Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Audi A8 D4 3.0TDI Black Edition 2017  
Autor Wiadomość
Unseen 
Moje A8


Rocznik: 2016
Silnik cm3: 2967
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: A
Jeżdzę: A8 D4 Black Edition 2017
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Lip 2017
Posty: 111
Skąd: UK
Wysłany: 2020-08-29, 08:31   

W pierwszym poście jest rozspisane jakie były raty. To nie jest tak hop siup, ze cena jest zawsze taka. Trzeba trafić na promocję firmy finansowej. Producent decyduje się na wyprzedaż pewnego modelu i firma finansowa daje niska cenę leasingu na określoną ilość egzemplarzy. W przypadku S8 było to 50 egzemplarzy/slotów fabrycznych, w przypadku A8 to co im zalegało u dealerów.

W tym roku, chyba w maju czy czerwcu wypychali A6 Allroad i A8. Oba wyprzedały się w parę godzin. Jak akurat nie sprawdzisz strony z ofertami, to przejdzie kolo nosa. Ja myślałam o A6 Allroad, ale opinie o nowym A6 są straszne i nie chcialam ryzykować kolejnych 10 wizyt w serwisie i próby napraw softu, do którego nie ma żadnego upgrade'u, a samochód żyje własnym życiem.

Tak samo Volvo wyprzedawalo wszystkie V60 T5, które mieli na placach i oferowali w tanim leasingu. Trochę żałuję, ze nie zdecydowałam się, bo cena była naprawdę dobra. Ta oferta wisiała przez miesiąc, do czasu az wszystkie auta zeszły.
_________________
Spalanie Audi S8 D4 2015
Spalanie Audi A8 D4 3.0 TDI 2017
 
 
Unseen 
Moje A8


Rocznik: 2016
Silnik cm3: 2967
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: A
Jeżdzę: A8 D4 Black Edition 2017
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Lip 2017
Posty: 111
Skąd: UK
Wysłany: 2020-11-13, 14:54   

Moje byle A8 zostalo kupione na aukcji przez salon 5 mil ode mnie, de facto wrocilo do miejsca, skad wyjechalo na aukcje. Ogloszenie wisialo 3 tygodnie, cena wyjsciowa 26500 funtow, obnizona dwa razy do 25500 funtow (127 582 PLN) i wczoraj zniknelo ogloszenie. Za ile poszlo, trudno powiedziec, moze ktos jeszcze wynegocjowal znizke. Za jakis czas okaze sie, czy kupil lokales i czy bede widywac auto.

Spodziewalam sie, ze ogloszenie bedzie dluzej wisialo , wziawszy pod uwage, ze w Anglii jest lockdown od 5 listopada, co znacznie utrudnia prace salonow.

Tymczasem ja niespodziewanie zamowilam inny dupowoz, dostawa pewnie za 3 miesiace, nie znam jeszcze daty. Zupelnie przypadkiem odkrylam, ze Cupra wypuscila nowy model pod nazwa Formentor. Oczywiscie w porownaniu do A8, to bedzie spadek jakosci i wielkosci, ale wielkosc zaczela dawac mi sie we znaki pod koniec. Formentor ma tylko 4.45m dlugosci i 2m szerokosci z lusterkami. Wreszcie bede mogla wjechac na niektore parkingi. Wyposazenie jest w miare przyzwoite w standardzie (w UK model VZ2), chociaz widac, ze na niektore elementy pozalowali pieniedzy.

Nie spodziewam sie jezdzic A8 w przyszlosci, wiec to chyba bedzie koniec mojej kariery na forum. 4 lata i 9 miesiecy w S8/A8, najdluzej ze wszystkich modeli aut, ktore mialam.
_________________
Spalanie Audi S8 D4 2015
Spalanie Audi A8 D4 3.0 TDI 2017
 
 
dice111 
Master MOD



Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB
Imię: AHC
Jeżdzę: S8 D2 MTM
Pomógł: 245 razy
Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 5070
Skąd: Těšin
Wysłany: 2020-11-13, 18:30   

Unseen napisał/a:
Tymczasem ja niespodziewanie zamowilam inny dupowoz, dostawa pewnie za 3 miesiace, nie znam jeszcze daty. Zupelnie przypadkiem odkrylam, ze Cupra wypuscila nowy model pod nazwa Formentor.

Akurat wczoraj oglądałem.

Unseen napisał/a:
Nie spodziewam sie jezdzic A8 w przyszlosci, wiec to chyba bedzie koniec mojej kariery na forum. 4 lata i 9 miesiecy w S8/A8, najdluzej ze wszystkich modeli aut, ktore mialam.

Eee dlaczego, opisz tu także swoje nowe wodzidło w dziale inne. Na spotach czy zlotach jak się pojawisz będziesz zawsze mile widziana :)
_________________
Black Cars Matters
 
 
Unseen 
Moje A8


Rocznik: 2016
Silnik cm3: 2967
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: A
Jeżdzę: A8 D4 Black Edition 2017
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Lip 2017
Posty: 111
Skąd: UK
Wysłany: 2020-11-14, 12:48   

Jasne, jak bede w okolicy, to bede jeździć na spoty. Ale na razie nie zapowiada się, zebym wybierała się do PL. Wirus zabił normalne życie.
_________________
Spalanie Audi S8 D4 2015
Spalanie Audi A8 D4 3.0 TDI 2017
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.