Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Budowa domu  
Autor Wiadomość
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-28, 22:13   

Ja nie znam banku co da 2tys bez procentu no ale 300zł a 30tys to jest co odczuć... Niestety jak prawisz trza sie z tym liczyć,jednak te kredyty nie sa do końca przewidywalne i na przestrzeni tylu lat sie roznie może dziać nie tylko ze stopami procentowymi co tez z pracą,zdrowiem...
Ja też myslałem że jak płace 500juro to se kredyt wezme i kupie własne. Ale co z tego jak nie idzie znaleźć pewnej na np 10lat pracy. Ludzie ze starymi dobrymi umowami mający za soba juz przepracowane moga se pozwolić,młody ryzyk kwizyk
 
 
majkaistefan
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-29, 00:06   

Witam!

Apophis napisał/a:
kredyty nie sa do końca przewidywalne
-To gdzie kolega tak naprawde mieszka?



Stefan.
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-29, 05:16   

W Polsce. DE to było jest i bedzie zawsze tylko miejsce pracy.
 
 
majkaistefan
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-29, 07:55   

Witam!

Aaaaaa tu sa kredyty wieloletnie na 1,5 % gwarantowane przez Panstwo...


Stefan.
 
 
stillbadboy 
Moje A8



Rocznik: 1995
Silnik cm3: 3.7
Skrzynia: automat
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Kamil
Jeżdzę: A8 D2
Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 254
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2015-10-29, 08:38   

majkaistefan napisał/a:
Witam!

Aaaaaa tu sa kredyty wieloletnie na 1,5 % gwarantowane przez Panstwo...


Stefan.


emeryture i służbe zdrowia też Ci państwo gwarantuje kolego. Trzeba być naiwnym żeby wierzyć w to że państwo cokolwiek gwarantuje ;)


padnie euro padnie dolar ( takie są rokowania od dluższego czasu ) i co wtedy

nawiasem mowiac to podziwiam ludzi ktorzy tyrają całe życie we francji i tu domy stawiają myśląc że tu coś sie kiedyś zmieni, no i stoi u mnie we wiosce ( 10tys mieszkancow ) setki takich pieknych wychuchanych domow z roletami w oknach, bo niestety ale realia zweryfikwaly marzenia, cza wracać do Paryża londynu itd i zapierdalać, a do domu na urlop 2tygodniowy w swieta.
_________________
"Diesel jest jak cymbałki dla przedszkolaków. Zaczynasz grać melodię i nagle brakuje Ci skali"
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-29, 11:08   

Ja już niemców poznał dośc dobrze i owszem sa "ugodowi" ale potem ci zrobia niespodzianke jak teraz w postaci kilkuset tys nierobów co tylko wszystko chca i musza dostać! Żenujące to.
Co do pracy francja etc to tez bym tak zrobił-dom w PL jeśc nie woła utrzymanie tańsze jak mieszkania więc bedzie dokąd wócić jak juz tam wydymają do reszty.
Na dziś to mi sie tylko anglia jeszcze podoba ale tam pogoda do kitu i jeżdżą na opak więc wole wócić tu za ileś czasu.
W hameryce to nie wiem nie byłem ale z tego co opowiadałeś Kamil nie ma traumy.
 
 
Unseen
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-29, 12:19   

W UK domy drogie jak piorun, chyba ze wybierze sie Polnoc, ale tam pogoda jest taka sobie i daleko na kontynent. Na Poludniu Anglii/UK pogoda jest spoko, nie ma zimy (snieg pada bardzo rzadko).

Jakosc budownictwa to dluga historia i moim zdaniem duzo nizsza niz w Polsce. Male klitki sprzedawane za fortune. Malo kto buduje wlasne domy, glownie na Polnocy i w Szkocji. Tam domy sa przyzwoitych rozmiarow i jakosc tez lepsza.

Akurat jestem na etapie kupna domu, wiec codziennie przezywam frustracje ogladajac kurniki na sprzedaz.
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-29, 12:23   

W UK jest starodawny klimat-całe zycie bym zwiedzał te wszystkie zabytki :)
 
 
stillbadboy 
Moje A8



Rocznik: 1995
Silnik cm3: 3.7
Skrzynia: automat
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Kamil
Jeżdzę: A8 D2
Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 254
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2015-10-29, 14:34   

nie no Apo zgadzam sie ale wiem jedno: zycie w rozkraku jedna noga tu jedna we francji czy gdzie indziej to o dupe rozbic, , albo robi sie kariere tu albo tam , proste, nawet stojacy pusty dom tez trzeba utrzymac pomijajac fakt ze dom nie uzywany niszczeje 2 razy szybciej, pozniej wracaja do Polski i sie okazuje ze dom piekny jest ale roboty brak, i wracaja zagramanice.. :/ . no chyba ze doisz doisz doisz masz fach w reku wracasz i robisz to samo tutaj, czy jakas budowlanka czy jakas inzynieria hydralika czy cos ( np ) to wtedy taki uklad ma sens.
dzis haupe postawic to pol roku i mieszkasz i nie masz kosztow utrzymania podczas gdy Cie w Polszy nie ma przez x lat. I masz modne, wedlug terazniejszych standardow :)


Anglia, za chiny ludowe bym tam nie pojechal, chyba zeby bić kurvy i zlodzieji (ciapackie) jak marszalek mawial. Wystarczy zobaczyc co sie dzieje w Calais, moi kierowcy dostaja drgawek jak slysza o ladunku przez Calais :D , oby sie Anglia nie wykonczyla.
Owszem zamki itd to inna historia tez bym chcial je zjezdzic i pozwiedzac bo jest co , kawal ladnej histori :)


u hamburgerow tez nie jest rozowo ( nigdzie nie jest ) ale zycie jest lekkie, koszty utrzymania w stosunku do wyplaty niskie, auta tanie, narzedzia pracy tanie, prad paliwo gaz wsjo tanie . Nawet najslabsza robota w jakims markjecie pozwala na utrzymanie sie i odlozenie paru groszy.



btw. w Polsce chyba jest zajebiscie skoro 70% glosow. zgarnely te same kurvy z pisu po i starożytnej :D
_________________
"Diesel jest jak cymbałki dla przedszkolaków. Zaczynasz grać melodię i nagle brakuje Ci skali"
 
 
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Pomógł: 8 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1806
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-10-29, 22:01   

co do tych 70% to cie lekko uświadomię oki?
http://bezuzyteczna.pl/st...4cf940eb27a.jpg
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
majkaistefan
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-30, 00:18   

Witam!

Prawdziwy wynik wyborow jest nieco inny.Polowa spoleczenstwa juz nikomu nie wierzy i dlatego nie poszla glosowac.Prawde powiedziawszy juz niedlugo wiodoce partie beda sie legitymowaly poparciem zblizonym do tego jakie mial PZPR.


Stefan.
 
 
stillbadboy 
Moje A8



Rocznik: 1995
Silnik cm3: 3.7
Skrzynia: automat
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Kamil
Jeżdzę: A8 D2
Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 254
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2015-10-30, 09:22   

preston81 napisał/a:
co do tych 70% to cie lekko uświadomię oki?
http://bezuzyteczna.pl/st...4cf940eb27a.jpg


ja to widzialem Preston wiec mnie nie cza uswiadamiac, ja mysle ze nawet 50% frekwencji nie bylo, pomijajac fakt sztucznie wywindowanej nowoczesnej po. Ale chocby nawet to czemu do wyborow nie poszla druga polowa ? Ludzie mają wyjebane w tak waznych sprawach, bo ich jeden glos niby nic nie zmieni... widocznie im tak dobrze , ja tam łapy do tego nie przyłożyłem, oddalem glos na tego psychopate z muszką .

Wiec sorry Preston ale bede tego zdania nadal, ktos nie byl wiec przylozyl reke do tego syfu i nie ma prawa narzekac. I niestety ale tak jest 70% spoleczenstwa to imbecyle, jak można robić kilka razy to samo i oczekiwać innego efektu ?


niestety dochodzi do takich smiesznych wynikow ze np. czworka na liscie ryszarda swetru wchodzi do sejmu zyskujac 110glosow, tylko dlatego ze nr 1 r.swetru mial tych glosow 100 000 i sie rozlozylo
_________________
"Diesel jest jak cymbałki dla przedszkolaków. Zaczynasz grać melodię i nagle brakuje Ci skali"
 
 
rafalr93 
Moje A8


Rocznik: 2011
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Rafał
Jeżdzę: A8 D4
Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 153
Skąd: RZuwary
Wysłany: 2015-10-30, 09:37   

Apophis, jeśli nie będziesz wietrzył wykończonego domu , a w jesieni , zimie ocieplał to wilgoć wszystko zniszczy . Wiem bo sam ojciec miał wykończony na galant i po 10 latach do nadaje się praktycznie do wyburzenia ( wszędzie wilgoć , wszystko odpada )
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-30, 11:04   

Ale ja nie mówie żeby dom zamknac na amen. Jesli nie mam czasu by sie nim zajmować cyklicznie to zwyczajnie nie buduje. Kasa może poczekać.
 
 
majkaistefan
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-30, 11:40   

Witam!

Wynik wyborow:"Zwiększenie o kilkadziesiąt miliardów złotych rocznie wpływów do budżetu zakładają reformy podatkowe, które proponuje Prawo i Sprawiedliwość."-Mleko i miod beda ulicami plynely...

Stefan.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.