rocznik: 2013
Silnik cm3: 3.0
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Andrzej
Jeżdzę: A8 D4
Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 64
Skąd: Zabierzów
Wysłany: 2021-12-25, 21:05   Zlot A8

Witam , Panie i Panowie czy jest szansa na kolejny zlot, czy nadal będą przepychanki.
 
 
Nyku 
Moje A8



Rocznik: 2005
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Radek
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 30
Dołączył: 11 Sty 2015
Posty: 274
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2022-07-11, 14:06   

Wakacje w pełni a tu cisza. Sam bym się gdzieś wybrał :)
Może warto coś podziałać w tym kierunku?
 
 
JanekS13 
Moje A8


Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Automat
Zasilanie: PB
Imię: Janek
Jeżdzę: A8L D2
Wiek: 48
Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 457
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2022-07-13, 21:30   

Siemka jak by termin spasowal to też bym się nowym kredensem pojawił :)
_________________
Stare ale jare z Audi 80 :)
 
 
dgasek 
Moje A8


Rocznik: 2002
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Damian
Jeżdzę: D2
Dołączył: 24 Gru 2013
Posty: 60
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-07-19, 09:35   

Po ostatnich zlotach potencjalni organizatorzy są wyleczeni z organizowania na zawsze , także póki co bym nie liczył ;)
 
 
Konrad123 
Moje A8


Rocznik: 2003
Silnik cm3: 3.7
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Konrad
Jeżdzę: A8 D3
Dołączył: 16 Mar 2019
Posty: 75
Skąd: Toruń
Wysłany: 2022-07-19, 12:20   

Prawda jest taka, że dopóki nie będzie to organizowane przez stowarzyszenie, to tak długo będą nieporozumienia. W przypadku organizacji przez stowarzyszenie, organizator musi się rozliczyć z każdej złotówki. Niestety, nakłada to też szereg dodatkowych obowiązków na organizatora. Według mnie, po tym co czytałem o poprzednich zlotach, nie ma szans na jakikolwiek zlot przynajmniej do przyszłego roku
 
 
dgasek 
Moje A8


Rocznik: 2002
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Damian
Jeżdzę: D2
Dołączył: 24 Gru 2013
Posty: 60
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-07-21, 16:08   

A kto miałby zorganizować "stowarzyszenie" - zobacz sobie parę postów wstecz i zobaczysz, że się nie da. Prędzej się dogadasz na grupie "VW Polo" albo "Ford Fiesta" niż na A8.
Farmer dobrze napisał - trzeba dorosnąć .
 
 
Konrad123 
Moje A8


Rocznik: 2003
Silnik cm3: 3.7
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Konrad
Jeżdzę: A8 D3
Dołączył: 16 Mar 2019
Posty: 75
Skąd: Toruń
Wysłany: 2022-07-21, 22:15   

Wiesz, jest bardzo dużo osób, które mogłyby to zrobić. W zasadzie każdy, w porozumieniu z właścicielem domeny A8Team.pl. Tam gdzie pojawiają się cudze pieniądze, tam zawsze będzie kogoś korciło aby coś wziąć dla siebie, choćby i 10zł. Zorganizować się można i bez tego stowarzyszenia, natomiast organizatorem muszą być minimum 3 osoby według mnie. Im więcej organizatorów, tym lepiej dla uczestników jeśli chodzi o bezpieczeństwo pieniędzy oraz samej imprezy. Sam może i bym się za to wziął, natomiast nigdy na tego typu imprezie nie byłem. No i na dodatek, ze względu na charakter mojej pracy do ostatniego tygodnia bym nie wiedział czy będę na zlocie. Wątpię, aby ktoś chciał takiego organizatora ;)
 
 
Nyku 
Moje A8



Rocznik: 2005
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Radek
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 30
Dołączył: 11 Sty 2015
Posty: 274
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2022-07-30, 11:21   

Wiecie, wydaje mi się że nie problemem by było dogadać się z jakimś hotelem z dużym parkingiem, wysłać listę gości, wynegocjować dobrą cenę i warunki pobytu, zaklepać miejsca parkingowe, wziąć hotel wyposażony w jakieś palenisko czy altany gdzie by można było zrobić wieczorem jakąś imprezę/konkursy. Takie rzeczy się znajdą i zorganizuje, nawet załatwić kogoś z dronem kto montuje jakieś filmy. Na wszystko można się "złożyć" na poczet dobrej zabawy i pamiątki.

Wydaje mi się że problem pojawia się chociażby chcący zorganizować zabezpieczenie dla kolumny aut przejeżdżających przez miasto, chcący to robić oficjalnie/legalnie pewnie jest też potrzebne jakieś wsparcie medyczne na wypadek jakiegoś nieszczęścia. Chcący to zrobić po prostu dobrze nie obejdzie się pewnie nawet bez pism pisanych do urzędników danego miasta gdzie impreza miałaby się odbywać.
Ktoś by musiał to ogarnąć, kto będzie przewodniczącym całego zamieszania(?), kto ma na to czas(?), ktoś godny zaufania no i przede wszystkim ktoś z pod szyldu A8Team.pl aby móc wykorzystywać różne logotypy, banery itp. ktoś kto legalnie będzie mógł się "pod tym podpisać" bo bez tego równie dobrze można się spotkać na spota i umówić w danym hotelu i każdy załatwi wszystko "na własną rękę", zrobić wszystko na dziko i liczyć że jakoś to będzie ale wtedy to nie będzie impreza zorganizowana i uważam że nie będzie to miało sensu bo zamiast hotelu wtedy może to być parking pod TESCO - wyjdzie taniej.
 
 
Szczuki 

Rocznik: 1993
Silnik cm3: 5.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Kamil
Jeżdzę: S8 D3 5.2
Wiek: 31
Dołączył: 18 Sty 2022
Posty: 29
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2023-04-22, 19:51   

Siemka , mimo że jestem nowym użytkownikiem to jak najbardziej pisałbym się na zlocik , trzeba to zorganizować jedna osobe odpowiedzialna wybrać i myślę że nie byłoby kłopotu . Akurat niedługo wakacje więc trzeba coś pomyśleć tylko więcej użytkowników musi się udzielać..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.