Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
[D2 99 4.2PB/LPG ] Mid -Parts załamka  
Autor Wiadomość
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-25, 22:18   

Dla forum?? No jak ktoś od nich bedzie miał problem i bedzie mi to potrafił wyjaśnić jakoś logicznie to zapraszam do mnie może nie dostanie skrzynią po łbie :D

A kolegehadwao, prosze o udokumentowanie afery,możesz wrzucic na poczatek fakture potem opinie biegłego :)
 
 
hadwao 
Moje A8


Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Przemek
Jeżdzę: audi a8
Dołączył: 21 Wrz 2015
Posty: 92
Skąd: wołomin
Wysłany: 2015-11-25, 22:22   

Apophis napisał/a:
Kiedyś ta firma robiła dobrze ale to było kiedyś. od roku docieraja do mnie jedynie złe opinie a twoja to juz szczyty bije.
Prosze bys zrobił to jak trzeba czyli rzeczoznawca co stwierdza z faktura w reku autentycznośc napraw i potem możesz się do nich z prawnikiem udac celem zwrotu kasy całej pod groźbą sprawy w sądzie.

Dlatego całej kwoty bo w obliczu takiego oszustwa nie możesz byc pewny że ktokolwiek coś tam zrobił.


wolałbym uniknąć sprawy w sądzie ale jak trzeba będzie to się zdecyduje
 
 
hadwao 
Moje A8


Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Przemek
Jeżdzę: audi a8
Dołączył: 21 Wrz 2015
Posty: 92
Skąd: wołomin
Wysłany: 2015-11-25, 22:28   

Apophis napisał/a:
Dla forum?? No jak ktoś od nich bedzie miał problem i bedzie mi to potrafił wyjaśnić jakoś logicznie to zapraszam do mnie może nie dostanie skrzynią po łbie :D

A kolegehadwao, prosze o udokumentowanie afery,możesz wrzucic na poczatek fakture potem opinie biegłego :)



Na razie mam nadzieję że sprawa wyjaśni się w ciągu kilku dni , jeżeli potwierdzą się informacje jakie przekazał mi mechanik to na pewno rozgłośnię tą sprawę w telewizji, bo takich wałków się nie robi.

Jeżeli pieniążki zostaną mi zwrócone to na pewno was poinformuję .

Wstępnie dopóki nie jestem po rozmowie z mid-parts i ekspertyzie od rzeczoznawcy nie mogę stwierdzić czy to co powiedział mi mechanik jest 100% prawdą, ale wszystko na to wskazuje.
 
 
Gunner 
Moje A8


Rocznik: 2004
Silnik cm3: 3.7
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Dawid
Jeżdzę: A8 D3
Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 358
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2015-11-25, 22:36   

Co za idioci, jak można tak sobie popsuć opinię... a kiedyś chyba tylu ludzi do nich jeździło <bezradny>
 
 
panton 
Moje A8



Rocznik: 1997
Silnik cm3: 3.3
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Łukasz
Jeżdzę: A8 D2
Pomógł: 33 razy
Wiek: 46
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-11-25, 22:45   

niestety ale spotyka to duża "warsztatów", które patrzą tylko na $ $ $ $ $ $

i kto ich polecał??? litości!!! jest tyle "pozytywnych" opinii w necie a jeszcze mają co robić (?)
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-25, 22:48   

hadwao, jeszcze raz Ci radze biegiem do rzeczoznawcy z fakturą bo tylko to cie ratuje.
 
 
hadwao 
Moje A8


Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Przemek
Jeżdzę: audi a8
Dołączył: 21 Wrz 2015
Posty: 92
Skąd: wołomin
Wysłany: 2015-11-25, 22:49   

jutro zadzwonię do ITM i poproszę o ekspertyzę biegłego sądowego. Proponuję wstrzymać się z obraźliwymi komentarzami na temat tej firmy ,aby znowu nie powstała taka sytuacja jak była wcześniej. Na pewno poinformuję o przebiegu sytuacji
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-25, 22:56   

hadwao napisał/a:
Proponuję wstrzymać się z obraźliwymi komentarzami na temat tej firmy ,aby znowu nie powstała taka sytuacja jak była wcześniej. Na pewno poinformuję o przebiegu sytuacji


To w końcu wykiwali cie czy ci się zdaje? Poł neta jak wspomniał Łukasz juz o tym pisze nie tylko my tu cos z przypadku. Twoja sprawa jak sie potoczy tak jak sie toczy juz to przypieczetuje na amen.
A jesli masz obawy to prosiłem cie juz o skany dokumentacji w temat dac. Nawet fotke telefonem :)
 
 
jordan233 
Moje A8


Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Sławek
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1510
Skąd: GBY
Wysłany: 2015-11-25, 22:58   

hadwao napisał/a:
jutro zadzwonię do ITM i poproszę o ekspertyzę biegłego sądowego. Proponuję wstrzymać się z obraźliwymi komentarzami na temat tej firmy ,aby znowu nie powstała taka sytuacja jak była wcześniej. Na pewno poinformuję o przebiegu sytuacji


Działaj działaj ,jak dla mnie to przegięcie.Bo jeżeli sie okaże tak jak mówią twoi mechanicy że skrzynia nawet nie była wyciągnieta za 7 koła to brak mi słów.
_________________
https://www.facebook.com/...100089709813366
 
 
hadwao 
Moje A8


Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Przemek
Jeżdzę: audi a8
Dołączył: 21 Wrz 2015
Posty: 92
Skąd: wołomin
Wysłany: 2015-11-25, 23:06   

Apophis napisał/a:
hadwao napisał/a:
Proponuję wstrzymać się z obraźliwymi komentarzami na temat tej firmy ,aby znowu nie powstała taka sytuacja jak była wcześniej. Na pewno poinformuję o przebiegu sytuacji


To w końcu wykiwali cie czy ci się zdaje? Poł neta jak wspomniał Łukasz juz o tym pisze nie tylko my tu cos z przypadku. Twoja sprawa jak sie potoczy tak jak sie toczy juz to przypieczetuje na amen.
A jesli masz obawy to prosiłem cie juz o skany dokumentacji w temat dac. Nawet fotke telefonem :)


Wstawiłem auto do warsztatu na wymianę elementu elastycznego i po rozmowie z mechanikami na temat skrzyni powiedzieli mi że na skrzyni oraz na wale jest wyciek i że nie ma żadnych oznak tego że byłą ona wyciągana. Załamany tym faktem opisałem tą sytuację na forum aby się poradzić co mam robić. Udam się na ekspertyzę biegłęgo i jak potwierdzą się przypuszczenia mechaników to będę działął dalej, a jeżeli okaże się że wprowadzili mnie w błąd to przeproszę firmę oficjalnie na forum. Dziwi mnie jednak to że po całkowitym remoncie po przejechaniu 100 km skrzynia cieknie a zgłaszany wyciek wału przed remontem dalej cieknie
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-25, 23:11   

Jesli cieknie to tak czy siak dali d..y w tej kasie to ja miałem skrzynke suchutka i czysciutka że jeśc z niej mogłeś. Nie ma co sie rozwodzić,działaj z rzeczoznawca i czekamy co sie bedzie dziać w sprawie.
 
 
hadwao 
Moje A8


Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Przemek
Jeżdzę: audi a8
Dołączył: 21 Wrz 2015
Posty: 92
Skąd: wołomin
Wysłany: 2015-11-25, 23:25   

Apophis napisał/a:
Jesli cieknie to tak czy siak dali d..y w tej kasie to ja miałem skrzynke suchutka i czysciutka że jeśc z niej mogłeś. Nie ma co sie rozwodzić,działaj z rzeczoznawca i czekamy co sie bedzie dziać w sprawie.



Moja skrzynia jest brudna i dodatkowo uwalona olejem
 
 
krzychu22.p1i 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: ZF
Zasilanie: PB
Imię: Krzysiek
Jeżdzę: sporadycznie
Pomógł: 127 razy
Dołączył: 14 Sie 2011
Posty: 3150
Skąd: Oderwany od rzeczywistości
Wysłany: 2015-11-26, 00:15   

W skład naprawy za 7k zł wchodziło uszczelnienie skrzyni więc skoro cieknie to ktoś ewidentnie dał ciała.. To już jest przegięcie w tej kwocie i to jeszcze bez kosza wstecznego. Konwerter nawet w tej kwocie to spokojnie nowy a nie regenerowany..
_________________
 
 
FOSS 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tip.Sport F1
Zasilanie: PB
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 189 razy
Wiek: 48
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 5844
Skąd: WPR
Wysłany: 2015-11-26, 00:39   

majkaistefan napisał/a:
-mnie wystarczyl opis jak wymieniaja olej w skrzyni "kolegi" FOSS.Bardzo goraco polecal.

Widzę, że znowu postanowiłeś załatwić coś przez forum (maila nie otrzymałem, telefon nie dzwonił).

No ale skoro koniecznie chciałeś "wywołać mnie to tablicy" to do rzeczy....

Polecałem firmę MID-PARTS, przyznaję że tak właśnie było.
Co więcej, nie widzę w tym nic dziwnego ani nic złego - swego czasu robiłem tam parę rzeczy i mi akurat zrobiono dobrze. Poza mną zrobiło tam skrzynie jeszcze kilku kolegów i u nich też było wszystko dobrze więc czemu niby miałem nie polecać?...
Niestety Stefan, szklana kula nie działa a wróżką nie jestem - 2 lata temu nie mogłem wiedzieć, że jakość usług tego warsztatu istotnie się zmieni.


Jeżeli twierdzisz inaczej to proszę, wskaż palcem kiedy ostatni raz polecałem tą firmę?
I wskaż palcem gdzie opisywałem jak w moim aucie przebiegła wymiana oleju w skrzyni biegów bo ja sobie nic takiego nie przypominam.... czekam.

Z google potrafisz korzystać to z forumową wyszukiwarką też sobie poradzisz....
dla ułatwienia link (żeby nie było, że akurat u ciebie tego tam nie ma): http://www.a8team.pl/search.htm
W polu "Szukaj Słów Kluczowych" wpisujesz "mid*" a w polu "Szukaj Autora" wpisujesz "FOSS"

To jak już się zapoznasz z wynikami wyszukiwania to pokaż teraz wszystkim publicznie jakie to ciekawe rzeczy tam wypisywałem i jak "gorąco" polecałem tą firmę i jak opisywałem całą wymianę w moim aucie i kiedy konkretnie to pisałem (data i godzina jest przy każdym poscie).

majkaistefan napisał/a:
Pozniej sie okazalo ze to nie jedyny "kwiatek" a wrecz caly bukiet...

Jaki znowuż "kwiatek" i jakiż znowuż "bukiet"?
Widzę, że na temat mojego auta wiesz więcej niż ja sam i kilku innych kolegów... no ciekawostka, prawie jak z programu "Sensacje XX wieku" <faktycznie>

Tak jak już kiedyś pisałem olej w skrzyni zmieniałem w nim 3 razy - pierwszy raz przy około 190kkm, później 250kkm i ostatni raz na przełomie marca i kwietnia zeszłego roku coś w okolicach 300kkm - coś w tym złego?
Niedawno w ASO zrobiłem również update softu w sterowniku skrzyni - czy to coś złego?
Teraz mam najechane coś ponad 350kkm i o dziwo wciąż jeszcze jeździ.

Daj spokój - jeżeli jeszcze tego nie zauważyłeś to twoje wypowiedzi z podtekstem personalnym i jakimś dziwnym zawoalowanym przekazem nie tylko nie bawią ale też niestety nic mądrego do tematu nie wnoszą :/
_________________
* FOSS motorsport * (PL-Warszawa)
inspekcje przed zakupem
serwis, części zamienne nowe i używane
serwis mobilny, serwis door2door
modyfikacje, przeróbki, tuning

-
 
 
hadwao 
Moje A8


Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Przemek
Jeżdzę: audi a8
Dołączył: 21 Wrz 2015
Posty: 92
Skąd: wołomin
Wysłany: 2015-11-27, 08:56   

Jestem po wstępnych rozmowach z firmą i przed wizytą u biegłego sądowego. Proszę administrację strony o zamknięcie tego tematu do momentu kiedy sprawa się nie wyjaśni. Na pewno poinformuję was jak sprawa się skończyła.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.