Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
A8 D3 2006 4.2 PB "ORKA"  
Autor Wiadomość
orkaskawina 
Moje A8



Rocznik: 2008
Silnik cm3: 6.0
Skrzynia: Tiptronic F1
Zasilanie: PB
Imię: Krzysztof
Jeżdzę: A8 D3 W12 A6 C5 2.5 TDI
Pomógł: 21 razy
Wiek: 46
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 468
Skąd: Skawina
Wysłany: 2013-09-02, 14:46   A8 D3 2006 4.2 PB "ORKA"

Witam

Przedstawię Wam moją ORKĘ którą kupiłem z początkiem sierpnia w niemczech od pierwszego właściciela rok 2005 po vin 2006 kolor Czarny metalik przebiego org 138.000 potwierdzony w serwisie oraz książką serwisową oraz fakturami.Jak widać grill zmieniony od S8 ten orginalny dostałem w pudełku.Aktualnie jest na 19' felgach i tak zostaje są nowe opony ale chłop był uczciwy i dał mi jeszcze 18' orginalne AUDI w idealnym stanie z oponami no może jeszcze na jeden sezon (letni) i 20' ABT z dwoma nowymi zimówkami i dwoma troszkę gorszymi.Ledwie się zabraliśmy z tymi kołami dobrze że tata ma A6 kombi bo było by kiepsko.Co do wyposażenia to nie będę się rozpisywał gdyż jest tego trochę choć z ważniejszych których brakuje to:

-ogrzewanie postojowe
-solar dach (zwykły jest)
-podgrzewanej kanapy

ale z czasem spróbuję doposażyć dzięki waszej pomocy i poszerzeniu wiedzy może się uda.
W połowie października założę GAZ w Krakowie na Beskidzkiej.
Na razie przejechałem kolo 3 tyś wszystko śmiga choć VCDS pokazuje jakieś drobne błędy ale powoli będę walczył z nimi acha klapie trzeba pomóc żeby się podniosła.

Na razie to tak pokrótce .....


Auta szukałem gdzieś od lutego allegro, scout24, mobile.de i willhaben.at co dziennie rano przed pracą przeglądałem ogłoszenia.W niemczech Sztuttgard mam znajomych i w okolicach szukałem w razie jak coś to żeby podjechali oglądneli w austrii Wiedeń mieszka mój ojciec na stałe tez oglądali my parę sztuk ale wreszcie padło na tą.

Szkop spuścił 500 euro a w polsce jak już pisałem wyżej cena zawsze krążyła koło 80 000 tyś uciekła mi jedna od kolegi Nowak która była godna uwagi ale temat szukania zamknięty auto w garażu.

Dzisiaj zagościł STAG pod maską cena 5500 zł kilka kilometrów już za mną na razie OK,ale przy dystrybutorze to jest dopiero szokkkk :lol:













_________________
Odis Ellsa 5.3 baza 2016
http://chomikuj.pl/orkaskawina
VCDS , ODIS-s -e
 
 
Motostacja 
Moje A8



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Motostacja
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 1048
Skąd: Motostacja
Wysłany: 2013-09-02, 15:42   

Piekne auto kolego , własnie takiego szukam , powiedz mi prosze ile $ trzeba dac za takie w DE "jak cos moze byc na PW" i jak znalazłes portal czy z polecenia jakos ?, ja juz szukam dośc długo w PL przegladam portale typu autoscout , nie wiem czy jest warto jechac do DE szukac bo tam tez juz nie jest zaciekawie najlepiej miec kogos tam kto nagra pewne autko , co prawda mam jedna osobe w DE ale jeszcze jej glowy nie zawracałem tematem A8

pozdr i gratulacje udanego zakupu
_________________
Części samochodowe online - Motostacja
 
 
elvis22021980 
Użytkownik


Rocznik: 2007
Silnik cm3: 2,0
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB
Imię: Arkadiusz
Jeżdzę: A6 C6 2,0 TFSI
Dołączył: 05 Sie 2013
Posty: 25
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-09-02, 21:58   

cena znośna ale ...hmmm?
jakieś fotki z wnętrza ładne wrzuć :0
i powiedz ile Szkop z ceny spuścił.....:)
 
 
Tajco 
Moje A8


Rocznik: 2006
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic+F1
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Tajco
Jeżdzę: A8 D3 QUATTRO, BMW X3 3.0i M54
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 106
Skąd: Pomorskie
Wysłany: 2013-09-04, 17:03   

To za tą kwotę nie lepiej w PL było kupić. Na gotowo to okolo 77tys/zł wyjdzie albo i lepiej...
_________________
BORN FROM JETS
 
 
Motostacja 
Moje A8



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Motostacja
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 1048
Skąd: Motostacja
Wysłany: 2013-09-05, 13:35   

Tajco, zgadza sie troche drogo , ale auto zacnie wyglada oby słuzyło , dlatego ja tez m.i. odpuszczam narazie poszukiwania w DE bo to sie nie opłaca jak dla mnie 60k za auto plus opłaty i pakiet startowy wychodzi pod 80k a ceny w PL zaczynaja sie juz pomału od 55 w góre za polifta z 4.2MPI wiadomo zalezy od stanu koloru wypasu itp :)

a ta a8 od Nowaka to był rodzyn z LPG po wymianach na dobrej feldze szkoda ze funduszu nie miałem ;)

pozdrawiam
_________________
Części samochodowe online - Motostacja
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-05, 19:08   

raftor napisał/a:
wychodzi pod 80k a ceny w PL zaczynaja sie juz pomału od 55 w góre za polifta z 4.2MPI

No niestety żeby w PL sprowadzić prawdziwe auto(zsilnikiem wiekszym niż ma dobra kosiarka) to trzeba zabulic na złodziejskie podatki! :evil:
Sam się zastanawiam czy szukac w PL i tam meldowac czy kupić w UE i w DE meldowac z wiekszymi opłatami. W sumie to będzie zależało do tego gdzie co sie znajdzie,bo jak kupię w UE cos fajnego to zamiast płacić złodziejom akcyzę to wole dac niemcom zarobic.
 
 
orkaskawina 
Moje A8



Rocznik: 2008
Silnik cm3: 6.0
Skrzynia: Tiptronic F1
Zasilanie: PB
Imię: Krzysztof
Jeżdzę: A8 D3 W12 A6 C5 2.5 TDI
Pomógł: 21 razy
Wiek: 46
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 468
Skąd: Skawina
Wysłany: 2013-09-05, 20:22   

Witam

W PL szukałem i sami wiecie jak wyglądają auta na alledrogo albo otomoto a po przefiltrowaniu i odrzuceniu amerykanców,jasnego środka, przebiegu i jeszcze kilku detali nie wiele zostaje do wyboru. Wszystkim szukającym życzę cierpliwości.
_________________
Odis Ellsa 5.3 baza 2016
http://chomikuj.pl/orkaskawina
VCDS , ODIS-s -e
 
 
Tajco 
Moje A8


Rocznik: 2006
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic+F1
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Tajco
Jeżdzę: A8 D3 QUATTRO, BMW X3 3.0i M54
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 106
Skąd: Pomorskie
Wysłany: 2013-09-05, 21:14   

raftor napisał/a:
Tajco, zgadza sie troche drogo , ale auto zacnie wyglada oby słuzyło , dlatego ja tez m.i. odpuszczam narazie poszukiwania w DE bo to sie nie opłaca jak dla mnie 60k za auto plus opłaty i pakiet startowy wychodzi pod 80k a ceny w PL zaczynaja sie juz pomału od 55 w góre za polifta z 4.2MPI wiadomo zalezy od stanu koloru wypasu itp :)

a ta a8 od Nowaka to był rodzyn z LPG po wymianach na dobrej feldze szkoda ze funduszu nie miałem ;)

pozdrawiam


Generalne wiekszosc na forum to auta w dobrym satnie jak nie idealnym, od pasjonatow, którzy kochaja swoje A8 :) Ja mam ladna w Longu z LPG i cenie 70tys/zł...Ja tam nigdy nie zrozumiem idei sciagania autra z DE jak mozna tu u Nas kupic niezla sztuke za takie same pieniazki i to pewne auto i historia udokumentowana, a w moim przypadku nawet z gwarancja.
_________________
BORN FROM JETS
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.