Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
stanced A8 D4  
Autor Wiadomość
macix 

Rocznik: 2011
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Maciek
Jeżdzę: A8 D4/ Mercedes CL500
Dołączył: 21 Paź 2020
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-01-21, 04:00   stanced A8 D4

Przedstawię Wam swojego kasztana, czyli D4 4.2 fsi z 2011 roku.
Historia zaczęła się jakoś we wrześniu 2020, gdy stwierdziłem, że ściągnę sobie samochód, w planach było m3 e92, c63 w204, cls, S klasa w221, aż w końcu przystanąłem przy pomyśle zakupu poliftowej A8 z silnikiem 4.0tfsi, od biedy 3.0. Trochę poszukałem, deadline był, żeby samochód znalazł się u mnie maksymalnie do końca grudnia tegoż roku.
Na aukcjach nic ciekawego nie było z poliftów (szukałem USA głównie dlatego, że "robi mnie" bardziej, no i nie ukrywam- zachciało się przyoszczędzić, ale nie wyszło <bezradny> ), więc stanęło na przedlifcie. Z wymagań kolor miał być czarny lub biały, nawet jedno 4.0tfsi przedliftowe odpuściłem, bo było szare, reszta nie miała aż takiego znaczenia.

No i pojawił się on- lekko puknięty (zderzak, błotnik, ale ktoś go rozebrał i puścił na aukcję bez przodu, bo wszystko było zdjęte z części blacharskich). Tak też do mnie samochód przyjechał i zaczęło się doprowadzenie do świetności :D

Z modyfikacji:
2-częściowe, kute koła pod moją własną marką- Gemini wheels, 22x10.5"
Pakiet ABT
Dropbox, łączniki obniżające
Cały nowy lakier (niestety trochę zjechany był)
Sufit z alcantary, listwy drewniane zmienione na piano black, w planach wymiana foteli na brązowe z masażem i wentylacją.

Jakoś mocno mnie nie zawiódł nigdy, chociaż największym problemem był brak ciepłego powietrza, skończyło się to podejrzeniem UPG, wyjęciem silnika i zrobieniem rozrządu przy okazji.

A wygląda to tak:











Z jednej strony bardzo fajnie mi się jeździ nim, z drugiej- lubię zmieniać samochody i je modyfikować, więc po głowie chodzi mi już przesiadka na S W222, najlepiej S63 lub myślę nad S8 D4 (dzisiaj podjąłem decyzję kupna takowej, ale upatrzone ogłoszenie zniknęło i nici z tego <bezradny> ) Aczkolwiek jakby ktoś chciał kupić to możemy się dogadać.

PS. dla spostrzegawczych, przód jest kiepsko spasowany bo sesja była robiona chwilę po odebraniu samochodu z wymiany rozrządu, więc muszę poprawić ;)
_________________
www.stantic.pl
 
 
dice111 
Master MOD



Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB
Imię: AHC
Jeżdzę: S8 D2 MTM
Pomógł: 245 razy
Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 5071
Skąd: Těšin
Wysłany: 2022-01-21, 15:09   

Nie mój klimat, trochę kojarzy mi się z samochodem PISIego, o ile przód i boczne dokładki są fajne, tak z tyłu dziwnie to dla mnie wygląda (mogli wyciąć ten dół na wysokości końcówek, albo dać jakiś fajny dyfuzor, no ale o gustach się nie dyskutuję, ew machnąć to w czarny połysk). Nigdy tez nie rozumiałem lepienie tych nalepek na przedniej szybie nad podszybiem ;p Jak US to było zostawić mała tablice z tyłu, plus za brak blach z przodu <brawo>
Poka aktualny środek.
_________________
Black Cars Matters
 
 
macix 

Rocznik: 2011
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Maciek
Jeżdzę: A8 D4/ Mercedes CL500
Dołączył: 21 Paź 2020
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-08-24, 00:57   

Dawno tu nie zaglądałem, D4 leci na sprzedaż, następca już kupiony <amasz>

Auditography zaprosił mnie na sesję i film, więc załączam efekt jego pracy:

https://www.youtube.com/watch?v=CT428jn8ZFM

Co do sprzedaży A8, cena jaka mnie interesuje to 120k do negocjacji, tak jak stoi, jak ktoś ma rozsądne propozycje to zapraszam, dogadamy się :)
_________________
www.stantic.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.