Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Wypadek z dzisiaj :(  
Autor Wiadomość
AlexWPR
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-17, 16:21   

dracus6662 napisał/a:
walki z pzu nie bedzie zbyt duzej walki bo ewidentna całkowita bierz zastepcze na okres otrzymania kasy


terefere <jezyk> ja miałem w poprzedniej furze niemiła sytuacje - ćpun nagle na srodku drogi zawrócił i wjechałem mu w bok, auto nadawało się tylko na dojazd do serwisu... koszt częsci ok. 20 tyś.... miałem dośc drogi pakiet ubezp i powiedzieli mi, że najwyżej moge zapłacić ASO za wynajem mi jakiegoś auta na ten czas (bodajze 3 tygodnie - 2 tyś zł, wysmiałem ich) (a zaznaczam, byłem w PZU) także upewnij się dziadek czy masz w pakiecie zastępcze autko, ewentualnie wywalcz....

w każdym razie nie przejmuj się, bo najważniejsze że włos Ci z głowy nie spadł <okok> gdyby to nie było A8 to by było kiepsko :P

powodzenia w walce z PZU, zgłaszaj natychmiast i walcz o zastępcze auto i najlepsze warunki
 
 
AMSTAFF 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4200
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: ADAM
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 13 razy
Wiek: 45
Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 297
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: 2015-07-17, 18:04   

Masakra! Dziadek dobrze ze wy cali!!
_________________

 
 
dracus6662 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: automat
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Daniel
Jeżdzę: A8 D3 QUATTRO TIPTRONIC
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 28 Cze 2014
Posty: 1802
Skąd: VENLO/WROCŁAW
Wysłany: 2015-07-17, 18:42   

AlexWPR napisał/a:
dracus6662 napisał/a:
walki z pzu nie bedzie zbyt duzej walki bo ewidentna całkowita bierz zastepcze na okres otrzymania kasy


terefere <jezyk> ja miałem w poprzedniej furze niemiła sytuacje - ćpun nagle na srodku drogi zawrócił i wjechałem mu w bok, auto nadawało się tylko na dojazd do serwisu... koszt częsci ok. 20 tyś.... miałem dośc drogi pakiet ubezp i powiedzieli mi, że najwyżej moge zapłacić ASO za wynajem mi jakiegoś auta na ten czas (bodajze 3 tygodnie - 2 tyś zł, wysmiałem ich) (a zaznaczam, byłem w PZU) także upewnij się dziadek czy masz w pakiecie zastępcze autko, ewentualnie wywalcz....

w każdym razie nie przejmuj się, bo najważniejsze że włos Ci z głowy nie spadł <okok> gdyby to nie było A8 to by było kiepsko :P

powodzenia w walce z PZU, zgłaszaj natychmiast i walcz o zastępcze auto i najlepsze warunki


to jednak biedny ten pakiet miałeś.... z sytuacji którą opisałeś nie wychodziło czysto że to wina goscia czy twoja bo to ty mu wlaciałeś w bok ,jezeli jest cos do zakwestionowania przez ubezpieczyciela to zakwestionuje to napewno

i dlatego nie dostałes auta zastepczego

auto zastepcze w takiej sytuacji bezprowizyjnie nalezałoby ci sie gdybys miał ac.... wielokrotnie juz z tej opcji korzystałem...

z oc sprawcy masz taka opcje jezeli sprawca uznaje swoją wine ....

z twojego oc jezeli to ty wjeb... sie gosciowi z twojej winy a było odwrotnie dlatego bardzo się mylisz ,, możesz wykupic pseudo pakiety ale trzeba czytac co jest napisane małym druczkiem a nie co ci gosc w oczy wpycha chyba ze go nagrywasz a zadajesz decydujace pytania to mozesz sie dociekac racji

możesz tez na własny koszt wynająć auto w sprawie która ubezpieczyciel kwestionuje i przedstawic po wyjasnieniu poniesione koszta .... oraz domagac sie ich zwrotu

tak po krótce by było

wybacz ale koło które rozje.... całe auto nie będzie kwestionowane to ewidentnie jasne

pytanie może byc innej sprawy czy to cięzarówka z naczepą czy bez bo naczepa ma osobne ubezpieczenie z tego co kojarze i może być kto inny włascicielem oraz ubezpieczycielem to może kwestionowac ubezpieczalnia i orzec o całkowitym zrzeczeniu sie ponoszenia kosztów naprawy bądz wypłaty szkody całkowitej <papabuzi>
_________________
Tiptronik wymiana oleju Audi :)
[URL=https://a6klub.pl/car-audio-c5/zmiana-z-symphony-ii-na-navigation-plus-problem-z-kierownica-t88801.htmlZmiana z Symphony II na NAVIGATION PLUS A6 C5.[/URL] :(
 
 
AlexWPR
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-17, 20:10   

dracus6662 napisał/a:
AlexWPR napisał/a:
dracus6662 napisał/a:
walki z pzu nie bedzie zbyt duzej walki bo ewidentna całkowita bierz zastepcze na okres otrzymania kasy


terefere <jezyk> ja miałem w poprzedniej furze niemiła sytuacje - ćpun nagle na srodku drogi zawrócił i wjechałem mu w bok, auto nadawało się tylko na dojazd do serwisu... koszt częsci ok. 20 tyś.... miałem dośc drogi pakiet ubezp i powiedzieli mi, że najwyżej moge zapłacić ASO za wynajem mi jakiegoś auta na ten czas (bodajze 3 tygodnie - 2 tyś zł, wysmiałem ich) (a zaznaczam, byłem w PZU) także upewnij się dziadek czy masz w pakiecie zastępcze autko, ewentualnie wywalcz....

w każdym razie nie przejmuj się, bo najważniejsze że włos Ci z głowy nie spadł <okok> gdyby to nie było A8 to by było kiepsko :P

powodzenia w walce z PZU, zgłaszaj natychmiast i walcz o zastępcze auto i najlepsze warunki


to jednak biedny ten pakiet miałeś.... z sytuacji którą opisałeś nie wychodziło czysto że to wina goscia czy twoja bo to ty mu wlaciałeś w bok ,jezeli jest cos do zakwestionowania przez ubezpieczyciela to zakwestionuje to napewno

i dlatego nie dostałes auta zastepczego

auto zastepcze w takiej sytuacji bezprowizyjnie nalezałoby ci sie gdybys miał ac.... wielokrotnie juz z tej opcji korzystałem...

z oc sprawcy masz taka opcje jezeli sprawca uznaje swoją wine ....

z twojego oc jezeli to ty wjeb... sie gosciowi z twojej winy a było odwrotnie dlatego bardzo się mylisz ,, możesz wykupic pseudo pakiety ale trzeba czytac co jest napisane małym druczkiem a nie co ci gosc w oczy wpycha chyba ze go nagrywasz a zadajesz decydujace pytania to mozesz sie dociekac racji

możesz tez na własny koszt wynająć auto w sprawie która ubezpieczyciel kwestionuje i przedstawic po wyjasnieniu poniesione koszta .... oraz domagac sie ich zwrotu

tak po krótce by było

wybacz ale koło które rozje.... całe auto nie będzie kwestionowane to ewidentnie jasne

pytanie może byc innej sprawy czy to cięzarówka z naczepą czy bez bo naczepa ma osobne ubezpieczenie z tego co kojarze i może być kto inny włascicielem oraz ubezpieczycielem to może kwestionowac ubezpieczalnia i orzec o całkowitym zrzeczeniu sie ponoszenia kosztów naprawy bądz wypłaty szkody całkowitej <papabuzi>


no wiesz, 3500 zł to chyba nie najtańszy pakiet, załatwiony u znajomego ubezpieczyciela który od 10 lat mi i mojej rodzinie fury ubezpiecza, ewidentnie wina gościa bo było nagranie jak jechał środkiem drogi, praktycznie po przerywanej linii i nagle zawrócił pod prąd a ja jadąc 60kmh mialem noge na hamulcu juz jak w nim byłem.... suma sumarum dostałem od sąsiada bryke na ten czas pod warunkiem, że oddam mu zatankowany, bo wyjeżdzał, to już nie robiłem rabanu na ten temat, a w sumie i lepiej, bo od sąsiada dostałem passata b6 w wypasie, a od pzu pewnie biednego opelka bym dostał :D podsumowując jak teraz będę swój nowy nabytek (A8 D3) ubezpieczał, to przetrzepie gościa żebym dostał i nawet zastępcze ferrari w razie czego, ale odpukać żebym nie musiał ;) pozdrawiam
 
 
dracus6662 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: automat
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Daniel
Jeżdzę: A8 D3 QUATTRO TIPTRONIC
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 28 Cze 2014
Posty: 1802
Skąd: VENLO/WROCŁAW
Wysłany: 2015-07-17, 20:27   

co prawda to prawda ale nie do konca poniewaz musza zalatwic ci auto w klasie premium bo takie posiadasz czego zapewne nie mieli na stanie to zaproponowali tobie aso i placisz ty a oni koszty zwroca i nadal sadze ze jakos to slabo cie zalatwili bo:

powinni poinformowac ze nie maja auta w twojej klasie

powinni poinformowac w jakim czasie sa w stanie zalatwic taki pojazd

powinni poinformowac ze moga dac tobie pojazd zastepczy w nizszym segmencie za twoja zgoda

powinni poinformowac o innej mozliwosci otrzymania samochodu zastepczego

powinni poinformowac ze sam mozesz rowniez wynajc samochod i przedstawic koszta wynajmu

mozeszsprobowac wywalczyc kase zasamochod pozyczony od sasiada o ile skonstruujesz i przedstawisz im umowe prawna najmu samochodu

ubezpieczyciel moze sie zrzec pokrycia kosztow najmu lub czesci kosztow najmu

sa wypozyczalnie ktore bezgotowkowo na zasadzie porozumienia z ubezpieczalnia wynajmuja pojazd

kolega slabo cie poinformowal niestety

przerabialem wszystkie warianty grunt to nie zalamywac sie tylko twardo stac przy swoim

maja bodajze czas do 24h od zgloszenia szkody na podstawienie samochodu wszystko zalezy od zaistnialej sytuacji i potrzeb jezeli samochod jest potrzebny i z powodu jego braku ponosisz straty materialne np praca to ubezpieczyciel w momencie nie wywiazania sie z umowy ma obowiazek pokycia twoich strat i to tez wywalczylem i to z taka kur.....ą jak je... ana hestia

wazne ze tobie nic sie nie stalo i masz czym sie bujac narazie

podrawiam <papa>
_________________
Tiptronik wymiana oleju Audi :)
[URL=https://a6klub.pl/car-audio-c5/zmiana-z-symphony-ii-na-navigation-plus-problem-z-kierownica-t88801.htmlZmiana z Symphony II na NAVIGATION PLUS A6 C5.[/URL] :(
 
 
AlexWPR
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-17, 22:24   

dracus6662 napisał/a:
z musza zalatwic ci auto w klasie premium bo takie posiadasz


sa wypozyczalnie ktore bezgotowkowo na zasadzie porozumienia z ubezpieczalnia wynajmuja pojazd


przerabialem wszystkie warianty grunt to nie zalamywac sie tylko twardo stac przy swoim

taka kur.....ą jak je... ana hestia

wazne ze tobie nic sie nie stalo i masz czym sie bujac narazie

podrawiam <papa>


tego to nie wiedziałem, bo szczerze powiedziawszy widuje tylko jakies astry i corsy :O no chyba, że mają nieoznakowane po prostu, kiedyś obiło mi się o uszy, że jakieś C klasy też dają, z tymi wypozyczalniami bezgotówkowymi to myslałem, ze jakis grubszy haczyk jest. No fakt hestia najlepsza nie jest, ładnych 10 lat temu jak mama miała wypadek w citroenie i jakiś kwas z nimi był :) od tamtego czasu tylko PZU
 
 
dracus6662 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: automat
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Daniel
Jeżdzę: A8 D3 QUATTRO TIPTRONIC
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 28 Cze 2014
Posty: 1802
Skąd: VENLO/WROCŁAW
Wysłany: 2015-07-17, 23:04   

hestia to porazka tylko ze takiego wyboru to nie było bo z ubezpieczenia oc sprawcy ... a on miał hestie niestety....

ubezpieczyciel na wszystkim robi haczyki najgorsze ze przewaznie dowiadujemy sie o tym dopiero po fakcie...

mnie w ubezpieczalni nie lubia bo zadaje mase niewygodnych pytan i kreca placza sie nie wiedza jak z tego wybrnąc....

wracajac do twojej sprawy to oczywiste ze woleli cie splawic bo poco ponosic dodatkowo koszty najmu i to drozszego segmentu auta <onie>

pozdrawiam <papa>
_________________
Tiptronik wymiana oleju Audi :)
[URL=https://a6klub.pl/car-audio-c5/zmiana-z-symphony-ii-na-navigation-plus-problem-z-kierownica-t88801.htmlZmiana z Symphony II na NAVIGATION PLUS A6 C5.[/URL] :(
 
 
dziadek_yoyo 
Użytkownik



Rocznik: 1999
Silnik cm3: 3700
Skrzynia: 5HP19 ECH
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Wiktor
Jeżdzę: A8 D2 x 2
Wiek: 35
Dołączył: 02 Sie 2014
Posty: 20
Skąd: Poddębice
Wysłany: 2015-07-17, 23:15   

Powiem wam jako auto zastępcze mam M5 w kombi z 2009 roku od kolegi jazda przednia 507 km pod maska <brawo> a jak na razie zobaczymy co mi powie PZU najważniejsze że wszyscy cali i zdrowi ale szkoda mojej bo miałem sentyment i bardzo chwałę sobie D2 chodź stać mnie na nowszy model. Teraz mam mieszane uczucia czy ja robić ale boję się a w ten sam dzień wypadku kupiłem Anglika z 3.7 po FL z bardzo małym przebiegiem i jasnym środkiem Recaro z alkantara w srodku chciałem przełożyć do swojej była by perełka do tego koloru a takto wszystko trafi na forum do sprzedania za tydzień będzie już u mnie <okok>
_________________
Podpis zwiał z miejsca zdarzenia - poszukiwania trwają ........Telefon do mnie 661-547-675
 
 
AlexWPR
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-18, 01:23   

dziadek_yoyo napisał/a:
Powiem wam jako auto zastępcze mam M5 w kombi z 2009 roku od kolegi jazda przednia 507 km pod maska <brawo>


hahaha no to zabawe teraz będziesz miał nieziemską <jezyk> kombi to ciekawe sleepery, kolega ma rs6 avanta i na klapie zamiast oznaczeń RS to 2.0 TDI, a z błotników zdjęte, no i jakiś facet gonił nas aż do stacji w emce i pytał tak, panie do cholery ile ten diesel ma koni, 1000?????????

i co teraz poczniesz z tym 3.7? <bezradny>
 
 
dracus6662 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: automat
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Daniel
Jeżdzę: A8 D3 QUATTRO TIPTRONIC
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 28 Cze 2014
Posty: 1802
Skąd: VENLO/WROCŁAW
Wysłany: 2015-07-18, 04:47   

dobra ja jutro na klapie zarzuce 1.8t <chura> , ostatnio widziałem a6 z 1.8t to może jakaś z silnikiem 1.9d bedzie chciała mnie gonic <jezyk>
_________________
Tiptronik wymiana oleju Audi :)
[URL=https://a6klub.pl/car-audio-c5/zmiana-z-symphony-ii-na-navigation-plus-problem-z-kierownica-t88801.htmlZmiana z Symphony II na NAVIGATION PLUS A6 C5.[/URL] :(
 
 
AlexWPR
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-18, 15:28   

dracus6662 napisał/a:
dobra ja jutro na klapie zarzuce 1.8t <chura> , ostatnio widziałem a6 z 1.8t to może jakaś z silnikiem 1.9d bedzie chciała mnie gonic <jezyk>


nie no jak jedziesz M5 to jakieś 520d :P wtedy ludzie sie smieją "heh 2.0 tdi a ma wydech od rs'a, co za błazenada..."
 
 
panton 
Moje A8



Rocznik: 1997
Silnik cm3: 3.3
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Łukasz
Jeżdzę: A8 D2
Pomógł: 33 razy
Wiek: 46
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-07-19, 20:06   

AlexWPR napisał/a:
kolega ma rs6 avanta i na klapie zamiast oznaczeń RS to 2.0 TDI, a z błotników zdjęte, no i jakiś facet gonił nas aż do stacji w emce i pytał tak, panie do cholery ile ten diesel ma koni, 1000?????????


facet powinien odwiedzić okulistę jak po kołach (oponach), nadkolach i wydechu łyknął znaczek 2.0TDI...
RS6 przecież jest bardzo podobny do avanta 2.0TDI - szczególnie z tyłu :/



wracając do tematu - autor posta miał od chole*** szczęścia w nieszczęściu!
 
 
mkbewe 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tip EYC GQF
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Tomasz
Jeżdzę: A8D3
Pomógł: 10 razy
Wiek: 38
Dołączył: 13 Mar 2015
Posty: 1063
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2015-07-19, 23:08   

pomodzone 1.8T ma spokojnie 300-400 ps na seryjnym słupku w małym aucie byby wiatrak z naszych 4.2 :)

szkoda auta. teraz wywalczyć jak najwięcej się da i pomyśleć co dalej.
_________________
Forum Audi A6.
Forum Audi A8.
 
 
danishow 
Moje A8



Rocznik: 2008
Silnik cm3: 4200
Skrzynia: TT 6 Gang
Zasilanie: PB
Imię: Daniel
Jeżdzę: Touareg V8 420KM
Pomógł: 130 razy
Wiek: 41
Dołączył: 02 Sty 2015
Posty: 3733
Skąd: Leiningen - DE
Wysłany: 2015-07-19, 23:25   

mkbewe napisał/a:
pomodzone 1.8T ma spokojnie 300-400 ps na seryjnym słupku
Na seryjnym słupku wytrzymują około 280KM, każdy konik więcej to rosyjska ruletka! I nie pisz proszę, że ktoś tam ma 400-konne na serii i już 10 lat jeździ <faktycznie>
_________________
MOJE A8 - WYDECH
 
 
FOSS 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tip.Sport F1
Zasilanie: PB
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 189 razy
Wiek: 48
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 5844
Skąd: WPR
Wysłany: 2015-07-19, 23:28   

danishow napisał/a:
I nie pisz proszę, że ktoś tam ma 400-konne na serii i już 10 lat jeździ <faktycznie>

Ojtam ojtam, znam takich co z 2.7BiT mają coś koło 700HP ..... i jeżdżą tym już dłuższy czas <faktycznie> i tylko na zloty :D
_________________
* FOSS motorsport * (PL-Warszawa)
inspekcje przed zakupem
serwis, części zamienne nowe i używane
serwis mobilny, serwis door2door
modyfikacje, przeróbki, tuning

-
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.