Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
CZY MOGE PARKOWAC CZY NIE????  
Autor Wiadomość
klon_84
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-21, 07:10   CZY MOGE PARKOWAC CZY NIE????

Witam
Wczoraj wieczorem zaparkowalem swoj samochod na osiedlu otwartym (osiedle nieogrodzone bez ochrony itp), po czym zjawila sie Pani i zapytala sie mnie - czy jestem mieszkancem tego bloku, odpowedzlem ze nie, to ona na to ze nie moge tu parkowac bo oni maja miejsce postojowe wykupione czyli chyba dodatkowo placili za to a ja nie jestem mieszkancem wiec nie mam prawa stawac tu samochodu, mowila ze wezwie straz miejska i mi auto odholuja :shock: Dodam ze nie ma rzadnych znakow ze teren prywatny, nie ma rzadnych zankow ze wykuione miejsce parkingowe, nie ma nawet znaku strefy zamieszkania, nie ma tez zakazu zatrzymywania i postoju, normlane miejsce parkingowe na nowym osiedlu
Jak to jest czy wolno obcej osobie parkowac na takim zwyklym miejscu, moze i ma racje ze placila za miejsce ale wtedy powinnien byc znak ze zakaz wjazdu z tym ze nie dotyczy mieszkancow tego i tamtego bloku a jak juz pisalem nie bylo nic tutaj
Jak ktos cos wie wiecej na ten temat niech napisze czy baba miala racje??? :-?
 
 
MorgothV8
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-21, 07:40   

Ja bym parkował - jak znaków nie ma to można, w ten sposób to sobie każdy może powiedzieć. A pani ma problem bo pewnie kupiła miejsce dostępne dla wszystkich.
 
 
klon_84
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-21, 07:49   

MorgothV8 napisał/a:
Ja bym parkował - jak znaków nie ma to można, .


Na ten tekst bo tez jej tak odpowedzlem ze znkow nie ma - ona mi odpwiedzla ze nie musza byc posatwone ze mieszkancy wykupowali miejsca przed blokiem a ponadto jesli nie mam tu mieszkania to nie jestem wspolwascicelem gruntu i tym samym nie mam prawa parkowac bo to jest ich prywatny teren ....
 
 
saab 
Użytkownik


Rocznik: 2006
Silnik cm3: 3.0
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Marcin
Jeżdzę: Q7
Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 20
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-07-21, 08:04   

Ja bym dzisiaj tam specjalnie zaparkował, Pani kupując mieszkanie pewnie uznała że z mieszkaniem kupiła połowe miasta, no niestety nie ma znaków nikt Ci nie może nic zrobić.
 
 
apg 
Moje A8



Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4200
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB
Imię: Andrzej
Jeżdzę: S8
Pomógł: 3 razy
Wiek: 52
Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 105
Skąd: Trzebnica
Wysłany: 2010-07-21, 09:13   

Kiedyś mój kolega miał problem, bo na podobnym terenie ktoś zastawił mu auto innym autem. Nic nie wskórał ani na policji ani w straży miejskiej. Okazuje się, że panem i władcą jest zarządca terenu.
 
 
gierobiala 
Moje A8



Rocznik: 1999
Silnik cm3: AFB
Skrzynia: manual
Zasilanie: ON
Imię: G.
Jeżdzę: A6
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 15 Wrz 2009
Posty: 302
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2010-07-21, 09:14   

Hahahaha,było Pani powiedzieć niech by zadzwoniła po straż miejską,policję i jeszcze po czaka norrisa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Sytuacja przedstawiona przez panią obliguje do odpowiedniego poinformowania osób korzystających z miejsc postojowych.W przypadku terenu zamkniętego są to przeważnie szlabany uniemożliwiające wjazd osobom postronnym,no i oczywiście odpowiednie oznakowanie i informacja dotycząca terenu zamkniętego/prywatnego..Jeżeli takiej informacji nie ma - pani mogłaby ponieść koszty bezpodstawnego wezwania służb,najczęściej jest to mandat w wysokości 50-100zł.
Widok miny tej pani przyjmującej taki mandat-bezcenny :lol:
_________________

 
 
klon_84
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-21, 09:53   

po rozmowe trwajacej ok 10minut doszedlem do wnisoku ze pani jest niezrownowazona psychicznie :mrgreen: i odjechalem bo niechciabym miec rano niespodzanek typu odcisk gwozdzia na lakierze, ale posatnowilem ze nie poddam sie tak latwo i pozycze od wuja rolnika takiego starego zajechanego Nissana Patrola i jej przed oknem postawie i zoabczymy jak sie potoczy dalej sparwa..... :D
 
 
daro72 
Moje A8



Rocznik: 1994
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronik CML
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Darek
Jeżdzę: A8 D2
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 954
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2010-07-21, 10:55   

klon_84 napisał/a:
ale posatnowilem ze nie poddam sie tak latwo i pozycze od wuja rolnika takiego starego zajechanego Nissana Patrola i jej przed oknem postawie i zoabczymy jak sie potoczy dalej sparwa..... :D

Musisz wtedy uważać czy niema znaków zakazu wjazdu samochodów ciężarowych lub o ograniczonym ciężarze. Jeśli chodzi o teren który pani wykupiła wraz z mieszkaniem to zdaje mi się, że jest to działka pod zabudową bloku i bodajże w 4m woku bloku. Po prostu pani nie chciała wydawać kasy na miejsce parkingowe w garażu pod blokiem i chciała sobie przywłaszczyć miejsce obok bloku. W końcu na każdym osiedlu są społecznicy.
_________________
Dążenie do doskonałości.
 
 
klon_84
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-21, 11:16   

aaa jeszce tlumaczyla mi ze mieszkancy nie maja gdzie parkowac bo obcy przyjezzdaja i im miejsca zajmuja, normalnie gadala tak jakby cala jej ulica byla... :wpale:
 
 
glinka 
Moje A8



Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: krzysztof
Jeżdzę: a8
Pomógł: 1 raz
Wiek: 42
Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 195
Skąd: morąg
Wysłany: 2010-07-21, 21:24   

powiedz jej nastepnym razem jak sie nie odczepi ze jej sutki poodgryzasz
 
 
JIMM
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-21, 21:29   

Parkuj Przyjacielu gdzie chcesz , jesteś na prawie , niech sobie dzwoni po kogo chce,jak rodzina czy znajomi do niej przyjadą to zaparkuje pod innymi blokami :?: :lol:
 
 
przemoR888 
Moje A8


Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Przemo
Jeżdzę: Audi A8
Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 263
Skąd: wielkopolska/ Piła
Wysłany: 2010-07-21, 21:35   

zawsze znajdzie się taka pani co niema co robić tylko takimi pierdołami się zajmować. Jak przyjedziesz tym patrolem i ona wyjdzie to wyciągnij szpadel i grabie i powiedz niech przekopie trawnik przed blokiem w celu napowierzenia ziemi :mrgreen: :D
 
 
klon_84
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-22, 00:00   

jedno pociesznie nawet fajna laska byla fakt ze starsza po 30 ale fajna ale i tak jej zrobie na pzrekor terenowka wuja.... :mrgreen:
 
 
glinka 
Moje A8



Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: krzysztof
Jeżdzę: a8
Pomógł: 1 raz
Wiek: 42
Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 195
Skąd: morąg
Wysłany: 2010-07-22, 06:17   

nie no 30ka to kobieta potrzebująca ;-) napewno bobra jej dawno nikt nie łopotał i dlatego taka nerwowa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a z kobiet słabe podrywaczki niewiedziała jak sie do tego zabrac to ciebie zjopczyła ;-) :mrgreen: :-P
 
 
klon_84
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-22, 09:21   

to ma niezly sposob podrywania ma ten babsztyl :shock: :lol: ...ale..zobaczymy jak sie sprawy dalej potocza.. :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.