Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
[D3 04 4.2MPI ] Brzegi Dolne  
Autor Wiadomość
Shadin 
Moje A8


Rocznik: 2004
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Eneasz
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 30
Dołączył: 04 Sie 2021
Posty: 119
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2021-08-04, 12:51   [D3 04 4.2MPI ] Brzegi Dolne

Proszę o opinię. Może ktoś był i oglądał? Skąpy opis i zdjęcia...

https://www.olx.pl/d/ofer...son=observed_ad

[ Dodano: 2021-08-05, 21:36 ]
Dzwoniłem. Bardzo sympatyczny chłopak. Mówi, że kupił za 15k i myślał, że sprzeda drożej. Niestety w aucie trochę było do roboty. Włożył 15k i auto jeździ. Kilka problemów:
1. Klamki keyless nie działają, gdy się otwiera samochód - trzeba dwa razy szarpnąć.
2. Problem ze zmianą biegu z 1 na 2, wciśnie się gaz i po kilku sekundach samochód się orientuje co się stało. Ze zmianą na kolejne biegi jest w porządku, ale właściciel mówi, że jakieś mułowate jest. Instalacja gazowa firmy PRINS, może coś tam nie działa jak należy i temu takie problemy.
3. Nie działa klapa bagażnika z kluczyka.
4. Trzeba było przywracać na nowo system, bo samochód nie odpalał. Teraz odpala i jeździ.
5. Alternator nowy, kompresor zawieszenia po regeneracji. Nie wiem czy kradnie prąd czy nie, bo zapomniałem zapytać dlaczego wymieniony został alternator.
6. W ogóle nie działają czujniki parkowania, ani jeden. Chodzi o przód i o tył.

Co sądzicie spece? Złom, czy warto kupić, wsadzić kolejne 10k w naprawę i jeździć?
 
 
dice111 
Master MOD



Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB
Imię: AHC
Jeżdzę: S8 D2 MTM
Pomógł: 245 razy
Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 5073
Skąd: Těšin
Wysłany: 2021-08-05, 22:00   

Dałbym se spokój. Zrobiony z przodu lift w 90% z powodu dzwonu. 10k ? Chyba, za remont samej skrzyni.
PDC Ci przestanie działać jak uwali się nawet jeden czujnik. Klamki lubią padać po latach. Klapa to nie problem. Poza ASB to pierdoły, jak se robisz sam, jak trzeba płacić to się kolejne sumy robią. To sa rzeczy, które Ci powiedział, co wyjdzie dalej nie wiadomo. Samochód słabo wygląda na samych zdjęciach, nie chciałoby mi sie osobiście nawet jechac to oglądać jakby stał w sąsiednim mieście.
_________________
Black Cars Matters
 
 
Shadin 
Moje A8


Rocznik: 2004
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Eneasz
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 30
Dołączył: 04 Sie 2021
Posty: 119
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2021-08-05, 22:12   

Nie powiedział więcej, bo mówił, że się nie zna zbyt dobrze na tych autach. Wybór tych aut coraz mniejszy... Ten model miał akurat masaż z tyłu, ale stan techniczny jednak ważniejszy mimo wszystko. Czekam jeszcze na VIN, więcej zdjęć i inne głupoty, ale też szczerze nie wróżę przyszłości.

Z drugiej strony nie tak dawno ktoś sprzedawał za 23k wersję business jeszcze lepiej doposażoną. Sprzedane auto w 10 minut, a jak do tego gościa dzwoniłem to mówił, że gdyby chciał igłę to jeszcze 10k by trzeba dodać, ale on sprzedawał, więc wolał nic nie naprawiać.
_________________
Ciągle naprawiam swoje D3
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.