Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
[D2 preFL ALL ] Kierunkowskazy - oryginał czy podróba?  
Autor Wiadomość
mlody91 
Moje A8


Rocznik: 1997
Silnik cm3: 6.0
Skrzynia: Tip
Zasilanie: PB
Imię: Mateusz
Jeżdzę: S8 manual & W12 D2
Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 202
Skąd: LBN
Wysłany: 2013-03-19, 00:03   [D2 preFL ALL ] Kierunkowskazy - oryginał czy podróba?

Witam, panowie kupiłem kieruneczki do mojej a8meczki, poniewaz tamte mi sie odklejały no I.... zakupiłem je na tej oto aukcji http://moto.allegro.pl/ki...3011040216.html , Kierunki Bosch Oryginał super, dostałem je po tygodniu okazuje sie ze sa firmy Magneti Marelli , napiałem do sprzedawcy co to ma byc, odpisal mi dosc szybko, ze cytuje "to jest oryginał
od pewnego czasu dla Boscha kierunki produkuje Magneti marelli i nawet jak by pan zamówił w Boschu to by pan takie dostał
jak by pan poszedł do salonu Audi też by pan takie dostał"

Na zdjeciu ewidentnie widać napis Bosch czego na moich nie ma bo są Magneti Marelli , to juz wprowadza błąd. PROSZE O OPINIE czy ktoś sie zna ten temat bo ja nie niestety nie.
Dziekuje z góry Panowie:)
_________________
Audi Ojczyzno moja, tyś jest jak zdrowie, ile Cie trzeba cenić ten tylko się dowie kto Cię stracił...
 
 
Danio 
Moje A8



Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Daniel
Jeżdzę: A8 D2 FL
Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 195
Skąd: Długołęka/Wrocław
Wysłany: 2013-03-19, 00:32   Re: kupiłem kierunkowskazy do mojejA8 OSZUKAŁ MNIE SPRZEDAWC

mlody91 napisał/a:
Witam, panowie kupiłem kieruneczki do mojej a8meczki, poniewaz tamte mi sie odklejały no I.... zakupiłem je na tej oto aukcji http://moto.allegro.pl/ki...3011040216.html , Kierunki Bosch Oryginał super, dostałem je po tygodniu okazuje sie ze sa firmy Magneti Marelli , napiałem do sprzedawcy co to ma byc, odpisal mi dosc szybko, ze cytuje "to jest oryginał
od pewnego czasu dla Boscha kierunki produkuje Magneti marelli i nawet jak by pan zamówił w Boschu to by pan takie dostał
jak by pan poszedł do salonu Audi też by pan takie dostał"

Na zdjeciu ewidentnie widać napis Bosch czego na moich nie ma bo są Magneti Marelli , to juz wprowadza błąd. PROSZE O OPINIE czy ktoś sie zna ten temat bo ja nie niestety nie.
Dziekuje z góry Panowie:)

Może magneti robi dla boscha, najlepiej zadzwoń do ASO i zapytaj jakiej firmy sprzedają,
a jeżeli wyglądem są identyczne to ja bym się nie przejmował w koncu magneti to tez ceniona marka (fakt faktem sciema na all...o)
_________________
Automatycznie Uwikłany Dodatkowymi Inwestycjami
 
 
dice111 
Master MOD



Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB
Imię: AHC
Jeżdzę: S8 D2 MTM
Pomógł: 245 razy
Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 5075
Skąd: Těšin
Wysłany: 2013-03-19, 00:36   

Kierunki, przednie klosze etc nie kupisz juz jako BOSCH, wszystko pakuje MM, nie masz sie czym martwic.
_________________
Black Cars Matters
 
 
Ara$ 
Moje A8


Rocznik: 2002
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic FUM
Zasilanie: PB+LPG
Imię: ?
Jeżdzę: A8L D2 AUW
Pomógł: 2 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 444
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-03-19, 10:50   

Kolego masz w regulaminie sprzedawcy napisane:
http://allegro.pl/my_page.php?uid=1625471

"Każdy nowy towar zakupiony w opcji Kup Teraz można zwrócić bez podania przyczyny w terminie 10dni. Zwrot możliwy jedynie jesli towar jest nie uszkodzony" oczywiście na Twój koszt.
Jeżeli chcesz odzyskać z kosztami przesyłki po prostu zgłoś naruszenie do administracji allegro. Generalnie powinieneś dostać to co na zdjęciu i zgodnie z opisem, czyli Bosch.
_________________

 
 
krzychu22.p1i 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: ZF
Zasilanie: PB
Imię: Krzysiek
Jeżdzę: sporadycznie
Pomógł: 127 razy
Dołączył: 14 Sie 2011
Posty: 3150
Skąd: Oderwany od rzeczywistości
Wysłany: 2013-03-19, 11:15   

Jeśli w aukcji było drobnym maczkiem napisane "zdjęcie podglądowe" lub "przedmiot może się różnić od tego na zdjęciu" to raczej dużo nie zawojujesz powołując się na same fotki.
_________________
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-19, 13:18   

Ja nie wiem o co ta wojna i po co ten temat?? :shock: Juz dawno sie informowałem ze niema BOSHa bo przejeło te działke MM i to są te same produkty tylko z innym emblemacikiem. ;-)
Szczerze to bym sie wkurzył na miejscu sprzedawcy jak by mi ktos cudował o taką pierdółkę.
Co innego jak zamawiam ori a dostaje ledwie sie trzymające kupy i niespasowane Made in CHRL ale tu nie ma takiego przypadku. ;-)
 
 
tutenhamon 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4,2
Skrzynia: tiptronik f1 GQF
Zasilanie: PB
Imię: Artur
Jeżdzę: A8 D3 BFM
Pomógł: 26 razy
Wiek: 54
Dołączył: 19 Maj 2009
Posty: 1135
Skąd: Choszczno
Wysłany: 2013-03-19, 16:28   

Nie ma się czym przejmować , z wyglądu są identyczne właśnie sprawdzałem bo mam stare w piwnicy . A zmieniałem żeby były czyściutkie w wewnątrz . ;-)
_________________
Klimatyzacja problem Audi.
Amortyzatory, sprężyny, drążki, wahacze, łączniki, stabilizatory Audi.
 
 
mlody91 
Moje A8


Rocznik: 1997
Silnik cm3: 6.0
Skrzynia: Tip
Zasilanie: PB
Imię: Mateusz
Jeżdzę: S8 manual & W12 D2
Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 202
Skąd: LBN
Wysłany: 2013-03-19, 17:13   

ja sie nie przejmuje, że one nie bedą pasować bo są, identyczne, ładne wszystko okey, tylko na aukcji pownno być napisane, Kierunki Firmy Magneti Morelli a nie BOSCH! to jest moim zdaniem wprowadzenie klienta w błąd. Gdybym chciał kupić Chińskie jakieś zamienniki to bym nie zamawiał Boscha. Ale skoro mówicie ze MM robi kierunki dla boscha to sprawa załatwiona, poprostu chciałem sie dowiedziec co i jak :) pozdrawiam :mrgreen:
_________________
Audi Ojczyzno moja, tyś jest jak zdrowie, ile Cie trzeba cenić ten tylko się dowie kto Cię stracił...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.