Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
[D2 ALL ] Urządzenie multimedialne RNS-E Chińczyk.  
Autor Wiadomość
robertas 
Moje A8



Rocznik: 1997
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Robert
Jeżdzę: A8 D2, D3, Allroad, 80
Pomógł: 17 razy
Wiek: 36
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 1605
Skąd: ślask
Wysłany: 2012-10-29, 20:54   

tomi5, jak chcesz to mam chyba nawet od Iwa numer telefonu :)
_________________
Klimatyzacja problem Audi.
Amortyzatory, sprężyny, drążki, wahacze, łączniki, stabilizatory Audi.
 
 
tomi5 
Moje A8


Rocznik: 2005
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Tomek
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 812
Skąd: Lubin
Wysłany: 2012-10-29, 21:48   

Już dzwoniłem :) Umówiliśmy się na następny tydzień.
Co do radia już podłączyłem, teraz zaczynam je testować :)
_________________
Forum Audi A6.
Forum Audi A8.
 
 
krzychu22.p1i 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: ZF
Zasilanie: PB
Imię: Krzysiek
Jeżdzę: sporadycznie
Pomógł: 127 razy
Dołączył: 14 Sie 2011
Posty: 3150
Skąd: Oderwany od rzeczywistości
Wysłany: 2012-10-29, 21:59   

I jaka jest funkcjonalność tego urządzonka? Daje radę?:D
_________________
 
 
tomi5 
Moje A8


Rocznik: 2005
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Tomek
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 812
Skąd: Lubin
Wysłany: 2012-10-30, 10:37   

Mam parę uwag co do urządzenia, ale więcej będę mógł powiedzieć jak je poużywam trochę.
jeśli chodzi o dźwięk i obraz nie mam zastrzeżeń, jedynie przy wyciszonym radiu słychać piszczenie w głośnikach równomierne z dodawaniem gazu, może jakiś filtr będę musiał zastosować na kable zasilające.
Tak jak wspominałem wcześniej urządzenie nie zawsze wczytuje USB, ale jak juz je wczyta to działa wysmienicie.
Nawigacja trochę sie tnie i zawiesza, muszę sprawdzić jakąś inną wersję automapy bądź inny program nawigacyjny
Kartę SD wczytuje bardzo szybko i bez problemów, jedynie co wczoraj zauważyłem filmik z Sunrise tnie trochę dźwięk, na USB leci płynnie.
No i kolejną rzeczą mnie irytującą jest właśnie slot kart SD, a mianowicie, są 2 sloty nazwane SD DVD i SD GPS.
W samym urządzeniu są foldery, Muzyka, Zdjęcia, Film, są to tak jak by program do odtwarzania w/w funkcji, ale mozna z nich korzystać pod warunkiem że karta SD jest w slocie GPS w slocie DVD nie widzi w ogóle karty.
Zrobię parę fotek to wkleję.
Pisałem do Mad_Max-a na A6klub jak mu sie to urządzenie spisuje, ale On chyba nie ma czasu na takie pierdoły :) kilka wiadomości i 0 odpowiedzi :(
_________________
Forum Audi A6.
Forum Audi A8.
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-30, 11:38   

Co do tnącej sie navi to jak nie pomoże lepsza mapa to pozostaje tylko szukac lepszego umiejscowienia anteny lub wogule lepszej anteny.
Swego czasu tez do MadMaxa pisałem w pewnych sprawach nawet na gg i zawsze zero reakcji :mrgreen:
Jako że to jest "okazyjne" urządzonko to nie mozna oczekiwac że wszystko bedzie hulało jak ta lala :)
 
 
mdamian 
Moje A8



Rocznik: 2002
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D2 , A8 D3
Pomógł: 84 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 2107
Skąd: 3-miasto
Wysłany: 2012-10-30, 12:10   

tomi5 napisał/a:
jedynie przy wyciszonym radiu słychać piszczenie w głośnikach równomierne z dodawaniem gazu, może jakiś filtr będę musiał zastosować na kable zasilające.

Jeśli piszczy to gdzieś brakuje masy , przerabiałem to u siebie , im większe obroty , tym mocniej piszczało .
_________________
Nie ma to jak 4.2 Quattro :)
Ps:
Wymiana uszczelki pod pokrywą zaworów - Audi A6. :)
Wypalanie DPF Audi A6 i A8. :)
Audi A6 C5. Brak RDS w FIS. :)
 
 
tomi5 
Moje A8


Rocznik: 2005
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Tomek
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 812
Skąd: Lubin
Wysłany: 2012-10-30, 12:51   

mdamian napisał/a:
tomi5 napisał/a:
jedynie przy wyciszonym radiu słychać piszczenie w głośnikach równomierne z dodawaniem gazu, może jakiś filtr będę musiał zastosować na kable zasilające.

Jeśli piszczy to gdzieś brakuje masy , przerabiałem to u siebie , im większe obroty , tym mocniej piszczało .


Dokładnie jak by jakas turbinka :p

Co do anteny GPS jak był by z nia problem to by wyświetlało słaby sygnał GPS, albo brak sygnału.

Tak siedzę i myśle o tej masie i właśnie przyszło mi do głowy że nie podłączyłem jeszcze tego kabelka masowego który oryginalnie jest wpięty w obudowę RNS-D

[ Dodano: 2012-10-30, 17:27 ]
A więc tak, urządzenie jest chyba troszkę wybredne, wrzuciłem innego pendriva (bardziej firmowego sandisc) i działa bez problemu, oczywiście sformatowany na system plików FAT32 jak poprzednie 2 jakieś nie firmowe :)
Co do odtwarzania z SD DVD tnie tylko tego Sunrise może dlatego że duży rozmiar pliku, filmy po 700Mb odtwarza płynnie i bez problemów jedyny minus nie ma Pl znaków zamiast nich są znaczki :)

Co do samej navi wrzuciłem tą samą AutoMapę tylko z mapą PL i na kartę 2GB i tu w ogóle zonk, zawieszka już przy pierwszym kliknięciu palcem, natomiast karta 4GB z AutoMapą EU działa ale potrafi sie zawiesić, podczas nawigowania. Tak sobie porównałem obydwie karty i nasuwa mi się myśl, karta 2GB jest to najzwyklejsza karta która łapie od razy zwiechę, natomiast karta 4GB gdzie jest cala Europa i odpala sie normalnie jest to karta SDHC class, 4 być może jak bym kupił taka sama kartę tylko class 10 problem z zawiechami by zniknął. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.