Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
[A8 D2 pre-FL] Obniżenie zawieszenia.  
Autor Wiadomość
cezar88 
Moje A8



Rocznik: 1992
Silnik cm3: 3.0
Skrzynia: manual
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Dawid
Jeżdzę: BMW 730 E32
Wiek: 35
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 114
Skąd: Bełchatów/Pruszków
Wysłany: 2009-06-15, 16:26   [A8 D2 pre-FL] Obniżenie zawieszenia.

koledzy zastanawiam się jak obniżyć swoje a8 i są cztery opcje:
1 kupić sprężyny od S8 (tylko gdzie?)
2 kupić sprężyny obniżające
3 skrócić orginalne (ale podobno to nie jest dobra metoda)
4 doskładać kasę i kupić na przyszły sezon zawieszenie gwintowane
czekam na wasze opinie i propozycje
 
 
sniper 
Użytkownik


Rocznik: 2004
Silnik cm3: 6.0
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Marcin
Jeżdzę: A8 D3 W12
Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 23
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2009-06-26, 10:04   

czesc witam.osobiscie mam gwinty i polecam naprawde, bez kombinowania i obcinania i co za tym idzie indywidualna regulacja.zdecydowanie gwinty :-P
 
 
JIMM
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-27, 01:09   

Daj jakieś zdjęcia jak wygląda ósemka na różnych wysokościach i powiedz jak się jeździ i czy jest różnica pomiędzy wysokościami w jeździe :->
 
 
sebamac-kg 
Użytkownik



Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Q Tip
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Sebek
Jeżdzę: CCCO
Dołączył: 21 Cze 2009
Posty: 29
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2009-06-28, 17:44   

Gwinty w A8? Porazka wg mnie. Limuzyna zrobiona ala calibra. "To nie przystoi". Jak juz to oryginal nivo z regulacja wysokosci etc w czasie jazdy. PS Nie wspominajac o wydatkach na dentyste przy takim zawiasie. Zawiecha szybciej do wymiany lecz nie tylko, z czasem te elementy chocby karoserii same sie odezwa.
 
 
SJake 
Moje A8



Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4172
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Jacek
Jeżdzę: Aluminium
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 192
Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: 2009-06-28, 18:56   

sebamac-kg napisał/a:
Gwinty w A8? Porazka wg mnie. Limuzyna zrobiona ala calibra. "To nie przystoi". Jak juz to oryginal nivo z regulacja wysokosci etc w czasie jazdy. PS Nie wspominajac o wydatkach na dentyste przy takim zawiasie. Zawiecha szybciej do wymiany lecz nie tylko, z czasem te elementy chocby karoserii same sie odezwa.


Seba - miałeś kiedyś gwint?
 
 
sebamac-kg 
Użytkownik



Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Q Tip
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Sebek
Jeżdzę: CCCO
Dołączył: 21 Cze 2009
Posty: 29
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2009-06-28, 20:25   

SJake napisał/a:
sebamac-kg napisał/a:
Gwinty w A8? Porazka wg mnie. Limuzyna zrobiona ala calibra. "To nie przystoi". Jak juz to oryginal nivo z regulacja wysokosci etc w czasie jazdy. PS Nie wspominajac o wydatkach na dentyste przy takim zawiasie. Zawiecha szybciej do wymiany lecz nie tylko, z czasem te elementy chocby karoserii same sie odezwa.


Seba - miałeś kiedyś gwint?


Tak. Dlatego wiem, jak to jest z eksploatacja takiego auta, spadek komfortu itp. Wyroslem z takich rzeczy. Czy do A8 pasuje taki tuning? To juz rzecz gustu, a sa gusta i gusciki.
 
 
sniper 
Użytkownik


Rocznik: 2004
Silnik cm3: 6.0
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Marcin
Jeżdzę: A8 D3 W12
Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 23
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2009-06-28, 20:41   

Sebamac stary pierwsza rzezc to widziales moja perle i nie jest zglebowana na lancera co juz widzialem i sie zdarzalo.jesli chodzi o komfort i usterki to dowodza ta wyniki z szarpakow po dluzszym czasie uzytkowania mojej niuni.wkrotce beda foto wiec ocenicie a takie opinie ludzi co na seryjnym jedza bo nie maja to czysta zazdrosc.wiele ludzi widzialo moja A8 i nikt nie glosil takich herezji.przeswit jest spory jak powinien byc.nie bede sie rozpisywal wiecej poprostu beda foto.pozdrawiam Sebamac
 
 
Paoo 
Użytkownik



Rocznik: 1998
Silnik cm3: 4200
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Przemko
Jeżdzę: Audi A8 Q
Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 48
Skąd: Lubuskie
Wysłany: 2009-06-28, 21:19   

Ja się zgadzam z kolegą sebamac-kg.Czy tej klasy auto jakim jest Audi A8 jest autem do tuningów. :-/ :/ nie bawi mnie to tak robią młodziaszki po 18l co dopiero zdali prawko i maja bogatych rodziców.To jest auto Flagowe limuzyna i tak powinno pozostać.Ale jak ktos ma ochotę się pobawic to proszę bardzo tylko niech pokaże foto później może też komuś się przyda.Pozdrowionka!!!
_________________
Jest A8 4.2 Quatro PB w mażeniach Q7 4.2!!!!
 
 
sebamac-kg 
Użytkownik



Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Q Tip
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Sebek
Jeżdzę: CCCO
Dołączył: 21 Cze 2009
Posty: 29
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2009-06-28, 22:21   

Do nikogo nie czepiam sie czy cos z tych rzeczy. Tymbardziej do sasiada snipera. Owszem, widzialem srebrzaka snipera :) Wybor gwint czy seryjka pozostawmy kazdemu uzytkownikowi. Wygoda czy komfort? Zawieszenie S samo w sobie jest juz twarde i wzrokowo mozna je odroznic od seryjnego w A. Temat gumy, sprezyny, gwint i inne forme zawieszenia byl i bedzie poruszany. Najezdzilem sie roznymi formami i wyroslem pare lat temu z tego typu zabaw, jak obnizanie i jazda jak furmanka. To czekamy na foto. Ocenimy w tym przypadku wyglad :) Do zobaczenia na drodze sniper, pozdry
PS Ciekawe czy ty wiesz ktora to ja 8 jezdze. ;)
 
 
cezar88 
Moje A8



Rocznik: 1992
Silnik cm3: 3.0
Skrzynia: manual
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Dawid
Jeżdzę: BMW 730 E32
Wiek: 35
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 114
Skąd: Bełchatów/Pruszków
Wysłany: 2009-06-29, 07:06   

widzę że niezła rozmowa tu rozgożała :mrgreen: po pierwsze ja nie chcę swojej kłaść na ziemi ja co niektórym się tutaj wydaje, ja chcę ją delikatnie obniżyć bo puki co jest za wysoka (jak dla mnie) najlepiej jak by to był zawias od S8 ale gwint byłby jeszcze lepszy. nie uważam też aby w jakikolwiek sposób było to ujmą dla A8. chcę jej nadać delikatnie agresywnego charakteru. (a tak na marginesie Paoo to ja mam 21l i możesz mi wierzyć lub nie ale sam sobie zarobiłem na to auto i jestem bardzo wyczulony na tekst typu ,,gówniarz któremu bryke kupił bogaty tatuś" nie każdy ma bogatych starych, wystarcza chęci :mrgreen:)
 
 
sniper 
Użytkownik


Rocznik: 2004
Silnik cm3: 6.0
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Marcin
Jeżdzę: A8 D3 W12
Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 23
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2009-06-29, 15:17   

Sebamac rozumiem cie i podzielam zdanie z tym calym glebowaniem.z tym ze u mnie to jest tylko przod i delikatnie bez wariacji.bedzie foto jak wrtoce bo na wlochy lece na miecha.pozdrawiam i do zobaczenia na drodze


Cezar88 zgadzam sie ja mam 23l i rowniez sam na ta perle zarobilem a gwinty nie sa zle i nie ujmuja komfortowi czy optyce.ale jest to forum wiec i rozne gusta.beda foto to zobaczysz jak to wyglada u mnie.


pozdrawiam was chlopaki dbajcie o swoje niunie i do uslyszenia!!!


Ps. Sebamac twoja to pewnie granatowa na tych fajnych szprychach z audi 18''?swietnie wyglada.pozdrawiam
 
 
cezar88 
Moje A8



Rocznik: 1992
Silnik cm3: 3.0
Skrzynia: manual
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Dawid
Jeżdzę: BMW 730 E32
Wiek: 35
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 114
Skąd: Bełchatów/Pruszków
Wysłany: 2009-06-29, 17:35   

a tak zbaczając trochę z kursu, co myślicie o tych felgach? http://moto.allegro.pl/it...220_brabus.html oglądałem je dzisiaj i jakby je wypolerować to mogłyby nieżle się prezentować :mrgreen:
 
 
slavi16 
Moje A8



Rocznik: 1998
Silnik cm3: INNY
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Sławek
Jeżdzę: Audi A6
Wiek: 48
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 58
Skąd: Lublin
Wysłany: 2009-06-29, 18:47   

Widzisz kolego, felunek do autka to sprawa indywidualnego gustu, bo co podoba się Tobie, nie musi podobać się innym i odwrotnie.
Mnie osobiście nie podobają się jakieś wymyślne kształty na takim autku - po prostu mi nie pasują, choć ogólnie są ciekawe :-P
 
 
cezar88 
Moje A8



Rocznik: 1992
Silnik cm3: 3.0
Skrzynia: manual
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Dawid
Jeżdzę: BMW 730 E32
Wiek: 35
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 114
Skąd: Bełchatów/Pruszków
Wysłany: 2009-06-29, 19:17   

no właśnie wg mnie te nie są jakieś wymyślne i mają bardzo stonowany wzór, moim zdaniem oczywiście
 
 
sebamac-kg 
Użytkownik



Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Q Tip
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Sebek
Jeżdzę: CCCO
Dołączył: 21 Cze 2009
Posty: 29
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2009-06-29, 22:16   

Sniper, twoja ma przod tylko... hm, ale srebrna to sie zgadza. Bowiem dwie takie widuje bardzo podobne. To faktycznie mile widziane foto i wyjasni sytuacje. Moja to czarny akryl (jak jasno to granatowa, a jak ciemniej to czarna) i na 20", chrom, 5-ramienne.
milej drogi, wypoczynku
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.