Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
A8 D3 4.2 MPI 03 + LPG by rc_c  
Autor Wiadomość
rc_c 
Użytkownik


Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Robert
Jeżdzę: A8 D3
Dołączył: 29 Wrz 2013
Posty: 17
Skąd: Białystok/Podlasie
Wysłany: 2013-12-10, 20:21   A8 D3 4.2 MPI 03 + LPG by rc_c

Auto kupione całkiem nie dawno. Moje pierwsze A8. Kolor jest jaki jest, osobiście wolał bym inny, ale że się trafił srebrny taki jest.

Krotko o aucie:
4.2 MPI 2003r
-STAG 300, 2X Zavoli, Hana, wlew pod klapka.
-el fotele kubelkowe
-grzanie dup przód i tył
-jakies dodatki s-line (malowanie na zaciskach przód, coś tam na listwach i końcówki wydechów)






























 
 
orkaskawina 
Moje A8



Rocznik: 2008
Silnik cm3: 6.0
Skrzynia: Tiptronic F1
Zasilanie: PB
Imię: Krzysztof
Jeżdzę: A8 D3 W12 A6 C5 2.5 TDI
Pomógł: 21 razy
Wiek: 46
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 467
Skąd: Skawina
Wysłany: 2013-12-10, 21:04   

Ładna zawsze chciałem mieć taki kolor ale cóż los jest okrutny

Niech się sprawuje <brawo2>
_________________
Odis Ellsa 5.3 baza 2016
http://chomikuj.pl/orkaskawina
VCDS , ODIS-s -e
 
 
JIMM
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-10, 21:57   

:P Nie istnieje w A8 D3 02-05r żadna taka wersja s-line , zaciski S8 niestety inaczej wyglądają (to są wklejki np http://www.ebay.de/itm/4-...item3a87c93540) tak samo jak śmiesznie wyglądające końcówki w wyciętym zderzaku (przynajmniej zamontuj tak aby nie było widać że to końcówki).
Ten samochód jest śliczny w orginale , to samo się ma do felg made in china , można je rozpoznać po kołpaczkach <hehe>
ps przepraszam za zbyt dosadne ale każdy ma swoje zdanie tobie może się podoba , a mnie nie pasuje do A8 taki ...tuning.
 
 
LUKAS 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic F1
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Łukasz
Jeżdzę: Audi A8 D3
Pomógł: 3 razy
Wiek: 40
Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 303
Skąd: Ełk / Warszawa
Wysłany: 2013-12-10, 22:11   

ładne dywaniki :D

też mi nie pasuję taki tuning na s-line

na foto wydech źle nie wygląda..
nie jest źle, pustak ale ważne aby się sprawowała <okioki>
_________________

 
 
rc_c 
Użytkownik


Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Robert
Jeżdzę: A8 D3
Dołączył: 29 Wrz 2013
Posty: 17
Skąd: Białystok/Podlasie
Wysłany: 2013-12-10, 22:25   

Takie auto kupiłem, takie było i takie będzie -nie planuje żadnych zmian ani ulepszeń, były dobre pieniądze więc się nie zastanawiałem. Jedyne inwestycje jakie poczyniłem po zakupie to montaż gazu i wymiana rozrządu, bo według mnie to konieczność a i tak bardzo dużo biorąc pod uwagę iż planuje je wystawić na sprzedaż w przeciągu najbliższego miesiąca.

P.S nigdzie nie napisałem ze jest to wersja s-line :)
 
 
JIMM
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-10, 22:41   

Tutaj kolego oglądamy nasze zdjęcia z uwagą i swoich wypieszczonych "audiczek"....a sprzedaż w innym temacie i na pewno nie po miesiącu ;) sam sobie gola strzelasz <niegadam> NIC DODAĆ NIC UJĄĆ. Pozdrawiam <papapa>
 
 
LUKAS 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic F1
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Łukasz
Jeżdzę: Audi A8 D3
Pomógł: 3 razy
Wiek: 40
Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 303
Skąd: Ełk / Warszawa
Wysłany: 2013-12-10, 23:02   

<brawo2> rozrząd + lpg i sprzedaż

:D nie mam pytań
_________________

 
 
rc_c 
Użytkownik


Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Robert
Jeżdzę: A8 D3
Dołączył: 29 Wrz 2013
Posty: 17
Skąd: Białystok/Podlasie
Wysłany: 2013-12-10, 23:43   

Po pierwsze Panowie nie traktujcie mojego tematu jako oferty sprzedaży bo tak nie jest, nie podałem dokładnych parametrów auta, numeru kontaktowego, a nawet ceny, więc moje wpisy nie da się zaprzeczyć w żaden sposób że nie maja takiego charakteru. Dodatkowo zaznaczyłem że jeśli będzie na sprzedaż to dopiero za miesiąc.

Po drugie zauważyłem że to forum jest pełne teorii spiskowych,a ja wypraszam sobie jakichkolwiek komentarzy od osób, które nawet nie stały obok mojego samochodu. Nie mówię tu o dywanikach, listwach, czy też zaciskach, w tej kwestii każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, w końcu od tego jest to forum i ten konkretnie dział.

Nie będę tolerował pisania o strzelaniu gola i komentowania moich inwestycji w auto. Nikt nie siedzi w moim portfelu, każdy ma inne priorytety, ale jeśli dziwi Was to że ktoś kupując auto bez pewności kiedy ostatnio był zrobiony rozrząd po prostu stawia go do mechanika i to robi, to mnie dziwi Wasze podejście, bo według mnie lepiej wydać 1500 zł na rozrząd niż 5000zł na drugi silnik, w którym przed włożeniem też wypadało by go wymienić. Ja sprzedając moje auto dziś jutro czy też za rok mam dokumentacje w postaci faktur i zdjęć z pracy... Coś w tym dziwnego?

Moim ostatnim autem było BMW E60 530D i was zdziwie, bo sprzedałem je po nie całych 3 miesiącach, a samochód był sprawdzany w serwisie i nie okazał się bublem jak za pewne snujecie to czytając, ale nie o tym mowa -zrobiłem nim 20 000km -słownie: dwadzieścia tysięcy w tak krótkim okresie. Audi planuje pojeździć do pół roku max i zmienić na inne auto (jedni zmieniają kobiety, inni auta, ja nie chce się związywać na całe życie, chce pojeździć jeszcze innymi samochodami -choć nie każdy to musi rozumieć i akceptować). Idąc tym tokiem montując gaz w moim Audi założyłem że zwróci mi się po miesiącu jazdy, a nawet gdyby miał mi się zwrócić tylko w połowie to uważam to jako dobrą inwestycję pod kątem sprzedaży, ponieważ stag300 na hanach i 2 parownikach zavoli raczej podniesie wartość mojego auta.

Sumując nie piszcie bzdur proszę, nie komentujcie w głupi sposób, zanim coś napiszecie zastanówcie się dwa razy. Audi A8 jest fajnym autem, jeździ mi się nim przyjemnie, być może jak juz sprzedam moj samochód wrócę kiedyś do polifta lub D4, na chwilę obecną chce iść dalej, w przyszłości marzy mi się Q7 X5 Corvette C6, ale to jeszcze nie teraz... E65 po lifcie w niemczech mają juz dość przystępne ceny i to będzie chyba mój kolejny krok.

P.S To że w dniu dzisiejszym dodałem ten temat nie oznacza że kupiłem moje auto 3 dni temu, 2 dni temu wymieniłem rozrząd a wczoraj założyłem gaz i chce się go pozbyć jak najprędzej bo się sypie. Mam je już trochę...
 
 
AMSTAFF 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4200
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: ADAM
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 13 razy
Wiek: 45
Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 297
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: 2013-12-17, 11:55   

ile sobie będziesz winszował za gablotę?
jak nie chcesz tutaj pisać to uderz na priv ;)
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.