Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
[D2 99 4.2PB/LPG ] Wlot powietrza...Klapki zamykaja po wła  
Autor Wiadomość
pudloc86 
Moje A8



Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Mateusz
Jeżdzę: A8 D2
Wiek: 37
Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 114
Skąd: Dąbrowa Tarnowska
Wysłany: 2012-04-29, 13:20   [D2 99 4.2PB/LPG ] Wlot powietrza...Klapki zamykaja po wła

Witam mam pytanie dla użytkowników postaram sie to opisać jak najlepiej będę potrafił bo mi zastanwia czy klapki wlotu powietrza do kabiny powiny być zamkniete przy wlaczonej klimie

W sobote kupiłem środek do czyszczenia odgrzybienia kanalików do powietrza co idą do kabiny od dmuchawy. Sciągnałem kratke co jest pod maska na śrdku zeby było lepsze dojscie do wpuszczania pianki do czyszenia kanałów dmuchawy. Na pojemniku pisze ze klima mam być właczona na jakies 15 minut. żrobiłem to tak wpusciłem i właczyłem klime, ale zastanawia mnie jedna sprawa po właczeniu klimatyzacji (Czyli wylaczenia ECON)
zamykaja sie klapki. Zwróciłem na to uwage z tego wzgledu ze Obieg Zamkniety był NIE WŁACZONY szczałaka do okoła nie świecila po wyłaczeniu klimatyzacji klapki sie otwieraja czy to jest normalne zachowanie w tym modelu czy u mnie jest cos nie tak. Ale zauwazyłem ze jak jest klima wyłaczona i Wlacze obiek zamkniety to klapki sie tez zamykaja wyłacze i otwierają. Dla mnie na normalne myslenie powino być ze włacze klime to powietrze pobiera z zewnątrz a po wlaczeniu obiegu zamknietego powiny się zamknąc.....Może ktoś mi podpowie czy ktoś się z tym spotkaly bo ten temat mnie caly czas zastanwia i mysle ze tak nie powino być....Dziekuje z gory za odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich na forum czekam na wasze opinie :->
_________________
pudloc86
Audi A8 4.2 V8
 
 
LUKAS 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic F1
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Łukasz
Jeżdzę: Audi A8 D3
Pomógł: 3 razy
Wiek: 40
Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 303
Skąd: Ełk / Warszawa
Wysłany: 2012-05-14, 22:17   

walczę z klimą już od paru dni u mnie walnięte sa silniczki i powyrabiane tulejki te co obracają łopatki i do tego są łopatki pordzewiałe ale na klimie u mnie jak sprawdzałem na dobrym silniczku to nie zamykały się do końca, owszem chodzą łopatki ale to wszystko reguluje klimatronic np jak zrobisz nawiew na maxa to powinny łopatki otworzyć się na max czym słabszy nawiew to łopatki się ustawiają te pierwsze oraz drugie za wentylatorem pod podszybiu
może jak właczasz klimę to poprostu ci nawiew się zmniejsza wraz z klapkami zobacz sam
 
 
pudloc86 
Moje A8



Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Mateusz
Jeżdzę: A8 D2
Wiek: 37
Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 114
Skąd: Dąbrowa Tarnowska
Wysłany: 2012-05-17, 03:36   

Zastranawiam sie czy np jak ustawie na 18 stopni to kalpki sie zamykaja klima schłodzi autro a potem otwiera jezeli jest sterowana sama. Bo jak wylacze klime to klapki sie otwieraja ale sprawdzałem na najmniejszym stopniu 18
_________________
pudloc86
Audi A8 4.2 V8
 
 
FOSS 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tip.Sport F1
Zasilanie: PB
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 189 razy
Wiek: 48
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 5844
Skąd: WPR
Wysłany: 2012-06-14, 00:43   

lukas28 napisał/a:
walczę z klimą już od paru dni u mnie walnięte sa silniczki i powyrabiane tulejki te co obracają łopatki i do tego są łopatki pordzewiałe...

Jak potrzebujesz pomocy to dzwoń... jakbyś czegoś potrzebował to mam do sprzedania cały kompletny zespół nawiewów do po-lifta ze wszystkimi klapami, silniczkami i nagrzewnicami ;-)
_________________
* FOSS motorsport * (PL-Warszawa)
inspekcje przed zakupem
serwis, części zamienne nowe i używane
serwis mobilny, serwis door2door
modyfikacje, przeróbki, tuning

-
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.