Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
[Gdańsk] Skrzynia biegów ASB  
Autor Wiadomość
MarcinGdańsk 
Użytkownik


Silnik cm3: 4200
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Marcin
Jeżdzę: Audi A8
Wiek: 47
Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 3
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-08-25, 22:43   [Gdańsk] Skrzynia biegów ASB

Witam Potrzebuje konkretnego i nie drogiego mechanika ktory diagnozuje i naprawia skrzynie automatycznez 3-miasta lub okolic. Pozdrawiam
_________________
Marcin Gdańsk
marcinmiel77@wp.pl
 
 
Maciex 
Moje A8



Rocznik: 2006
Silnik cm3: 6.0
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Maciek
Jeżdzę: W12 D3
Pomógł: 7 razy
Wiek: 32
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 137
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-08-26, 01:51   

Nie korzystałem jeszcze z ich usług ale ile forów już zwiedziłem, tyle było pozytywnych opinii na temat tego:

AUTO MAT
PAWEŁ IGNACIUK - AUTOMATYCZNE SKRZYNIE BIEGÓW

GDAŃSK OLIWA
UL KWIETNA 1
58 552 37 02
501 535 485 (9:00-17:00)

dzięki tym opiniom zdaje mi się że mogę ci ich polecić, lecz po wykonaniu ew. usługi, koniecznie napisz jak ich oceniasz.


Kiedyś próbowałem się do nich umówić ale pamiętam że zaproponowali mi jakiś bardzo długi czas oczekiwania (chyba dwa i pół tygodnia)
 
 
wojti_sopot 
Moje A8


Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tip
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Wojtek
Jeżdzę: A8
Pomógł: 2 razy
Wiek: 47
Dołączył: 25 Wrz 2009
Posty: 152
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2010-09-03, 22:06   

Witam
Panowie, dla Pawła wykonywałem przysługę z innego zakresu, przy okazji sprawdził mi prawidłową pracę skrzyni podczas jazdy próbnej, a podczas wymiany oleju potwierdził tylko swoje przypuszczenia co do normalnej i prawidłowej pracy, i powiem wam, że naprawdę warto, dodam tyle, że w ASO też mi go polecali, także z całym szacunkiem, warsztat na 100% pewny, przy okazji byłem również w Tczewie, ale odradzam. Jeszcze jedno, Paweł jest w trakcie przeprowadzki do Miszewka, tam ma nową halę, gdzie robię mu następną przysługę, na chwilę obecną stoją już podnośniki, zakład prawie uruchomiony, dużo więcej miejsca i super wygląd. Jak coś to dzwoń do Pawła na komórkę, na pewno pomoże, pogada i doradzi, zadasz parę pytań i potraktuje cię normalnie, dobre jest też to, że jak jestem u niego i słyszę, że w ciągu godziny potrafi odebrać ze 3 telefony i każdemu dokładnie wyjaśniać co i jak z jego skrzynką, a na koniec koleś pyta o cenę i słyszy 3-5 tys, to od razu się pyta czy przekładka na manuala, i że to drogo, na to Paweł się pyta: a ile Pan lat jeździł tym automatem, koleś mówi że 9 lat i nigdy się nic nie zepsuło, no to Paweł mówi, że i tak dużo, bo np. kosz wstecznego w A6, potrafi wydmuchać po 3 latach od wymiany na nowy, i takich rozmów dziennie jest z 10-15, podziwiam go, za wytrwałośc i podejście do rozmów z klientami.
 
 
mdamian 
Moje A8



Rocznik: 2002
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D2 , A8 D3
Pomógł: 84 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 2107
Skąd: 3-miasto
Wysłany: 2010-09-13, 09:44   

wojti_sopot,
Kolego ten adres co mi podałeś akurat przenoszą się do miszewka i dopiero za tydzień lub 2 będą przyjmować samochody do naprawy .
A nie znasz żadnego innego warsztatu ???
_________________
Nie ma to jak 4.2 Quattro :)
Ps:
Wymiana uszczelki pod pokrywą zaworów - Audi A6. :)
Wypalanie DPF Audi A6 i A8. :)
Audi A6 C5. Brak RDS w FIS. :)
 
 
tomekzabrze 
Moje A8


Rocznik: 1998
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Tomek
Jeżdzę: S8 D2 340
Pomógł: 6 razy
Wiek: 40
Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 306
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2010-09-13, 17:35   

jak warsztata sprawdzony to niewiem czy nie warto poczekac umow sie na pierwszy termin i czekaj ....jak jak szukalme warsztatu na moja to czekalem tez 3 tyg na termin bo tyle klientow maja.....a jak gdzies przyjma cie z ulicy tzn ze nie sa na tyle dobrzy :) bo mama wolne terinu od reki
 
 
wojti_sopot 
Moje A8


Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tip
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Wojtek
Jeżdzę: A8
Pomógł: 2 razy
Wiek: 47
Dołączył: 25 Wrz 2009
Posty: 152
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2010-09-13, 21:23   

Witam
Damian, do wymiany oleju w swojej skrzyni szukałem majstra przez dwa tygodnie, dzwoniłem tu i tam, byłem w kilku ASO, namiar do Pawła dostałem właśnie od zaprzyjaźnionego ASO, nie znam na tą chwilę lepszego majstra w trójmieście od automatycznych skrzyń, nawet pojechałem do Tczewa, ale auta bym tam nie zostawił, myślę, że warto poczekać, a nie będziesz żałował.
 
 
Yans 
Użytkownik


Silnik cm3: 3300
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Maciej
Jeżdzę: A8
Dołączył: 10 Cze 2010
Posty: 7
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2010-09-24, 23:56   Sosnowski

poszukaj sobie Sosnowskiego - zakład w Gdańsku, okolicenowo budowanego stadionu EURO
 
 
mdamian 
Moje A8



Rocznik: 2002
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D2 , A8 D3
Pomógł: 84 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 2107
Skąd: 3-miasto
Wysłany: 2010-09-25, 00:17   

Yans
Sosnowski ma najbliższy czas na zabawę ze skrzynią dopiero za 3 tygodnie :(
A moje autko stoi :(
Przykre :(
_________________
Nie ma to jak 4.2 Quattro :)
Ps:
Wymiana uszczelki pod pokrywą zaworów - Audi A6. :)
Wypalanie DPF Audi A6 i A8. :)
Audi A6 C5. Brak RDS w FIS. :)
 
 
outlaw100 
Użytkownik


Silnik cm3: 4200
Skrzynia: 5HP24
Zasilanie: PB
Imię: Arek
Jeżdzę: S8
Wiek: 40
Dołączył: 27 Lis 2010
Posty: 4
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2010-11-27, 13:52   

Temat trochę stary ale przyłącze się. Firmę Sosnowski radzę unikać szerokim łukiem, robiłem u nich skrzynię kiedyś w fordzie po odebraniu minął tydzień i skrzynia się rozleciala. Wojna o gwarancje, darowalem sobie i zrobiłem u myszkiera w kolbudach, polecam. Co do warsztatu w oliwie, znajomi robili tam skrzynię i każdy bardzo zadowolony z usługi.
 
 
marta 
Moje A8



Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Marta i Łukasz
Jeżdzę: A8 D2 , S6 C7
Pomogła: 8 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 13 Sie 2009
Posty: 162
Skąd: pomorskie
Wysłany: 2011-06-12, 22:34   

A ja tagż polecam Pawła naprawiałem w obydwu moich a8 skrzynie i jestem zadowolony. jak najbardziej polecam!!!!!!!!! :mrgreen: Łukasz
 
 
mdamian 
Moje A8



Rocznik: 2002
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D2 , A8 D3
Pomógł: 84 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 2107
Skąd: 3-miasto
Wysłany: 2011-06-13, 16:55   

marta napisał/a:
A ja tagż polecam Pawła naprawiałem w obydwu moich a8 skrzynie i jestem zadowolony. jak najbardziej polecam!!!!!!!!! :mrgreen: Łukasz


Łukasz ale do Pawła trzeba się umówić z miesięcznym wyprzedzeniem
_________________
Nie ma to jak 4.2 Quattro :)
Ps:
Wymiana uszczelki pod pokrywą zaworów - Audi A6. :)
Wypalanie DPF Audi A6 i A8. :)
Audi A6 C5. Brak RDS w FIS. :)
 
 
Maciex 
Moje A8



Rocznik: 2006
Silnik cm3: 6.0
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Maciek
Jeżdzę: W12 D3
Pomógł: 7 razy
Wiek: 32
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 137
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2011-08-20, 16:45   

Pan Paweł już ma nieco większy luz, ostatnio udało mi się umówić na tydzień przed ustaloną datą. Trzeba dzwonić i tyle.

Sam skorzystałem z usług jego firmy i jestem zadowolony. Za kompletny serwis eksploatacyjny skrzyni trzeba zapłacić 650zł (olej+uszczelka+filtr+robocizna), w tym zawarte było sprawdzenie i uzupełnienie ewentualnych ubytków w torsenie,moście tył, i różnicowym przód.
Warsztat czysty i dobrze wyposażony a podejście do klienta wzorowe.
 
 
Hummer1972
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-27, 13:12   

A ja w czerwcu tego roku wpisalem negatywny komentarz na temat Pana Ignaciuka, niestety po jakims czasie dostalem maila, ze post zostal usuniety. Czy moze wrocila Cenzura?? Dlaczego post zostal usuniety nie dostalem informacji. Wyglada na to ze to cale Forum to lipa i chodzi o to by kogos zareklamowac. Wiec ponawiam swoja negatywna wypowiedz na temat Pana Ignaciuka, jest on osoba niekompetentna i wrecz chamsko zachowuje sie do klientow.Jesli ten post zostanie usuniety bede wpisywal nowe.
Ja swoja skrzynie biegow naprawilem u Pana Hukalowicza na Orunii, jestem 100% zadowolony i moge go polecic innym.Profesjonalne podejscie do klienta , nie to co Pan Ignaciuk.
 
 
FOSS 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tip.Sport F1
Zasilanie: PB
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 189 razy
Wiek: 48
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 5844
Skąd: WPR
Wysłany: 2011-08-27, 21:47   

Hummer1972 napisał/a:
A ja w czerwcu tego roku wpisalem negatywny komentarz na temat Pana Ignaciuka, niestety po jakims czasie dostalem maila, ze post zostal usuniety. Czy moze wrocila Cenzura?? Dlaczego post zostal usuniety nie dostalem informacji.

Ale że niby co?... zarejestrowałeś się tutaj tylko po to aby dodać negatywny komentarz??... bo tak to właśnie wygląda...
w czerwcu zarejestrowałeś się, napisałeś ten negatywny komentarz i na tym skończyła się Twoja obecność na forum... dzisiaj jesteś tu drugi raz i tylko po to aby znowuż napisać ten negatywny komentarz... więc tak w sumie to o co Ci właściwie chodzi :?: :roll:

A co do cenzury to cóż, chyba zawsze tu była tak jak jest chyba w całym internecie... to się nazywa moderacja... niewdzięczna robota ale ktoś to musi robić
;-)

Hummer1972 napisał/a:
Forum to lipa i chodzi o to by kogos zareklamowac.

To bardzo ciekawe twierdzenie :shock: no ale skoro to całe forum to lipa to po jakiego grzyba się tutaj zarejestrowałeś :?:

Hummer1972 napisał/a:
Jesli ten post zostanie usuniety bede wpisywal nowe.

Skoro już tak się zapaliłeś na pisanie to rozpocznij tutaj:

Zanim dołączysz do klubu A8, powinieneś regulaminowo przedstawić się i przywitać w dziale Powitań


Hummer1972 napisał/a:
Ja swoja skrzynie biegow naprawilem u ...

No nie wiem co o tym myśleć... jeszcze chwilę temu to było jakieś "lipne forum" więc po cóż nam jeszcze jedna reklama :roll:
_________________
* FOSS motorsport * (PL-Warszawa)
inspekcje przed zakupem
serwis, części zamienne nowe i używane
serwis mobilny, serwis door2door
modyfikacje, przeróbki, tuning

-
 
 
Hummer1972
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-28, 11:00   

Dokladnie, wpisalem sie tutaj tylko po to by dodac negatywny komentarz na temat Ignaciuka. A czemu tutaj, bo poprzez to forum dostalem do niego kontakt. Nie pisalbym juz nic gdyby moj post nie zostal bezpodstawnie usuniety. Napisalem moja opinie na temat tego Pana, bo nie lubie chamstwa, a tak sie ten typek zachowuje jakby byl pepkiem swiata. Jesli prowadzi sie dzialalnosc i ma sie bezposrednio kontakt z klienten i z nich sie zyje to powinno sie profesjonalnie do niego podchodzic a nie jak gbur i prymityw.
Jesli chodzi o forum to mialem ta lipe na mysli z polecaniem warsztatow, bo jesli juz ktos negatywnie wyrazi sie o warsztacie i jest usuwany, to chyba Admin jest z tym warsztatem zwiazany. Forum zakladane jest po to by wymieniac rozne poglady czy pomagac sobie w roznych problemach zwiazanych z danym autem. Nie twierdze ze cale forum to lipa, czytalem duzo wskazuwek od innych formumowiczow i naprawde czasem sa przydatne.
To byloby na tyle z mojej strony.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.