Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
[D3 06 4.2MPI/LPG ] Stag plus300 check engine  
Autor Wiadomość
FOSS 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tip.Sport F1
Zasilanie: PB
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 189 razy
Wiek: 48
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 5844
Skąd: WPR
Wysłany: 2011-06-21, 21:59   

U mnie siedzi BRC na dwóch parownikach ale instalka nie jest nowa bo przełożylem ją ze swojej eSy... wszystko chodzi very good i żaden CHECK nie ma prawa się świecić.
_________________
* FOSS motorsport * (PL-Warszawa)
inspekcje przed zakupem
serwis, części zamienne nowe i używane
serwis mobilny, serwis door2door
modyfikacje, przeróbki, tuning

-
 
 
lucek1142 
Użytkownik



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: pawel
Jeżdzę: a8 D2 FL,4.2
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Paź 2010
Posty: 22
Skąd: katowice
Wysłany: 2011-06-24, 01:30   

witam
Oczywiscie kolego ze nie ma prawa sie swiecic check-masz pewno za uboga mieszanke.
Nie wiem do jakiego gazownika jezdzisz /mieszkamy dosc blisko siebie/ale jak chcesz miec profesjonalnie zrobiony uklad to podjedz do GZW pod gliwice tam jest fachowiec od naszych smokow.
Z tego co wiem to gwarancje twoja moze przejac inny gazownik ,ktory jest zakladem partnerskim producenta staga czyli AC bialystok- tak ze nie ma problemu.
U mnie po zalozeniu instalki po przejechaniu ok 1500 km tez sie zapalil check ale regulacja wszystkom zalatwila.
Jesli bedziesz zainteresowany to sluze namiarem na priva.
pozdr.
lucek
 
 
tomi5 
Moje A8


Rocznik: 2005
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Tomek
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 812
Skąd: Lubin
Wysłany: 2011-06-24, 20:43   

Jak nie potrafi sobie poradzić z tym co zamontował to niech zasponsoruje Ci wizytę u kogoś kumatego, kto ogarnie to auto, bo jak tak będziesz jeździł do niego w nieskończoność to w końcu zepsujesz silnik, na złych ustawieniach, jak na Pb jest wszystko ok to na LPG tez musi być, a jak bedzie kazał Ci wymieniać świece, cewki itd. to spisz z nim umowe że jezeli sie okaże że części które ty wymieniasz przez niego wskazane nie przynoszą poprawy(czyli wymieniasz z dobrych na dobre) on zwraca Ci gotówkę, w końcu nie po to się gaz zakłada żeby mieć problemy i dodatkowe wydatki. A jak nie będzie dalej tego ogarniał niech zabiera graty z auta zwraca gotówkę a ty jedź do bardziej sprawdzonego warsztatu.
 
 
martinezzg 
Moje A8



Rocznik: 2006
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Marcin
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 47
Dołączył: 06 Cze 2011
Posty: 366
Skąd: Czeladź/Śląsk
Wysłany: 2011-06-24, 21:07   

no własnie dzisiaj po kolejnej wizycie spowodowanej checkiem gość stwierdził ze zna przyczynę - za uboga mieszanka na niskich obrotach i zrobił to ( to się okaże jak) ...jak narazie przejechałem ze 100 km i jest ok nic nie swieci... w każdym bądz razie jestem już po rozmowie w warsztacie pod gliwicami gzw i przenoszę serwisowanie instalacji do nich.... obojętnie czy mi się zapali czy już nie zapali się chceckengine jadę do gzw i niech ustawiają mi autko po swojemu... dzięki za namiary widocznie warsztat musi być ok bo na priv też kolega mastacrx mi ich polecił a z rozmowy telefonicznej wynika ze mają pojęcie o tym silniku i lpg :)
_________________
A8>eSka
 
 
hipcio 
Moje A8


Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: 4hp
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Michał
Jeżdzę: A8 D2
Pomógł: 19 razy
Wiek: 43
Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 476
Skąd: Ryki
Wysłany: 2011-06-24, 21:38   

Kolego to czy jest dobrze ustawiona instalacja można poznać po chwilowym spalaniu na komputerze pokładowym.Jeśli na Lpg pokazuje Ci większe spalanie to masz za ubogo, jesli jest mniejsze to za bogato.
 
 
martinezzg 
Moje A8



Rocznik: 2006
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Marcin
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 47
Dołączył: 06 Cze 2011
Posty: 366
Skąd: Czeladź/Śląsk
Wysłany: 2011-06-24, 22:46   

no to dopiera sprawdzę jak przejadę cały zbiornik LPG - ale na początku musiało być źle skoro spalał gazu więcej o 4 litry niż benzyny...

[ Dodano: 2011-06-26, 16:11 ]
no więc tak - autko jeżdzi ok check sie nie zapalił a rodzce pojechali nad morze więc ok 600 km natrzaskali - ale spalanie gazu przy spokojnej jezdzie mojego taty to 16 litrów..a benzyny palił ok 11 - to normalne czy nie powinno tak być ew o ile więcej może spalić gazu od Pb?
_________________
A8>eSka
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.