Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
A8 D2 4.2 By TROLU  
Autor Wiadomość
TROLU 
Moje A8


Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Paweł
Jeżdzę: A8 D2
Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 10 Lut 2012
Posty: 86
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-03-24, 19:51   A8 D2 4.2 By TROLU

Witam serdecznie :)
Przedstawiam wam moje wozidełko które zakupiłem tydzień temu :)

Na razie tylko foto zrobione kalkulatorem aby zobaczyć jak pasuje koło i gwint :mrgreen:
Czekam aż znajomy znakdzie chwile na foto porządne :)



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Jeszcze kilka korekt dystansów negatywów z tyłu i będzie dobrze ..
Z wyposażenia szału nie ma

-recaro szare full elektrik + grzanie , tylna kanapa zagłówki elektryczne + pompowane oparcie
- komplet roletek drzwi
- pdc przód tył
- navi plus
- bose

Reszta to chyba standardy chociaż i to co jest to nic bogatego :)
Będę chciał troszeczke ją wzbogacić ale to z czasem

Jedyny plus auto kupione w Polsce w ASO , miało w ASO wymieniany silnik na co mam faktury , byłem u kolegi z forum na wstępne oględziny i kilka pierdółek do poprawki i będzie lala :)
 
 
robertas 
Moje A8



Rocznik: 1997
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Robert
Jeżdzę: A8 D2, D3, Allroad, 80
Pomógł: 17 razy
Wiek: 36
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 1605
Skąd: ślask
Wysłany: 2012-03-24, 19:58   

E no kolego sliczna jest :D az mi sie gleby zachcialo,dodaj fotki srodka bo chce zobaczyc jak wygladaja siedzonka u Ciebie...autko mega plusikowate :mrgreen:
_________________
Klimatyzacja problem Audi.
Amortyzatory, sprężyny, drążki, wahacze, łączniki, stabilizatory Audi.
 
 
FOSS 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tip.Sport F1
Zasilanie: PB
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 189 razy
Wiek: 48
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 5844
Skąd: WPR
Wysłany: 2012-03-24, 20:09   

No chłopie, ale gleba :-o
... jest pięknie ale jak Ty się tym poruszasz tam we Wrocku? :shock:

U mnie też jest dosyć nisko ale ja mam jeszcze pneumatykę więc na tych co bardziej popierdzielonych "leżących policjantach" mam jeszcze przysłowiowe "koło ratunkowe" ;-)
_________________
* FOSS motorsport * (PL-Warszawa)
inspekcje przed zakupem
serwis, części zamienne nowe i używane
serwis mobilny, serwis door2door
modyfikacje, przeróbki, tuning

-
 
 
sevi 
Moje A8


Rocznik: 2001
Silnik cm3: 6000
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Seweryn
Jeżdzę: A8 W12
Pomógł: 2 razy
Wiek: 46
Dołączył: 25 Lut 2011
Posty: 94
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: 2012-03-24, 20:15   

Piekna gleba.!
Moja w porownaniu do twojej to wyglada jak F-16 gotowe do startu.
Gratki wozidelka ;-)
_________________
A8 D2 6.0 W 12
BMW 645 CI
Zaczyna brakowac mocy!
 
 
TROLU 
Moje A8


Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Paweł
Jeżdzę: A8 D2
Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 10 Lut 2012
Posty: 86
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-03-24, 20:20   

Całe życie na glebie czy to 7er czy to inne auto ;)

Generalnie jestem mega zadowolony z podwozi Audi ,
Swoja zabawkę S4 biturbo zglebiłem mocno i dało się tym nadal latać , gdzie M3 zglebiona miałem mniej i nie dało się nią latać już .. E38 miałem wyżej niz teraz A8 a tarłem wszędzie , a A8 normalnie użytkuje latam bez krępacji , przez policjanty przejeżdżam też..

Fotki wnętrza muszę pstryknąć bo nie mam , kilka plastików trochę jest powycieranych bo takie wnętrze,że się przeciera do czarnego i mnie to irytuje :)
Ale spokojnie się ogarnie :mrgreen:

Auto miało być na handel ale zostawiam sobie bo nowy silnik z ASO spisuje się rewelacyjnie !
I w tym roku jadę nią na zlot do rotenburga , na wakację do Francji i planuję nią jeszcze pojechać na zlocik nad jezioro Woerthersee :mrgreen:
 
 
FOSS 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tip.Sport F1
Zasilanie: PB
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 189 razy
Wiek: 48
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 5844
Skąd: WPR
Wysłany: 2012-03-24, 21:33   

TROLU napisał/a:
Całe życie na glebie czy to 7er czy to inne auto ;)

Zawsze uśmiechałem się pod nosem na widok naklejki "Nie trąb pojebie bo jadę na glebie".... miałeś kiedyś taką? :lol:

TROLU napisał/a:
... E38 miałem wyżej niz teraz A8 a tarłem wszędzie , a A8 normalnie użytkuje latam bez krępacji , przez policjanty przejeżdżam też..

hehehe... ja na starość chyba trochę zgłupiałem bo dopiero w obecnym D3 osiągnąłem apogeum gleby....
ale jak patrzę na Twoją to wydaje mi się że jest jeszcze niżej niż moja...
noi dziwię się jak dajesz sobie radę - ja swoim nie przejadę nad kostką brukową położoną na płasko na jezdni ale mam pneumatykę więc w razie czego "lift" i jest przejezdnie ;-)

Ale apogeum wielkości kół i szerokości opon jeszcze nie osiągnąłem więc jest szansa, że jeszcze Was czymś tutaj zaskoczę :-> no chyba że kolega Jacek z Warszawy będzie pierwszy bo ostatnio przy jego D3 trochę mu pomagałem i strasznie mnie goni w tych modyfikacjach..... ja tu sobie spokojnie, bez pośpiechu, kroczek po kroczku czasem coś dłubnę a ten od razu z grubej rury idzie po całości :lol:

TROLU napisał/a:
I w tym roku jadę nią na zlot do rotenburga , na wakację do Francji i planuję nią jeszcze pojechać na zlocik nad jezioro Woerthersee :mrgreen:

No proszę.... tu zlocik, tam zlocik.... ale z bandą innych maniaków A8/S8 to kolega do Kronach nie jedzie :shock:
ojjjj nagana z wpisem do akt chyba będzie :-P
_________________
* FOSS motorsport * (PL-Warszawa)
inspekcje przed zakupem
serwis, części zamienne nowe i używane
serwis mobilny, serwis door2door
modyfikacje, przeróbki, tuning

-
Ostatnio zmieniony przez FOSS 2012-03-24, 21:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
TROLU 
Moje A8


Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Paweł
Jeżdzę: A8 D2
Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 10 Lut 2012
Posty: 86
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-03-24, 21:46   

Waszych zlotów jeszcze nie wyczytałem przyznaje się bez bicia ],zaraz to nadrobię :mrgreen: :lol:

Koła będą inne jednak nie wiem czy w tym sezonie bo szykuję się do slubu w przyszłym roku i mnie wydatki zabijają :mrgreen:
Opony muszę kupić w tym sezonie to na bank tylo jeszcze nie wiem jakie , aktualnie mam
Przód 9J i 245/35 i 10J 275/35 ale co kupić :roll:

Nie wiem jak w D3 jest podwozie zbudowane itd, bo glebe z tego co widzę chyba mam większą i jeżdżę normalnie :mrgreen:
No cóż przynajmniej wiem że w kiedyś w D3 ni będzie lansowania się na mega glebie :mrgreen:

Co do naklejki miałem taką w mojej ostatniej E38 i kiedyś w E39 :mrgreen: :mrgreen:
Jednak nie wiem czy A8 będę oklejać w co kolwiek , chociaż taka czysta jakaś ponura :P

a tutaj foto poglądowe moich 2 poprzednich glebo szuraczy srebrna E38 i E39
Ale było tego duuuuuuuuuuuuuuuzo więcej :mrgreen:



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
 
robertas 
Moje A8



Rocznik: 1997
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Robert
Jeżdzę: A8 D2, D3, Allroad, 80
Pomógł: 17 razy
Wiek: 36
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 1605
Skąd: ślask
Wysłany: 2012-03-24, 21:56   

TROLU, oj Ci powiem ze tez piekne je miales :D
_________________
Klimatyzacja problem Audi.
Amortyzatory, sprężyny, drążki, wahacze, łączniki, stabilizatory Audi.
 
 
TROLU 
Moje A8


Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Paweł
Jeżdzę: A8 D2
Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 10 Lut 2012
Posty: 86
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-03-24, 22:02   

Dziękuję :)
Je budowałem w okolicach pół roku, diesla( E39 ) trochę dłużej bo silnik był bardzo zmodowany :mrgreen:
Jednak najmocniejsze auto zabawka było S4 okolice 500PS , jednak wybuchło bo jeden z 2 warsztatów coś sknocił , stąd teraz pomysł na A8 do jeżdżenia na co dzień..

Obiecuję też będzie piękna :mrgreen: Na razie mam ją chwile ponad tydzień i myślę że i tak dużo zmieniło się , bo jak ją kupiłem stała na stalówkach 16stkach lakier matowy od szczotek itd..

I na razie jest tylko na mleczkowana ręcznie kilka razy, a po weeekendzie maszyna polerska idzie w ruch na lustro
 
 
FOSS 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tip.Sport F1
Zasilanie: PB
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 189 razy
Wiek: 48
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 5844
Skąd: WPR
Wysłany: 2012-03-24, 22:27   

TROLU napisał/a:
Waszych zlotów jeszcze nie wyczytałem przyznaje się bez bicia ],zaraz to nadrobię :mrgreen: :lol:

No o Kronach to mam już w podpisie chyba ze 2 miesiące....
czyli nagana z wpisem do akt :lol:

TROLU napisał/a:
Nie wiem jak w D3 jest podwozie zbudowane itd, bo glebe z tego co widzę chyba mam większą i jeżdżę normalnie :mrgreen:
No cóż przynajmniej wiem że w kiedyś w D3 ni będzie lansowania się na mega glebie :mrgreen:

No właśnie D3 można rzucić na glebę dosyć mocno i to dużo łatwiej niż D2.... bez przerzucania całego zawiasu (amory i sprężyny) a tylko zmieniając łączniki czujników poziomowania na takie regulowane i bawiąc się trochę VAG-iem....... noi co fajniejsze w D3 to to że masz pneumatykę więc jak jest mega gleba i spotykasz "grubego leżącego policjanta" to podnosisz na pneumatyce i bez problemu przejeżdżasz.

Ja mam tak jak poniżej.... zderzaki i progi jak fabryka dała więc wydaje się trochę wyższe niż jest w rzeczywistości ale jest tak jak napisałem wcześniej - na ustawieniu "comfort" lub "sport"nie przejadę nad kostką brukową położoną na płasko na jezdni :-P





Co fajniejsze..... jak masz już zamontowany ten zestaw łączników i wiesz co i jak to D3 używając prostego zestawu kluczy w pół godziny podnosisz i opuszczasz tak jak chcesz..... bez demontażu i zamiany jakichkolwiek elementów przez wjazdem na zlot robisz mega glebę a po zlocie powracasz to pierwotnych ulicznych ustawień....... "czyścioszkom" zajmie to może trochę dłużej np. 45 minut bo potrzebują podnośnik (wystarczy ten fabryczny z auta) ale Ci co bez żenady potrafią położyć się na glebę całą procedurę mogą załatwić nawet w 15 minut :-D

TROLU napisał/a:
Co do naklejki miałem taką w mojej ostatniej E38 i kiedyś w E39 :mrgreen: :mrgreen:

Czasem jak się przetaczam po ulicy z "kocich łbów" i obserwuję sznur samochodów za mną to mam ochotę sobie taką nakleić.... może trochę śmielej będą wyprzedzać bo tak to ciągną się na zderzaku, wzrokiem zabijają ale wyprzedza tylko co 10-ty :lol:

TROLU napisał/a:
Jednak nie wiem czy A8 będę oklejać w co kolwiek , chociaż taka czysta jakaś ponura :P

Mi jakoś nie pasują tu żadne naklejki także na zlotach jak coś dają to naklejam ale zaraz po zlocie już zdejmuję ;-)

TROLU napisał/a:
a tutaj foto poglądowe moich 2 poprzednich glebo szuraczy srebrna E38...

E38..... ta to jest ładna.... z zewnątrz zawsze mi się bardzo podobała...... a jeszcze położona na glebie i na ładnym kółku to już jest cudo...
niestety środek mnie nie urzeka.... tu zdecydowanie wolę A8/S8 D2....
zresztą ja mieszkam w takiej okolicy gdzie czarne BMW z czarnymi szybami, na glebie i na dużej feldze nie ma racji bytu....... o każdej porze dnia i nocy jesteś w centrum zainteresowania a w nocy nie masz praktycznie szans na spokojny powrót do domu bez policyjnej kontroli :-?
_________________
* FOSS motorsport * (PL-Warszawa)
inspekcje przed zakupem
serwis, części zamienne nowe i używane
serwis mobilny, serwis door2door
modyfikacje, przeróbki, tuning

-
 
 
BiLu 
Moje A8



Rocznik: 1997
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: manual
Zasilanie: PB
Imię: Jacek
Jeżdzę: S8 D2
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Lut 2010
Posty: 229
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-03-24, 23:17   

no to zacznę bacznie wypatrywać jej na mieście ;-)
_________________

 
 
TROLU 
Moje A8


Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Paweł
Jeżdzę: A8 D2
Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 10 Lut 2012
Posty: 86
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-03-25, 00:44   

FOSS to pocieszyłeś mnie co do glebowania D3 :D :)
Generalnie miałem teraz kupować , jednak koszta ślubu przerosły mnie trochę stąd powstrzymałem się z zakupami , i z handlowozu stanie się na razie moim autem :)
Ale jak zmienię na D3 to na pewno was zawstydzę glebą a ty mi w tym pomożesz :mrgreen: :mrgreen:

BiLu - nie ma co wypatrywać można zrobić jakiś spocik wrocławski :mrgreen: :mrgreen:

Generalnie jak kupiłem dwie przed liftowe A8 jakoś mnie nie urzekały w środku , patrząc na E38 to ono wygrywało , jednak po liftowe wnętrze i cała buda w zasadzie ma przewagę teraz nad E38..

U nas policja już przywykła do aut i udziwnień i w zasadzie to mają na nas wyje**..

Prawie w kazdym aucie latałem na przelotach bez tablic itd i zero kontroli .. I nie ma różnicy czy to audi bmw itd.. Albo nie wiem taki okres był spokojny :mrgreen:
 
 
sevi 
Moje A8


Rocznik: 2001
Silnik cm3: 6000
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Seweryn
Jeżdzę: A8 W12
Pomógł: 2 razy
Wiek: 46
Dołączył: 25 Lut 2011
Posty: 94
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: 2012-03-25, 01:07   

Masz szczescie ze nie trafiles na Policjanta z Okresem :mrgreen:
_________________
A8 D2 6.0 W 12
BMW 645 CI
Zaczyna brakowac mocy!
 
 
TROLU 
Moje A8


Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Paweł
Jeżdzę: A8 D2
Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 10 Lut 2012
Posty: 86
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-03-25, 01:44   

Ale to nie tylko ja tak latałem/latam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Lukas134 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.0
Skrzynia: 6HP26 GZA
Zasilanie: ON
Imię: Łukasz
Jeżdzę: A8 D3 & Corvette C4
Pomógł: 16 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 1003
Skąd: Łosice
Wysłany: 2012-03-25, 20:24   

Bardzo fajne A8 :-) też miałem taką glebę w A8, albo nawet i większą bo przy skręcaniu i zawracaniu koła tarły o błotniki :-D , ale chcąc poruszać się po całej Polsce bez żadnych problemów z prędkością jednak jest za nisko :-) więc założyłem -60 na przód i latam śmiało wszędzie :-) a nad jakimi felgami dumasz? :-)
_________________
Najlepsze fora internetowe samochodowe w Polsce:
Auto Audi A6 C6
Silnik BDW 2.4 177 KM. Wyciek płynu chłodniczego.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.