Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
[A8 D2] Zmiana radia w D2 prelift z ori na Blaupunkt  
Autor Wiadomość
SERGIO 
Moje A8


Rocznik: 2007
Silnik cm3: 2.0
Skrzynia: DSG
Zasilanie: ON
Imię: SERGIO
Jeżdzę: VW PASSAT
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 297
Skąd: Pomorskie
Wysłany: 2010-11-12, 10:02   [A8 D2] Zmiana radia w D2 prelift z ori na Blaupunkt

Nie znalazłem podobnego tematu dla tego zakładam nowy

Ostatnio zepsuła mi się zmieniarka tzn po włożeniu kasetki wyskoczyło CD00 Err i nie mogę nic zrobić nic nie działa, kasetki wyciągnąć też nie mogę.

Zacząłem rozważać włożenie emulatora zmieniarki ale z tym badziewiem na dwoje babcia wróżyła, będzie dobrze działać albo i nie.

W końcu doszedłem do wniosku, że może warto byłoby zmienić radio na nie fabryczne. Jeden z kolegów powiedział, że jeśli zmieniać to najlepiej na Blaupunkt ponieważ te fabryczne też pochodzą z tej firmy. Podświetlenie można w nich regulować i zmieniać kolory, więc z dopasowanie pod oświetlenie też nie byłoby problemu.

Pytanie moje brzmi jak wygląda kwestia podpięcia tego radia i czy nie będzie żadnych problemów z fabrycznym Bose, wiem że oferowane radia Blaupunkt posiadają jakieś gniazda ISO i nie wiem czy to się przyda czy nie.

Inna sprawa to to że teoretycznie powinna się polepszyć jakość dźwięku a może się mylę?
 
 
dzidzia 
Moje A8



Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tip 4
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Darek
Jeżdzę: D2, MAN, Polo SDI
Pomógł: 8 razy
Wiek: 42
Dołączył: 13 Wrz 2010
Posty: 160
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2010-11-12, 11:59   

ja u mnie wrzuciłem radio sony, bo tez zmieniarka dawała ciała i strasznie mnie to drażniło. O emulatorze zmieniarki możesz zapomnieć bo żaden nie współpracuje z radiem delta no chyba ze masz chorusa. na start będziesz potrzebował 4 rzeczy
1. ramka na niestandardowe radio, są dwa rodzaje na alledrogo, niestety nie każdy pasuje, a piszą ze pasuje.
2. separator antenowy zęby radio dobrze grało
3.box takie pudełko które oszuka system bose w aucie żeby wszystko hulało ja kupiłem taki http://allegro.pl/adapter...1287023607.html jeden z droższych ale ma regulacje każdego kanału osobno, i naprawdę ładnie to gra
4. jakieś ciekawe radyjko, blaupunkt o tyle lepszy ze będzie teoretycznie działał ci wyświetlacz w zegarach, napisałem ze teoretycznie bo nie sprawdzałem w każdym bodź razie z moim sony jest czarno na licznikach a nie wymyślili żadnego emulatora który by to zmienił

Następna sprawa to cały wolny dzień, trzeba zwalić boczki ze środkowego tunelu, bo inaczej kabli nie upchniesz, samo podłączenie to pikuś,
Gra to bardzo ładnie, wg mnie o niebo lepiej niż fabryka, no i mam cd mp3, wyjście na usb, i co tam dusza zabraknie , jak dużo kasy i kupisz ciekawe radyjko to i kamera cofania, plejka navi i co dusza zapragnie, ja zbieram na coś takiego docelowo http://allegro.pl/pioneer...1316444344.html
Jak coś jeszcze chciał byś wiedzieć to wal śmiało.
_________________
quattro rulez
V8 no free rides, gas or ass!

http://www.motostat.pl/user-vehicles/15571
 
 
dice111 
Master MOD



Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB
Imię: AHC
Jeżdzę: S8 D2 MTM
Pomógł: 245 razy
Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 5074
Skąd: Těšin
Wysłany: 2010-11-12, 12:20   

Jeśli masz tam Delte to oprócz wymiany radia za dużego pola manewru nie masz (współpracuje ono tylko z jedną zmieniarką Audi (by Alpine)).
Jeśli jednak chcesz by wyglądało to fabrycznie i chcesz słuchać m.in mp3 wtedy polecam Ci zakup Phatnoise Phatbox, o którym poczytasz m.in tu: http://www.a8team.pl/topics27/2792.htm
http://www.a8team.pl/topics27/197.htm#21974
Czeka Cie jednak wymiana radia (nie obługuje Delty) - polecam np Concert'a z poprawionym układem (nie wystapia w nim problemy z głosnością).
Jakośc dźwieku (obługuje nie tylko mp3) jest bardzo dobra, dodatkowo zmieniarka nie zawiesza się jak niektóre inne, poza tym obsługuje Sw CAS Speech Support.
_________________
Black Cars Matters
 
 
SERGIO 
Moje A8


Rocznik: 2007
Silnik cm3: 2.0
Skrzynia: DSG
Zasilanie: ON
Imię: SERGIO
Jeżdzę: VW PASSAT
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 297
Skąd: Pomorskie
Wysłany: 2010-11-12, 12:49   

dice111 napisał/a:
Jeśli jednak chcesz by wyglądało to fabrycznie i chcesz słuchać m.in mp3 wtedy polecam Ci zakup Phatnoise Phatbox


Ten temat znam, widziałem to u FOSSA, jednak tak jak wiadomo, wymiana radia na Concert najlepiej II do tego to ustrojstwo aby chodziło w D2 pre lift które kosztuje na alledrogo 190 zł + radio 400-500 zł.
Fakt wolę rozwiązania fabryczne i napewno bardziej mi się podoba.
Mam fabryczną Deltę i nic z nią nie zrobię.
Niestety technika poszła do przodu i wydaje mi się że trzeba wstawić coś nie fabrycznego, z tym że chcę takie radyjko które będzie się komponować z resztą urządzeń. Na pewno musi mieć czerwone podświetlenie, obudowa czarna żadnych fajerwerków. Myślałem o Blaupunkcie, bo ma możliwość regulacji kolorów podświetlenia, druga sprawa mam dodatkowy wzmacniacz w bagażniku Blaupunkt i skrzynkę z głośnikiem Blaupunkta. Nie chcę wydawać niepotrzebnie kasy na jakieś wymyślne radio.

Myślę, że dobrze grające radyjko dostanę w okolicach 300-400 zł i będzie to w porównaniu z wymianą radia na Concert i Phatnoisem malutki wydatek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.