Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
[D3 04 3.7MPI ] Aktualizacja mapy i mmi i język polski.  
Autor Wiadomość
GrzeniuSzerszeń 
Użytkownik


Rocznik: 2004
Silnik cm3: 3.7
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Grzegorz
Jeżdzę: A8 - D3
Wiek: 46
Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 4
Skąd: Kielce
Wysłany: 2015-08-13, 14:00   [D3 04 3.7MPI ] Aktualizacja mapy i mmi i język polski.

Witam.
Czy jest ktoś kto może mi zaktualizować mapy i zmienić język na polski w MMI (oczywiście nie za darmo) w moim audi A8 D3 3,7 . Tylko nie chciałbym jechać na drugi koniec Polski tylko gdzieś blisko Kielc.
_________________
GrzeniuSzerszeń
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-13, 14:08   

GrzeniuSzerszeń napisał/a:
zmienić język na polski w MMI


Jesteś świadom że spolszczenie w wielu przypadkach,jesli nie w wiekszości powoduje problemy z elektroniką??
 
 
slas 
Użytkownik


Rocznik: 2006
Silnik cm3: 2.7
Skrzynia: manual
Zasilanie: ON
Imię: Sławomir
Jeżdzę: Audi A6
Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 22
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2015-08-16, 16:32   spolszczenie

przed spolszczeniem wystarczy spisać ustawienia i w razie problemów zakodować vcds-em od nowa, zwykle kierownica multi się rozkodowuje.
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-16, 18:09   

To jedna z mozliwości ale nie zawsze pomaga :]
 
 
simon68 
Moje A8


Rocznik: 2005
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Simon
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 3 razy
Wiek: 45
Dołączył: 19 Kwi 2014
Posty: 64
Skąd: oświęcim
Wysłany: 2015-08-18, 09:20   

Apophis napisał/a:
GrzeniuSzerszeń napisał/a:
zmienić język na polski w MMI


Jesteś świadom że spolszczenie w wielu przypadkach,jesli nie w wiekszości powoduje problemy z elektroniką??

Kolego nie opowiadaj bzdur, przerobionych wiele A8 i A6 i A4 i passków itd, żadnych kłopotów jak ktoś nie "umi" niech się nie zabiera......................
 
 
drago_o 
Moje A8



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 3936
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Karol
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 184 razy
Wiek: 33
Dołączył: 17 Gru 2013
Posty: 6704
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2015-08-18, 09:29   

Niestety też zauważyłem ostatnio, że to nie jest tak do końca z tym spolszczeniem. Wykonywałem 5 razy update ze swoich płyt(po angielsku) i 4 razy posżło dobrze i raz zrobiło się tak, że sterownik się nie usypiał (musiałem zrobić downgrade i update jeszcze raz). Używając jednych i tych samych płyt.

2 razy robiłem spolszczenie i raz było ok i raz poszło źle. Używałem tez tych samych płyt.

Wydaje mi się, że Audi na tyle skomplikowało sam proces update'u, że nie trudno jest o wywołanie w trakcie błędu bo później powodować może właśnie takie kwiatki. Widziałem już 2 A8 gdzie spolszczenie śmigało idealnie i bez najmniejszego problemu. Ale widziałem tez kilka z klnącymi na spolszczenie właścicielami :P
_________________
Moje D3:
http://www.fotosik.pl/u/dragonek1990/album/1562323
Chomik pełen informacji, instrukcji (EN/PL):
http://chomikuj.pl/drago_o/VAG
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-18, 09:46   

simon68 napisał/a:
Kolego nie opowiadaj bzdur, przerobionych wiele A8 i A6 i A4 i passków itd, żadnych kłopotów jak ktoś nie "umi" niech się nie zabiera......................


To chyba nie w zachodniej PL. Tu zdecydowana większość to dramat. Same problemy wywołane typowo tym zabiegiem. I żaden kumaty elektryk nie da na to gwary. Chcesz,masz martw się potem sam.
 
 
armani85 

Rocznik: 2005
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: armani
Jeżdzę: A6 C5
Wiek: 35
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 44
Skąd: ślask
Wysłany: 2015-08-18, 10:16   

Trzeba poprostu wiedzieć co się wgrywa a ludzie ładują 5150 na każdy pierwszy lepszy soft i każde auto , kazde a8 jest inne i trzeba wiedzieć co sie wgrywa tyle w temacie
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-18, 10:23   

Wybacz ale ja tego nie wgrywam i dopiero jak naprawde zdolni chłopcy z zakresu elektryki mi jasno powiedzieli że u siebie tego nie chcą bo są problemy to sprawa jasna. Nie wypuściła tego fabryka,wersji jest iles tam i może czasem komuś sie uda wcelować z tym softem w konkretne auto i dlatego działa. To jest po prostu totolotek.
 
 
armani85 

Rocznik: 2005
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: armani
Jeżdzę: A6 C5
Wiek: 35
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 44
Skąd: ślask
Wysłany: 2015-08-18, 10:25   

Tak jak mówisz wersji jest kilka są profesjonalne wersje i są prototymy wypuszczone w sieci dla królików doświadczalnych , bazująć na profesjonalnych spolszczeniach absolutnie żadnym problemów niema , zrobiłem dzięsiatki a8 od starych parników 2002/3r do nowych 2014r także wiem co mówie a problemy pojawiają sie własnie wtedy gdzie ktos gdzies cos sciagnie albo gdzies pojedzie do jakiegos henka co ma soft od drugiego stasia :)

Co profesjonalizm to profesjonalizm. i dziwi mnie wypowiedź "fachowców" którzy nawet tego nie wgrywali jak sam kolega wyżej potwierdza jaką wiarygodnosć mogą mieć twoje posty skoro niemasz doświadczenia w tej branzy a totolotek jest dla ludzi bez wiedzy to niema rosyjskiej ruletki a zimna kalkulacja trzeba wiedzieć co w która dziure włożyć i tyle. tak łopatologicznie.

Jak na wstępie każde a8 jest inne niema dwóch takich samych i nie zawsze jeden patent działa w setkach innych tyle odemnie
 
 
drago_o 
Moje A8



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 3936
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Karol
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 184 razy
Wiek: 33
Dołączył: 17 Gru 2013
Posty: 6704
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2015-08-18, 10:27   

Dlatego w Polsce jest tylko jeden warsztat, który to wgrywa z gwarancją. Oferują spolszczenia do różnych aut i miedzy innymi do A8 D3. Ale oni mają swoich programistów i zmodyfikowany soft jest 100% ich dziełem. :)
_________________
Moje D3:
http://www.fotosik.pl/u/dragonek1990/album/1562323
Chomik pełen informacji, instrukcji (EN/PL):
http://chomikuj.pl/drago_o/VAG
 
 
aro51 
Moje A8


Rocznik: 2012
Silnik cm3: 2.0
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Arek
Jeżdzę: F11
Pomógł: 38 razy
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 614
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: 2015-08-18, 12:15   

O to biega każdy w pl jest cwaniak bo po co płacić 400 jak sobie z neta ściągnę wrzucę i wgram. Gadałem z gościem i mówił ze po necie krąży dużo lewych wersji.
_________________
Zdjęcia Audi A6 i A7
Zawór recyrkulacji EGR Audi A6 C7 2.0 177 KM.
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-18, 12:20   

Jak uważasz ale mnie dziwi że ktos kto zarabia na życie taka praca nie ma w ofercie tej usługi mimo zapotrzebowania. Nie bede wymianiał ludzi z nazwiska ale sa to znane osoby tez na forum.

A to że ja sie tym nie zajmuje tylko moge pomóc załatwić temat dla kogos kto nie ma a chce to nie ukrywam tego i nie robie z siebie alfa i omegi. Jak wiele razy wspominałem w mojej okolicy jest zagłebie ósemek wszelkiej maści,znam wielu posiadaczy a 10% może wie co to A8team. A wielu jeszcze nie znam i tylko codnia widuje na ulicach.
Nikt nie zaprzeczy że spolszczenie lepsze czy gorsze oryginałem nie jest i zawsze jest loterią "instalowanie aplikacji spoza marketu" (cytat z androida) :)
 
 
drago_o 
Moje A8



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 3936
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Karol
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 184 razy
Wiek: 33
Dołączył: 17 Gru 2013
Posty: 6704
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2015-08-18, 12:55   

Nikt nie może umieścić oficjalnie tego w swojej ofercie bo nie dysponuje własnym spolszczeniem. To wynika wprost z praw autorskich i pokrewnych. Jak mówię, tylko jedna polska firma ma na dzień dzisiejszy legalne własnoręcznie przygotowane oprogramowanie, które może zaoferować w swojej ofercie i w dodatku daje na to własną gwarancję.

Jest pełno wersji, zazwyczaj w wykonaniu "garażowym". Ktoś sobie coś przerobił, puścił do neta a inni bez pomyślenia używają bo wierzą, że to działa idealnie.

Ja mogę sobie napisać, że zrobię komuś spolszczenie. Przecież wgrywa się to banalnie. Ale jaką dam komuś gwarancję, że to będzie działąć jak nawet nie wiem w 100% co ktoś w kodzie zmodyfikowanego programu napisał... A kolejna sprawa, jakby przypadkiem znalazł się autor i zapytał jakim prawem używam jego pracy? A trzecia, czemu mam działalność na lewo(jak większość magików elektryków samochodowych, przynajmniej w mojej okolicy).
_________________
Moje D3:
http://www.fotosik.pl/u/dragonek1990/album/1562323
Chomik pełen informacji, instrukcji (EN/PL):
http://chomikuj.pl/drago_o/VAG
 
 
PABLO200 
Moje A8


Rocznik: 2016
Silnik cm3: 4200
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Pablo
Jeżdzę: Q8
Pomógł: 7 razy
Wiek: 44
Dołączył: 31 Sie 2009
Posty: 706
Skąd: Śląski
Wysłany: 2015-08-18, 16:42   

Nie ma oficjalnie polskiej wersji mmi 3g i 2g . Jest 3gp pl autoryzowane przez Audi AG reszta to rzemiosło lepsze lub gorsze
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.