Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
¤ II OGOLNOPOLSKI ZLOT A8Team-stage3 (ZALICZKI)  
Autor Wiadomość
prezes209 
Użytkownik


Rocznik: 2004
Silnik cm3: 4,0
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Bartłomiej
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 38
Dołączył: 30 Gru 2013
Posty: 6
Skąd: Żmigród
Wysłany: 2016-09-04, 00:13   

Pod tym względem dolnyśląsk jest super. Bo jak jadą w kolumie to ich nie zatrzymują
 
 
jordan233 
Moje A8


Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Sławek
Jeżdzę: A8 D3
Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1510
Skąd: GBY
Wysłany: 2016-09-04, 00:14   

Apophis napisał/a:
To może powinnismy zrobić zlot smietnik by im więcej tym lepiej :D



Z takim nastawieniem do sprawy to napewno;)

Apo trochę optimizmu .
_________________
https://www.facebook.com/...100089709813366
 
 
prezes209 
Użytkownik


Rocznik: 2004
Silnik cm3: 4,0
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Bartłomiej
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 38
Dołączył: 30 Gru 2013
Posty: 6
Skąd: Żmigród
Wysłany: 2016-09-04, 00:16   

To może powinnismy zrobić zlot smietnik by im więcej tym lepiej :D

czyli twoje a8 stoi a jeździsz innym autem?
 
 
marekp750 



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 6000
Skrzynia: 6HP, 5HP
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Marek
Jeżdzę: D3 W12, D2 W12, D2 V8
Wiek: 51
Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 1011
Skąd: k/Pruszcza Gd.
Wysłany: 2016-09-04, 08:38   

Dajcie znać o której w sobotę ma być start tego przejazdu.
Planujemy wpaść koło 12-tej. Co byśmy się nie minęli.

Co do zwiedzania okolicy polecam rozwiązanie następujące.

Wyznaczamy kilka miejsc, do których chcemy pojechać (wybrać ze względu na widoczki, miejsca parkingowe czy inne walory).

Wyznaczyć kolejność odwiedzania tych miejsc.

Startuje powiedzmy 20 aut.

Jedziemy kolumną... rozbijamy się na mniejsze grupy ale w końcu wszyscy czekają na
ostatnie 20-te auto na pierwszym wyznaczonym miejscu.

Później kolejne miejsce - Ci co dojadą pierwsi czekają na ostatnich.

I tak cała "kolumna" przesuwa się po okolicy.

Będzie czas na pogadanie. Będą małe zorganizowane grupy poruszające się po drogach.
_________________
Marek
tel. 571 240 898

https://serwis-smp.pl/filmy/ABZ_1.mp4
https://serwis-smp.pl/filmy/BFM_1.mp4
https://serwis-smp.pl/filmy/BFM_2.mp4
https://serwis-smp.pl/filmy/BFM_ABT.mp4
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-04, 10:26   

jordan233 napisał/a:
Z takim nastawieniem do sprawy to napewno;)

Apo trochę optimizmu .


prezes209 napisał/a:
To może powinnismy zrobić zlot smietnik by im więcej tym lepiej

czyli twoje a8 stoi a jeździsz innym autem?


Nie wiem czy doczytaliście ale zaprosiłem na poczatku Audi Klub Włocławek oraz kilku chłopaków z naszego bratniego klubu A6. Moreno świadkiem że tak było do tego mamy na zlocie jakieś Vento klub który się tam w tym samym czasie organizuje,nie ma ich wielu ale są.
Więc pomimo że nie wszyscy z administracji chcieli taki układ jednak paru jeszcze będzie innymi niż A8 furkami. Na zlot smietnik typu im więcej tym lepiej nawet bym nie przyjechał i zapewniam was że był by to chyba ostatni w tym składzie.
Moja zasada brzmi A8Team & Friends a nie A8 team & all the world...

Organizacja zlotu ma swoje zasady i nie jest to w tym stylu że róbta co chceta-tu jak tak myslicie to sie mylicie.
Marcin to osoba ktora się podjeła organizacji która ja zapoczątkowałem i z kilkoma chłopakami już w tamtym roku zaczelismy robić rekonesans i poprawe jakiś punktów programu.
Ze względu na to że wiecej czasu spędzam za granica to nie był bym w stanie dokończyć tej organizacji którą dopelnił nasz zaufany kochany Marcinek-tak zaufany. Obcy którego nie znam nie miał by autoryzacji na takie sprawy.

Także nieskromnie przypominam że organizacją i zmianami zajmuje się administracja i osoby z nami współpracujące i nikt nic nie może robić we własnym zakresie wg własnego wydzimisie. Jak dron spadnie komuś na auto to my za to nie odpowiadamy,jak ktos wyjdzie na objazd i się rozbije tez nie bedziemy za to odpowiadać poniewaz nie zostało to zaklepane.
Jednym słowem jak bedzie maniana to może nie być kolejnego zlota.
W temacie pierwszego zlotu tez było sporo uwag i pomysłów które nie zostały wzięte pod uwage i zlot był udany bo Ja z Ernim dość sztywno pilnowalismy dziewiczego tematu.

Także prosze nie robić zamieszania tylko brac przykład z Mardeco ktory juz dawno z administracją dogadal sprawy gadżetów i ja stwierdziłem że chłopak gada z sensem i dałem mu upowaznienie na działanie w tym zakresie.
Co do nagrania Jordan z drona nie możesz ani wymagac od ludzi finansowania teraz(poniewaz to zostało juz zamknięte) ani marudzic że komus coś nie pasuje bo kazdy ma prawo sie wypowiedzieć.
Oczywiście możesz na własna odpowiedzialność zorganizowac to.
Także panowie prosze nie siać zamętu,plan zajęć i czas wolny mamy juz zaplanowany. Na żadna oficjalna kolumne nie bedzie autoryzacji bo nie ma juz szans na prawidłowe jej zorganizowanie.

Z doświadczenia wiem że nieco usztywnione zasady ktore my tu od początku przyjelismy dają może mniejsze pole do manewru ale większy porządek. Nie jest to zlot typu spontan i takim być nie może.
 
 
MorenoA6 
Użytkownik


Rocznik: 1997
Silnik cm3: AGA
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Damian
Jeżdzę: Audi A6 C5 sedan
Wiek: 40
Dołączył: 07 Mar 2016
Posty: 16
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2016-09-04, 11:11   

Maćku... nie tyle świadkiem, co żywym dowodem, hehe.
Marcinek wykonał swoje, z własnej woli wybrane zadanie, wręcz perfekcyjnie. Naprawdę nie można się do niczego przyczepić. ...ba, wypada nawet podziękować, że chłopak cierpliwie poczekał na spóźnialskich i nie wypiął się, że np. był termin do tego i tego, i koniec, przepadło. Ja ze swojej strony ślicznie Mu dziękuję. :)
Zauważcie, że był nawet przewidziany czas dla osób, które wcześniej nie mogły się zdecydować - był czas na zapisanie się na ivent nawet jeszcze w sierpniu.

Jak to zwykle bywa, po zlocie będą komentarze, że mogłoby być tak a nie tak - bo nigdy wszystkim nie dogodzi. Ale oddajmy decyzje na wszystkie atrakcje Tym, którzy zaczęli organizować ten ivent i rozkręcili go do tego stopnia. ...zaufajcie im. <okok>
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-04, 11:23   

Tu nie chodzi tyle o zaufanie co o zachowanie porzadku. Jak było trza zorganizowac zlot to nie było komu się podjac tego a krzykaczy nie brakowąło więc teraz kazdy z wielką glowa niech sobie weźmie chłodny prysznic i nie mota bo naprawde skończy się tym że nie bedzie klubowych zlotów skoro rebiata się nie potrafi zachowac i do prostych zasad dostosować.
Udało nam się zainicjowac cos co trudno zrobić a więc zlocik za rozsądna kase by nie trza było najmowac zamków za tysiące na godzine czy innych tym podobnych pomysłów...

Marcinkowi kazdy da buziaka i bedzie na pewno wzruszony :P
 
 
ManiekJames 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Mariusz
Jeżdzę: A8 (D3)
Wiek: 36
Dołączył: 04 Maj 2014
Posty: 281
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2016-09-04, 11:39   

Kopiuję mojego posta z tematu o dojeździe w kolumnie - tak w razie jakichkolwiek obaw ;)

Cytat:

Panowie ... i Panie :)
Czytałem troszke poprzednich wypowiedzi,
I nie widze tu problemu.
Przecież nikt nic nam nie może zrobić za jazdę ulicami (gdziekolwiek!!!!!)
Puki nie stajemy w miejscu, nie blokujemy ulic, nie przejeżdżamy na czerwonym itp.
to to jest zwykła jazda - a CO Z TEGO że same Audi A8?????????

Robiliśmy na Zlotach Renault Laguna MASE przejazdów na atrakcje w obrębie nawet 60km.
Jechalismy NAWET NA 90 AUT!!! i blokowaliśmy ronda, skrzyżowania bez sygnalizacji i ogólnie wszystko po drodze (jedynie świateł nie blokowaliśmy)

I nigdy nikt sie nie przyczepił do tego - czasem zatrąbił (ale w większości patrzyli ze zdumieniem na tyle aut z flagami !!!)

Nikt nie musi się pod takie coś podkładać jako organizator - zwyczajnie jedziemy na umówiony parking w innym miescie, potem kolejny w kolejnym i powrót inną drogą <chura>

Gdzie tu problem <bezradny> :] :] :]

Jak chcecie moge jechać 1 :) Nie raz sam blokowałem rondo aby wszyscy przejechali na raz (czego nie musimy aż tak spełnić bo jedziemy na z góry umówiony parking)

A jaka Atrakcja dla Nas <cicho> <muzyka>

pozdro i do zoba za ... NIEBAAAWEM !!!

ps: Nastawniki pieknie chodzą - i nie ciekną ;) (tylko nie odpowiadać na ich temat tu bo OT! :] )
_________________
Pozdrawiam !!
 
 
jordan233 
Moje A8


Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Sławek
Jeżdzę: A8 D3
Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1510
Skąd: GBY
Wysłany: 2016-09-04, 12:04   

Apophis napisał/a:

Nie wiem czy doczytaliście ale zaprosiłem na poczatku Audi Klub Włocławek oraz kilku chłopaków z naszego bratniego klubu A6. Moreno świadkiem że tak było do tego mamy na zlocie jakieś Vento klub który się tam w tym samym czasie organizuje,nie ma ich wielu ale są.
Więc pomimo że nie wszyscy z administracji chcieli taki układ jednak paru jeszcze będzie innymi niż A8 furkami. Na zlot smietnik typu im więcej tym lepiej nawet bym nie przyjechał i zapewniam was że był by to chyba ostatni w tym składzie.
Moja zasada brzmi A8Team & Friends a nie A8 team & all the world...


W tym przypadku więcej tym lepiej chodziło tylko i wyłącznie o auta AUDI A8 ,nie interesują mnie inne auta poza AUDI.

Appohis napisał/a:
Organizacja zlotu ma swoje zasady i nie jest to w tym stylu że róbta co chceta-tu jak tak myslicie to sie mylicie.


A kto tak myśli??????


Appohis napisał/a:

Co do nagrania Jordan z drona nie możesz ani wymagac od ludzi finansowania teraz(poniewaz to zostało juz zamknięte) ani marudzic że komus coś nie pasuje bo kazdy ma prawo sie wypowiedzieć.



Ja marudzę :) ?????? - czy od kogoś wymagam finansowania? kto będzie chciał to się dorzuci. ,dałem tylko pomysł który chciałem zrealizować w ciągu tygodnia od potwierdzenia że jadę na zlot.
Więcej głosów jest na plus i że to dobry pomysł.


Nie psujmy atmosfery dlatego że ma być DRON ,żeby wyszło fajniej.
Jeżeli się okaże na miejscu że warunki są tragiczne jeśli chodzi o jakieś fajniejsze ujęcia to trudno - będzie to co będzie.

Czy wybieramy się na zlot jako TEAM czy jako pojedyncze osoby???
Ze wszystkim można się dogadać.
_________________
https://www.facebook.com/...100089709813366
 
 
CINEK 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tip.F1 GNU
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Marcin
Jeżdzę: A8 D3 BFM
Wiek: 39
Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 4014
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: 2016-09-04, 12:07   

Panowie bardzo prosze o skonczenie tematu wyjazdu, kolumny, dronow i innych takich rzeczy!

Jestem w trakcje przygotowania pomyslu razem z Apophisem i Lechem ktory bedzie łaczyl wszystko tak aby kazdy na swoj sposob byl zadowolony.

Prosze o chwile cierpliwosci i zaprzestania tych sporow.
_________________
to nie jest zwykły napęd...to
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-04, 13:10   

Dokładnie jak Marcin napisał. Administracja się zajmuje wszystkim na bieżąco i robimy wszystko by było jak najlepiej. Na wszelkie propozycje był czas ale się skończył i nie ma co piane bić. Sponsorzy sa zawsze mile widziani. W najbliższym czasie poinformujemy o planie naszego zlotu-czyli podamy mniej wiecej czasy co kiedy się zaplanowało odbyć.
 
 
FOSS 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tip.Sport F1
Zasilanie: PB
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 48
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 5844
Skąd: WPR
Wysłany: 2016-09-04, 13:34   

Vincent napisał/a:
Witam
"Wywołany do tablicy" pragnę się nijako usprawiedliwić, że pomysł owszem rzuciłem i gotów byłem go zrealizować bazując na doświadczeniach z Rajdów Jaguara. Jednak odzew był dość słaby a poza tym dostałem info, że zrobiona będzie ankieta i jeśli większość będzie na tak to zleci mi się opracowanie tematu. Widać uznano, że jednak zainteresowania nie ma.
Ale nie ma o co kruszyć kopi, bo jeśli tylko w piątek się towarzystwo zgada to w sobotę można na tą 100 kilometrową trasę ruszyć.

Rok temu jeździliśmy i w tym roku również będziemy jeździć - może znowu trafimy jakąś darmową flaszkę :D

jordan233 napisał/a:
jebać brykiet :)

Ma być dobrze i h..j :)

:D

Apophis napisał/a:
Zorganizowanej kolumny jak wiemy juz NIE BĘDZIE więc mozna jedynie losowo wybrac kilku chetnych do tej zabawy w przejazd. Im więcej tym gorzej niestety.

Będziemy burczeć po okolicy... co do tego nie mam wątpliwości :D
_________________
* FOSS motorsport * (PL-Warszawa)
inspekcje przed zakupem
serwis, części zamienne nowe i używane
serwis mobilny, serwis door2door
modyfikacje, przeróbki, tuning

-
 
 
Vincent 
Użytkownik


Rocznik: 2001
Silnik cm3: 6.0
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Sebastian
Jeżdzę: A8 D2 W12
Wiek: 46
Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 32
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-09-04, 15:34   

Panie, Panowie nie wiem o co aż taki dym się podniósł. Przecież wiadomo, że chodzi o żadne wyłamywanie się z teamu czy marudzenie o tym czy owym. Wywiązała się dyskusja i naturalnym jest i dopuszczalnym jak myślę, że każdy kto chciał wyraził swoje zdanie.
Nie było moją intencją narzucanie czegokolwiek, komukolwiek. O pomyśle przejazdu wspomniałem dość dawno a że temat umarł to inna sprawa. Odezwałem się teraz, tak jak powiedziałem... "wywołany do tablicy".
Wielkie podziękowania dla Wszystkich zaangażowanych w organizację Zlotu bo wiem ile to kosztuje... czasu i nie tylko.
_________________
...i to by było na tyle...
Vincent
 
 
AMSTAFF 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4200
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: ADAM
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 45
Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 297
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: 2016-09-04, 20:23   

Przejazd kolumną biorę na siebie w razie jakichkolwiek problemów... ManiekJames wszystko co napisał ma rację i nikt nikomu tego nie zabroni! Kto będzie miał ochotę to pojedzie kto nie to zostanie. Nikt też nie będzie decydował że mam w danej chwili robić to czy tamto. W wojsku już byłem... Jezu... ile nie potrzebnie bitej piany... Za tydzień o tej porze będziemy już tylko wspominać i czekać do następnego..
_________________

 
 
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1806
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-09-04, 20:31   

najpierw modlcie sie o słonce :) byleby nie padalo
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.