Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
[D3 pre-lift] Zderzak z dużym grilem do modelu przed liftem.  
Autor Wiadomość
kolonkos88 
Moje A8


Silnik cm3: 5000
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Sebastian
Jeżdzę: MB E500
Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 92
Skąd: Katowice
Wysłany: 2011-03-07, 13:43   

Wiesz co jeśli chodzi o cenę jaką ty mówisz szczerze wątpię, gdzieś haczyk jest!
Sam Grill kosztuje od 1500 a nie 500!
Mogę Ci dać ceny jakie ja mam, na moim rabacie i tak to nie wygląda
Do zderzaka trzeba wziąć pod uwagę, jakie auto ma wyposażenie bo to również bardzo istotnie podwyższa jego wartość.

Jeśli chodzi o przeróbkę na ori częściach czyli: światła, maska, zderzak, nadkola, błotnik, to koszt jest zastraszający, aby to było w super stanie trzeba się liczyć z kosztem od 14 tys. A powinno lecieć to na dół bo jest D4...
A dzieje się tylko tak że coraz więcej osób zaczyna grzebać już można śmiało powiedzieć starej D3 pre-lift... Niestety :(

Jeszcze jedno do ceny trzeba doliczyć koszta lakierowania, montażu... Także cena nie jest taka niska a daje indywidualizm, jeśli mówimy o pakiecie Hofele.
W PL jest jedna A8 całkowicie zrobiona na ich częściach: wydech, tył, boki, przód, felgi :) Koszt to około 35- 40 tys.
_________________
Mercedes Benz E500 V8 :)
Mój "dziodkowóz" nie jedno A8 i 7er nosem wciągnie
 
 
jaro_alfa 
Moje A8



Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Multitronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Jarek
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 51
Dołączył: 24 Gru 2010
Posty: 70
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2011-03-07, 14:14   

Z malowaniem i montażem nie ma problemu, to mam za darmochę, a ceny podali zarówno w Niemczech i w Polsce, wcześniej wypytując o wyposażenie. Ceny z transportem.

[ Dodano: 2011-03-10, 22:50 ]
kolonkos88 napisał/a:
Jeśli chodzi o Hofele to super sprawa tylko cena jest też kosmiczna... zrobiłem swego czasu 2 a8 i wychodzą pięknie. Wszytko na ori miejsca wchodzi


Kolego, skoro robiłeś, to napisz proszę, czy maska i zderzak pasują idealnie ?
Wydaje mi się, że grill przedliftowy jest zamontowany pod innym kątem niż single frame. Na zdjęciach i na filmie wygląda, jakby profile do siebie nie pasowały. Może tylko mi się wydaje. Chętnie obejrzałbym taką przeróbkę na żywo ...
Pzdr

[ Dodano: 2011-05-24, 14:27 ]
Po dwóch miesiącach odświeżam, Kolego "kolonkos88", czy Ty się zajmujesz przeróbką na Hofele ? Chciałbym zobaczyć przynajmniej jakieś fotki po przeróbce, które obiecałeś. Najlepiej, gdybym obejrzał sobie taką przeróbkę na żywo, bo parcie na single frame mam okropne. Muszę wreszcie podjąć decyzję, czy Hofele, czy części ori.
Pzdr
 
 
mark83 
Użytkownik


Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: automat
Zasilanie: PB
Imię: marek
Jeżdzę: A8 D3
Dołączył: 02 Mar 2013
Posty: 13
Skąd: Białystok
Wysłany: 2013-03-16, 06:34   

A ja z trochę innej beczki. Od niedawna posiadam A8 z 2003r - mały grill, bardzo mi się podoba ten przód poliftowy... Z tego co ustaliłem wynika, że do zmiany potrzebna jest maska, kompletny zderzak, wzmocnienie i lampy ( błotników nie trzeba).

Koszt takiej akcji to na dzisiaj + - 10 tys. zł.

I teraz pytanie.

Jak potencjalny klient na A8 patrzy na taką przeróbkę przy kupnie ? W którą stronę to działa ? na plus ?

Czy prawdziwy koneser kupując A8 z 2003 r chce mieć ją taką jak wychodziła z fabryki w 2003 r ? :)

Z tego co słyszałem 99 % podmian jest w momencie kiedy auto jest bite właśnie z przodu, najbardziej się to wtedy opłaca... Wystarczy popatrzeć w ogłoszeniach, z 2003 r połowa A8 jest na dużym grillu :)

A8 chcę jeździć z rok może dwa ... mam obawy czy potencjalny nabywca w przyszłości zwróci koszt takiej liftowej operacji.

Co o tym myślicie ?
 
 
Simone331 
Moje A8



Rocznik: 2002
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Simon
Jeżdzę: A8 D2
Pomógł: 35 razy
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 1108
Skąd: GS / TN
Wysłany: 2013-03-16, 09:31   

mark83 napisał/a:
Jak potencjalny klient na A8 patrzy na taką przeróbkę przy kupnie ? W którą stronę to działa ? na plus ?



Czy prawdziwy koneser kupując A8 z 2003 r chce mieć ją taką jak wychodziła z fabryki w 2003 r ?


Jeśli zrobisz tak jak właściciel auta opisywanego w tym temacie, to nie powinno być żadnych konsekwencji przy późniejszej odsprzedaży. Warunek, to części sprzed zmiany muszą być całe i muszą czekać do wglądu dla potencjalnego przyszłego nabywcy. Zauważ, że w ogłoszeniu jasno jest napisane, że jest możliwość zakupu auta w takiej postaci jak z fabryki wyjechało o 10tys taniej. Z tego jasno wynika, że właściciel zrobił lift według swojego uznania, a nie było to wynikiem żadnego dzwona. ;)

Link do tematu:
http://www.a8team.pl/a8-d...zawa-vt9159.htm
 
 
covacsxxx 
Moje A8


Rocznik: 2004
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: kb
Jeżdzę: nareszcie A8 D3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 11 Lis 2012
Posty: 86
Skąd: bialystok
Wysłany: 2013-03-30, 07:22   

mark83, w zwiazku z tym ze ja kupilem to auto, moge Ci smialo powiedziec ze odebralem zmiane in plus, mialem wybor co do wiekkosci grila, ale coz...duzy gril to zawsze bylo moje marzenie. Jesli zamierzasz zmiane robic na rok. ub dwa to wydaje mi sie ze moze byc ciezko z odbiciem $ wlozonej w auto. Chyba ze auto robisz pod siebie na dluzszy czas
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.