Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
[D2 94 4.2PB ] Po rozłączeniu akumulatora nie odpala.  
Autor Wiadomość
gierobiala 
Moje A8



Rocznik: 1999
Silnik cm3: AFB
Skrzynia: manual
Zasilanie: ON
Imię: G.
Jeżdzę: A6
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 15 Wrz 2009
Posty: 302
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2009-11-26, 11:09   [D2 94 4.2PB ] Po rozłączeniu akumulatora nie odpala.

Witam.Od wczoraj jestem właścicielem A8,jakiś czas już czytam to forum i wybór padł właśnie na D2.
Nie znalazłem nic podobnego na forum więc zakładam nowy temat.
Otóż po rozłączeniu akumulatora na jakąś godzinę po ponownym podłączeniu zasilania autko mi nie chce odpalić. :-( I nie bardzo mam pomysły co to może być.
Może wy macie jakieś pomysły,przy zakupie był podłączany VAG i nie było żadnych błędów.

Silnik 4.2,1994r.

Pozdrawiam.
_________________

 
 
pioter 
Master MOD



Rocznik: 1998
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Piotr
Jeżdzę: S8 D2 AHC
Pomógł: 89 razy
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 1790
Skąd: Włocławek
Wysłany: 2009-11-26, 11:53   

Witam.
Rozrusznik kręci?
Czy po włączeniu zapłonu gaśnie po chwili kontrolka od immobilisera ?
Masz jakiś dokładany alarm albo blokadę zapłonu?
_________________
ex : A8 D2 95r 4.2
A8 D3 03 4.2
A8 D4 12 4.2TDI
 
 
gierobiala 
Moje A8



Rocznik: 1999
Silnik cm3: AFB
Skrzynia: manual
Zasilanie: ON
Imię: G.
Jeżdzę: A6
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 15 Wrz 2009
Posty: 302
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2009-11-26, 13:36   

pioter napisał/a:
Witam.
Rozrusznik kręci?
Czy po włączeniu zapłonu gaśnie po chwili kontrolka od immobilisera ?
Masz jakiś dokładany alarm albo blokadę zapłonu?


Rozrusznik kręci jak szalony bo właśnie wyjąłem aku żeby dać na wymianę i kupiłem nowy.

Wszystko gaśnie po przekręceniu kluczyka a dodatkowego alarmu chyba nie ma bo zamyka i otwiera się z kluczyka. Jest tak jakby chciał zagadać ,złapie dwa razy i potem można już sobie kręcić.Przed odłączeniem aku było wszystko w porządku.
_________________

 
 
paulo79 
Moje A8



Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Paweł
Jeżdzę: A8 D2, BMW 7er
Pomógł: 32 razy
Wiek: 44
Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 575
Skąd: Lubin
Wysłany: 2009-11-26, 14:09   

podepnij vaga i zobacz co sie zapisalo. Moze immo nie puszcza moze pompa sie skonczyla moze.... takich moze to jest setki. Podstawą do tych aut jest kolego vag bo bez tego bedziemy tydzien bic piane i nic nie ubijemy
 
 
gierobiala 
Moje A8



Rocznik: 1999
Silnik cm3: AFB
Skrzynia: manual
Zasilanie: ON
Imię: G.
Jeżdzę: A6
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 15 Wrz 2009
Posty: 302
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2009-11-26, 17:32   

paulo79 napisał/a:
podepnij vaga i zobacz co sie zapisalo. Moze immo nie puszcza moze pompa sie skonczyla moze.... takich moze to jest setki. Podstawą do tych aut jest kolego vag bo bez tego bedziemy tydzien bic piane i nic nie ubijemy


Dzisiaj nie miałem czasu się tym zająć..Myślałem że ktoś coś takiego już miał bo gdybać sobie można...wiem.Najśmieszniejsze jest to że przed odpięciem akumulatora śmigał jak talala,w kitę też nie dostał,od roku mam jeszcze bmw 750 to już przywykłem.. Wszystko było jak należy a po odpięciu tego nieszczęsnego akumulatora się coś zesrało. Dziwna sprawa bo w beemce nie raz był odłączany,stała całą noc bez napięcia nic się nie działo.W żadnym swoim samochodzie nie spotkałem się z czymś takim dlatego mnie to dziwi a V8 audi już też miałem kiedyś...
_________________

 
 
paulo79 
Moje A8



Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Paweł
Jeżdzę: A8 D2, BMW 7er
Pomógł: 32 razy
Wiek: 44
Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 575
Skąd: Lubin
Wysłany: 2009-11-26, 20:10   

kolego bmw e38 a audi a8 to dwa rozne auta i szereg roznych zastosowan w nich. Mialem rozne bawary i zadna z nich nie sprawiala tyle klopotow co a8. Wydaje mi sie ze padla ci pompa paliwa lecz to tylko strzal bo bez vaga to dupowato bedzie. Zakladam ze gazu nie masz bo nic nie piszesz o tym. Podepnij sie i wszystko bedzie jasne a poki co posprawdzaj bezpieczniki,zobacz czy paliwo podaje to zaledwie 10 minut ci zajmie a juz cos bedzie wiadomo
 
 
gierobiala 
Moje A8



Rocznik: 1999
Silnik cm3: AFB
Skrzynia: manual
Zasilanie: ON
Imię: G.
Jeżdzę: A6
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 15 Wrz 2009
Posty: 302
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2009-11-26, 20:39   

paulo79 napisał/a:
posprawdzaj bezpieczniki,zobacz czy paliwo podaje to zaledwie 10 minut ci zajmie a juz cos bedzie wiadomo


To to ja sobie posprawdzałem w dzień ,i wszystko ok..Gazu nie ma.Jutro podepnie mi kolega VAG-a i ogólnie ma poszukać tak że dam znać co było.

[edit] I wszystko już jasne,trochę wstyd się przyznać bo będziecie się turlać ze śmiechu ale....

Zacznę od tyłu,mianowicie nic na to nie wskazywało,wskazówka poziomu paliwa stoi prawie na środku a na kompie pokazywało że jest paliwa na 160 km a faktycznie nie było.Wlałem 20 litrów i samochód ożył. W związku z tym mam następne pytanie:
Co jest powodem takich błędnych wskazań bądź dlaczego nie ciągnie mi benzyny do końca.Po dolaniu dwudziestki wskazówka skoczyła za połowę więc pływak działa.Coś mi się obiło o uszy że pompka paliwa jest źle założona i nie przepompowuje benzyny z jednej połówki baku do drugiej. Jak ją założyć żeby wszystko było jak należy?
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.