Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
[ALL] Wybor koloru skory  
Autor Wiadomość
audik 
Moje A8



Rocznik: 2001
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tip
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Artur
Jeżdzę: A8 D2
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 84
Skąd: CRACOVIE
Wysłany: 2010-08-11, 17:30   

Jest wprost odwrotnie.
Czarny więcej wybacza 8-)
 
 
szoszon1983 
Moje A8


Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Dominik
Jeżdzę: A8L D?
Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 224
Skąd: Radom / Reading, UK
Wysłany: 2010-08-11, 23:43   

ja mam jasną tapicerkę i nie mam problemu z utrzymaniem czystości. Skóra się nie brudzi za szybko, a że jest regularnie smarowana to nawet jak już coś kapnie (chociaż mało prawdopodobne, bo nie pozwalam jeść w aucie) to nie ma problemu z wyczyszczeniem. Jasne dywaniki też nie sprawiają mi wielkich problemów, tyle, że ja nie mieszkam w Polsce i np. w zimę rzadko noszę śnieg, błoto do auta, ogólnie jest czyściej na ulicach i mniej zostaje na butach.
Zarówno skórę, jak i dywaniki można impregnować, co znacznie ułatwia utrzymanie czystości/ułatwia sprzątanie.
 
 
JIMM
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-12, 14:49   

Paweł napisał/a:
zanjac napisał/a:
Paweł napisał/a:
Zawsze z tyłu na fotele zakładam specjalna folię, żeby dzieci nie pobrudziły foteli.

szkoda dzieci ,pupa im się odparzy.........to tylko samochód
rafik2204 napisał/a:
od czasu do czasu trzega wziążc ściere do reki i jest oki...

święte słowa............czy jasna czy czarna to trzeba dbać.
Rafcio.s napisał/a:
przyklejeniu może jakiejs folii poniewaz z bucikow moze sie porysowac ten plastik :roll:

to może nie kupuj tego samochodu ................abyś był cały czas w stresie ,że coś mu się stanie.............kup coś tańszego żeby nie zamykać , w welurze i generalnie aby mieć w dupie co się z nim dzieje.....................sorry ale się nie mogłem powstrzymać.
Lodówka,telewizor,pralka wszystko się zużywa i rysuje.....A8 TEŻ,baz jaj z tymi foliami kocykami i takimi tam pokrowcami na siedzenia.


Kolega coś ma kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem, ale rozumiem pora już była taka późna. :D
Pokrowce z foli to kolego na oparcia przednich foteli- osłona tylko tyłu przed butami. Są takie specjalne za 8 zł.
Co do tego, że wszystko się zużywa to racja, ale nie oznacza to że nie należy o to dbać.
Ludzie z każdym oddechem również się "zużywają", nie znaczy to jednak że nie dbamy o siebie i nie stosujemy profilaktyki żeby nie zachorować.
Każdy z nas inaczej odbiera czystość. tzn. jednemu "chlew " w aucie w ogóle nie przeszkadza innych natomiast kłaczek na wycieraczce doprowadza do szału.
Najfajniejsze jest to, że wszyscy maja rację bo każdy ma swoje auto. :peace:


dobry tekst z tym czymś za 8zł....... :D ale może idźmy dalej .....widziałem w szpitalu taki automat :shock: .......tylko 2zł pokrowce na buty z folii ,będziemy rozdawać współtowarzyszom podróży przed zajęciem miejsca w naszej A8. :D :D :D
PS Osobiście bardzo lubię porządek w samochodzie ,czystość i świeżość.........i tak jest tylko wymaga to wyrzeczeń i obsługi samochodu........w moim przypadku zawsze po zajęciu miejsca w garażu przez A8,.........latem welurowe dywaniki są wyjęte i zmiecione a plastiki przetarte wilgotna szmatką , zimą dywaniki gumowe są wyjęte , przepłukane i odłożone na miejsce do przygotowanego na ścianie miejsca do suszenia.
Wszelkie naklejki ,kocyki ochronne nie przyniosą nam wygody .......tylko bedzie sie cieszył następny właściciel jak zciągnie to ustrojstwo a tam nóweks a my jeździmy samochodem za 100 - 500tys zł ja Rumuni z poszewkami i ochronkami za 8zł............każdy robi jak chce i tak ma dba. :!:..............a folia czy na tylne fotele czy na oparcie przednich foteli .....jeden grzyb.....nadaje się do pakowania śniadania do pracy 8-)
 
 
Rafcio.s
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-12, 15:23   

Napisalem wspominajac o mozliwosci zabezpieczenia progow ktore byly by raczej intensywnie deptane, a tu juz jestesmy na etapie folii na siedzenia :D
Czytajcie troszke ze zrozumieniem ;-)
 
 
szoszon1983 
Moje A8


Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Dominik
Jeżdzę: A8L D?
Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 224
Skąd: Radom / Reading, UK
Wysłany: 2010-08-12, 17:26   

tak na marginesie. W longu dzieciak raczej nie dostanie nogami do fotela przed nim, więc kupujcie A8L
 
 
JIMM
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-13, 18:41   

audik napisał/a:
Jest wprost odwrotnie.
Czarny więcej wybacza 8-)

Święta racja..........w jasnej jak się skóra zagniecie i ktoś to będzie szorował to przeciera farbę i ..........ślad na całe życie fotela :-/
 
 
wbruti 
Użytkownik



Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Wojtek
Jeżdzę: A8 D2 LIFT
Wiek: 47
Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 2
Skąd: Gryfów Śląski
Wysłany: 2010-08-14, 00:47   

Rafcio.s napisał/a:
Napisalem wspominajac o mozliwosci zabezpieczenia progow ktore byly by raczej intensywnie deptane

w mojej niuni jest jasna skóra (platyna) z alkantarą, progi również są jasne. Do konserwacji skóry używam takich specjalnych chusteczek, które świetnie się sprawdzają również na wszelkiego rodzaju plastikach - między innymi na progach. polecam

A co do utrzymania czystości - jak widzę u niektórych powgniatane w fotele czy dywaniki chipsy, czekoladę itp, oraz tonę piachu do tego- to mnie skręca. Sam mam dwójkę dzieci, ale nie pozwalam jeść w aucie - od tego jest kuchnia albo restauracja.
 
 
szoszon1983 
Moje A8


Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Dominik
Jeżdzę: A8L D?
Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 224
Skąd: Radom / Reading, UK
Wysłany: 2010-08-14, 11:03   

wbruti napisał/a:

A co do utrzymania czystości - jak widzę u niektórych powgniatane w fotele czy dywaniki chipsy, czekoladę itp, oraz tonę piachu do tego- to mnie skręca. Sam mam dwójkę dzieci, ale nie pozwalam jeść w aucie - od tego jest kuchnia albo restauracja.


otóż to, jak się dba, tak się ma. Jak ktoś mi się pakuje z błotem do auta, to od razu jest :wpale: tak samo z trzepaniem drzwiami-krew mnie zalewa, jak ktoś trzaska jak w dużym fiacie, a one zamykają się bardzo lekko.
 
 
kocyk123 
Użytkownik



Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: automat
Zasilanie: PB
Imię: Przemo
Jeżdzę: A8L D2
Wiek: 33
Dołączył: 25 Maj 2011
Posty: 4
Skąd: Chicago / Jasło
Wysłany: 2011-05-25, 08:59   

haha... jestem z forum A6 ale jak przeczytałem całą rozmowę to nie mogłem się powstrzymać od komentarza i musiałem zrobić konto, żeby napisać hehe tak się ośmiałem, że szok, lubie takie gadki :) a za rok dołączam do D3, będzie przesiadeczka z C4 :) pozdrawiam
_________________
Moja Audiczka :) -> http://www.XXXXXX.pl/Samochody/Audi/A6/93135
-> http://www.a6klub.pl/moja...996-vt27113.htm
 
 
123mielony 
Moje A8



Rocznik: 2005
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tiptronic F1
Zasilanie: PB
Imię: Krzysiek
Jeżdzę: D3
Pomógł: 47 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 1828
Skąd: Biłgoraj
Wysłany: 2011-05-26, 12:09   

Rafcio.s jak mi się podobało zestawienie czarny samochód i czarna skóra to takiego zestawienia szukałem i gatki że nie ładne że jak w trumnie że generalnie nie elegancko do mnie nie przemawiają.To mi ma się podobać a nie sąsiadowi,jak dziecko ma pozwolone na kopanie po oparciu to to będzie robiło czy czarne czy jasne,tak samo bez czyszczenia nie da rady jedno i drugie tak samo się brudzi i ceratki ochronne nie pomogą.
 
 
dzidzia 
Moje A8



Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tip 4
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Darek
Jeżdzę: D2, MAN, Polo SDI
Pomógł: 8 razy
Wiek: 42
Dołączył: 13 Wrz 2010
Posty: 160
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-05-26, 14:33   

jest na to proste rozwiązanie. dzieci wozić w klasie ekonomicznej(czyt. bagaznik) lub turystycznej (czyt. bieg za autem) 8-)


oczywiście to taki zarcik, ja problem dziecka rozwiązałem inaczej, albo jezdzi z zoną słuzbową fabią albo ze mną moim wołem roboczym vw polo, i 8semka nie jest skopana :-P
_________________
quattro rulez
V8 no free rides, gas or ass!

http://www.motostat.pl/user-vehicles/15571
 
 
123mielony 
Moje A8



Rocznik: 2005
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tiptronic F1
Zasilanie: PB
Imię: Krzysiek
Jeżdzę: D3
Pomógł: 47 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 1828
Skąd: Biłgoraj
Wysłany: 2011-05-26, 15:49   

dzidzia napisał/a:
ja problem dziecka rozwiązałem inaczej, albo jezdzi z zoną słuzbową fabią albo ze mną moim wołem roboczym vw polo, i 8semka nie jest skopana :-P


Czyli ósemka pozostaje tylko do westchnień ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.