Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
S8 GRAFIT  
Autor Wiadomość
Ara$ 
Moje A8


Rocznik: 2002
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic FUM
Zasilanie: PB+LPG
Imię: ?
Jeżdzę: A8L D2 AUW
Pomógł: 2 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 444
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-03-26, 22:51   S8 GRAFIT

q


Od dnia wczorajszego to oto S8 jeździ po ulicach Lublina. Niestety splot pewnych sytuacji zmusił mnie do sprzedaży tego naprawdę fajnego auta i moim zdaniem bardzo zadbanego. Nowym użytkownikiem został znajomy FOSS-a którzy to razem przyjechali w niedziele po auto.
Ze swojej strony nowemu użytkownikowi życzę żeby auto sie sprawowało nie gorzej jak mi a sobie żebym następne autko kupił w nie gorszym stanie od tego i mam nadzieje że będzie to D3A8/D2S8. Napewno mam zamiar powrócić do grona A8TEAM. Co prawda za długo miejsca tu nie zagrzałem ale ... To w jakim stanie sprzedałem samochód zostawiam ocenie Damiana i Roberta. Myślę że fakt że teraz został poddany ocenie FOSS-a który obejrzał już kilka tych aut i co nieco o nich wie są jakimś dowodem stanu technicznego powinien pozwolić spać spokojnie Robertowi.

Do wiadomości użytkowników forum - przestrzegam przed wchodzeniem w interesy z gościem o tym nick-u "mrKrecik" /miałem problemy z ustaleniem jego tożsamości na forum/ - chociaż pewnie jak coś będzie chciał następnym razem zarejestruje się pod nowym nick-iem. Historia sprzed 2 miesięcy. Zadeklarował się że bierze samochód odesłałem "z kwitkiem" FOSS-a i Roberta twierdząc ze obiecałem już gościowi przed nimi a ten na drugi dzień rano nagle sie rozmyślił. Moja wina że nie wziąłem żadnej zaliczki.

Pozdro Ara$

.
_________________

 
 
123mielony 
Moje A8



Rocznik: 2005
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tiptronic F1
Zasilanie: PB
Imię: Krzysiek
Jeżdzę: D3
Pomógł: 47 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 1828
Skąd: Biłgoraj
Wysłany: 2012-03-27, 08:22   

Szkoda że musiałeś sprzedać ale czasami i tak bywa ale nie martw się kupisz sobie jeszcze ładniejszą.
Powodzenia.
 
 
Ara$ 
Moje A8


Rocznik: 2002
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic FUM
Zasilanie: PB+LPG
Imię: ?
Jeżdzę: A8L D2 AUW
Pomógł: 2 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 444
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-03-27, 10:36   

123mielony napisał/a:
Szkoda że musiałeś sprzedać ale czasami i tak bywa ale nie martw się kupisz sobie jeszcze ładniejszą.
Powodzenia.


jak to mówią jeszcze tu wróce, a Ty widze jednak nie sprzedałeś swojej
_________________

 
 
123mielony 
Moje A8



Rocznik: 2005
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tiptronic F1
Zasilanie: PB
Imię: Krzysiek
Jeżdzę: D3
Pomógł: 47 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 1828
Skąd: Biłgoraj
Wysłany: 2012-03-27, 10:57   

D3 którą miałem na oku się sprzedała niestety i na razie dałem sobie spokój ze sprzedażą ale jak coś godnego uwagi mi się trafi to wrócę do tematu sprzedaży.
 
 
robertoc4 
Użytkownik



Rocznik: 2001
Silnik cm3: 4,2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: robert
Jeżdzę: s8
Dołączył: 27 Maj 2011
Posty: 44
Skąd: lublin
Wysłany: 2012-04-17, 01:01   

Witaj Ara$ , autko sprawuję się znakomicie ,jak na jedenastolatka jest w dobrej kondycji , kurcze jak miło kupić auto od takiego gościa jak Ty,zero ściemy ,konkretnie i na temat .
Oczywiście wielkie dzięki i ukłony w stronę FOSSA za pomoc przy kupnie ,ponieważ ja nigdy wcześniej nie jeździłem ósemką a automatem to może ze dwa razy dane mi było się przejechać. Przez pieć ostatnich lat śmigałem s6 c4 i jeśli chodzi o komfort to zupełnie inna bajka.
A tak eska śmiga po torze kartingowym hi hi
http://www.facebook.com/p...&type=3&theater
 
 
jdz1 
Moje A8


Rocznik: 1999
Silnik cm3: 1.6
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Jerzy
Jeżdzę: Renault Scenic
Pomógł: 3 razy
Wiek: 45
Dołączył: 16 Gru 2010
Posty: 164
Skąd: Białystok
Wysłany: 2012-04-17, 08:35   

To było piękne auto a Ty wziołeś ją na katowanie? Przecież to świetokractwo. Takie auto powinno sie podziwać podczas dostojnej jazdy po drogach i nie po torach. Ono jest zbyt piękne na katowanie.

[ Dodano: 2012-04-17, 08:43 ]
Zresztą szukając kiedyś 740 e38 trafiłem na 540 w manualu z Lublina i po bliższym zweryfikowaniu oferty okazało się że auto służylo do brania udziału w zawodach driftowych. Kiedy oświadczyłem to sprzedającemu, o czym wcześniej mnie nie poinformował, to powiedział że on tak tylko przez jeden sezon używał go do jako driftowozu. Życzę miłego użytkowania.
 
 
robertoc4 
Użytkownik



Rocznik: 2001
Silnik cm3: 4,2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: robert
Jeżdzę: s8
Dołączył: 27 Maj 2011
Posty: 44
Skąd: lublin
Wysłany: 2012-04-17, 09:44   

jdz1 napisał/a:
To było piękne auto a Ty wziołeś ją na katowanie? Przecież to świetokractwo. Takie auto powinno sie podziwać podczas dostojnej jazdy po drogach i nie po torach. Ono jest zbyt piękne na katowanie.

[ Dodano: 2012-04-17, 08:43 ]
Zresztą szukając kiedyś 740 e38 trafiłem na 540 w manualu z Lublina i po bliższym zweryfikowaniu oferty okazało się że auto służylo do brania udziału w zawodach driftowych. Kiedy oświadczyłem to sprzedającemu, o czym wcześniej mnie nie poinformował, to powiedział że on tak tylko przez jeden sezon używał go do jako driftowozu. Życzę miłego użytkowania.


Też jestem zdania że to świętokradztwo ale nie mogłem sobie odpuścić możliwości sprawdzenia jak to "nowe "auto dla mnie porusza sie po ciasnych zakrętach,uważam że nie nadaję się zupełnie na tor. Nie bardzo rozumiem dlaczego piszesz że to było piękne auto ?
Eska jak dla mnie jest piękna i taka pozostanie bo o auta dbam jak o członka rodziny, a z tym podziwianiem to masz chyba rację ,mimo swojego wieku podoba się bo już dwie osoby mnie zaczepiły z pytaniem o wynajem tej pięknej limuzyny do ślubu ;-)
 
 
jdz1 
Moje A8


Rocznik: 1999
Silnik cm3: 1.6
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Jerzy
Jeżdzę: Renault Scenic
Pomógł: 3 razy
Wiek: 45
Dołączył: 16 Gru 2010
Posty: 164
Skąd: Białystok
Wysłany: 2012-04-17, 10:40   

Przepraszam, może źle się wyraziłem pisząc " że było to pięknę auto" mam nadzieję że i w Twoich rękach takie zostanie. Jak kupiłem swoja A8 to większość znajomych pytała się czy nie potrzeba na to auto kategori C ze względu na wielkośc auta i pojemność silnika. Ktoregoś pięknego dnia podjeżdźałem do kumpla bo miałem z nim gdzieś podjechać i oznajmił mi że prawdziwy urok i piekno aut tej klasy widać dopiero kiedy właśnie podjeżdza się dostojnie i spokojnie pod miejsce docelowe.
Pozdrawiam i życzę miłego użytkowania
 
 
emdzej 
Moje A8


Rocznik: 2011
Silnik cm3: 4200
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Max
Jeżdzę: A8 D4
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 03 Kwi 2012
Posty: 373
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2012-04-17, 11:05   

Piękna eS-ka!! Gratuluję zakupu!!
 
 
audik 
Moje A8



Rocznik: 2001
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tip
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Artur
Jeżdzę: A8 D2
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 84
Skąd: CRACOVIE
Wysłany: 2012-04-17, 11:53   

jdz1 napisał/a:
To było piękne auto a Ty wziołeś ją na katowanie? Przecież to świetokractwo. Takie auto powinno sie podziwać podczas dostojnej jazdy po drogach i nie po torach. Ono jest zbyt piękne na katowanie.


Aleś wymyślił, co tu podziwiać ;-) stary ponton ;-) na torze furory nie zrobi, ale dlaczego odbierać sobie trochę przyjemności.

Zazdroszczę dobrej zabawy na torze.
_________________
no i "ni mom" A8 :/
 
 
jdz1 
Moje A8


Rocznik: 1999
Silnik cm3: 1.6
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Jerzy
Jeżdzę: Renault Scenic
Pomógł: 3 razy
Wiek: 45
Dołączył: 16 Gru 2010
Posty: 164
Skąd: Białystok
Wysłany: 2012-04-17, 12:34   

Sentyment kolego. Chcesz trochę przyjemności na torze to sobie poszukaj jakiejś taczki na tor typu GTI: Golf, astra GSi czy coś w tym rodzaju. Limuzyna to jest klasyka i zasługuje na odpowiednie traktowanie, chyba nigdy nie jeździłeś czymś z klasyki, czyli chciażby prawdziwą angielską limuzyna z lat 50 ewentualnie 60 XXwieku. A nasze A8 pochodzą z końca lat 90 XXwieku (Twoja jest z początku XXI wieku, 2001 rok produkcji), piszę tu o autach klasy AUSTIN SHIRLEY (1960 rok produkcji, AUSTIN PRINCES 1954 rok produkcji) którymi to miałem przyjemnośc jeździć. Oczywiście nikt Ci nie może zabronic jazd testowych A8 na torze. Ale te auto na torze to jak słoń w składzie porcelany.

Miłej zabawy na torze.
Pozdrawiam
 
 
robertoc4 
Użytkownik



Rocznik: 2001
Silnik cm3: 4,2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: robert
Jeżdzę: s8
Dołączył: 27 Maj 2011
Posty: 44
Skąd: lublin
Wysłany: 2012-04-18, 11:17   

A8 na torze to jak słoń w składzie porcelany ,to określenie najlepiej pasuję do tej sytuacji .
Po torze chciałem się przejechać nie tylko aby sprawdzić jak ósemka zachowuję się na nim ale też dlatego że włodarze naszego koziego grodu postanowili go zamknąć a na jego miejscu powstaną budynki mieszkalne.
Ten tor kartingowy darzę dużym sentymentem bo to właśnie tu jako bodajże dwunastolatek zaczynałem swoją przygodę z motoryzacją ,to tu co niedziela zabierał mnie ojciec abym pod jego okiem próbował swych sił za kierownicą różnych aut jakie posiadał ,kurcze nieźle musiałem wygląd np w takim Chevrolecie Impalą z 1964r. ech to były auta..... ;-)
 
 
Ara$ 
Moje A8


Rocznik: 2002
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic FUM
Zasilanie: PB+LPG
Imię: ?
Jeżdzę: A8L D2 AUW
Pomógł: 2 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 444
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-04-20, 18:25   

robertoc4 napisał/a:
Witaj Ara$ , autko sprawuję się znakomicie ,jak na jedenastolatka jest w dobrej kondycji , kurcze jak miło kupić auto od takiego gościa jak Ty,zero ściemy ,konkretnie i na temat .


A witam.
Rzadko tu zaglądam odkąd auto jest w Twoich rękach. Fajnie słyszeć że autko pomyka jak pomykało. Na dniach wyśle Ci tą przesyłke, bo ostatnio późno wracam do domu i nie miałem jak się za to zabrać.
Niech sie dobrze sprawuje i pozdro z Wielkopolski.

[ Dodano: 2012-04-20, 18:26 ]
jdz1 napisał/a:

To było piękne auto a Ty wziołeś ją na katowanie
spoko spoko, auto poszło w dobre ręce

[ Dodano: 2012-04-20, 18:30 ]
jdz1 napisał/a:
prawdziwy urok i piekno aut tej klasy widać dopiero kiedy właśnie podjeżdza się dostojnie i spokojnie pod miejsce docelowe
też jestem tego zdania, tym większy jest ten urok gdy masz świadomość że pod tą dostojnością kryje się też nie mała moc
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.