Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
[D2 ALL ] A8 z relingami lub bagażnikiem  
Autor Wiadomość
jojo-jar 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Krzysztof
Jeżdzę: D3 4.2, D2 4.2,
Pomógł: 2 razy
Wiek: 42
Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 205
Skąd: Jarosław
Wysłany: 2012-07-06, 23:50   [D2 ALL ] A8 z relingami lub bagażnikiem

Panowie szukam fotek D2 z relingami. Moze byc tez z trumną na dachu. Widział ktos taki zestaw?? Ma ktos fotke?? Szukałem ale nic nie znalazłem.
 
 
robertas 
Moje A8



Rocznik: 1997
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Robert
Jeżdzę: A8 D2, D3, Allroad, 80
Pomógł: 17 razy
Wiek: 36
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 1605
Skąd: ślask
Wysłany: 2012-07-07, 00:10   

Chyba nie bylo czegos takiego jak limzyna z relingami...takie cosik to tylko w kombiaczu drogi kolego...jak juz to trumna...ale relingow nie bylo i chyba nie bedzie w aucie typu Limo ;)
_________________
Klimatyzacja problem Audi.
Amortyzatory, sprężyny, drążki, wahacze, łączniki, stabilizatory Audi.
 
 
123mielony 
Moje A8



Rocznik: 2005
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tiptronic F1
Zasilanie: PB
Imię: Krzysiek
Jeżdzę: D3
Pomógł: 47 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 1828
Skąd: Biłgoraj
Wysłany: 2012-07-07, 10:01   

Ja gdzieś takie zestawienie widziałem tyle że w D3 i w6yglądało to deko dziwnie.
 
 
dice111 
Master MOD



Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB
Imię: AHC
Jeżdzę: S8 D2 MTM
Pomógł: 245 razy
Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 5071
Skąd: Těšin
Wysłany: 2012-07-07, 19:35   

http://www.bergfiles.com/i/bf49bf9311h32i0
_________________
Black Cars Matters
 
 
jojo-jar 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Krzysztof
Jeżdzę: D3 4.2, D2 4.2,
Pomógł: 2 razy
Wiek: 42
Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 205
Skąd: Jarosław
Wysłany: 2012-07-07, 22:15   

chodzi mi o takie relingi:

http://allegro.pl/bagazni...2448010700.html

i do tego trumna. Ma ktos fotki??
 
 
CIERNI 
Użytkownik



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Marcin
Jeżdzę: A8 D2
Pomógł: 2 razy
Wiek: 40
Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 47
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2012-07-08, 00:45   

Hej. Ja mam takie relingi do swojego D2, kupiłem je w zeszłym roku i przejeździłem zimę z nimi na aucie tylko kurcze nie wiem czy robiłem jakieś foto, muszę poszukać w wolnej chwili... Jeśli chodzi o wygląd auta to nie wygląda to najgorzej ;-)
_________________
Audi A8 4.2 (AQF) FL quattro tiptronic
 
 
jojo-jar 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Krzysztof
Jeżdzę: D3 4.2, D2 4.2,
Pomógł: 2 razy
Wiek: 42
Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 205
Skąd: Jarosław
Wysłany: 2012-07-08, 11:49   

poszukaj fotki :-)
 
 
FOSS 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tip.Sport F1
Zasilanie: PB
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 189 razy
Wiek: 48
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 5844
Skąd: WPR
Wysłany: 2012-07-08, 19:20   

Ja na dłuższe urlopy często pakuję się w boxa... poniżej fotka mojego S8:



Na D3-kę też zakładałem ale fotki jakoś nie mogę znaleźć żadnej ;-)
_________________
* FOSS motorsport * (PL-Warszawa)
inspekcje przed zakupem
serwis, części zamienne nowe i używane
serwis mobilny, serwis door2door
modyfikacje, przeróbki, tuning

-
 
 
jojo-jar 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Krzysztof
Jeżdzę: D3 4.2, D2 4.2,
Pomógł: 2 razy
Wiek: 42
Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 205
Skąd: Jarosław
Wysłany: 2012-07-08, 21:39   

ooo dzieki Fossu, o to mi chodziło :-)
 
 
audik 
Moje A8



Rocznik: 2001
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tip
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Artur
Jeżdzę: A8 D2
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 84
Skąd: CRACOVIE
Wysłany: 2012-07-10, 14:50   

też niedawno sprawdzałem, ceny bagażnika co by rowery wstawić, niestety o mało mnie nie zabiły :D Alternatywą jest bagażnik na hak, albo na passata :mrgreen:
_________________
no i "ni mom" A8 :/
 
 
darius30 
Użytkownik


Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Darek
Jeżdzę: A8
Dołączył: 07 Paź 2009
Posty: 38
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2012-08-02, 14:22   

audik napisał/a:
też niedawno sprawdzałem, ceny bagażnika co by rowery wstawić, niestety o mało mnie nie zabiły :D Alternatywą jest bagażnik na hak, albo na passata :mrgreen:


THULE produkuje fajne bagażniki na hak, sam myślę o jego kupnie
 
 
sebos17 
Moje A8



Rocznik: 2005
Silnik cm3: 4.8
Skrzynia: 6HP
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Sebastian
Jeżdzę: X5 E53 4.8is
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 623
Skąd: Bielsk Podlaski
Wysłany: 2012-08-04, 08:13   

Do póki nie wiedziałem co do wózek dziecięcy i towarzyszący temu cały asortyment to myślałem że w samochodzie mam mega duży bagażnik :-P
Ostatnimi czasy zrozumiałem, że jadąc na wczasy nie mogę zabrać nic dla siebie ponieważ dziecko i żona zajmują całą przestrzeń ładunkową naszej eSy :shock: pozostał mi jedynie schowek pasażera, gdzie jak wiadomo, po za dokumentami za dużo nie włożę :mrgreen:
Szybko zamówiłem oryginalne mocowania dachowe do D2 (używane rzecz jasna udało się ustrzelić), pozostaje jeszcze pytanie nie łatwe, jaki BOX kupić?
FOSS, jako że się pochwaliłeś zdjęciem to może coś doradzisz? ;-)
Tak samo prośba do innych którzy mają doświadczenie w tego rodzaju bagażnikach, co wybrać wąski i długi czy krótki i szeroki? Do jakiej długości box będzie dobrze wyglądał na D2? W planach jest wożenie nart zimą, a latem rowerów tak więc chyba raczej wąski będzie bardziej optymalny, jednak nie chcę na siłę trzymać się tej tezy. Czy skupić się na markowych i zarazem drogich boxach, czy warto może poszukać czegoś tańszego i nie koniecznie gorszego?
Na koniec, moje auto jest czarne, jaki kolor boxa kupić? Czarny ładnie by się komponował, jednak jasny mniej się nagrzewa... :-/

Za wszystkie porady z góry dziękuję! :-)

Byłbym zapomniał, z jaką bezpieczną maksymalną prędkością można jeździć z takim boxem? :-P (oczywiście mowa o autostradach i to niemieckich :mrgreen: )

FOSS, jeszcze pytanie do Ciebie, czy mocowania dachowe mają jakieś konkretne miejsca na to przeznaczone, czy po prostu przykręcam i już jak pasuje? Czy trzeba na coś zwrócić uwagę zakładając mocowania aby czegoś nie uszkodzić? Może i banalne pytania, ale nigdy tego nie robiłem :oops:
_________________

 
 
FOSS 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tip.Sport F1
Zasilanie: PB
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 189 razy
Wiek: 48
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 5844
Skąd: WPR
Wysłany: 2012-08-04, 12:15   

sebos17 napisał/a:
Do póki nie wiedziałem co do wózek dziecięcy i towarzyszący temu cały asortyment to myślałem że w samochodzie mam mega duży bagażnik :-P
Ostatnimi czasy zrozumiałem, że jadąc na wczasy nie mogę zabrać nic dla siebie ponieważ dziecko i żona zajmują całą przestrzeń ładunkową naszej eSy :shock: pozostał mi jedynie schowek pasażera, gdzie jak wiadomo, po za dokumentami za dużo nie włożę :mrgreen:

Skądś to znam... rok temu jak jechaliśmy nad morze moja żona pyta czy bierzemy boxa na dach... miałem dylemat bo moja młodsza córcia wyrosła już z wózka i przez chwilę miałem nadzieję spakować się tylko w bagażnik i do środka auta... ale pomyślałem, że lepiej wziąć boxa i do środka auta nie pakować już nic... powiedziałem żonie że bierzemy boxa noi to był błąd... mimo braku wózka spakowała tyle rzeczy że zapakowałem całego boxa, bagażnik i jeszcze do środka auta musiałem włożyć jakieś drobne reklamówki... tym samym potwierdziła się życiowa prawda że kobieta potrafi zagospodarować każdą wolną przestrzeń bagażową :mrgreen:

sebos17 napisał/a:
Szybko zamówiłem oryginalne mocowania dachowe do D2 (używane rzecz jasna udało się ustrzelić), pozostaje jeszcze pytanie nie łatwe, jaki BOX kupić?
FOSS, jako że się pochwaliłeś zdjęciem to może coś doradzisz? ;-)
Tak samo prośba do innych którzy mają doświadczenie w tego rodzaju bagażnikach, co wybrać wąski i długi czy krótki i szeroki? Do jakiej długości box będzie dobrze wyglądał na D2? W planach jest wożenie nart zimą, a latem rowerów tak więc chyba raczej wąski będzie bardziej optymalny, jednak nie chcę na siłę trzymać się tej tezy. Czy skupić się na markowych i zarazem drogich boxach, czy warto może poszukać czegoś tańszego i nie koniecznie gorszego?

Mój box jest długi i wąski... jak go postawie pionowo to jest wyższy ode mnie czyli ma około 190-200cm... narty wchodzą bez problemu... kiedy stoi w garażu wydaje się naprawdę duży ale po założeniu na samochód już nie przeraża swoimi gabarytami, przy wielkości ósemki box wydaje się niezbyt duży ;-)

Osobiście polecam podobny do mojego, wąski i długi... w niego spokojnie włożysz narty z którymi możesz mieć problem w krótkim box-ie... poza tym mając box długi i wąski nie zajmujesz całej powierzchni dachu więc jadąc na wakacje możesz box zamocować na jednej stronie a po drugiej stronie dachu na dodatkowych szynach zamocować rowery ;-)

sebos17 napisał/a:
Na koniec, moje auto jest czarne, jaki kolor boxa kupić? Czarny ładnie by się komponował, jednak jasny mniej się nagrzewa... :-/

Osobiście też myślałem o czarnym ale ten który mam zupełnie mi nie przeszkadza... no chyba że kupisz w czarnej perle ale w to raczej wątpię :-P


sebos17 napisał/a:
Byłbym zapomniał, z jaką bezpieczną maksymalną prędkością można jeździć z takim boxem? :-P (oczywiście mowa o autostradach i to niemieckich :mrgreen: )

Powiem Ci że pierwsze kilometry są koszmarne... delikatnie szumi już powyżej 50km/h i szum ten wzrasta oczywiście wraz ze wzrostem prędkości. Kiedy już się przyzwyczaisz to nowych dźwięków zaczniesz jechać trochę szybciej... z moich testów wynika że można spokojnie podróżować 140-160km/h więc właściwie po Polsce z rodziną na pokładzie jest wystarczająco.

sebos17 napisał/a:
FOSS, jeszcze pytanie do Ciebie, czy mocowania dachowe mają jakieś konkretne miejsca na to przeznaczone, czy po prostu przykręcam i już jak pasuje? Czy trzeba na coś zwrócić uwagę zakładając mocowania aby czegoś nie uszkodzić? Może i banalne pytania, ale nigdy tego nie robiłem :oops:

Ja ma akurat komplet Thule (poprzeczki i box) i razem z poprzeczkami (kupowałem nowe) dostałem instrukcję mocowania - opisano tam szczegółowo odległości mierzone od krawędzi szyby... niestety nie wiem gdzie mam tą instrukcję, nauczyłem się robić to na wyczucie... staram się aby przede wszystkim było równo i w miarę blisko dachu (oczywiście nie za nisko, tak abym mógł spokojnie otworzyć szyberdach). Tylne mocowania box powinien mieć regulowane (przynajmniej u mnie tak jest) więc wstępnie ustawiona tylna poprzeczka nie musi być dopasowana idealnie pod dziury.
Reszta rzeczy na które należy zwrócić uwagę to już normalne dla każdego czyli uważać na uszczelki drzwi co by ich nie pozaginać czy zerknąć na gumy od poprzeczek czy jakiegoś piachu na nich nie ma żeby sobie dachu nie porysować ;-)
_________________
* FOSS motorsport * (PL-Warszawa)
inspekcje przed zakupem
serwis, części zamienne nowe i używane
serwis mobilny, serwis door2door
modyfikacje, przeróbki, tuning

-
 
 
sebos17 
Moje A8



Rocznik: 2005
Silnik cm3: 4.8
Skrzynia: 6HP
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Sebastian
Jeżdzę: X5 E53 4.8is
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 623
Skąd: Bielsk Podlaski
Wysłany: 2012-08-05, 17:50   

FOSS, Jak zwykle można na Ciebie liczyć ;-)
Na najbliższy wyjazd chyba raczej wypożyczę jakiegoś boxa i zobaczę jak to się z tym jeździ i ile realnie można tam napakować klamotów.
Instrukcji montażu nie dostanę do tych mocowań, mam nadzieję że nie jest to szczególnie trudno i nic nie spartaczę ;-)
_________________

 
 
FOSS 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tip.Sport F1
Zasilanie: PB
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 189 razy
Wiek: 48
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 5844
Skąd: WPR
Wysłany: 2012-08-05, 18:40   

Do poprzedniej wypowiedzi dodam tylko że nieświadomie skłamałem... nie mierzyłem wcześniej swojego boxa i pamiętałem tylko że jest większy ode mnie a nie chciałem przesadzić... wczoraj zerknąłem na niego w garażu i okazuje się że jest sporo większy ode mnie bo ma długości około 220-230cm...
a na samochodzie na taki duży nie wygląda :lol:
_________________
* FOSS motorsport * (PL-Warszawa)
inspekcje przed zakupem
serwis, części zamienne nowe i używane
serwis mobilny, serwis door2door
modyfikacje, przeróbki, tuning

-
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.