Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Warszawa Ostrobramska - ENERGY GAZ POLSKA  
Autor Wiadomość
Tomek_1988 
Użytkownik


Rocznik: 1997
Silnik cm3: 4200
Skrzynia: ZF 5HP24A DSL Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Tomasz
Jeżdzę: A8 D2
Wiek: 36
Dołączył: 07 Sty 2011
Posty: 17
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-02-09, 14:18   Warszawa Ostrobramska - ENERGY GAZ POLSKA

Witam,
Piszę aby przestrzec każdego kto zamierza skorzystać z usług Energy Gaz Polska w Warszawie na ul. Ostrobramskiej 38A.
Opis sytuacji:
Udałem się do Energy Gaz Polska firmy na wymianę filtrów i zlikwidowanie nieszczelności w instalacji gazowej zakładanej ok. 3 lata temu w tejże firmie. Od około miesiąca dość szybko ulatniał mi się gaz z instalacji pod maską więc jeździłem tylko na benzynie. W końcu znalazłem czas aby się tym zająć więc pojechałem tam gdzie gaz był zakładany - czyli do EGP.
Filtry zostały wymienione, nieszczelność jak mnie zapewniono także usunięta.
Prosto od nich pojechałem do elektryka rozwiązać problem z niedziałającym pilotem i webasto. Zostawiłem auto po czym następnego dnia rano dzwoni do mnie elektryk że na całym placu śmierdzi gazem. Jadę szybko, maska w górę a pod maską cały reduktor i węże oszroniałe (jak na zdjęciu). Odciąłem dopływ gazu, poczekałem aż wyleci gaz z instalacji, jadę do Energy Gaz Polska z reklamacją.
Po przedstawieniu sytuacji panu Piotrowi z serwisu usłyszałem że usługa została wykonana i "do widzenia". Gdy zażądałem zwrotu pieniędzy za "usunięcie nieszczelności" i dodatkowo wytknąłem serwisantowi Piotrowi błąd (instalacja od od reduktora do silnika gdzie ciśnienie gazu waha się od 1 do 2 Bar została wykonana z węży o max. ciśnieniu 0,2 Bar.) wściekł się i wyrzucił mnie z serwisu.
Poszedłem więc do biura aby rozwiązać problem. Czekam aż pani z biura obsłuży klienta przede mną, słyszę jak dzwoni serwisant Piotr i pyta czy przyszedłem do biura. Po chwili wpada wściekły, wykrzykując, że jak się stamtąd w tej chwili nie wyniosę zadzwoni po "ochronę" która mnie "uspokoi".
Ja spokojnie tłumaczę że nie chcę robić problemów tylko chcę otrzymać pieniądze z powrotem i nie zamierzam już zostawiać samochodu w ich serwisie bo straciłem zaufanie do jakości świadczonych przez nich usług. W odpowiedzi słyszę groźby serwisanta Piotra że chcę od nich wyłudzić pieniądze, że mam się wynosić i że zaraz "przyjadą i zrobią ze mną porządek..."
Oczywiście powoływanie się na instytucję niezgodności towaru z umową nie miało sensu bo chyba nikt oprócz mnie z obecnych w tym biurze o czymś takim nie słyszał. Oznajmiłem że mogę wyjść ale wtedy podejmę kroki prawne - odpowiedź: mam zabierać swojego grata i więcej nie wracać!!!
Tak więc, straciłem dużo czasu, nerwów, pieniądze i jeszcze o mało nie dostałem po gębie.

Tak oto wygląda jakość obsługi i świadczonych usług w Energy Gaz Polska w Warszawie na ul. Ostrobramskiej 38A.

Podsumowując - zupełny brak profesjonalizmu a sam serwisant Piotr to człowiek, któremu daleko do zdrowia psychicznego.

Mam nadzieję że mój opis zaoszczędzi innym nieprzyjemności jakie mnie spotkały.
_________________
Pozdr
Tomek_
 
 
mdamian 
Moje A8



Rocznik: 2002
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D2 , A8 D3
Pomógł: 84 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 2107
Skąd: 3-miasto
Wysłany: 2012-02-09, 14:32   

po prostu opaski miałeś luźne , nie po dokręcał :?:
Mi kilka dni temu też zaczęło śmierdzieć gazem , otworzyłem machę , wącham i nic , złapałem za przewody przy filtrach gazu , a one luźne :shock: same się poluzowały czy jak :shock: śrubokręt i po dokręcałem , okazało się że wszystkie opaski od LPG były luźne , teraz mniej mi pali , za 40 zł robię 60km i zostaje jeszcze na 30min zabawy na parkingu Tesco :mrgreen:
_________________
Nie ma to jak 4.2 Quattro :)
Ps:
Wymiana uszczelki pod pokrywą zaworów - Audi A6. :)
Wypalanie DPF Audi A6 i A8. :)
Audi A6 C5. Brak RDS w FIS. :)
 
 
eXecutorR
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-09, 14:38   

Ja też nie mam dobrych opinii o tym zakładzie...
 
 
Dymian 
Moje A8


Rocznik: 2004
Silnik cm3: 3,2
Skrzynia: Automat
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Damian
Jeżdzę: VW
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 161
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2012-02-09, 17:24   

w tej instalce masz waldki czerwone?
 
 
hipcio 
Moje A8


Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: 4hp
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Michał
Jeżdzę: A8 D2
Pomógł: 19 razy
Wiek: 43
Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 476
Skąd: Ryki
Wysłany: 2012-02-09, 18:02   

Masakra :shock:
Dobrze, że nic nie wybuchło.
Valdki jak ktoś ma pojęcie o Regulacji to spokojnie opędzą 4.2
 
 
Gusiew 
Użytkownik


Rocznik: 2001
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tip
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Andrzej
Jeżdzę: S8 D2
Wiek: 36
Dołączył: 02 Paź 2011
Posty: 45
Skąd: Łosice
Wysłany: 2012-02-09, 19:44   

Mam z nimi podobne doswiadczenie. Nie załozyli mi wogle filtra fazy cieklej, otwieram a tu pusto zadnego filtra. Nie mogli sobie wogle poradzic z przerywaniem przy zmianie biegu a okazało sie ze po prostu za duzo gazu szlo na wysokich i sie krztusił. Bardzo zła obsluga klienta. Własciciel albo ktos wyzej ktory zawsze jest w biurze razem z sekretarka, jest mily tylko jak placisz. Potem ma cie w dupie. Z tego co ja rozumiem to maja tylu klientow ze jeden w te czy jeden we wte nie robi im zadnej róznicy.
 
 
mdamian 
Moje A8



Rocznik: 2002
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D2 , A8 D3
Pomógł: 84 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 2107
Skąd: 3-miasto
Wysłany: 2012-02-09, 19:50   

Gusiew napisał/a:
Z tego co ja rozumiem to maja tylu klientow ze jeden w te czy jeden we wte nie robi im zadnej róznicy.

ale chyba z reklamacją :mrgreen:
_________________
Nie ma to jak 4.2 Quattro :)
Ps:
Wymiana uszczelki pod pokrywą zaworów - Audi A6. :)
Wypalanie DPF Audi A6 i A8. :)
Audi A6 C5. Brak RDS w FIS. :)
 
 
Tomek_1988 
Użytkownik


Rocznik: 1997
Silnik cm3: 4200
Skrzynia: ZF 5HP24A DSL Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Tomasz
Jeżdzę: A8 D2
Wiek: 36
Dołączył: 07 Sty 2011
Posty: 17
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-02-09, 21:36   

U mnie nie chodziło o opaski bo te podokręcał na moich oczach i sam wcześniej też je dokręcałem). Jeszcze nie znam dokładnej przyczyny ale to prawdopodobnie (jak się dowiedziałem konsultując problem u innego mechanika - Powergas System przy ul. burakowskiej 14) wina tego że montując gaz założyli węże do 0,2 Bar tam gdzie ciśnienie gazu jest 1-2 Bar w efekcie czego z czasem zostały one "rozsadzone" przez ciśnienie.

I tak jak hipcio pisze, dobrze że nic nie wybuchło! Bo gdybym załóżmy odpalił samochód gdzie pod maską był zebrany gaz, kolektory rozgrzałyby się to mogłoby rzeczywiście dojść do wybuchu.

I tak jak Gusiew prawi, jak płaciłem to byli bardzo mili ale jak wróciłem z reklamacją i zażądałem zwrotu pieniędzy w tego niby szefa Piotra wstąpił diabeł. Na prawdę czułem uzasadnioną obawę że zaraz przyjadą jakieś buraki i uszkodzą mnie i mój samochód.

Istna paranoja - nawet przez myśl mi nie przeszło że w taki sposób można potraktować klienta!!!
_________________
Pozdr
Tomek_
 
 
maciu 
Moje A8


Rocznik: 2006
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tip
Zasilanie: ON
Imię: Maciej
Jeżdzę: D3, (S8,A8,V8,S4)
Pomógł: 52 razy
Dołączył: 19 Lip 2009
Posty: 2890
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-02-09, 21:43   

nie jest to polecany warsztat
_________________
Proszę nie pisać z pytaniami technicznymi na PW - tylko na forum.
wyPAD 2020
 
 
Tomek_1988 
Użytkownik


Rocznik: 1997
Silnik cm3: 4200
Skrzynia: ZF 5HP24A DSL Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Tomasz
Jeżdzę: A8 D2
Wiek: 36
Dołączył: 07 Sty 2011
Posty: 17
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-02-09, 21:43   

mdamian napisał/a:
Gusiew napisał/a:
Z tego co ja rozumiem to maja tylu klientow ze jeden w te czy jeden we wte nie robi im zadnej róznicy.

ale chyba z reklamacją :mrgreen:


Jak dalej tak będą robić to sukcesów biznesowych im nie wróżę. A szczerze mówiąc to nawet mam nadzieję że jak najszybciej upadną bo oby jak najmniej takich "warsztatów"!
_________________
Pozdr
Tomek_
 
 
FOSS 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tip.Sport F1
Zasilanie: PB
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 189 razy
Wiek: 48
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 5844
Skąd: WPR
Wysłany: 2012-02-10, 18:47   

No cóż, przykro się to czyta...
tym bardziej, że ja u nich robiłem 3 swoje ósemki i nie mam właściwie do czego się przyczepić...
wręcz przeciwnie, zawsze było miło a jak miałem jakiś nietypowy temat to załatwiałem to właśnie z Piotrem ;-)
_________________
* FOSS motorsport * (PL-Warszawa)
inspekcje przed zakupem
serwis, części zamienne nowe i używane
serwis mobilny, serwis door2door
modyfikacje, przeróbki, tuning

-
 
 
Rafelek 
Moje A8



Rocznik: 2010
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Rafał
Jeżdzę: A8 D4
Pomógł: 4 razy
Wiek: 44
Dołączył: 04 Cze 2009
Posty: 96
Skąd: Bartoszyce
Wysłany: 2012-02-10, 19:07   

Tak czytam i jestem w szoku :shock: W przyszłym tygodniu wybieram się właśnie do Pana Piotra na wymianę filtrów. Ja w sumie byłem tam dwa razy i byłem bardzo zadowolony z usługi. Jako jedyny ogarnął moje W12 z instalacją gazową.
_________________
CCCO Herr der Ringe
 
 
Gusiew 
Użytkownik


Rocznik: 2001
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tip
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Andrzej
Jeżdzę: S8 D2
Wiek: 36
Dołączył: 02 Paź 2011
Posty: 45
Skąd: Łosice
Wysłany: 2012-02-11, 18:07   

Jeszcze jedno mi sie przypomniało. Wydali mi jakas stara ksiazeczke serwisowa(inny samochod inny przebieg). Daje ja do podbicia ze po 1000(ok 2tyg) km zrobili "regulacje". Facet oglada i mowi ze to ja nie rpzejechałem 1000km jak jest roznicy 30 tys km pomiedzy tym co jest na tej jego kartce z serwisu a na tym co w ksiazeczce. Ja sie tak patrze i sie pytam: A pan to mysli ze zrobiłem w 2 tygodnie 30 tys?? On sie wkuu i do mnie to nie moja wina ze ma pan burdel w papierach. Ja oczy?? I do niego: Przeciez to pana sekretarka wydawała mi i wypisywała mi ksiazeczke!!. Pokreslil wypisał od nowa rzucił mi ja, odwrocil sie na piecie i poszedł. Zadnego prosze do widzenia miłej jazdy. Ogolnie ten facet to jest porazka.
 
 
maciu 
Moje A8


Rocznik: 2006
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tip
Zasilanie: ON
Imię: Maciej
Jeżdzę: D3, (S8,A8,V8,S4)
Pomógł: 52 razy
Dołączył: 19 Lip 2009
Posty: 2890
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-02-11, 19:37   

foss mam nadzieję że czwartym autem nie będziesz nabijał kabzy burakowi :lol:
_________________
Proszę nie pisać z pytaniami technicznymi na PW - tylko na forum.
wyPAD 2020
 
 
Tomek_1988 
Użytkownik


Rocznik: 1997
Silnik cm3: 4200
Skrzynia: ZF 5HP24A DSL Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Tomasz
Jeżdzę: A8 D2
Wiek: 36
Dołączył: 07 Sty 2011
Posty: 17
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-02-11, 19:55   

Dymian napisał/a:
w tej instalce masz waldki czerwone?


Dymian, a co to znaczy że są czerwone? To źle?
Ja specjalistą nie jestem, nie wiem czym różnią się czerwone od innych. Takie założyli w Energy Gaz Polska i takie są...
_________________
Pozdr
Tomek_
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.