Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
[D3 03 4.2MPI/LPG ] Antynapad handsfree  
Autor Wiadomość
gizmo07
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-25, 20:11   [D3 03 4.2MPI/LPG ] Antynapad handsfree

Witam!
Jak zakodowac pilota antynapadowego handsfree?
Auto normalnie odpalam klasycznym kluczykiem, ale oprocz tego mam jeszcze antynapadowego, szarego pilota "handsfree". Ponoc to oryginalne rozwiazanie, nie zadne dostawiane.
Jeden pilot mam niezakodowany i mi buzzer skrzeczy, kontrolki sie pala, symbol hamulca postojowego z piorunkami i generalnie auto sie blokuje

A wiec pytam jak wyzej.
 
 
FOSS 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tip.Sport F1
Zasilanie: PB
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 189 razy
Wiek: 48
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 5844
Skąd: WPR
Wysłany: 2011-10-26, 12:10   

gizmo07 napisał/a:
Auto normalnie odpalam klasycznym kluczykiem, ale oprocz tego mam jeszcze antynapadowego, szarego pilota "handsfree". Ponoc to oryginalne rozwiazanie, nie zadne dostawiane.

W branży pracuję od ładnych kilku lat i nie widziałem jeszcze fabrycznego dodatkowego pilota tylko od antynapadu :shock: zrób kilka foto (najlepiej jakby na jednym z nich był numer części Audi) to uwierzę a przy okazji sprawdzę Ci co to za ustrojstwo.
_________________
* FOSS motorsport * (PL-Warszawa)
inspekcje przed zakupem
serwis, części zamienne nowe i używane
serwis mobilny, serwis door2door
modyfikacje, przeróbki, tuning

-
 
 
gizmo07
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-26, 14:13   

Rozebralem wszystko pod kierownica i znalazlem centralke tego ustrojstwa..
Centralka niestety jest bez oznaczen. Nie ma nawet napisu MADE IN CHINA.

Zestaw podobny do tego:

Pilot mam identyczny jak w tym zestawie. Centralke mam bez oznaczen i inaczej wyglada wpięcie do niej. Mam rowniez mikropczysk i glosnik. U mnie nie ma diody.
Hełp.

Zadzwonilem do ASO w moim miescie i powiedzialem ze stoje na drodze i samochod na mnie krzyczy, zgasl i pala sie kontrolki to juz od razu mi powiedzieli "siadla bateria w antynapadzie". I tak z druga karta zagadal od razu.

Kodowanie pewnie u nich jak za zboze :/ :evil:
 
 
FOSS 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tip.Sport F1
Zasilanie: PB
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 189 razy
Wiek: 48
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 5844
Skąd: WPR
Wysłany: 2011-10-27, 00:07   

gizmo07 napisał/a:
Zestaw podobny do tego:

Znam ten zestaw (takiego pilota) i z pelną odpowiedzialnością mogę powiedzieć że to nie jest zabezpieczenie fabryczne...
fabryczne tzn. takie które zostało zamontowane w fabryce, takie które po numerze VIN znajdziesz na liście wyposażenia swojego auta, takie które znajdziesz w katalogu części zamiennych w ASO w popularnej ETCE.

Nie przeczę jednak, że m.in. coś takiego mogło zostać założone w ASO na specjalne życzenie klienta... i to do auta nowego jeszcze przed wydaniem go klientowi... ewentualnie takie coś mogło się znaleźć bez wiedzy klienta jeżeli auto było testowe a klient kupił je już jako używane (salon sam mógł zamontować coś takiego do swojego auta testowego).

gizmo07 napisał/a:
Zadzwonilem do ASO w moim miescie i powiedzialem ze stoje na drodze i samochod na mnie krzyczy, zgasl i pala sie kontrolki to juz od razu mi powiedzieli "siadla bateria w antynapadzie". I tak z druga karta zagadal od razu.

Kodowanie pewnie u nich jak za zboze :/ :evil:

Wg. mnie zrobi Ci to każdy profesjonalny warsztat zajmujacy się systemami zabezpieczeń samochodów - nie musi to być koniecznie ASO.
_________________
* FOSS motorsport * (PL-Warszawa)
inspekcje przed zakupem
serwis, części zamienne nowe i używane
serwis mobilny, serwis door2door
modyfikacje, przeróbki, tuning

-
 
 
badyl 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic + F1
Zasilanie: PB
Imię: Marcin
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 10 razy
Wiek: 43
Dołączył: 06 Lut 2011
Posty: 344
Skąd: trójmiasto
Wysłany: 2011-10-27, 12:53   Re: Antynapad handsfree

gizmo07 napisał/a:
Jeden pilot mam niezakodowany i mi buzzer skrzeczy, kontrolki sie pala, symbol hamulca postojowego z piorunkami i generalnie auto sie blokuje

A wiec pytam jak wyzej.


buzzer ci piszczy i pali się błąd hamulca ręcznego masz pewnie problem z ręcznym któryś zacisk nie działa zapewne i dlatego też auto się blokuje , sprawdz czy z jednej i drugiej strony działają silniczki w ręcznym przy zaciskach
_________________

 
 
gizmo07
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-28, 03:11   Re: Antynapad handsfree

badyl napisał/a:

buzzer ci piszczy i pali się błąd hamulca ręcznego masz pewnie problem z ręcznym któryś zacisk nie działa zapewne i dlatego też auto się blokuje , sprawdz czy z jednej i drugiej strony działają silniczki w ręcznym przy zaciskach

Panie, wsiadam z drugim pilotem od antynapadu i juz nic nie piszczy. Wsiade z tym zepsutym i piszczy.
Tak podlaczone zabezpieczenie i taki efekt daje.
 
 
JIMM
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-28, 06:59   Re: Antynapad handsfree

gizmo07 napisał/a:
badyl napisał/a:

buzzer ci piszczy i pali się błąd hamulca ręcznego masz pewnie problem z ręcznym któryś zacisk nie działa zapewne i dlatego też auto się blokuje , sprawdz czy z jednej i drugiej strony działają silniczki w ręcznym przy zaciskach

Panie, wsiadam z drugim pilotem od antynapadu i juz nic nie piszczy. Wsiade z tym zepsutym i piszczy.
Tak podlączone zabezpieczenie i taki efekt daje.

to używaj tego drugiego pilota :D Panie.
 
 
gizmo07
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-28, 11:59   Re: Antynapad handsfree

zanjac napisał/a:

to używaj tego drugiego pilota :D Panie.

Kurde, ze na to wczesniej nie wpadlem :/ :D
 
 
chrisvtr 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic + F1
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Krzysiek
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 10 Gru 2010
Posty: 166
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2011-11-01, 23:24   

w zależności od firmy tej pastylki mozliwe jest kilka przyczyn , od słabej baterii w drugim pilocie do uszkodzenia pilota poprostu , otwórz pilota i sprawdż stan baterii lub dwóch (tak jak ja mam w antynapadzie) , jeśli masz dwie ważna może być kolejność wyjecia/wlozenia baterii ,bedą jakieś CR-ki najpewniej 3voltowe , musi miec powyzej trzech volt , jesli to nie pomoze to napewno na płytce drukowanej bedzie nazwa lub jakis kontakt do producenta urzadzenia , moje np to tej firmy http://www.testronik.com , znajdziesz bezproblemu w necie
_________________
Live Fast Die Hard - Bad Boys for LIVE
 
 
gizmo07
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-02, 01:10   

W jednym pilocie byla po prostu rozladowana bateria od poczatku jak kupilem samochod. W obydwu pilotach wymienilem na nowe, takie same. Kwestia tylko zeby tego jednego pilota zakodowac. Na plytce drukowanej mam napisane tylko "bikin2". Nie moge nic znalezc o tym w necie.
 
 
chrisvtr 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic + F1
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Krzysiek
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 10 Gru 2010
Posty: 166
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2011-11-02, 12:06   

wyzej podałem adres strony do firmy ,która sie zajmuje takimi blokadami , zadzwon do nich moze ci pomogą , a jak nie to masz w okolicy pewnie magików od alarmów jakiś zakład co montuje
_________________
Live Fast Die Hard - Bad Boys for LIVE
 
 
PIOTREK77 
Użytkownik



Rocznik: 2001
Silnik cm3: 4200
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: PIOTREK
Jeżdzę: Audi A8
Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 19
Skąd: Trzebnica
Wysłany: 2011-11-12, 17:09   Re: Antynapad handsfree

gizmo07 napisał/a:
Witam!
Jak zakodowac pilota antynapadowego handsfree?
Auto normalnie odpalam klasycznym kluczykiem, ale oprocz tego mam jeszcze antynapadowego, szarego pilota "handsfree". Ponoc to oryginalne rozwiazanie, nie zadne dostawiane.
Jeden pilot mam niezakodowany i mi buzzer skrzeczy, kontrolki sie pala, symbol hamulca postojowego z piorunkami i generalnie auto sie blokuje

A wiec pytam jak wyzej.


http://www.amt-alarmy.pl/...q=&r=0&rg=0&sg=
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.