Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
[D4 11 4.2FSI ] Przód poliftowy, carplay, kilka pytań elek  
Autor Wiadomość
macix 

Rocznik: 2011
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Maciek
Jeżdzę: A8 D4/ Mercedes CL500
Dołączył: 21 Paź 2020
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-10-21, 02:48   [D4 11 4.2FSI ] Przód poliftowy, carplay, kilka pytań elek

Cześć Panowie, mam kilka pytań dot. D4.

Zakupiłem egzemplarz z USA, płynie sobie,więc czas kompletować części. Leciutko puknięty, lecz problem jest taki, że została zdekompletowana, tj. brak maski, błotników, lamp i zderzaka, muszę to wszystko dokupić, stąd pierwsze pytanie:

1) Przeróbka na polifta- samochód ma (no, kiedyś miał :] ) lampy full led, czy jeśli chciałbym wrzucić poliftowe lampy LED z usa (matrix'a tam nie było takiego jak u nas z tego co kojarzę, przepisy zabraniają) to będzie dużo roboty z kodowaniem, przerabianiem wiązki?
Z tego co wyczytałem to w polifcie jest inny zderzak oraz maska, błotniki zostają te same. Czy coś jeszcze wymaga zmiany?
Najbardziej ciekawi mnie kwestia podpięcia tychże lamp, jeśli nie ma dużo roboty to chyba rozważę taką opcję. Wiem, że było to robione, lecz konkretów się nie doszukałem.

2) Z racji, iż jest to rok 2011 to nie ma apple carplay, na czym mi zależy. Chciałem kupić moduł ale gdzieś wyczytałem, że da się to zakodować w MMI- czy jeśli zmieniłbym z 3G high na 3g plus to mógłbym tam zakodować carplay?

3) Czytanie znaków- samochód posiada night vision, więc kamerka jest, czytanie znaków jest możliwe tylko z MMI 3g plus?

4) Dołożenie foteli z wentylacją i masażem- jakoś tak dziwnie się trafiło, że tego nie ma, a bajer fajny, czy potrzebne jest dorabianie wiązki, czy może samo zakodowanie wystarczy?

5) Przeróbka lamp- tylne lampy widziałem, że przerabiają zmieniając ledy, lecz kolega mi powiedział, że w jego A6 C6 poliftowym da się zakodować kierunkowskaz na barwę pomarańczową- prawda to,czy nieprawda? Czy jednak pozostaje tylko ingerencja w lampę i zmiana ledów? I co z przednimi światłami, niezależnie czy kupię przed, czy poliftowe, to chciałbym z wersji amerykańskiej, bardziej mi się podobają. Czy full led trzeba jakkolwiek przerabiać z przodu?

Szukałem odpowiedzi, nie do końca znalazłem satysfakcjonujące mnie, w audi jestem zielony, więc będę bardzo wdzięczny za rozwianie moich wątpliwości :)

Z góry więlkie dzięki za odpowiedź!
_________________
www.stantic.pl
 
 
PABLO200 
Moje A8


Rocznik: 2016
Silnik cm3: 4200
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Pablo
Jeżdzę: Q8
Pomógł: 7 razy
Wiek: 44
Dołączył: 31 Sie 2009
Posty: 706
Skąd: Śląski
Wysłany: 2020-10-22, 10:34   

Podeslij vin auta na maila technoplanet@wp.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.